Můj příběh


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

 

Inspirace pro vás: Mohou být naše příběhy podobné?

 

Milí návštěvníci mého BLOGu,

jsem rád, že jste navštívili mé stránky. A pokud vás mohu inspirovat a předat vám cokoliv, co pro vás bude přínosem, potom jsem přímo nadšen!

» Mám za sebou 26 let podnikání, ve kterém jsem otočil několik milard korun. Prvních 12-14 to bylo zejména klasické podnikání – obory stavebnictví a renovace, mezinárodní obchod, energetika, distribuce zboží do maloobchodu a celá řada dílčích projektů. Firmy, které jsem založil v devadesátých letech, například MADT a.s. či OMNITHERM a.s. – úspěšně fungují dodnes.

» Mojí oblíbenou firmou pro radost potom byla firma na poradenství v marketingu a podnikání, kdy mi pod rukama prošlo několik desítek firem, ve kterých jsem aplikoval to, co mi v podnikání fungovalo.

» Od roku 2002 se věnuji burze, podnikání na burze a vzdělávání. K projektům kolem burzy jsem přidal i projekty pro podnikatele. Dnes generuji 90% příjmů online a dělám to, co mě baví. To nejlepší posouvám dále do svých vzdělávacích programů. Více o mých projektech máte zde!

» Jsem autorem projektů Hrajeme si na burze, WinSignals nebo ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Nejnovějším přírůstkem v mém portfoliu je potom program KDE JSOU MOJE PENÍZE… Prostě vše u mě je o podnikání, penězích a seberealizaci. Jsem expertem na vlastní podnikání a co umím a co lze, předávám dále 🙂 !!!

 

Našel jsem své poslání, svou cestu a svou seberealizaci.

 

Díky vám všem. Předsevzal jsem si, že budu Průvodcem pro cesty k finanční svobodě a prosperitě pro všechny, kteří o to projeví zájem a něco pro to udělají. Nebojte se, nic náročného, jen je prostě potřeba se zamyslet na svým aktuálním životem, nad svým posláním, nad svými možnostmi a chvíli sdílet společnou cestu, rady, nebo inspirace. Proč mám tento cíl a proč se věnuji tomu, co aktuálně dělám? Tak pěkně popořádku. Zde na této stránce vám povím v krátkosti svůj příběh a důvody, proč chci s vámi sdílet své názory, vědomosti, zkušenosti a know-how.

Nepracuji, ani moc nepodnikám. Nejsem podnikatel, zaměstnanec, nevím, zda se dám zařadit do nějaké kolonky zypu „Zaměstnání, OSVČ, Podnikatel…“  Dělám to, co mě hodně baví – obchoduji na burze, vzdělávám lidi o burze, o penězích. Mám rád chytré principy jednoduchého podnikání, ideálním místem pro život je dnes internet. V posledních letech jsem na internet přesunul své aktivity a Matrix je dnes mým hlavním flow, ve kterém se pohybuji.

Možná byste očekávali, že napíšu, že internet je mým zdrojem příjmů a podobně. Ale ono je to trošku jinak.

 

Mým hlavním zdrojem příjmů je totiž moje HLAVA.

 

Předpokládám, že ji máte také a budu si s vámi na témata HLAVA-MYSL-ÚSPĚCH-PENÍZE rád povídat. A jak je to s tím internetem?

Tak to je dnes skutečně báječné místo pro život. Bez nadsázky! Proudí zde neuvěřitelná energie lidí, nápadů, inspirací, příležitostí a samozřejmě peněz. A také zde mám hodně přátel (ale je to i opačně, sem tam se najde nějaký škarohlíd :-)). Internet je FLOW všeho, co jsem uvedl. Pokus se vám to zdá složité, ale přesto povědomé, či zajímavé, potom jste zde správně!

 

Finanční nezávislost a svoboda v praxi.

 

Asi vás zajímá, co je to finanční nezávislost a co tím míním. Také – jak je to s tou svobodou. Zde jen stručně, protože více se dozvíte v mém Ebooku, PDF zdarma, které získáte registrací v mé VIP zóně v záhlaví webu. Tedy – pokud vás to samozřejmě zajímá :-). To zde uvádím proto, že naprostá většina lidí se sice tváří nespokojeně se svým aktuální stavem, ale necítí zase až tak potřebu s tím něco dělat.

Proto vím, že mé informace a vzdělávací produkty jsou vhodné tak pro 10 % populace maximálně, spíše méně. A ten zbytek? Tak ti nechť si čtou jiné blogy, Blesk, bulvár, nebo nechť hledají své štěstí a inspirace kdekoliv. Je to tak v pořádku. Pokud vás tyto věci neosloví, je to naprosto OK. Jasno?

Reálná praxe je taková, že 80% lidí by chtělo více pěněz, mít se lépe, dělat věci jinak. Ale jsou uvízlí ve své realitě. Chybí odvaha, vůle, schopnosti, často i intelektuální předpoklady. Cesty k finanční nezávislosti a svobodě nejsou pro každého. Ve skutečnosti se na ně vydá minimum lidí, jen malé procento. Pokud patříte mězi ně, je to bezva a držím vám palce. A mohu vám i poradit nebo sdílet své zkušenosti.

 

Proč mám rád nezávislost a svobodu?

 

Řekl bych, že žijeme v báječné době. Nikdy v historii lidstva jsme neměli tolik možností pro vzdělávání, seberalizaci a osobní rozvoj. A přesto, že se to někomu z vás nemusí pozdávat, nikdy zde nebyl tak obrovský prostor pro osobní nezávislost a svobodu. Je zde ale háček.

Mnoho lidí o tom neví, že na nezávislost a svobodu mají nárok. Mnoho lidí se toho dokonce bojí, nebo si pod tím neumí představit konkrétní věci. To je v pořádku, píšu o tom na svém BLOGu, prostě studujte.

Od dětství jsem si vysníval svět, který si mohu vytvářet podle sebe. Děti jsou něčím výjimečné. Pokud je nezkazíme hloupou výchovou, předsudky a pokud jim dáme ten správný prostor, potom jsou to v poznatelném vesmíru jediní tvorové, kteří si umějí vytvořit svůj svět velké svobody a jisté nezávislosti. Ta je potom obrušována „výchovou“, „vzděláváním“, „školou“ a okolím. OK, nemusí to být vždy nejlepší. A jistě jste mnozí o tom uvažovali.

Měl jsem štěstí, že jsem si mohl vytvářet život podle sebe. Musel jsem proto mnoho udělat. Absolvoval jsem cestu, na které byly výborné výsledky a úspěchy, nádherné zážitky, naplnění. Ale také prohry, lehké krachy (i na burze :-)), problémy. Ale vždy mě spolehlivě vedly mé vize Nezávislosti a Svobody. Co to tedy je?

 

Nezávislost a svoboda.

 

Nezávislost. Jistě, jde o realtivní pojmy. Pro mě nezávislost znamená například toto. Žiju v této zemi, v této společnosti, dávám jí přiměřeně to, co umím. Na druhé straně chci být nezávislý na systému, který zotročuje, otravuje život a místy jej dělá nesnesitelným. Pracuji (pokud se to tak dá říct) sám na sebe a pro druhé, pokud to dává smysl. Přátelé ke mě přícházejí podle signálů, které vysílám a vybírám si je. Mohu se věnovat na plno své rodině a dětem. Mohu bydlet, kde chci. Mohu cestovat kdy chci a kde chci. Nejsem závislý na státu, cca mě moc nezajímá „politika“, tlachtání neschopných „rádoby vůdců“, neřeším důchodové systémy, hypotéky, zaměstanance, nadřízené, podřízené.

Svoboda. Mimochodem, jako zaměstanec jsem asi moc vzorný nebyl. Mnoho věcí mi nedávalo smysl, ale v systému, ve kterém jsem se nacházel, věci měnit nešly. Abych je měnit mohl, musel jsem změnit prostředí, to znamená – jít na své. O tom je hodně řeč na mém BLOGu :-). Vyhnul jsem se povinné vojně (asi by má účast znamenala destrukci lidově demokratické armády :-), protože nejsem schopen poslouchat hloupé lidi. Mám rád svobodu…

Waw! A jsme u toho. Jako kluk jsem rád jezdil po horách, s trampy, horolezci, jeskyňáři. Dobrodružství a adrenalin, zážitky. Kdyby tak mí učitelé věděli… Naštěstí nevěděli (když jsme zpívali Kryla a tiše rebelovali). Kdyby tak věděli rodičové! No, oni cca věděli, ale tolerovali. Mooc děkuji!

Svoboda. Bezva… Po sametu jsem se pustil do podnikání. Stavební firma, zahraniční obchod, marketing, poradenství v podnikání. Báječných cca 12-14 let budování, svobody, cestování po světě. Ale i starostí. Však byste kolegové podnikatelé a živnostníci mohli vyprávět, znáte to. Stát mění pravidla, zaměstanci nepracují, lidé neplatí, kradou. Co na tom, že chcete být féroví a nejlepší. Koho to zajímá, když vám „finanční krize“ obrátí firmu a život naruby? Mně se to naštěstí nestalo, ale…

 

Upgrade nezávislosti a svobody.

 

V letech 2003 až 2004 jsem udělal zásadní obraty. Klasické podnikání, ve kterém se mi dařilo, mě zmáhalo. Čas neúprosně utíkal a já měl za sebou roky budování, ale i zmarů. Báječné roky se skvělými spolupracovníky, zaměstananci i zákazníky. Ale také s neplatiči, lumpy a nenažraným státem. Opět více v mém PDF… Prostě to chtělo změnu. Ta přišla postupně, byla plná zkoušení, experimentů, ale odhalil jsem pro sebe báječný prostor pro nezávislost a svobodu. Zde jen stručně. Tím prostorem pro mě je:

 1. Burza
 2. Vzdělávání a komunikace s lidmi
 3. Podnikání na internetu

 

A ještě související věci kolem. Byly samozřejmě i neúspěchy, burza je tvrdé „učiliště“. Několikrát jsem to málem vzdal. Ale když okusíte v prostoru možnost pro Nezávislost a Svobodu v praxi, není cesty zpět. Musel jsem toho hodně udělat. Musel jsem na sobě hodně zapracovat, stálo to za to. Přečtěte si to, přijďte si to poslechnout, nechejte se inspirovat.

Protože příběhy mnohých z nás jsou podobné, jsou plné hledání, naděje, úspěchů, ale i průšvihů, beznaděje nebo zklamání. I z těch největších sra… se lze dostat. I ze dna a průšvihů.. Když jsou vize, vůle, odvaha a motivace. Jsem jeden z vás. Když jsem to dal já, dáte to také :-).

OK, zajímá vás to? Pojďte chvíli se mnou, budu vás provázet. Jen chci poctivě říct toto. Nejsem žádný burzovní ani podnikatelský GURU, nedělám zázraky, neslibuji nemožné. Mám rád inteligentní zkratky a postupy, ale nenabízím bezpracné návody pné iluzí. Mám za sebou přes 20 let podnikání, nejakou tu miliardu v klasickém podnikání jsem s přáteli a společníky otočil, i sám.. Na burze se bavím přes 10 let, mám za sebou fenomenální úspěchy i tvrdé pády. To patří ke světu rizikového investování. Také jsem osobně proškolil hodně přes tisícovku lidí a moc mě to baví!

Svůj byznys, marketing a veškeré konání v posledních osmi letech jsem ze světa klasického podnikání přenesl na internet. Upozorňuji, že jsem byl PC analfabet, byl to pro mě nový svět. Ještě dneska se cítím mezi maldými internetovými podnikali jako naplavenina :-). Ale což, výsledky se přece počítají, nikoliv, kde a jak umíme zmáčknout čudlík na klávesnici. V letošním roce jsem se dostal mezi TOP 10 nejlepších infopodnikatelů v ČR a užívám si to.

Nahoře je fajn, ale je to tvrdé, vím, že musím na sobě dále pracovat. Ale naštěstí mě to baví. A rád se s vámi podělím o to, co dělám a jaké jsou reálně cesty, žádné teorie, iluze, sliby…

Chci vás ubezpečit, že na internetu je dnes živo. Peníze se stěhují do virtuálního prostoru. 90% všch peněz v populaci je dnes v držení 20-40% lidí, kteří dnes téměř vše vyhledávají na internetu. Jo, u toho je dobré být. Co říkáte, kolegové podnikatelé!? Kdo dnes není na webu, jako by nebyl. A vážení, to není klišé, to je realita!

 

Takže ta trojkombinace – burza, vzdělávání a podnikání na internetu,

 

to jsou tři pilíře pro mou finanční nezávislost a svobodu. A protože v mém vítězném a přátelském vesmíru neexistuje konkurence, mohu se s vámi podělit o vše, co vím!

A ještě jedna báječná věc. Od té doby, kdy jsem své podnikání zaměřil na to, že pomáhám ostatním lidem, daří se mi výborně. Vše jde neskutečně dobře. Kdeže je nějaká krize vážení? Já vám to povím. Není. Je to prostě jen virtuální realita méně schopných a tápajících. Neposlouchjte apoštoly krize, všeobjímajícího státu a vypečené chytráky v televizi (z parlamentu a výše…).

 

Vzkaz pro mladé lidi:

 

Mějte rádi své rodiče, ale také je moc neposlouchejte. Studujte, získejte kus klasického vzdělání, ale moc neposlouchejte učitele a mentory, kteří sami nejsou úspěšní, a proto vás nemohou učit.. 80% lidí vcelku nerozumí této době, dnešním trendu a možnostem. Pouze je mentorují, nebo se snaží přizpůsobit. Ale vy mladí, vy ji tvoříte. Řekl bych, že učit byste měli dnes vy, taková „škola naruby“ :-).

Doba se změnila. Je rychlá, dynamická. Vše se stěhuje na intertnet.

 

Na burze a na internetu se točí více, než 90 % veškerých pěněz.

 

Pokud chcete být nezávislí a svobodni, musíte se o to zajímat, musíte získat dovednosti a znalosti, které nám rodičové, politici ani ve škole neřeknou. Zejména proto, že to neví 🙂

Jednou z věcí, které se populaci víceméně zámerně nedostává, je FINANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. Pokud chcete pokročit na své cestě k finanční nezávislosti a svobodě, vzdělávejte se, věnujte těmto tématům čas a energii. To za vás nikdo neudělá. Nedám vám návody se zárukou. Do hlav nevidím. Ale rád jsem váš průvodce…

To mě baví. Pokud vám to dává smysl a inspirace, potom i můj životní příběh dává smysl. Děkuji!

Jirka Mazur

Podnikatel, investor a autor programů pro život i podnikání na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu.

 

PS: Moje projekty jsou pro vás v akci neustále, přečtěte si více zde:

Zelena_sipkaBurza a edice ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & Jak a kde vydělávám peníze a kde se můžete zúčastnit i vy..!

MM-JM-opravit

29 komentářů u „Můj příběh

 1. zdravim, plne zdielam Vase nazory a som rad, ze vdaka “ nahode“ co uz teraz viem ze neexistuje, som sa s Vami na neurorestarte stretol a zoznamil. Tesim sa na Vase seminare a skolenia. s pozdravom Keszeg.

 2. zdravim vas.tiez iba vdaka nahode som vas tu na internete nasla..velmi ma zaujal vas zivotny pribeh a strasne rada by som sa nieco od vas naucila..len otazka je ci by som to vedela aj vyuzit v praxi.o financiach,burze a podnikani v tom nemam ani pary..a este otazka.pomahate aj ludom ktory zacinaju od nuly??alebo len s tym minimom co maju k dispozicii,?pozdravujem katarina..

  • Milá Kataríno, všichni jsem začínali od nuly 🙂 Důležité je začít něco dělat, učit se, mít vize. A udělat akci. Dojde i na tato témata! S pozdravem, Jirka

 3. Zasílám srdečný pozdrav z Moravy a musím konstatovat, že Váš životní příběh mne také velmi oslovil, protože zachycuje tvrdou pravdu o životním proudu dnešních lidí. Zároveň dodáváte ve svém příběhu ostatním lidem naději a odvahu, že se mohou také pokusit změnit svůj život a přijmout Vaši pomocnou ruku ke vzdělání. Přeji hodně úspěchů při „tvorbě“ dalších řad úspěšných a šťastných lidí…
  S pozdravem Alena

 4. Krásny deň, plný úspechov Vám želám!
  Po Neuroreštartu som sa stretla Vás, a pevne verím, že s Vašou pomocou, si môžem splniť, môj sen, a tešiť sa zasa z učenia. Ďakujem za príležitosť, aj ked budem začínať z nuly
  ĎAKUJEM!!

 5. Přeji hezký večer a musím napsat, že mnou Váš příběh i Vaše články rezonují tak, jak ještě nic.. a to o podnikání na burze nevím vůbec nic. Ale stále se snažím vzdělávat, zaměstnávat hlavu, hledám to pravé..nechci být závislá na nikom a ničem, přesně jak píšete. Jen mi stále chyběla ta odvaha udělat ten krok do neznáma, správné informace, a toto začínám nalézat na Vašich stránkách..super!! Moc děkuji a přeji hodně štěstí 🙂 Těším se na další nové a nové informace.

 6. Dobrý deň, veľmi sa mi páči vaše video : 10 tajemství úspešných a bohatých. Som vďačná za možnosť sa vzdelávať od skúsených a úspešných ľudí . Nikdy som sa na burzu nepozerala z takéhoto pohľadu . Som v týchto veciach úplný začiatočník, ale verím, že pod vedením skúseného lídra sa dajú veci naučiť a hlavne usmerniť správne svoje myslenie. Popritom by ma aj zaujímala materiálna stránka tohto podnikania, aká je minimálna čiastka s ktorou sa dá začať hrať na burze. Ďakujem.

 7. Dobrý den Jirko,
  chválím (líbí se mi) váš článek. Je to příjemná kombinace faktů s osobními daty, jemně okořeněná marketingem. Skvěle se to četlo a rozjímalo u toho. Skoro bych mohla některé části opisovat, nakolik se podobají mé praxi a osobnostním rysům. Děkuji.

  • Dobrý den, Jano. Odpovím stručně. Před 10-12 lety zde žádné kurzy ani knihy moc nebyly. Takže samostudium, zkušenosti a nejvíce to, že jsem vzdělával ostatní a měl zpětnou vazbu od stovek lidí z praxe. A ten mozek na burze procvičuji s přestávkami pořád… 🙂

 8. Wau:). Po posluchu části webináře Z. Steinera jsem si „vygůglila“:) tvé jméno, neboť mne velice zaujaly tvé názory, myšlenky, inspirace,.. Po dočtení tohoto „krátkého“ článku – blogu? – mi zaplesalo srdíčko, neboť Finanční vzdělávání je to, co jsme se i my v malém podbořanském regionu (a nezůstat jen u tohoto regionu) rozhodli zahájit a založili jsme společnost Babylon Finance s touto vizí. Hned jdu poslat odkaz na tvé stránky synovi a jdu se přihlásit do VIP :). Ten další krok právě přišel a jsem ráda, že jsem jsem si udělala čas k poslechu a nahlédnutí. I já věřím, že časem tu internetovou terminologii a techniku zvládnu. Hodně úspěchů a ještě jednou díky. Míša, Jdu ještě chvíli brouzdat po vašich příspěvcích
  před chvílí jsem zjistila, že tento můj komentář se objevil na FB misto zde, tak to napravuji:) – v těchto technikách stále tápu:)

 9. Dobrý den ,Jiří moc se mi líbylo vaše povídání.Těším se že se někam posunu a něco se naučím nového.Nejsem moc prubojný člověk chtěla bych něčeho dosáhnout ale pořád se bojím a proto asi ničeho nedosahnu .Nemám moc znamých ,peníze ani práci.Ale mam velké odhodlaní stím něco udělat.Těším se na lepší život.Děkuji…

 10. Dobrý den ,jmenuji se petr postupa z Chomutova a velmi mě zaujal váš finanční prospektt – burzy,cenné papíry. Dáváte přednášky i v Praze? Děkuji za odpově’d. Toho času jsem bohužel veden na Úřadu práce a vím že se chci postavit na vlastní nohy. Oficiálně žádná solidní práce není a tyto nabídky se nikde nezveřejňují

 11. Zdravim Vas pane Mazuro!
  Pred par dny jsem dostal jednu vizi kterou budu realizovat a jednim z mych cilu je, se s Vami setkat a seznamit vas s mym planem a nabidnout Vam, Mne a dalsim lidem ochotnym na sobe pracovat svoji pomoc.
  Otazka je, zda by jste mel zajem se se mnou setkat. A jestli si na mne udelate cas.
  Vim ze cas je nejdrazsi komodita a proto si budu vazit toho kdyz si cas udelate a budu za to vdecny.
  Jsem normalni clovek ktery zatim jeste chodi do PRACE.
  Ale uz brzy bych chtel svoje POVOLANI a mozna POSLANI provozovat z domova.
  dekuji Jan Nespor

  • Dobrý den, díky za námět.. Můj čas je nejen drahý, ale opravdu jej mám málo a vážím, do čeho jej investovat 🙂 Pokud si přejete seznámit mě se svým plánem, napište podrobnosti a kontakt na jiri@wintraders.com Přeji hezký den ude, do komentářů 🙂

 12. Dobrý večer pane Jiří,
  dnes jsem byla na vašem webináři – jak začít na burze. Do roku 2001 jsem dělala práci, která mě velmi bavila i živila. Bohužel tato práce v tom roce zanikla. Jsem od té doby stále na cestě hledání. Udělala jsem rekvalifikační kurz na účetnictví a více než 5 let jsem v tomto oboru podnikala. Nepřinášela mi tato práce moc potěšení. Více či méně mě nebavila. Nebavilo mě neustále sledovat nové přepisy a zákony, úpravy v zákonech atd. Pak jsem šla obchodovat. Velmi mě bavila komunikace se zákazníky, ale nastavené systémy se mi zdály být tak nějak nesystémové. Byla jsem tzv. odejita. Pak jsem dělala hospodářku a protože jsem drze poukázala na nespravedlnost (zastala se kolegy) opět jsem se ocitla bez práce. Tentokrát pro nadbytečnost. Nyní mám dvě zaměstnání a to na částečný úvazeček v muzeu a pak brigádu v diskontním řetězci u pokladny. Práce v muzeu je opravdu jen zábava. O finanční odměně nemůže být ani řeč. Za tuhle sumu byste asi nevstal ani z postele. U pokladny nejen, že mzda je mizerná, ale práce mě opravdu nebaví. Je na čase s tím něco udělat. Konečně jsem si po všech anabázích, kdy jsem už opravdu na kolenou (možná ještě níž) přečetla vaše blogy i vaše emaily, které mi chodí. Mám pocit, že se mám opět o co opřít.
  Děkuji a přeji vám vše dobré
  Dana

 13. Dobrý večer.
  Váš príbeh ma nabíja energiou. Je krásne to čítať a počúvať videa. Som človek ktorý sa nebojí ničoho a rada skúšam nové veci. Ešte donedávna som mala malú reklamnú firmu ale zdravie mi už nedovoľuje tieto práce robiť lebo je to stále na rebríku a lešení. A aj keď som túto prácu robila 22 rokov musela som toho nechať, teraz učím na ľudovej škole umenia hudbu. Zaujali ma však binárne opcie a Forex, no vôbec neviem čoho sa chytiť. Pri brouzdání po netu som sa dostala aj na Vaše stránky a to čo robíte ma zaujalo. Robíte niečo aj pre začiatočníkov? A hlavne cez obdobie prázdnin keďže teraz učím a nemám voľno kedykoľvek bohužiaľ. Alebo robíte nejaké školenia cez net?
  Ďakujem a prajem všetko len to krásne .
  Wagnerová

  • Dobrý večer, díky za pěkná slova. Jsem rád, že vás moje příspěvky inspirují. Ano, školím zejména přes internet. Burzu a letos přidám i mnoho k podnikání. Sledujte moje články, videa i webináře, dozvíte se více 🙂 Jirka

 14. Dobrý deň.
  Som rád že som Vás mohol zatiaľ len virtuálne stretnúť. Som priam posadnutý burzou a obchodmi na nej, len som nemal to šťastie sa s niekym o tom porozprávať. Mám za sebou neúspešné obchodovania na rôznych platformách alebo ako by som ich nazval :). Dostal som tvrdé lekcie ale stále ma to tam ťahá takže sa veľmi teším na Váš webinár 31.3.2015. Práve aj teraz som prihlásený na demo účte Goldstarway a som priam nadšený z neho. Niesu tam prehnané pákové efekty a ani odhady vysoký nízky …
  Som veľmi rád že som sa dostal k Vám cez Andyho Winsona v jeho super programe makač vs boháč premium.
  Prajem pekný deň a teším sa na Vás 🙂

  • taky jsem to zkusil obchodovat finanční trh u bet 365 a vždy jsem to projel a to mám tak 6 roků demo a docela uspěšných tento měsíc jsem 6 tis dolarů v plusu.
   jen se to otočí jak říkám za živý tak trend jde proti.Čím to je !

 15. Závidím Vašim deťom otca. Majú veľké šťastie. Ste úžasný a múdry.
  Mám rovnaké názory, iba nie som taká šikovná a absolútne nemám podporu rodiny.
  Môj otec mi namiesto pomoci pri rozvode povedal, že mi žiadny súd deti nezverí, keďže nemám byt, peniaze ani prácu. Rozvádzala som sa po 22 rokoch manželstva s tyranom. Porodila som 6 detí. Budovala som firmu s manželom a drela v nej bez nároku na odmenu. Šetrila na hranici znesiteľnosti, aby sme splatili úver na firmu. Stavala som spolu s ním dom. A keď som sa konečne rozhodla odísť a zachrániť si život, vlastný otec mi nielen že nepomohol, ale podporil môjho bývalého muža a mne povedal také strašné urážky, že sa z toho spamätávam dodnes. Jedna z nich: „už by si si konečne mala zašpiniť ruky od roboty a nie čakať, že ku všetkému prídeš ľahko“. Nikto nevidel, aká je pravda a každý uveril manipulátorovi. Kto nezažil, nepochopí.
  Píšem to hlavne preto, aby rodičia nesúdili svoje deti, ak nepoznajú všetky okolnosti. Viem, že Vy ste svoju dcéru podržal, keď sa rozhodla rozviesť a to je úžasné.
  Teraz som začala podnikať v oblasti fitness, ale samozrejme mám problém zohnať financie na začiatok. Všade plno rečí o podpore podnikania, ale skutočnosť je taká, že bez daňového priznania Vám nikto nepožičia. A kde vziať daňové priznanie, keď ešte len rozbiehate byznys a potrebujete investíciu na zariadenie a zásoby? Bludný kruh. Hľadám preto iné spôsoby, ako si zarobiť „popri“ podnikaní.
  Želám veľa úspechov a šťastia.
  P.S. Tiež neznášam porady a nechápem ich zmysel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *