Projekty Jirky Mazura


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

 

» Jak podnikám a vydělávám peníze?

 

» Proč to dělám a proč se o některé postupy dělím?

 

Své podnikání organizuji projektovým způsobem a podle Pravidla 80/20. Jdu tam, kde je trh a poptávka. Neprodávám svůj čas, talent ani potenciál. Prostě podnikám a dělám to, co mě baví a to, co má pro moje klienty, zákazníky i přátele HODNOTU a dává jim to smysl. Zde se podívejte na myšlenkovou mapu mých projektů a činností v podnikání. Zajímá-li vás o mně něco více, přečtěte si Můj příběh zde.

PROJEKTY-JIRKY-MAZURA

 

Vážně vás zajímá, čím se zabývám?

 

Mnoho blogerů dnes píše jen tak. Mnoho lidí publikuje se záměry. U mě je to tak i tak :-).

Když sem tam děti donesou nějaký ten dotazník pro rodiče a my narazíme na kolonku „Zaměstnání rodičů“, tak to jsem vážně v koncích, nevím co napsat. Co to je „Zaměstnání“? Jaký ten pojem dává smysl? Když jsme bylí malí, snažili se nás nějak rodiče zaměstnat, aby měli pokoj od nás, na chvíli. OK, dejme tomu. A co dospělí, musíme je zaměstnávat, aby nezlobili?

Nebo OSVČ… Brrr, který státoosel tento pojem vymyslel? Naštěstí se mě netýká. OSVČ je státem kontrolovaná osoba pohybující se v mantinelech svých snů, rozbujelé byrokracie a tvrdé reality trhu. Ó, děkuji… nechci.

Takže podnikatel? Wau, to je pofiderní škatulka. To je jako kdo? Ten, kdo vykořisťuje? Dejme tomu, kdysi jsem vykořisťoval až 50 lidí a měli mě za to rádi :-). Nebo ten, kdo krade? No, píše se to všude… Nebo „seriozní“ podnikatel.. To ja jako kdo? Ten, kterého nechytili :-)?

 

Po mnoha letech hledání jsem dospěl do ideálního stadia, říkám – jsem nikdo.
Miluji Nezávislost a Svobodu.
Pouze provádím lidi v jejich cestě…
To mě baví.

 

Ale nezaměstnaný nejsem, kde je pracák, sociálka, ministerstvo financí a podobně, nevím. Ale kde leží akcie několika zahraničních firem, které umožňují solidní porci nezávislosti a svobody, tak o tom něco vím. Mimochodem, je to mé oblíbené téma na jednom ze seminářů. Zajímá vás to?

 

Takže mé projekty, to co mě baví. Stručně:

 

BLOG Jiří Mazur – povídání o cestách k finanční nezávislosti, svobodě. Náměty, inspirace, názory, doporučení, videorozhovory s VIP přáteli, prostě blog…

 

Burza:

 

Hrajemesinaburze.czzelena_sipka_odrazka – blog, vzdělávání, online kurz. Projekty kolem burzy mi prošlo za 11 let přes 3000 klientů. Dělám, co mě baví. Burza je adrenalinový podnik a nekonečný zdroj peněz :-).

HNB Premium Clubzelena_sipka_odrazka – uzavřená komunita burzovních obchodníků a nadšenců, ve které je online i offline průběžně 300 až 500 kolegů. Vzděláváme se, probíráme strategie i aktuální informace z finančních trhů. Pravidelná Situační Analýza Online, případové studie, webináře se zkušenými tradery, akce…

WinSignals.czzelena_sipka_odrazka – projekt pro realizaci a zasílání burzovních predikcí veřejnosti. WinSignals jsou burzovní signály s úspěšností 80 – 90%. My i naši klienti stabilně vyděláváme 5 – 20% z investic každá měsíc. Aktuálně můj TOP projekt 🙂 !!!

 

Edice programů ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ:

 

Zivotnapravestrane.czzelena_sipka_odrazka – blog, vzdělávání, online kurzy a programy. Živé akce a workshopy. Moje srdeční záležitost. 26 let svého podnikání, zkušeností, postupů, návodů a byznysových tajemství zde dávám k dispozici.

zelena_sipka_odrazka13 Tajemství z PRAVÉ STRANY – základní online program, který obsahuje zásadní tajemství, návody a postupy úspěšných podnikatelů. Z vlastní praxe jsem pro lidi identifikoval ta nejdůležitější tajemství byznysu a formou videolekcí, audia, textů a interaktivní komunikace předávám zájemcům.

zelena_sipka_odrazkaCESTA NA PRAVOU STRANU PREMIUM & ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS – TOP nástavbové programy pro živnostníky, podnikatele menší i střední a všechny lidi, pro které hodnoty, jako jsou PENÍZE :: ČAS :: SVOBODA :: NEZÁVISLOST :: SEBEREALIZACE – jsou prostě důležité..!

zelena_sipka_odrazkaKDE JSOU MOJE PENÍZE? Nový program pro podnikatele a zájemce o podnikání, který obsahuje to nejdůležitější tajemství podnikání a esence i podstatu úspěchu, tvorby peněz do vlastního cash-flow a inspirace, které mění životy…

 

WinMail Servis.

 

Emailing, články, doporučení, rady, informace z mých projektů. Pokud vás to zajímá, určitě se registrujte v mé VIP zóně v záhlaví blogu a WinMail Servis v celém rozsahu je váš. Mimochodem, když vás nebude bavit, lze jednoduše zrušit.

Těším se na vás ve svých projektech. Udělám pro vás, co je v mých silách.

 

A ještě na závěr – rád spojuji lidi, příležitosti, peníze, projekty. Seznámím vás s mým externím týmem a celou řadou VIP přátel, kteří jsou lídři ve svých byznysech u nás. Spolupracuji jen s těmi nejlepšími!

Nenechejte si ujít moje webináře, DigiPárty, online kurzy i podnikání či burze, nebo živé akce – semináře, workshopy a VIP setkávání! Pokud jste v mojí databázi, vždy dostanete informaci. Nic vám neuteče!

 

Jirka Mazur

Podnikatel, investor a autor programů pro život i podnikání na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu.

 

PS: Napište mi do komentářů, jak s vámi moje projekty pro vás rezonují, v čem vám pomáhají i to, co byste chtěli přidat a vylepšit!

11 komentářů u „Projekty Jirky Mazura

 1. Zdravím Vás,
  pane Mazure, již několikrát jsem narazil na to, že máme společné známé. Tak si dovolím Vám napsat zda by jste měl chvilku, rád bych se s Vámi seznámil. Vím, že jste se dlouhodobě pohyboval v různých oblastech podnikání. Já se 20let pohybuji na finančních trzích a učím lidi investovat a finančně je vzdělávám. Myslím, že bychom jsme se mohli navzázem podpořit. Mám kvalitní databázi movitých klientů a vy určitě také. Sledoval jsem Vás na webináři s Pavlem Farou a dalších. Pokud si uděláte chvilku, budu rád. Maximálně z toho něco vypadne, když né hned, tak v budoucnu 🙂 Jsem z Havířova

 2. S kolonkou „Zaměstnání“ mám při zápisech dětí do školy apod. taky problém, zkusím tam někdy napsat, že jsem „podnikatel z pláže“ :)) Geny se v mém případě nezapřely a doufám, že to tak bude i do dalších generací 😀

 3. Zdravím Jiří. Můj příběh už částečně znáš a mluvil jsem také na tvém webináři. Jsem zamilovaný do finanční nezávislosti a svobody. Je to můj cíl má vize. Držím se rad těch nejlepších a tak jsem v posledním půlroce investoval veškeré úspory do vzdělání. A tak se stali Napoleon Hill, Robert Kyosaki, Jiří ‚Mazur atd., mými vzory a své dosavadní myšlení jsem zcela transfomoval. Nejenže jsem po Neurorestartu vstoupil do kurzu Hraní na burze, ale i do kurzu Elite marketink, výcviku koučování Magdaleny Vokáčové a v lednu Anglicky fantasticky. Mám jen základní vzdělání tak mám co dohánět. To vše při „zaměstnání“ , ktré při nejbližší příležitosti opouštím. Nepatřím tam. Postupuji krok za krokem, tak jak rostou mé znalosti. Jsem velmi vděčný tobě i ostatním úspěšným lidem, že se já můžu učit právě to, co je v souladu s mými vizemi. Příští rok bude ohromný. Vím to. Spustím kampaň, která, jak věřím bude mega úspěšná. Také netuším jestli budu podnikatel nebo vlastně co , protože jsem to ještě neřešil. Odpovědi přijdou , protože jsem změnil svoje myšlení a seznamuji se s lidmi, kteří myslí podobně..
  Jiří, přeji Tobě, celé Tvé rodině a přátelům krásné pohodové Vánoce, naplněné láskou, pokojem a radostí.
  S velkým Díkem Standa Titl

 4. Zdravim p.Mazur,
  ja som sa uz viackrat dotazoval na to , ze by som rad videl
  ako profitujete v strom obchodovani !
  dodnes som nedostal odpoved .

  dakujem,

  jurca

  • Dobrý den Pavle, dotaz tohoto typu od vás jsem nikde neregistroval, ale na svém blogu jsem své výsledky v souvislostech komentoval, spíše však na živých seminářích. Orientuji se na průběžné zisky v rozpětí 1 – 3% měsíčně, ročně je můj investiční cíl kolem 15 – 30%, občas hodně překročím, občas nevyjde :-). Nicméně smysl mé lektorské činnosti není lákat klienty na výsledky, ale dám jim základy pro zajímavé know-how. Výsledky kopírovat nelze, at jsou jakékoliv. Výsledky minulosti nezaručují výsledky pro budoucnost :-). Výsledky a jejich potenciál probírám se svými investory, s veřejností v zásadě nikoliv :-). Jirka

   • Dobrý den p Mazur , máte pravdu za komunistů jsem říkala , že kdo umí ten – umí a kdo neumí ten jen – čumí v dnešní době to je ještě vic …. to druhé jsem já , ale rada by jsem to změnila .

 5. Zdravím p. Mazur.
  Ak si niečo začnem v tomto smere, budem úplný začiatočník, ale tá vízia slobody a nezávislosti ma priamo fascinuje.
  Som zvedavý na prvé, nové poznatky z tejto oblasti a pripravený ísť čo najdalej, aby som v sebe našiel potrebné odpovede…
  Miroslav

 6. …live performance je u marketerov vzdy problem..niektori nevedia, co sa to vlastne od nich chce…ja si myslim, ze pokial chcu niekoho ucit trading, tak by mali ukazat svoje vysledky na realnom ucte…lebo kecalkov je mnoho, ale skutek utek…

  • Souhlasím, proto občas výsledky zvěřejňuji, ale prvoplánovitě nikoliv tak, aby se lákala nekvalifikovaná veřejnost (jak to mnozí dělají). Pravidelně pak výsledky, strategie a praktické věci řešíme buď uvnitř kurzu, nebo na uzavřených živých akcích. Na druhé straně výsledky kohokoliv nejsou žádnou zárukou toho, že něco podobného dosáhne příjemce informace! Minulost není zárukou pro současnost ani budoucnost. Proto mně osobně nezajímají výsledky nevýsledky různých propagátorů čehokoliv, ale sdělení, kerému lze rozumět a lze jej aplikovat v praxi. Proto mými kurzy prošlo pár tisícovek lidí, kteří jsou zčásti velmi úspěšní, jíní nepochopili, neboť burza není jen o systémech, ale o nastavení hlavy a schopnosti myslet. Pouze hlupák si myslí, že bude stejně úspěšný, jako někdo jiný, jehož výsledky a strategie slěpě následuje… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *