Jděte do toho!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

 

Patříte-li mezi 10 %, jděte do toho!

 

Musím poctivě napsat, že mé informace, můj BLOG a mé vzdělávací programy nejsou pro každého. Ne každý touží po finanční nezávislosti a svobodě, ne každý je ochoten pro sebe něco udělat. Opak je pravdou.

 

Malá úvaha:

 

Víte, že Bohatství a Peníze jsou historicky vždy přerozdělovány nerovnoměrně? Méně, než 1% světové polulace vlastní více, než 40% všech zdrojů, peněz, bohatství. Méně, než 4% světové populace vlastní více, než 60% všeho a méně, než 10% populace vlastní více, než 90 %  všech zdrojů, peněz a bohatství.

Zdá se vám to spravedlivé? Asi je to spravedlivé, prostě bohatství se koncentruje směrem k nejschopnějším. Nemá smysl diskutovat, proč tomu tak je, protože Pravidlo 80/20 v penězích a bohatství funguje prostě velmi jasně, po celou dobu historie lidstva, ve všech společenských systémech. Nehraje se na spravedlivost, ale na realitu. Nic na tom nezměníte. Pouze se můžete přizpůsobit a jednat.

Chci-li se mít dobře, vydělávat skutečně zajímavé peníze, účastnit se na světové prosperitě, seberealizovat se, cestovat, být zdravý… potom se musím profilovat mězi oněch 10%. Jistě, relativně zdravý, spokojený a šťastný mohu být i jako chudý člověk. Ale v tom chudém prostředí není život jednoduchý, někdy to chce klapky na oči i na uši. Lidé říkají – Peníze nejsou důležité, nejsou všchno, jsou špatné… OK, mohou si to myslet :-). Ale…

 

PENÍZE umožnují větší míru nezávislosti, svobody, příležitostí, možnost cestovat a nakonec i to zdraví…

 

Bez peněz lze existovat, nemáme-li peníze, musíme makat na zdroje kvůli obživě, bydlení a na osobní prostor, svobodu i seberealizaci již často nezbývá. Zaměstnanci je přidělena SVOBODA na pár týdnů v ruce, jinak se maká na zaměstnavatele, na stát, na jídlo, bydlení a drobné užívání (někdy přežívání).

V Ebooku, který můžete zdarma obdržet za registraci v mé VIP zóně (registrace nahoře v záhlaví BLOGu) vysvětluji, že je možný i jiný koncept. Cesty pro nezávislost a svobodu jsou otevřeny, téměř každý se může rozhodnout, kterou z nich nastoupí. Každý vytváří svůj osdu ve své hlavě…

 

Jaká je, nebo bude vaše cesta?

 

Naprostá většina lidí říká – chceme se mít lépe, chceme mít více peněz, více dovolené, hezký domov, šťastné lidi kolem sebe, seberealizaci. Je fakt, že naprostá většina lidí to pouze říká, ale nic pro to neudělá. Lidé radějí věří tomu, co jim říkali rodiče, škola, kamarádi a doufají, že je to správné a že to nějak půjde. Naslouchají ovšem těm úspěšným, vzorům, mentorům?

Lidé volí každých pár let nějaké zoufalce do zastupitelstev, do parlementu a doufají, že konečně bude lépe. Patologická recidiva. Čtou noviny, sledují zprávy, řeší problémy s kamarády v hospodě. Chodí s nadějí na odborové schůze a myslí si, že jim bosové nezvyklí makat a neschopní intelektuálních výkonů, něco moudrého řeknou, nebo za ně prosperitu zařídí.

Někteří blázni si dokonce myslí, že školství, zdravotnictví a přebujelý státní „servis“ je zdarma a přivírají oči na loupeží, která se denně odehrává s jejich pěnězi, rozpouštějícím se bohatstvím a unikajícími sny…

 

Vzít opovědnost za svůj OSUD do vlastních rukou.

 

Pro naprostou většinu populace, řekl bych tak pro 80-90% je to nesmírně těžké. Zejména proto, že ani nevědí, jak to mají udělat a že to mohou udělat. Otročí v systému, který je obelhává, aby je mohl manipulovat. Vzorce a programy z dětství, výchovy, školy, médií, propagandy, fungují neblaze.

Kdo se však vydá na vlastní cestu, brzy prohlédne, že lze věci dělat jinak!

Že si lze uchovávat vysokou míru autonomie, nezávislosti, svobody. Že si můžeme vybírat přátele, bydlet, kde chceme, cestovat, kam nás to táhne. Že lze vydělávat legálně mnohonásobek pěněz s legálně menší až nulovou daňovou zátěží s podstatně menším úsilím.

Že lze dělat to, co nás baví, pomáhat lidem, seberealizovat se a nechat se za to královsky odměňovat…

O tom je můj Ebook Cesty k finanční nezávislosti a svobodě. O tom je můj BLOG, vzdělávací programy a vše, co pro vás mohu udělat.

 

Jednu věc ale musíte udělat sami!

 

Vzít rozhodování za sebe, svůj osud, za své peníze, za svou seberealizaci, za svou rodinu, za své zdraví a svůj VESMÍR, do vlastních rukou.

Je to těžké, náročné, adreanalinové, plné zážitků, příběhů… Je to o změně. Je to Restartu. Je to o ROZHODNUTÍ!

Už jste jej udělali, nebo se na něj chystáte?

 

Vzdělávání.

 

Jedna z věcí, která mě posouvá kupředu za mými sny a mou seberealizací, je pernamentní vzdělávání. Čtu, studuji, kupuji chytré kurzy plné koncentrovaných myšlenek a know-how od úspěšných jedinců. Leverage, finanční páka, mých nákladů na vzdělávání jsou 100 násobné, 1000 násobné. Zadarmo mi nikdo chytré věci nepředá. Zadarmo je manipulace a pofiderní nabídka neúspěšných.

Zdarma mohu poskytnout radu, Ebook, PDF, video, inspiraci. To je OK, ale hodnotný obsah má svou cenu a leverage. Proto jděte do toho!

Pomohu vám na svém BLOGu, dalších webech, ve svých vzdělávacích programech i těch doporučených odfiltrovat zrno od plev. Osobně se rád učím od těch nejlepších.

Výsledek je FINANČNÍ NEZÁVISLOST A SVOBODA V PRAXI, stav, který miluji. Není to o objemu, množství peněz, ani o zázračných postupech. Ale jsou to návody skutečně úspěšných lidí, které vám vždy představím. Jsou to věci z praxe, ze života. Umožňují mi to, že mohu 40-60% svého času věnovat rodině, seberealizaci a relaxaci. Zbytek věnuji rovnoměrně činnosti, která mě baví (není to práce), vzdělávání, komunikaci a kreativitě. To se mi líbí.

Pokud patříte mezi oněch 10% lidí, o kterých hovořím, nebo mezi ně patřich chcete,

Jděte do TOHO!

 

Nebo se alespoň inspirujte. A pokud to není pro vás, je to naprosto v pořádku. Potřebujeme přece, aby někdo pracoval pro systém i pro nás 🙂

Asi vás zajímá, do čeho že to máte jít. Mám na mysli – sledujte můj BLOG, doporučené weby, programy, videa, vzdělávejte se.

V zásadě není možné, aby to na vás nezanechalo stopy, abyste byli tak odolní a nezlepšili svůj život o desítky či stovky procent tam, kam chcete.

 

Tajemství na závěr:

 

Peníze a bohatství, nezávislost a svoboda se netvoří prací,
ale MYŠLENÍM !!!
Bohatsví peněz, seberalizace i úspěchů se vytváří ve vaší v hlavě.

 

Rád vás budu provázet na vaší cestě k finanční svobodě a nezávislosti, prostě Jdětě do toho!

Jirka Mazur

Podnikatel, investor a autor programů pro život i podnikání na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu.

 

PS: Moje projekty jsou pro vás v akci neustále, přečtěte si více zde:

 
Cervena_sipkaBurza a edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & Jak a kde vydělávám peníze a kde se můžete zúčastnit i vy..!
 
MM-JM-opravit

15 komentářů u „Jděte do toho!

 1. Dobrý den pane Mazure,
  rád čtu Vaše řádky, články a blogy. Rozhodl jsem se pro cestu o které píšete. Zatím jsem pro to ještě nic neudělal. Dík za inspiraci.
  Petr P

 2. Pekny vecer zelam,
  do kedy sa treba zaregistrovat na Vas online mini kurz- hrajeme si na burze? Je tam nejake casove obmedzenie? Vdaka

 3. Nazdar Jirko,
  chtěl bych vědět zda platforma pro demo účet bude použitelná i pro live účet.
  Je demo účet v češtině ?
  Díky
  Pavel

  • Ano Pavle, platfoma peo Demo i stažený software jsou stejné i pro Live účet… Demo je ve slovenštině, ale já z důvodů, které potom probírám s lidmi v kurzu, doporučuji naičit se pár slov v AJ. Čeština v burzovnictví mrzačí mozky… Jd eo to, že vše na trzích se děje v angličtině, ale překlady jsou někdy nepřesné… V zásadě jse o dvě desítky slov max… Jirka

 4. Znovu si pročítám co jsem dosud nestihl a nyní mně napadlo, že by možná bylo vhodné vytvořit a uveřejnit pro kurzisty malý slovník těch asi dvaceti zmíněných anglických“burzovních slov“ abychom si je mohli osvojit (včetně výslovnosti) – jistě se nám to postupně v mysli zautomatizuje…. :-)Dalibor

 5. Dobrý den pane Mazuro, potřebovala bych trošku poradit s obchodováním na demo účtu. Angličtina pro mě problém není, spíš ta praktická část demo tradingu. Také bych chtěla trošku přiblížit technickou analýzu. Přečetla jsem si Online Trading Manual, teď zhruba si dokážu představit o čem obchodování na burze je, ale pro praktickou část bych uvítala nějaký seminář/workshop pro začátečníky. Patřím mezi ně. Neplánujete něco na sev. Moravě – Olomouc, Brno, Ostrava? Nebo jestli máte nějaké online návody, poprosila bych o odkaz.

  Děkuji a zdravím, Štěpánka

 6. Jak říká Andy Winson ve své knize Mysli konaj zbohatni, je to o blocích v našem myšlení, našich přesvědčeních které jsme do hlavy získali výchovou a během života….

  Kdyby všichni dělali infopodnikání, kdo by však vyráběl potraviny a spotřební zboží, a kdo by pracoval ve službách…možná že časem lidstvo opravdu nahradí při výrobě zcela automatické výrobní linky a roboti… 🙂

  • PS: co děláte pane Mazure pro to, aby jste svým bohatstvím nepřitáhl k sobě kriminální živly, které přemýšlí jak oškubat ty co jim nějaká ta ztráta nebude tak chybět…? Najímáte si Bodygardy, používáte VIP incognito taktiky ve stylu slavných osobností, co si (často marně) snaží ochránit soukromí před papparazzi apod?

   • Loupežníci přijdou jen k těm, kteří mají strach, že o něco přijdou… Ostatní mohou být v klidu 🙂

 7. Ahoj Jirko , chci se zeptat na názor já obchduji zatim v demo režimu na platformě PLUS500 , jak forex funguje netušim a chtěl by jsem vědět která platforma je lepší .

  Díky Pavel

 8. Je to přesně tak, jak říkáte. Kdo říká, že peníze nejsou důležité, tak se plete. Jsou. Usnadňují život. A když si vezmu, jak lehce se dá dnes zbohatnout, jen třeba díky kreativní myšlence, říkám si, že lidé jsou prostě líní využít svůj potenciál. Jedna kreativní myšlenka může znamenat zisk miliónů. Zapojme mozek – všichni…:-)

 9. Dobrý den pane Mazure,

  chci se zeptat, kdy plánujete otevřít další online kurz?

  Děkuji za Váš e-book, je velmi užitečný.

  Hezký den,

  Petra Vitková Martochová

  • Díky za dotaz 🙂 Od září by měl být k dispozici opět kurz Hrajeme si na burze, od října i další 🙂 Zpráva o tom půjde emailem, Jirka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *