7 skvělých rad a magická blafování, propojení a poselství!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak spolu souvisí blafování, propojení a poselství? A proč magická? Pokud bych měl příběh, který se odehrával před 25 lety v Seattle, pěkně rozepsat i s těmi souvislostmi, které jsem dal do nadpisu, bylo by to na knihu. Ale já mám k dispozici pouze článek. Vezmu to proto zkratkou a poskládám střípky příběhu, který se stal a stále se ještě děje. Momentálně se již překlápí do budoucnosti…

Koukněte se na krátké videjko ze Seattle, kde vám řeknu, proč jsem napsal tento článek:

https://www.youtube.com/watch?v=rMfJZ8okQkk&feature=youtu.be

 

Trhani z garáže či noví kapitalisté?

 

Možná tomu nebudete věřit, ale i já jsem začal podnikat doslova z garáže. Jiní začínají na zelené louce. Moje první zakázky se týkaly nátěrů ocelových konstrukcí a mostů horkovodu z Dolu Darkov na Důl ČSM. Doly, to jsou takové ty díry v zemi, které prý, řečeno slovy Járy Cimrmana, nelze ukrást. Jenom na okraj, lze… Ale to není můj příběh.

První stovky litrů barev jsem míchal ve sklepě nájemního domu. Chodbou se linuly výpary ředidla, základovky i laku. Podmínky sklepní, ale pro prvních pár tisíc metrů čtverečních se to dalo. Podnikání je totiž, přátelé, mimo jiné i o metrech čtverečních.

Metr x metr x peníze = potenciál peněz. Mysli ve velkém!

To jsem měl v hlavě již v počátcích svého podnikání, kdy se překvapivě ukazovalo, že téměř vše je možné!

Proto jsem přemístil míchání barev do pronajaté garáže, najmul jsem si prvního míchače, potom pár natěračů. Po třech měsících mě poslali z pracoviště pryč se slovy, že TO zmáknou sami. Evidentně jsem zdržoval – je, práci i svoje peníze. Mí brigádníci mi udělili volno.

Darovali mi čas! Využil jsem jej chytře, jezdil jsem po kraji a získával další zakázky. Získal jsem první pákový efekt v podnikání, to jest ČAS. To mi vyrobilo další metry čtvereční, které jsem předělával na peníze.

Ty další metry čtvereční byly ploché střechy. Po roce podnikání se mi do ruky dostala unikátní technologie SWEPCO. S tou se metry čtvereční sekaly skvěle. Náklady na m² cca 250 korun, výnosy 600 Kč – good byznys x tisíce metrů… Nastoupil marketing, strategie a zápal do hry, jak získat těch metrů čtverečních co nejvíce. Když jsme se přehoupli přes druhou desítku tisíců, došlo k podrazu. Pár vykutálenců mi zdrhlo z firmy, ukradli know-how a pár zakázek. To byl první střet s realitou. Ten druhý byl, že se například v populaci vyskytují neplatiči a divní lidé. Smlouvy byly k ničemu.

 

Nevzdal jsem to.

 

Když máte sny, vize a prostě opravdu chcete, nesmíte TO nikdy vzdát. Moje první cesta za podnikáním do světa vedla na jaře 1992 do USA, konkrétně do Seattle. Byl jsem vybaven štosem bankovek, abych netrpěl nouzí. Mých pár tisíc dolarů v peněžence budilo pohoršení, všichni zde platili kartami, hotovostí platilo pouze podsvětí…

Také jsem byl vybaven jistou videokazetou. O pár měsíců dříve jsem pro účely marketingu, abychom nevypadali jako trhani z garáže, nechal natočit profi film s rozpočtem 60.000 korun, což byly tenkrát slušné peníze. Dělníci ve firmě, kterých bylo již přes 50, nafasovali krásné montérky s logem (ne všichni, pouze ti na kameru). Od známého havířovského podnikatele jsem si na natáčení půjčil luxusní kancelář a auto, v té mojí byl totiž jen ošoupaný nábytek a auto jsem měl lehce označkované vylitou barvou ze stavby. Onen podnikatel se pohyboval lehce na hraně, proto se mu dařilo.

My, poctiví garážoví podnikatelé, jsme bojovali náročněji. Ale neměl jsem pochyby, že dělám dobře!

Začal jsem z nuly a cokoliv navíc bylo prostě povznášející. Už jen to, že jsem byl s tou videokazetou a naditou peněženkou v Americe a jel jsem dělat byznys. Koho by to před pár roky napadlo, když jsem se trápil na státnicích s dějinami mezinárodního dělnického hnutí a slovo kapitalista bylo sprosté…

 

Magické blafování.

 

Kamarád Pavel dohodil v Seattle první kontakt. Zaparkovali jsme ojetou Mazdu někde na rohu downtownu a pěšky došli ke krásnému mrakodrapu. Kancelář Lynna Kassela byla asi tak ve 20. patře. Přivítala nás hosteska, sekretářka, tajemník, zlaté cedulky na dveřích „Kassel Buildings Consulting“. Asi jsme na správné adrese, říkal jsem si, když nás uvítal sám majitel, elegantní padesátník s lehkými zlatými obroučkami brýlí na nose. Jakým jazykem prý chceme mluvit, říkal na úvod. Výběr byl z pěti jazyků, všechny světové, tedy mimo češtiny. Na Američana nezvyklé. Představil firmu, možnosti a s čím nám prý může pomoci.

OK, na řadu přišlo moje video. Jasně, že to bylo lehké blafování, ale zakázky v něm realizované byly opravdu moje a odhodlání uspět také. Jen ty montérky, střihy z luxusní kanceláře, auta… „Popravdě, nečekal jsem od mladých kluků ze střední Evropy takovou firmu“, říkal Lynn. Zabralo to, juchůů! Výsledkem byly kontakty na dvě firmy z oboru, které se nám hodily – na firmu Fields Corporation a TNEMEC INC. První na střešní hmoty nahrazující ukradené SWEPCO, druhá na skvělé nátěrové hmoty.

Magické blafování z druhé strany. Když jsme po nějaké době vyhodnotili první kontakty i kontrakty, zjistili jsme, že lehce blafoval i Lynn. Kancelář v onom 20. patře měl tenkrát na jednání pronajatou za 200 dolarů včetně služeb. Prostě cítil příležitost a potřeboval vypadat dobře, udělat dojem. Ve skutečnosti byl šéfpilot Boingu 767, relativně zámožný člověk, a protože měl 10 dnů v měsíci volno, cítil potřebu jej nějak rozumně využít… Naše potřeby se protly zajímavým způsobem :-). Vše jsme později probrali v jeho krásné dřevěné vile nad Washingtonským jezerem…

Jaký by výsledek lehkého blafování?

Skvělý! S Lynnem jsme navázali přátelství. S doporučenými firmami jsme navázali kontakty a udělali skvělý byznys plus navázali jsme také přátelství… Na to navázala série dění, akcí a příběhů, které ve své podstatě trvají dodnes.

 

John Fields, můj Bohatý táta.

 

Jirka-Mazur-John-kunJohn byl majitelem rodinné firmičky Fields Corporation. V mládí byl rebel a na 10 let utekl někde do Arizony a dělal mimo jiné baptistického kněze. Možná i díky tomu se stal skvělým řečníkem a motivátorem. Když jeho táta dosloužil, povolal syna do firmy. John koupil pár tisíc akrů půdy pod Seattle a kolem Tacomy. Poučil nás, že každý inteligentní podnikatel by měl být také spekulantem v realitách. Na tom mimo jiné zbohatl ještě dříve, než na střešních hmotách a asfaltech, které jsme i my od něj začali odebírat do Česka.

Šlo toho za desítky, postupně stovky tisíc dolarů. Bez písemné smlouvy, na podání ruky, na telefon, podle našich potřeb… Na náš dotaz, jestli by prý nějaká písemná smlouva neměla být, bylo jen udivení a konstatování, že prý – co se domluví, to přece platí..!

John se synem Mattem navštívil několikrát i Česko. Ve státě Washington nás vzal na pár skvělých výletů, vlastním letadlem kolem Mount Raineru, člunem do zálivu Seattle pěkně po moři z Tacomy. Jeho ranč, koně, život i to, jak dělal byznys, vše bylo pro mě, jako kluka z garáže, opravdu inspirující. Hltal jsem slova a poučení. John se na jistou dobu stal mým Bohatým tátou!

Víte co… Je dobré se učit od těch, kdo mají zkušenosti, umějí a jsou ochotni předávat poselství.

 

John mi mimo jiné vštípil pár zásad a tajemství!

Tady předávám 7 skvělých rad do života i podnikání:

 

1. Dělej byznys vždy čestně a poctivě. Vyplatí se to!

2. Smlouvy, které uzavíráš, jsou o charakteru zúčastněných, nikoliv o papíru…

3. Udělej si plán, jak vydělávat byznysem 100.000 dolarů ročně čistého a poté se je uč investovat!

4. Pokud chceš prodávat ve velkém, sežeň si šikovné lidi ochotné prodávat a nauč je to!

5.  Byznys je o komunikaci, kontaktech, seberealizaci a poslání!

6. Když tvůj byznys nemá vizi a poslání, dříve nebo později umře!

7. Až budeš mít něco za sebou, měl bys to, co se naučíš, předávat dále jako poselství. Potvrdí to smysl toho, co děláš!

 

Opravdu jsem si ty věty až tak nezapisoval.

 

Ale pamatuji je dobře. Při různých souvislostech jsem si je vybavoval. Tu poslední si uvědomuji až teď po létech.

Je čas předávat poselství!

 

Silné magické okamžiky.

 

Když jsem jel poprvé z letiště do Seattle, najížděli jsme na rychlostní komunikaci a postupně se před námi otevírala panoramata města, nadjezdů, podjezdů, cedulí s exotickými názvy. Otevřel jsem okno, bylo teplé jaro. Po pravé straně se v dáli tyčil masív mohutné sopky Mount Rainer. Při vjezdu do city se před námi otevíral downtown, mrakodrapy a magické jezero. Vyhlídková věž Space Needle. Kolem byla opravdová Amerika a já se právě chystal dobýt kus světa! Na ty pocity se nezapomíná!

Mimochodem mě cesty o pár let později na dvakrát zavedly do Nepálu. Mimo skvělé treky kolem Everestu a Anapuren, jsme si užili místní prostředí a tajemnou kulturu soucítících buddhistů i tajemných hinduistů. Vzpomínám si na magický večer na Boudhanathu, kdy kolem středověké stúpy ze 6. století procházely průvody mnichů v den narození Buddhy. Seděli jsme na vyhlídce nad náměstím a pozorovali vycházející krvavě rudý měsíc nad Himálajemi.

Byl to silný mystický okamžik. Cítil jsem vděčnost svému osudu. Věděl jsem, kde, proč a jak to začalo. Jen budoucnost jsem nikdy neviděl…

Jirka-Mazur-lodO pár let později jsem viděl krásný film Malý Buddha. K mému úžasu se odehrával na 3 místech, které jsem důvěrně znal. Děj začínal v uličkách Boudhanathu, pokračoval v Seattle, přesně tím monumentálním vjezdem z letiště do city… A končil smutně, když rozprášili popel svatého muže, lamy, ve vodách zálivu u Seattle. To bylo to třetí místo, které určovalo moji cestu. Bylo to místo, kde nás na svém člunu vzal před léty John a kde jsme se nemohli nasytit skvělých výhledů na město se sopkou na horizontu. A byla to cesta, na které jsem do sebe jako houba nasával slova o byznysu a poselství.

Bral jsem ten film pro sebe jako znamení a potvrzení cesty. Na té cestě se odehrálo mnoho. Z USA jsem do našich končin ještě začal dovážet stavební technologie Dryvit a Firestone. Prostě – šlo o ty metry čtvereční a o to, myslet ve velkém!

 

Propojení.

 

V Seattle mám tedy něco jako uzlový bod, místo, přes které se měnil osud a hra zvaná podnikání. A s ní i život. Díky radám Bohatého táty Johna jsem ustál okamžiky nečekaného úspěchu a uměl se držet při zemi. Opravdu díky, Johne Fieldsi!

Vím dnes, že díky tomu, na co myslíme…

Díky tomu, co děláme a díky tomu, s kým se stýkáme, přicházejí do našeho života náhody, věci a děje, které by za normálních okolností nikdy nepřišly!

Z nějakého důvodu to stále 98 % lidí neví.

• Lidé si myslí, že si stačí přát.

• Lidé si myslí, že mají na něco nárok.

• Lidé si mylně myslí, že je moudré poslouchat rodiče, učitele, systém…

• Lidé si vůbec myslí hodně věcí mylně…

 

Zjistil jsem, že věci fungují pouze tehdy, když pro ně opravdu něco udělám.

Aby mělo toto dělání efekt, musí mít v sobě smysl, vizi, poslání. Vnitřní motor, který vše pohání ve chvílích, kdy se daří i ve chvílích, kdy je vše špatně.

Věci, události a lidé se propojují v ČASE z jistých důvodů. Vše dává smysl. Je třeba ale konat, dělat a prostě pracovat na té správné straně – tou je dnes moje PRAVÁ STRANA cash-flow kvadrantu.

 

Poselství.

 

Moje návštěva Seattle po letech propojila děje, lidi i události i dnes po letech.

Mám za sebou skvělou dvoutýdenní cestu se synem Vojtou po národních parcích amerického středozápadu. Trasu od Salt Lake City do Jacksonu na sever Montany s ukončením v Seattle. Cestou jsme navštívili Yellowstone, Grand Teton, Glacier a spoustu zajímavých míst.

Když jsem se blížil k Seattle, moje mysl byla  zaplněná nejen vzpomínkami. Ale také mi bylo jasné, že zde nejedu náhodou.

Mým úkolem zde bylo natočit krátké videjko, napsat tento článek a zejména udělat veřejný závazek, že nejen skvělé rady mého bohatého táty Johna Fieldse, ale i moje zkušenosti z 25 let podnikání prostě musí jít dále do světa.

Je to prostě úkol, poslání, radost a smysl!

Penízky jsou vydělány, času a svobody mám tolik, o kolik si řeknu. Nyní je čas pro vás…

Díky, že jste to dočetli až sem!

A když už jste to dali až tady, zvu vás do kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ!

Vytunil jsem jej obsahově ta, že pro vás může být skvělým přínosem i investicí!

Informace a přihlášky jsou časově omezeny!

 Opravdové kurzy o podnikání jsou zde:

⇒  CESTA NA PRAVOU STRANU & ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Fajn, jděte na to, ať je poselství mého Bohatého táty v další akci!

Jirka Mazur

 

PŘIHLÁŠKA A INFORMACE 

o nejlepším kurzu ohledně podnikání na čs. internetu jsou zde:

ZNPS-prodej-kurzu

Před 25 lety jsem se opravdu začal učit byznys na dobrém místě!

Zde jsem s Johnem Fieldsem a šéfem Rotary Clubu v Tacomě. Dnes mám svůj privátní „ROTARY CLUB NA PRAVÉ STRANĚ“ a zvu vás do něj! Přidejte se na správnou stranu a ke správným lidem. Bude vás to bavit!

 

Jirka-Mazur-John-rotary-club

 

 

Zamyšlení GoldWinner z Ganga Talao


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Na tomto místě a ostrově vznikl nápad za MILION..!

 

Když jsem se po třech letech dostal opět na jedno zajímavé místo, lehce mi to rozvibrovalo myšlenky v hlavě. Na tomto místě něco vzniklo, propojilo se, pokračuje to, opět to pracuje, šrotí… Brzdím, vezmu to popořádku!

Některá místa na světě mají tu zvláštní moc, že se na nich a kolem nich něco odehrává. Na jedné straně můžeme vnímat třeba návštěvu hinduistické svatyně jako turistickou zajímavost. Jste-li ale otevření, víte, že věci se nedějí náhodou, že vše má svoji roli, svůj význam.

Podívejte se na zamyšlení GoldWinner na Ganga Talao:

 

https://www.youtube.com/watch?v=OhcCdmLr1XU&feature=youtu.be

Možná vám ještě napíšu, co se dělo v mém životě za magická spojení či propojení v souvislosti s určitými místy.

Zafungovaly inspirace, náhody, začly se odvíjet nové děje a příběhy. Události, které se děly v případě mé první i druhé návštěvy Ganga Talao, se neděly náhodně, ale v příčinných souvislostech, které by vydaly za poměrně dlouhé vyprávění. To si nechám na jindy. Takže dnes lehce přeskočím a zdánlivě mimo kontext připomenu některé…

 

Můj motivační projekt GoldWinner možná někteří z vás znáte.

 

Je jasné, že nevznikl náhodou a že je důsledkem a pokračováním toho, co se odehrálo v minulosti. A fascinující je i to, co se odehrává v přítomnosti a co se ještě odehraje.

Vím, že zlaté cihličky, které připutovaly již ke stovkám lidí, mění jejich osudy, životy i podnikání. Mají v sobě magickou sílu jednoduchých myšlenek, které v důsledku, když je pochopíte a zrealizujete, prostě mění svět kolem vás. A vy jste samozřejmě uprostřed…

Kolem mých cihliček investičního zlata z programu GoldWinner se propojují moje příběhy s příběhy stovek lidí napřímo a s tisíci dalšími lidmi v síti…

Možná, když jsem rozdal ty svoje cihličky poprvé, říkal jsem si, jestli jsem to lehce nepřepísknul. Přece jen to lehce trhá kapsu, zvláště když těch cihliček jsou následně stovky. A jsou opravdu z ryzího investičního zlaty, s mám věnováním a mojí energií.

 

Jak to celé vzniklo?

 

Jak říkám ve videu. Když jsem byl na Mauriciu poprvé před třemi lety a když se mi na Ganga Talao lehce rozvibroval mozek, přišly myšlenky… Myšlenky přicházejí… Odkud vlastně? Z vesmíru? Od Ganéši? Ze zdroje…? Myslím, že je nad tím zbytečné moc uvažovat. Věci se prostě dějí a k tomu, aby myšlenky mohly přicházet v ten správný čas a na tom správném místě, je třeba prostě dát šanci! A něco pro to udělat. Třeba udělat si ten čas a když jsou peníze, změnit místo přemýšlení, odpojit se a připojit se někde jinde a jinak…

I na Ganga Talao jsem měl svoji peněženku s jednodolarovkou, která mi změnila život a přinesla do něj relativní bohatství, ale zejména svobodu, poslání, nové vize a skvělé příběhy. Tu jednodolarovku jsem nutně musel vnímat například při placení za suvenýr, při dávání drobného daru pro svatyni, při koupení občerstvení…

A na tom místě mě napadla myšlenka, která stála u zrodu programu GoldWinner. A také v souladu s jeho poselstvím. Musel jsem vymyslet něco, v čem bych byl první a udělat to nejlépe, jak to momentálně šlo. Obojí se podařilo a proto již tři roky mohou putovat cihličky, jako symboly tří skvělých poselství, k těm správným lidem. A jsou jich stovky!

 

Zdá se vám to jako dobrý příběh?

 

Jste jeho součástí, nebo na svou cihličku investičního zlata s mým věnováním stále čekáte?

Mám pro vás dobrou zprávu. I v tomto roce budu hodně dávat, myslím tím i cihliček. GoldWinner energie poputuje k těm, kteří o ní stojí či budou stát.

Dávat je skvělé! Protože jen když dáváte, můžete dostávat. Dávat zlato, energii peněz a investic i jako symbol štěstí a skvělých poselství, to mě baví.

Moje doporučení na závěr. Dávejte také! Ale asi ne zlato, protože v tom byste už nebyli první. Ale jistě je toho hodně, co můžete dávat. Lidé na Levé straně jsou zvyklí zejména přijímat, brát, nebo dávat dar za dar. Brzdí energii. Jasně, z čeho máme dávat, když sami nemáme, říkají mnozí.

Lidé na Pravé straně dávají. Jsou podnikaví a dávají promyšleně, strategicky i spontánně tam, kde je to třeba. Mohou dávat, protože mají z čeho a dávají prostě proto, že mohou. Jak dávají, tak se to k nim zpátky vrací.

Není na tom nic esoterického, okultního, není to žádný osobní rozvoj, tyto moje myšlenky. Je to prostě jenom jednoduchá fyzika. Nic více, nic méně!

Díky za to, že vás mohu inspirovat!

Jirka Mazur

 

CihlickyPS: A pro ty z vás, kteří neznáte, nebo si chcete připomenou více k mému programu GoldWinner, podívejte se na tento článek ⇒ GOLDWINNER.

A zejména na ona tři poselství zlaté cihličky! Jsou, či mohou být vaše. Vím z praxe, že fungují bezvadně!

Mimochodem, za to, že rozdávám ty zlaté cihličky, nic nechci, nemá to žádný byznysový kontext typu „něco za něco“. Tento dar nepodmiňuji žádnou protiakcí, povinností. Je to prostě jen předání poselství lidem, kteří jej potřebují. Stejně vím, že je to nápad za MILION! Tedy nejen pro mě, ale i pro mnohé příjemce!

 

Pozvánka z Mauricia pro pár vyvolených


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Toto video a článek je opravdu jen pro pár z vás!

Vytypoval jsem si ze své databáze pár lidí, o kterých se domnívám, že jsou prostě šikovní a mělo by je to zajímat. Doufám, že jsem to trefil!

 

O co jde?

 

Mám pro vás pár informací o DigiPárty JAK NA ÚSPĚCH NA BURZE…  A také pár slov o matematice 5. třídy základní školy. Ono to spolu totiž úzce souvisí.

Druhý důvod pro toto video je ten, že není jisté, zda se mi podaří připojit. Internetové spojení v končinách, kde se nacházím, je totiž bídné. Nicméně zkusím to!

A jak vám tedy mohu vysvětlit „jak na úspěch na burze“, když u toho možná pořádně nebudu?

Jednoduše! Vysvětlí vám to ti, kteří již uspěli a jsou absolventi mého kurzu Hrajeme si na burze. Je to lepší důkaz, než nějaké povídání z mé strany, co myslíte? Pět opravdu dobrých a šikovných absolventů a dnes parťáků v mých burzovních projektech vám tedy poví:

» Více o tom, jak uspět na burze a jak se to podařilo jim!

» Pár základů burzovní matematiky z 5. třídy základní školy, které musíte znát!

» Proč se kurz Hrajeme si na burze stal nejúspěšnějším online kurzem o burze na čs. internetu…

Pro jistotu vám tedy přidávám toto krátké video a pár postřehů:

 


Pozývám vás do akce, která jistě bude skvělá a inspirující!

 

Ve čtvrtek večer to bude zřejmě první DigiPárty, na které já osobně nebudu úplně online.

Bude na téma Jak uspět na burze a o tom počítání.

Na DP rozdáme jako obvykle 3 cihličky investičního zlata.

 

A kdo vám poví o tom, jak uspět na burze?

 

» Bude to mých 5 kolegů z burzovních projektů. Všichni jsou to absolventi mých kurzů.

» To se nejlépe přesvědčíte, co o burze vědí a jak jsem je to naučil já. Mohu vás naučit totéž, stačí jen chtít.

» Program a obsah tentokrát musím nechat na nich, ale já jim věřím a vím, že to pro vás bude skvělá zkušenost.

 

Jak na úspěch na burze – o tom vám budou povídat přímo ti, kteří uspěli!

Abyste byli v životě úspěšní a v pohodě, investujete hodně do sebe, do své fyzické kondice. To je přirozené… Také proto, abyste zvládli třeba objem práce, kterou si na sebe nakládáte…

Méně lidé investují do své hlavy, do toho, aby trénovali a bystřili mozek. Přitom peníze se vyrábějí procesem myšlení. Neznám lepší trénink na rozvoj myšlení, rozhodování, strategie, práci s riziky, než je burza.

Je to něco jako mentální posilovna. A místo těch mučících nástrojů, co máte v posilovnách, máte zde informace, grafy, čísla a trénujete matematiku 5. třídy…

Ptám se, proč 90 % lidí zapomíná na životně důležité základy?

Víte co, přijďte si ve čtvrtek večer poslehnout o tom, proč se z našeho kurzu Hrajeme si na burze stal nejúspěšnější kurz na čs. internetu a sami uvidíte, co se moji absolventi naučili!

 

Upozornění:

Cihlicky

Zlaté cihličky budou jen pro ty, kdo budou pečlivě poslouchat. Smysl je naučit se, nikoliv pouze vyhrát…

Jisté výhody pro účast v kurzu Hrajeme si na burze budou tentokrát naposledy… Nenechejte si je ujít!

 

Pozvání a registrace účasti pro vás je zde:

 

Cervena_sipkaDigiPárty JAK NA ÚSPĚCH NA BURZE & BURZOVNÍ MATEMATIKA 5. TŘÍDY…

Přeji všem hezký den!

Jirka Mazur

 

 

21 DNŮ NEPODMÍNĚNĚ…


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Nepodmíněně, natvrdo, není cesty zpátky…

 

Titulek a název videa by mohl někoho lehce vyděsit. Nicméně 21 dnů, co to je, že… Horší by bylo 21 měsíců, či 21 let… Na druhé straně je třeba vzít v úvahu, o co se jedná.

V podstatě jsem ani nezamýšlel toto krátké videjko dávat na blog. Ale říkám si, třeba někoho těch pár myšlenek bude inspirovat a také si nadělí nějaké ty dny, týdny či měsíce a roky nepodmíněně a něco se změní.

 

Změna, to je to, oč tu ve skutečnosti jde!

 

Víte co? Koukněte se nejdříve na to videjko:

 

Někdy (často) uděláte rozhodnutí a věci se změní. Nebo se prostě dají do pohybu. Bez rozhodnutí by se nedělo nic. Někdy mě v negativním slova smyslu udivuje, kolik lidí se rádo “nerozhoduje”. Pořád řeší důvody, proč se nemohou rozhodnout pro to, či ono. A tak jde vše stále stejně a nic se nemění.

Přitom se každý den dostáváte na křižovatky, kdy se musíte rozhodovat. Vydáte se vlevo a věci se nějak dějí. Vydáte se vpravo a věci se dějí jinak. Mezi námi, je dosti důležité, na kterou stranu se vydáte!

Nebo máte sny, vize, myšlenky, přání. A máte možnosti. Buď si je splníte, nebo nikoliv. Hodně lidí neustále říká, proč si to či ono nemohou dovolit aniž by třeba řekli, jak a za jakých okolností si to mohou dovolit.

 

Vše je jen záležitost rozhodnutí!

 

Rozhodování musí vzejít z hlavy, ze svobodné mysli. Ovlivněno pouze vlastní motivací… Pokud je za rozhodnutím člověka motivace jiných lidí, potom i ty další děje se mohou dít v jejich prospěch a plnit jejich vize. Takže důležité je to slovo “svobodné” rozhodnutí.

Ale jak se má člověk rozhodovat, když mu od školy rodiče, potom učitelé, potom zaměstnavatelé, přátelé, lidé ze systému, neustále říkají co má dělat, pro koho to má dělat, jak to má dělat, kdy to má dělat. Nebo co nedělat…. To jde potom to svobodné rozhodování stranou.

Vše je jen záležitost rozhodnutí & pár zamyšlení o tom, proč 90% lidí neumí používat matematiku ze základní školy…

 

Také je to o penězích. 

 

Svoboda, peníze a čas pro sebe, to jsou stejné záležitosti. Jedna podmiňuje druhou. Spousta lidí říká, nemám peníze, abych si splnil svoje sny. Jenže postup je opačný. Nejdříve je třeba plnit ty sny a vize a peníze příjdou. Opačně to nefunguje.

 

Nebo počítání. 

 

Všichni jsme měli ve škole matematiku a všechny ty disciplíny kolem počítání. Již matematika 8. či 9. třídy je celkem složitá a věřím, že 80-90 % z vás by ji nedávalo, já možná už také ne. Natož matematika středoškolská, vysokoškolská…

Jenže život je zejména o kupeckých počtech. Sčítání, odečítání, násobilka, dělení, zlomky, procenta, přímá úměra… A to je z 90% vše.

S jedním procentem znalostí matematiky z 5. třídy základní školy můžete ovlivňovat celý svůj život!

Proč jen tak obrovské množství lidí bez ohledu na vzdělání, věk, profesi, postavení a tak dále, neumí kupecké počty zahrnout do svého života? Proč lidé nasekají dluhy, neumějí si spočítat souvislost mezi tím, co dělají a kolik za to mohou dostat, jak si plnit ty svoje sny…

 

A co podnikatelé? Živnostníci? 

 

Často mají více peněz, někdy opravdu obrovské množství peněz! Víte, že jim z 90% stačí právě ty kupecké počty matematiky 5. třídy? Ano, dokonce i velké korporace, banky a vše kolem, to jen sčítání, odečítání, násobilka, procenta… Žádné derivace, mocniny, rovnice o x neznámých, matice či integrály. Opravdu jenom matematika, hlava a správně používaný mozek…

 

Nebo si vezměte takovou burzu. 

 

I zde je vše o matematice základní školy z prvního stupně. A za výsledek může výhradně hlava, rozhodování, psychologie, motivace. Žádná algebra univerisitního profesora…

Když si to tak uvědomím, tak v mých kurzech třeba o burze, konkrétně v kurzu Hrajeme si na burze, to je zejména o počítání. Počítáme příležitosti, zisky, ztráty, rizika. A občas do toho trošku malujeme. Nic složitého. Přesto uspěje jen část lidí… Mimochodem, budeme si o tom ve čtvrtek povídat zde!   

Také v kurzech ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, KDE JSOU MOJE PENÍZE i v tom, co chystám (prozatím tajemství), jde v zásadě zejména o peníze.

 

Rozhodující tajemství je toto:

 

Je důležité, přímo rozhodující, na které straně cash-flow kvadrantu počítáte, pracujete, myslíte, děláte, konáte či se rozhodujete. Úmysly, přání, snaha, energie, znalosti, formální vzdělání, inteligence… Nic z toho nestačí. Opravdu je důležité, na které straně cash-flow kvadrantu počítáte a vše děláte.

Na Levé straně jako Z – zaměstnanci můžete mít znalosti matematiky fenomenální a zůstanete chudí, nebo dejme tomu “nebohatí”. Proč? Proč by vám někdo platil více, když jste prostě na burze práce, kde je vaše profese zahrnuta do jakýchsi tabulek, tříd, skupin… Víte, že vám systém odebere efektivně přes 50% toho, co vyděláte? Umíte počítat? Co s tím děláte?

Můžete si na Levé straně nadělit svých 21 DNŮ NEPODMÍNĚNĚ podle svého přání, rozhodnutí? Těžko. I kdybyste měli peníze, potom je tady otázka svobody na příděl (říkají tomu dovolená, tj. dovolím ti laskavě…) a spousta dalších okolností.

Nebo co tak jako S – soukromníci. Tak pokud našetříte balík a opustíte na čas zákazníky, proč ne. Lepší pozici dnes mají třeba “digitální nomádi”, pracují odkudkoliv ze světa…

Ještě lepší je takové rozhodování dělat z Pravé strany cash-flow kvadrantu. Stačí drobnost – vymyslet systém podnikání, který vydělává bez ohledu na to, zda pracujete či nikoliv. Prostě vlastníte firmu, stroj na peníze. Ten se vytváří zejména procesem myšlení. Musíte dělat rozhodnutí, měnit věci, vytvářet, brát na sebe rizika, občas máknout nad limit.

Když jste na levé straně jako Z, nikdo vám za výše uvedenou námahu, přemýšlení, práci navíc atp. nic extra nezaplatí. A již vůbec vám nepřidělí třeba 21 DNŮ NEPODMÍNĚNĚ.

 

Vše je jen záležitost rozhodnutí…

 

Já jsem se před 27 lety rozhodl. Šel jsem na své. Netušil jsem, že to bude nepodmíněně. Původně jsem si jen říkal, zkusím to. Však vrátit se můžu…

Víte co? Nelze se vrátit. Ani kdyby na chleba nebylo, hromy blesky dštily síru, zpátky to prostě nejde. Svoboda, čas pro sebe a právě to rozhodování, kdy můžete prostě UDĚLAT TO, CO OPRAVDU CHCETE, nic nad to není!

Děkuji sám sobě za svých 21 DNŮ NEPODMÍNĚNĚ!

 

Navrhuji vám, co se tak nad tím zamyslet? 

 

A začít počítat. Udělat rozhodnutí. Ze zkušenosti vím, že to není až tak těžké. Jenom je třeba prostě neřešit ta různé ale, proč to nejde, až pak, až jindy, já na to nemám, no nevím… Však to někteří znáte. Pokud ano, tak mi na Facebook do komentářů nepiště pod video poznámky ve stylu “hezké, ale já na to nemám…”

Víte, jsem přesvědčen, že něco jako MILIONOVÝ POTECIÁL má v sobě a kolem sebe podstatně více lidí, než si oni myslí. I hodně z vás. Je je třeba začít přemýšlet a dělat správným směrem. Otevřít mysl, správná propojení a nesejít již nikdy zpět poté, co se vydáte na cestu.

A když dojde k únavě, k potřebě mít čas pro sebe, nemusíte nikde škemrat o kousek svobody. Prostě si jí nadělíte třeba i těch 21 DNŮ NEPODMÍNENĚ.

 

Mám pro vás na závěr jednu dobrou zprávu a jedno doporučení:

 

Můžete to udělat kdokoliv z vás! Rozhodnout se, správně počítat a dělat na té správné straně…

Ale nedělejte to všichni, lidi na levé straně také potřebujeme..!

Ale nemám starost, neboť znám jistá TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY, která fungují a vím, že na cestu se vydá jen část z vás. Kdo to bude? Uvidíme… A potom se uvidíme! Držím palce a zachovejte přízeň těmto myšlenkám i mému blogu.

 

Cervena_sipka     Nebo si udělejte čas ve čtvrtek večer!

 

Budou zlaté cihličky, počítání, možná příjde i kouzelník?

Je zde jen malé riziko! Pozor, při hlubším poznání se může u vás něco změnit a ty změny mohou být nevratné!

Tak díky, že jsem vám mohl poslat z jižního oceánu pár myšlenek. Přeji z léta krásnou zimu!

Jirka Mazur

UDĚLEJTE TO!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Je opravdu čas…

Přátelé, dnes budu stručný. Nic vám nechci nabízet, prodávat, doporučovat. Jenom se s vámi podělím o naprosto zásadní myšlenku → prostě TO UDĚLEJTE..!

 

Co? Proč? Jak?

Víte co? Koukněte na video, dneska žádný dlouhý text.

 

Jen pár slov na úvod roku:

 

UDĚLEJTE TO!

Přeji všem krásný rok 2017!

Jirka Mazur

Chyť mě, když to dokážeš…


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Dokážeš to?

 

Existují dva světy a vše je mezi nimi. Máš na výběr, jeden z nich bude pro tebe lepší…

Milý čtenáři, tak nějak jsem usoudil, že pokud k sobě máme být féroví, odhodím konvence stranou a budu ti tykat.

» Jsou dvě možnosti. Buď to přijmeš, nebo ne.

» Jsou dvě možnosti. Buď budeš číst dále, nebo ne.

A také existují dva světy. Já jim říkám svět na Levé a Pravé straně. Ano, mám na mysli onen Cash-flow kvadrant. Podle toho, jakým způsobem si vyděláváš či sháníš peníze, jak žiješ, pro koho žiješ a jaké máš hodnoty, sny cíle, vize – podle toho se nám ten svět lehce rozděluje. A s ním i možnosti, seberealizace a parametry svobody…

Jsou dva světy a vše je mezi nimi. Dokonce i uprostřed na pomyslné dělící čáře cash-flow kvadrantu je zástup lidí, kteří na Levé straně hledají tzv. jistoty, ukotvení či pohodlí. Na Pravé straně potom cítí šance na svobodu, volnost, seberealizaci… A samozřejmě i peníze.

Zatímco lidé na Levé straně si vydělávají peníze tím, že prodávají svůj čas a potenciál, lidé na Pravé straně si vydělávají peníze MYŠLENÍM  a tím, že přetavují své sny na fungující realitu. 

Chyť mě, když to dokážeš – nemám na mysli tentokráte skvělý film s Leonardem DiCapriem, ale něco úplně jiného, co mnoho lidí marně nahání. Mnohdy tak dlouho, až jim to zcela unikne a poté již nepřichází.

prilezitost-penizeNebudu tě napínat, máme málo prostoru v této krátké úvaze. Tím, co lidé nahánějí, mám na mysli PŘÍLEŽITOST. Příležitost je mrška, neustále říká a oznamuje » chyť mě, když to dokážeš..!

Po většinou ji lidé nahánějí na té svoji Levé straně, protože jsou tak zvyklí a naučení. Nakonec chodili do školy, kde jim učitelé říkali – uč se dobře, abys měl dobrou práci. Také rodiče tvrdívají podobné věci. Třeba – zapomeň na to, nejdříve musíš dostudovat. To tehdy, když se na obzoru objeví jakási jiskřička příležitosti, která se poté zadusí.

Nakonec ani přátelé nepomohou. Říkají třeba – hele, to opravdu nemá smysl. Prostě drž hubu a krok, přizpůsob se, taktizuj, využij, netlač se nikam, to je podezřelé… Prostě „motivují“.

A ještě tady máme SYSTÉM. To je kapitola sama o sobě. Kultura a prostředí, ve kterém žijeme, vymývá lidem mozky a indoktoruje je řadou klišé a pochybných vzorců myšlení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Do toho média, technologie, politici (prevíti), okolí. Říkám tomu turbomasáž mozku. Pro 90 % lidí celkem návyková záležitost s neblahými účinky.

Existují tedy dva světy a máš na výběr. Z nějakého důvodu si méně, než 10 % lidí vybere zdánlivě těžší cestu, aby poté zjistili, že jsou ve světě, který mohou přetvářet, že jsou pány svého osudu, svobodného času a že mohou vytvářet svůj příběh. Pokud se toto podaří, je to návykové a není cesty zpátky.

Jak to máš ty? Dokážeš to?

Proč ti nechci pouze radit a učit tě?

 

Možná si milý čtenáři říkáš – hele, Jirko, tak poraď, jak to mám udělat? Kde jsou tvoje moudré rady a návody?

Přiznám se bez mučení, moc jich nemám. Alespoň ne ve smyslu, že moje rada udělá s tvým životem a podnikáním zázraky. Zkušeností mám mnoho a na rozdávání. Také inspirací. Mám skvělé know-how pro podnikání, obchodování na burze a pro získání hodnot, které kladu hodně vysoko. Jsou jimi

ČAS :: SVOBODA :: PENÍZE

 

Možná si říkáš, co do toho motám ty peníze, když se nám to lehce osobněrozvojové téma tak pěkně rozjelo. Inu, prozradím. Protože bez peněz jsou vše výše napsané úvahy pouze a jenom kecy. Prostě je, tedy peníze, potřebujeme. Sny, vize, svoboda, nezávislost, zdraví, rodina, přátelé, koníčky, seberealizace, lásky, jídlo, bydlení, cestování, naplnění a poslání…

Je něco z toho, nač peníze nepotřebujeme?

Dám ti ale dnes 2 skvělé rady a jedno doporučení!

 

1. Uzavři spojenectví!

Říkáš si možná – spojenectví… Ale s kým? S partnerem, byznysové, osobní, duchovní? S Jirkou, s jeho týmem, burzovními vlčáky? Se sousedem? S nějakým guru? S politiky (netančím)?

Nebudu tě napínat. Vše, co v životě, v podnikání a penězích máš, souvisí s tvým myšlením. Jak myslíš, tak se máš. Tvoje myšlení je tvůj jediný přístav svobody. Tečka.

Co tak tedy uzavřít spojenectví sám ze sebou a zajistit, aby tě ten člověk, co se na něj ráno díváš do zrcadla méně nasíral, aby tě podporoval, aby si tě vážil, aby na tebe dělal, aby ti poskytoval volnost, svobodu, zážitky, peníze…

Nebo jinak. Prostě první a to hlavní spojenectví je to MOTIVAČNÍ  a musíš jej uzavřít sám ze sebou. Pokud to bude fungovat a tvůj spojenec tě nezradí a vždy podrží, potom teprve sháněj další parťáky. Opačně, tak jak to dělá většina lidí, to prostě nefunguje. Začni tedy u sebe!

2. Nevěř ničemu a nikomu!

To jsi nečekal, viď? Slyšel jsi někdy o Budhovi? Ten před 2,5 tisíci lety řekl zhruba toto: „Nevěř ničemu a nikomu bez ohledu na to, cos kde četl, slyšel, kdo to řekl (ani Jirkovi Mazurovi), pokud se to neshoduje s tvým vlastním rozumem a přesvědčením…“

A tady jsme u jádra věci. Čemu a komu věříš, tak se máš. Tvoje víra v cokoliv a v kohokoliv vytváří tvůj svět. Pokud nejsi tak nějak úplně spokojen, je to mimo jiné i proto, že věříš v něco či v někoho blbě. Je to napsáno dost polopaticky? Já doufám, že ano!

Mimo jiné jsem kdysi napsal do svého burzovního manuálu, který měl 650 stran, do kapitoly o ziskovém obchodovánína burze cca toto » Buď vždy nevěřící Tomáš  – to je pro změnu z první učebnice pro burziány, z Bible.

No asi se zeptáš, čemu a komu máš tedy věřit?

ver-sobeOdpověď je zřejmá » věř vždy a za každých okolností zejména sám sobě, svému úsudku, své zkušenosti, své motivaci, svým snům, vizím a vytrvale buduj svůj svět, život, příběh. Času máš nakonec relativně málo!

Takže pokud tě chci vůbec něčemu naučit a co považuji za jedno z hlavních poselství mého blogu, mých sdělení, videí či kurzů?

Uvědomil jsem si, že učím lidi mnohým dovednostem, že je inspiruji a motivuji. Nezdráhám se férově říct, že i teď manipuluji s tvou myslí. Vím, že v tom případě ale přebírám odpovědnost a musím pečlivě vážit každé slovo. Proto dnes volím vhodný slovník a styl. Sunu myšlenky, jak přicházejí. Protože vím, že se kterou myšlenkou se ztotožníš, tam posuneš svůj život.

Tak, dosti rad a povídání. Ještě jedno doporučení na závěr a trochu byznysu. Témata peněz, podnikání a burzy miluji. Prostě vím, že musím předat to, co vím, umím a že chci pro tebe a další lidi udělat to nejlepší, co umím. Ale aby bylo jasné, když píšu i pro „další lidi“ – předávám pouze těm, co opravdu chtějí přijímat! Ostatní nechť si hledají jinde :-).

Cíl je jasný » chci, aby ses NAUČIL VĚŘIT SÁM SOBĚ! Aby ses naučil věřit svým snům, svému jednání, svému rozhodování, aby sis uměl spojovat svoje myšlení, postoje a akce se svými výsledky.

 

Pokud jsi na to připraven, pojď do akce:

 

Cervena_sipkaZvu tě na DigiPárty TAJEMSTVÍ FINANČNÍCH PREDÁTORŮ

již nejbližší středu 16. listopadu 2016.

Bude to drsné a připrav se na to, že se dozvíš více o tom, jak funguje svět financí a že některé věci jsou jinak, než si lidé myslí a pisálkové o nich píšou. A také, že na tom lze obstojně vydělávat :-).

V závěru se omlouvám ženám, dívkám a kolegyním, že celý článek píšu v mužském rodě, ale obojetný rod neznám a množné číslo mi připadá alibistické. Prostě ti chci ty myšlenky předat osobně. Snad se mi něco ze zamýšleného podařilo. Uvidíme ve středu!

Díky, že tě mohu inspirovat!

Jirka Mazur

Opravdová motivace & čas změny


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Motivace jako cesta.

 

Necítím se být povolán k tomu, abych psal traktáty na téma „motivace“. Ale uvědomuji si, že motivace je něco, co pohání naše myšlení, jednání a vytváří náš život. Motivaci k čemukoliv můžeme mít latentní, malou, nejasnou, ale také velkou, opravdu velkou nebo vášnivou.

Uvědomoval jsem si často fakt, že stav mého života, výsledků, bankovního konta, zdraví, vztahů, zážitků i seberealizace a dalších okolností, vždy souvisel více nebo méně s nějakým prvkem motivace.

Prostě přijde informace, inspirace, myšlenka a věci se buď dějí, nebo nedějí. Aby se věci daly do pohybu, je nutno mít jasno v důvodech, v tom PROČ. Proč bych měl dělat to, či ono, od čeho se inspirace a motivace odvíjí?

Motivace je jako smrad, napsal kdysi můj kamarád Ivo Toman. Prostě přijde, zavoní a potom ji vítr odvane, pokud nám nesecvakce v hlavě ty správné mozkové synapse – to zase říkám já.

 

Motivace je jako náš vnitřní motor.

 

Buď vlastníte v hlavě něco jako vychcípaný motorek asijské provenience a podle toho se ploužíte k nejasnému cíli. Nebo máte v hlavě nadupaný motor, možná i raketový motor a ten umí vystřelit vaše JÁ k pořádné akci a dát ji drajv. Výsledek či úspěch potom zcela jistě souvisí s těmi vnitřními PROČ  a s MOTIVACÍ, její intenzitou.

Opravdová motivace je něco jako vášeň, posedlost, zamilovanost. Prostě víte, že TO, co vás motivuje opravdu chcete. Potom jste pro to schopni vynaložit více energie, úsilí, času. Možná i peněz, nasazení, rizika.

 

Když jsem se zamýšlel nad svou motivací podnikat, napadala mě tato slova:

 

SVOBODA :: ČAS :: SEBEREALIZACE.

 

Potom se přidaly i peníze, možnost přetvářet svět kolem sebe podle sebe a spousta dalších benefitů.

Když jsem v podnikání, na burze, ve vztazích nebo v rámci zdravotních problémů lehce padal na hubu, nebo se nedařilo, potom vím, že právě ona silná vnitřní motivace mě vytáhla vždy nahoru a umožnila dosáhnout další level.

Co s aktuálním stavem života, pokud nejste spokojeni, nebo si myslíte, že by TO prostě mohlo, či mělo být lepší?

 

Mám na to takový trik.

 

Zastavím se a představím si následujích 3-5 roků života tak, abych se cítil šťastný. Představuji si nedělní odpoledne, kdy mám za sebou krásný víkend s dětmi či přáteli a těším se na pondělí. Kolem běhají psi, kočky, griluje se, plánuje se. A v pondělí mě čeká další skvělý den, který mě naplňuje. Buď se pověnuji svému poslání a tomu, co mě baví, nebo si sbalím kufry a vyrazím někam na pláž. Bez starostí, bez žádosti o dovolenou.

Představuji si ten další den, ve které je zvláštní náboj naplněného dne, poselství, seberealizace, pomoci jiným lidem, prostě smyslu života. Vím, že ČAS mám jenom jeden a nechci jej dávat jiným lidem za peníze, ani jej nechci probendit zbytečnostmi, vyplňováním papírů, prací pro jiné či činností, která nedává smysl.

To vše iniciuje zvláštní stavy mysli, zápal pro věc, touhy, motivaci. Jak to máte vy?

 

Zkratky.

 

Ano, mít svobodu, být nezávislý a dělat věci podle sebe, to byly benefity, které jsem získal v podnikání a které mě naplňovaly. Jenom s tím časem jsem byl občas na štíru a občasné stressíky z toho, co se kolem podnikání dělo, také občas způsobovaly méně spavé noci. Ale když to tak vezmu kolem a kolem, stálo to a stojí za to. Život na Pravé straně cash-flow kvadrantu bych nevyměnil ani za zlatou krávu – pokud by tedy měla být součástí platového výměru…

Když jsem pro sebe objevil zkratku, kterou se jevilo býti obchodování na burze, vycítil jsem šanci. Šanci na to, podnikat a pracovat s penězi a při tom se zbavit spousty starostí, které prostě v systému podnikání s 50 zaměstnanci na krku byly… Podnikání bez povinností, papírů, živnosťáků, lehce anonymní, realizované z pohodlí domova, či odkudkoliv ze světa.

Proto jsem o tuto příležitost zabojoval a nikdy nikomu nebudu tvrdit, že to bylo jednoduché. Pár držkopádů se zde odehrálo, stejně tak jako opojná milionová vítězství. Hledal jsem pro sebe i pro ostatní cesty, jak vyzrát na technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě, ve kterém se odehrávají pouze dvě možnosti.

Pravděpodobnostní podnikání geniální svou jednoduchostí a složité psychologií a rozhodováním se stalo výzvou. Opustil jsem mentálně termíny online obchodování, trading a přijal jsem výzvu v podobě termínů spekulace, podnikání… Ale nejlépe pro mě vystihujte to, co mohu na burze dělat » řízení investic či výroba peněz z ničeho.

Ano – výroba peněz vlastní hlavou procesem myšlení. Opravdový výzva!

 

ČAS ZMĚNY.

 

06062016-JM-cas-zmeny-emailOpravdové výzvy a silné motivace ve mě vždy evokovaly nutnost změny. Ano, takové to období pro ČAS ZMĚNY, v rámci kterého se zavřete do svého nového projektu a s nasazením a vášní něco změníte. Ano, já jsem měnil a měním…

Říkám si, že i pro mnoho z vás může být léto 2016 něco, jako ČAS ZMĚNY. Prostě odložíte starý koncept a přijmete nový. Teď je právě dobrá šance!

Už jste burzu někdy pokoušeli? Již si někdo prošel mým kurzem? Šlo to dobře, či výborně? Pokud ano, jsem z toho nadšen.

Mimo jiné z těch lidí, co prošli mými kurzy o burze a bylo jich již pár tisícovek, se rekrutuje moje parta burzovních vlčáků. Parta lidí, kteří se úspěště poprali s pravděpodobností a spolupracují se mnou na projektu WinSignals, což jsou burzovní predikce s úspěšností 75-90 %. A s tím se již opravdu dá na burze něco dělat!

 

Nebo patříte mezi ty, co neuspěli?

 

Mohu vám říct pár věcí.

» Pokud na to nemáte, utečte a již se na ní nevracejte. Burza je trošku něco, jaká krásná přitažlivá dívka snů, přitahovačka štěstí a příležitostí. Ale někdy také něco, jako děvka nevěrná a zklame. Ve skutečnosti to není burza, co zklamává, ale hlava toho, kdo se rozhoduje. A v té hlavě se odehrávají děje, které souvisí s motivací. Je-li motivace  postavena na špatných základech, výsledky jsou takové, jaké jsou.

» Také si můžete stále pomýšlet na to, že na to máte, že je burza prostě opravdu zajímavá PŘÍLEŽITOST. Když ji ale nechytíte, nikdy nebude vaše. Tady mohu říct jediné – prostě to nevzdávejte. Jděte do toho znovu, tentokrát rozvážně, s chladnou hlavou a jasnou motivací. Vaše šance na úspěch se zvyšují s počtem přechozích nezdarů. Znám to z vlastní zkušenosti.

» Také o burze nemusíte prozatím nic vědět, ale semínko zvědavosti, zájmu či touhy po změně, je zaseto. Potom je třeba je jen zalít a trošku se postarat…

 

Víte co? Přijďte v úterý 7. června na webinář zdarma.

Bude na téma:

 

Cervena_sipkaBurza a profesionální řízení investic

 

Aneb o tom, jak přežít, zvítězit a vydržet na burze a jak se naučit nejjednodušší podnikání na světě profesionálně!

Aby bylo jasno, nebudou to žádné teoretické povídačky, ale prostě pěkné pecky ze života, protože si do vysílání zvu pár zkušených kolegů!

A pouze jednou a na této akci otevřu opět nejúspěšnější online kurz na čs. internetu s tématiku burzy » kurz Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi VIP Trader. Inovovaný, v plné palbě, akční.

Můžete si s námi střihnout Léto na burze, začít, zopakovat, vyzkoušet – bez rizika, s vedením a s příležitostí mít to opravdu nejlepší!

To nejlepší se skrývá pod skromným slovíčkem PLUS… Ale to si zjistíte!

 

Mrkněte se na to, co o mém kurzu říkají jeho účastníci a sami pro sebe odpovězte na otázku, zda toto podnikání v jejich podání je o tom, zda si plní i oni své sny o svobodě, nezávislosti a o tom – dělat to, co je baví a mít za to peníze…

02062016-HNB-webinar-email

Mějte se krásně a díky, že jsem vám mohl takto při neděli napsat něco o motivaci, hodnotách i podnikání, které mi již na více, než 10 let, obsadilo kus místa v hlavě. A co to udělá s vámi?

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Jedu v tom znovu!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Nevstupuj 2x do stejné řeky, říká se…

 

Když jsme v minisestavě 2 lidí před 4-6 lety žhavili zajímavý a úspěšný projekt WinSignals, bylo to opravdu zajímavé období. Bavili jsme se, učili jsme se a samozřejmě jsme i vydělávali… Zase ty peníze, říkáte si teď… O čem to tenkrát bylo?

Jedním z projektů, kterým se zabývám na své cestě KJMP (Kde Jsou Moje Peníze), byla a je burza.

Burza je podnik, se kterým se 98 % veřejnosti setká tak maximálně v souvislosti s poplašnými zprávami v televizi. Pro malou část lidí z kmene adrenalinových podnikatelů a spekulantů, je to prostě zajímavá příležitost pro to, jak vydělávat peníze. Ne všem se to daří. Užil jsem si také svoje… Naštěstí s výslednými plus :-). A svoje zkušenosti jsem odevzdal v sérii kurzů Hrajeme si na burze i během 10 let vzdělávání.

 

Co jsou to WinSignals?

 

Zjednodušeně jsou to predikace vývoje burzovních cen. Hra s pravděpodobností, statistikou, fundamentálními zprávami i technickou analýzou. Pro nezasvěcené je to takto – naučili jsme se identifikovat predikce cenových pohybů vybraných aktiv na burze a zasílali jsme je zájemcům formou SMS servisu. Ti pak od nás dostávali tajné tipy pro obchodování na burze a šanci na výdělky.

Byla to skvělá jízda a trvala 2,5 roku během kterých jsem dali do trhů přes 450 obchodních signálů s úspěšností 80-90 %! Byly to žně pro nás i pro klienty. Ale ve dvou lidech se takový projekt nedal dlouho táhnout a proto jsme jej ukončili a svoje burzovní predikce jsme používali jen pro své investice. Život se stal klidnějším a kupodivu i ziskovějším. Ale na ten test s prvními WinSignals jsme vzpomínali rádi, ale s rozhodnutím jej již neopakovat. Bylo to příliš náročné!

 

Nevstupuj 2x do téže řeky, říká se.

 

Ale dopadlo to takto – jedu v tom znovu! Ano, projekt WinSignals New by možná nikdy nevznikl, kdybych dal na pořekadla. Jenže loni v půlce roku mám to začalo vrtat v hlavě. Kolem mého kurzu HNB se dala dohromady opravdu dobrá parta „burzovních vlčáků“, kteří mají na burze dlouhodobě stabilní výsledky. Jednoho z nich, Jirku Gajdošíka jako zkušeného manažera i burzovního hráče, jsem pověřil vedením nově vzniklého projektu s názvem WinSignals New. A své přidal i můj parťák z první akce, Vojta Podešva.

 

V čem je tento projekt jiný? 

 

»  Má management, podporu a servis.

»  Má tým traderů, kdy do akce pouštíme nejlepších 5 z TOP10.

»  Má opět výsledky, ale počet signálů je 3-4x četnější.

»  Máme skvělou komunitu WinSignalistů i uživatelů na FB.

»  Máme vzdělávací podporu našeho HNB Premium Clubu.

Prostě, je to o pěkný level výše a já jsem hrdý na to, že vás mohu pozvat do akce, ač jsem aktuálně na druhé straně světa (Canggu, Bali). Jedno vím jistě:

Máme a budeme mít na burze a burzovních predikcích vždy lepší výsledky,
než 99 % všech ostatních lidí a než na co máte šanci vy.

 

Proč? Jsou to zejména tyto 4 důvody:

 

1. Protože máme v akci vždy 5 nejlepších z tisícovky absolventů HNB.

2. Ti jsou vybíráni každý měsíc z širší sestavy TOP10-15 podle aktuálně nejlepší formy.

3. Mají čas a motivaci za vás sledovat finanční trhy.

4. Chtějí odvádět co nejlepší výsledek, protože mají motivaci.

Přátelé, pokud vás burza a spekulace na burze zajímají, podívejte se ještě na moji videopozvánku na akci, na které nebudu, ale mám v ní prsty…

Pozývám vás na webinář, který se bude konat v úterý 23. 2. 2016 ve 20:00, zde je příhláška:

Cervena_sipkaWinSignals s burzovními vlčáky a jejich klienty

Registrace-na-webinar

Pokud vám něco burza říká, přijďte si poslechnout, jak se nám podařilo projekt nastartovat, jaké máme výsledky a co o něm říkají naší klienti.

TipA ještě tip na závěr: Na vysílací stránce webináře je anketa o jeden měsíc WinSignals v hodnotě 100 EUR zdarma. To se přece vyplatí, co?

Přátelé, mějte se krásně a držím všem palce – kolegům, ať jim vyjde akce a vám, ať se vám živý přenos s burzovními vlčáky líbí!

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

19. 2. 2016 Canggu, Bali

Život jako PŘÍBĚH… Fikce nebo možnost?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Musíme žít život tak, jak nám jej někdo nalajnoval, nebo si vybíráme vlastní cestu?

 

Máme to každý den, řešíme to každý den. Nebo také neřešíme a ono to nějak plyne. Říkáme tomu život. Život 90 % lidí plyne podle předurčených vzorců a schémat, která jsou na jedné straně předvídatelná. Na straně druhé tím, jak se vše kolem dramaticky vyvíjí a někdy i mění chaoticky, dostává se i ten náš život do víru změn a osudu nečekaného…

Ten, kdo neumí se svým životem a osudem příliš zacházet, se buď diví, nebo má štěstí, že to dojede do konce bez relativní úhony. Ale také často bez výsledků, bez příběhů a tak nějak… normálně…

Jak asi vypadá ve stručnosti ten nalajnovaný život? Vezměme to rovnou cca po etapách 10 let, třeba takto:

10 let – dětství, sny, přítomnost, bezstarostnost, učení. Období, kdy se formuje potenciál člověka a ZDROJ bohatství, který následně společnost často úspěšně ničí…

20 let – mládí, iluze a představy. Období, kdy chceme přetvářet svět, objevovat nepoznané a užívat si poznané. Ti, kterým nebyl ukraden a zničen potenciál, mohou začít tvořit. Ale nemusejí… Je to věc svobodného rozhodnutí.

30 let – rozumnější mládí. Zakládáme rodiny, bereme hypotéky a zdůvoňujeme, proč to či ono nejde, co je vše jinak a vzdáváme 90 % snů.

Kariera40 let – pokročilé mládí. Makáme pro druhé – říkáme tomu kariéra. Tváříme se, že máme rádi svoji práci a že na sny se musí vydělat. Jenže do toho jsou ty náklady na život, rodinu, hypotéku, auta, dovolené, koníčky, milenky a úleťárny všeho druhu. Cítíme poprvé, že ujíždí vlak a že asi dost věcí nestihneme…

50 let – předstírané mládí & první degradace těla i mysli. Buď přestíráme, že jsme na vrcholu sil a jdeme na svojí první operaci… Nebo to někteří předčasně vzdají a odpočítávají roky do důchodu doufajíce, že budou mít klid…

60 let – druhá či třetí míza nebo panika. Již nepředstíráme, ale dojíždíme, co se dá a jdeme na druhou operaci. Ještě si opravdu chceme užít. Zjišťujeme, že ve skutečnosti potřebujeme méně, než jsme kdy po čem toužili. Plkáme se spolužáky ze střední o tom, jaké to bylo, když jsme byli mladí…

70 let – Připouštíme střední věk. Vzpomínáme na vše, co jsem prošvihli a nadáváme na současnost. Lidé, zejména ti mladí si opravdu neváží hodnot a nevědí, co dříve. Pořád se za něčím honí…

80 let – Ještě nám to některým funguje. Vyrážíme na poslední cestu kolem světa a na lyže do Francie. Následně mnozí usoudíme, že do domova důchodců jsou zapotřebí opravdu jen peníze a pár fotek z mládí…

90 až 100 let – chytáme druhou mízu, plácáme ošetřovatelky po zadečku a na kolečkovém křesle vzpomínáme, na co jsme všechno zapomněli…

 

Uff, že je to morbidní zkratka? Nebo je to děsivá či pro jiného chtěná skutečnost?

A kde jsou ty příběhy? Jasně, pár příběhů se najde. Ale není jich až zas tak mnoho. Přece jen 40 let v práci, svoboda na příděl, peněz málo, starosti… Stačí přece ty příběhy z televize, ne?

 

Může to být všechno jinak?

 

Odpovídám ANO i NE.

 

Cas-spiralaJe jasné, že věk a čas neoblbneme. Prostě plyne všem stejně. Den každého má 24 hodin, rok každého mám 365 dnů. 90 % lidí má plynutí času nalajnováno rodiči, výchovou, školou, společností a systémem. Pokud se mysl vzbouří, bývá někdy pozdě.

Faktický stav zasekání do LEVÉ STRANY, je tak intenzívní, že vybřednout zpět do svobody a vlastního potenciálu, je pro většinu lidí nedosažitelné. Závazky, dluhy, ale i způsob myšlení a zejména výchova a vzdělání – spolehlivě zabijí jakýkoliv potenciál u 90 % lidí dříve, než se dostane do světa. Že jsem pesimista? Nejsem – jsem realista. Vždyť se rozhlédněme kolem sebe, kolik lidí je nadšeno svým životem a kolik lidí miluje svoji práci..?

 

Může to být všechno jinak?

 

ANO.

• Za předpokladu, že si nenecháme ukrást vlastní potenciál.

Za předpokladu, že jej najdeme a předáme světu.

Odměnou nám může být svoboda času, nezávislost a seberealizace.

S penězi se žije lépe, než bez nich.

Pouze v ráji, nebo v myslích esoteriků tomu může být jinak.

Moje cesta ke svobodě času, k nezávislosti i k seberealizace vedla a vede přes podnikání.

Říkám jí CESTA PODNIKATELE.

 

Je někdy náročná a těžká. Jindy povznášející a skvělá.

Občas řeším krize, problémy a náročné situace, o kterých by 90 % lidí nechtělo nic vědět. Ale v zásadě vím, že můj den má 24 hodin, můj rok má 365 dnů a můj život je jenom jeden – tak je tomu i u životů jiných lidí.

Vše se tedy liší jen mírou uvědomění si svobody toho, co dělám a vnitřní motivací. Někteří říkají – i odvahou. Ale i v životě je třeba dělat rozhodování a mít odvahu. Jenom na té Levé straně je to jaksi blbě placeno a často bez výsledku, řešíme-li problémy, učíme-li se nebo uděláme něco opravdu dobře. Na pravé straně, uděláme-li řádově totéž, zaděláváme na vlastní cash-flow, vytváříme příležitosti pro sebe a vytváříme budoucnost v reálném čase.

Zdá se to někomu sobecké? Možná to takové je, možná nikoliv. Kdyby živočišný druh, který se nazývá “podnikatel” nebyl v určitých fázích více zaměřen na sebe, na vlastní svobodu a hodnoty, nemohl by v jiných fázích rozdávat jiným ani tvořit hodnoty, o kterých se lidem na Levé straně ani nesní. O tom to je, vážení…

 

Život jako PŘÍBĚH… Fikce nebo možnost?

 

Celý život sním o tom – žít příběhy, které si vymyslím. A ono se mi to daří.  Mám odžito tolik příběhů, že by to vydalo na několik knížek a kolik nedá dalších 1000 lidí za celý život. Cestování, lidské příběhy, vztahy, setkání, tvoření, tisíc změněných osudů…

» Jsem si vědom toho, že takto jsem mohl naložit se svým životem pouze ze své svobodné vůle a někdy navzdory očekávání okolí, školy, rodiny, blízkých či systému. I o tom je ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

» Vím dneska, že podobná nastavení a myšlenková schémata mají i moji přátelé v podnikání. Osobně znám stovky podnikatelů, úspěšných i těch, kterým se nedaří. Malých i těch s miliardovými majetky. Jejich cesty jsou inspirující a příběhy také. Jsem rád, že se moje příběhy odehrávají na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu. Je to opravdu dost dobré.

A také je mi jasné, že z té výše popsané časové osy mám již půlku za sebou. Ale poctivě přiznávám, že téměř nic z výš popsaného pořadí o tom, jak plyne běh života na Levé straně, jsem nedodržel. Dělám prostě věci jinak.

To je proces učení, poznání a aplikace zejména rozhodnutí učiněných ze svobodné vůle. To, co na Levé straně prostě nemůžete udělat, to je na Pravé straně celkem běžná věc…

Život jako PŘÍBĚH… Fikce nebo možnost?  Odpovídám jasně – pro mě chtěná MOŽNOST!

Musíme žít život tak, jak nám jej někdo nalajnoval, nebo si vybíráme vlastní cestu? Nemusíme – můžeme jít cestou, kterou si svobodně vybereme! Je dobré na této cestě znát strategické dovednosti, díky kterým je cesta k cíli spolehlivější a rychlejší. Neboť čas jsou peníze a život máme jenom jeden!

Strategické dovednosti v podnikání.

 

Budeme si tento čtvrtek povídat o Strategických dovednostech v podnikání s mými hosty na Webináři & DigiPárty. Jsem zvědav na jejich příběhy i na jejich know-how ke strategickým dovednostem podnikatelů. Musí je mít, když jsou tam, kde jsou… 🙂

Můžete být tento čtvrtek u toho:

Cervena_sipkaStrategická dovednost, která je sexy & o to, co nás neučili…

 

STRATEGICKÉ DOVEDNOSTI V PODNIKÁNÍ Z PRAVÉ STRANY

Email-JM-digiparty-12-11-09112015

Zvu vás do akce na PRAVOU STRANU. Je to tam opravdu lepší!

 

Jirka Mazur

PROČ JÍT VLASTNÍ CESTOU?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jít vlastní cestou, nebo cestou někoho jiného?

 

» Buď žijete život někoho jiného, pracujete pro myšlenky někoho jiného, nebo žijete život pro sebe a zpracováváte vlastní myšlenky.

» Buď jdete vlastní cestou, nebo po vyšlapaných stezkách. Buď objevujete, nebo jenom sníte. Co je lepší?

» Děláte to, co od vás očekávají ostatní, nebo konáte to, co od sebe očekáváte vy sami?

Jedna ze dvou cest je zdánlivě těžší. Ale je zábavnější, dává smysl, zážitky. Klade překážky a odměňuje. Ve výsledku je jednodušší, protože ušetříte čas, energii a vlastní JÁ na neustále přizpůsobování se systému a jiným lidem.

Email-JM-07102015Jít vlastní cestou, nebo cestou někoho jiného?

Která z těchto cest vede k ŽIVOTU NA PRAVÉ STRANĚ?

Aha… Vy někteří možná nevíte, co je to ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ :-).

Je to název konceptu a programu, který jsem zveřejnil před pár měsíci a již rezonuje tisíci hlavami těch, kteří se o něm dozvěděli. Název a termín ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ je natolik chytlavý, že se jej nelze zabavit, pokud pochopíte. Dále čtete na vlastní riziko :-)!

Předpokládám, že chcete být v životě i v podnikání úspěšní, ale…

 

CO JE TO DEFINICE ÚSPĚCHU?

 

» Každý jsme dostávali od rodičů, ve škole či od systému nejrůznější definice úspěchu. Většina z nich vedla k závislosti na dění na Levé straně…
» Zjistil jsem, že definice úspěchu se nachází úplně jinde, než nám říkali. Dejme tomu vlastní výzvy a překonání sama sebe, nové objevy – co vy na to?

První krok na Pravou stranu je pro někoho těžký, pro jiného osvobozující.

Jak podle vás vypadají definice úspěchu z Pravé strany cash-flow kvadrantu?

Co je to cash-flow kvadrant a proč je tak dramaticky důležité vědět, kde jsem a jak to ovlivňuje můj život?

» Tak jasně, 90 % lidí se orientuje na to, aby vydělávali peníze, nejlépe prací – protože tak byli naučeni rodiči, systémem, školou. O jiných možnostech nevědí, nebo se jich obávají. Přece jen ty jistoty…

» Ale dejme tomu tak 10 % lidí dříve, nebo později zjišťuje, že věci lze dělat i jinak. Prostě se jim něco sepne v hlavě a jdou na své. Říká se tomu podnikání. Ale ne všem se to podaří tak, jak si vysnili, nebo jak si představovali. Proč?

Jednoduchá otázka – jednoduchá odpověď. Protože řemeslo zvané „podnikání“ se nikde nevyučuje, nikdo o něm nic moc neví. Mimo tu hrstku úspěšných a ti si svá tajemství střeží.

 

Jsou dva světy

 

Ten na Levé straně cash-flow kvadrantu, kterým je mlčící, někdy reptající, většina 90 % lidí. Potom je to svět na Pravé straně. To je menšina. Tito lidé nemlčí a neremcají – prostě dělají. A protože dělají věci jinak, mají jiné výsledky!

» Lidé na Levé straně dělají to, co se od nich očekává. A to i tehdy, když s tím nejsou spokojení. Dělají to prostě proto, že si myslí, že musí. Protože potřebují peníze, živobytí, přežít. Neznají jiné cesty. Nikdo jim o těchto cestách nikdy nic neřekl. Nevědí, že na to mají právo, že mohou… Tuší jen velmi málo o svobodě, nezávislosti. Jejich ČAS je omezen, protože jej prodávají za peníze. Jejich ČAS není jejich, patří jiným lidem. A musí to prostě vydržet, třeba do důchodu. Nebo také nemusí. Protože existuje něco, jako svobodné rozhodnutí.

» Lidé na Pravé straně dělají to, o čem si myslí, že je správné. Správné pro ně i pro lidi kolem. Zpravidla nedělají to, co se od nich očekává, ale rádi překvapují akcí a změnou. Určují tempo a vývoj událostí, přetvářejí svět kolem sebe. Znají hodnotu ČASU a střeží si jeho vlastnictví pro sebe. Znají hodnotu svobody a nezavislosti. Rozhodují se svobodnou vůlí a vědí, že lze věci dělat jinak – třeba podle vlastní hlavy. Mám rád tento svět :-).

DOPORUČENÍ → Nedělejte to, co se od vás očekává, ale to, co považujete za správné. Je to lépe placeno!

Pokud jste přesvědčeni, že vám tyto myšlenky něco říkají…
Pokud vás tyto myšlenky přitahují…
Pokud chcete vědět něco více o konceptu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ…
Pokud vám něco říkají hodnoty, jako jsou ČAS :: SVOBODA :: NEZÁVISLOST :: SEBEREALIZACE…
Pokud správně tušíte, že peníze se vydělávají procesem myšlení a podnikáním…
Pokud chcete podnikat nebo pokud podnikáte…

Potom si nenechejte ujít můj první podzimní webinář pro veřejnost z mé databáze.

Informace o něm a rezervaci zdrama – máte zde:

Cervena_sipkaWebinář: ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ živě online!

Registrace-webinar-ZNPS-15-rijen-2015

Peníze se nevydělávají prací, ale procesem myšlení!

 Je třeba vědět, že ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ se týká pouze 10% lidí!

 Patříte mezi ně? Nebo se mezi ně chcete dostat?

 Znáte principy cash-flow kvadrantu a jeho význam pro váš život a podnikání?

 Znáte tajemství a vychytávky z Pravé strany?

Přijďte na webinář – živé vysílání.  Akce je pouze pro registrované.

Na druhé straně registrace, která je zdarma, vás čeká jiný svět.

Je to svět PRAVÉ STRANY. Život v něm je jiný a dost dobrý.

Stačí jen dělat ty správné věci se správnými lidmi na správném místě a ve správný čas. Ten čas je právě teď!

Jenom poznámka: Sleduji na čs. webu další várku webinářů a programů s nejrůznějším podtextem osobního rozvoje, produktivity, sebeobjevování, slibů milionových podniků, levostranných kruzů… Chci vám říct toto.

Kam zaměřujete pozornost, tam to roste. Je věcí svobodné vůle, kam zaměříte pozornost a proč. Výsledek následně buď je, nebo není. To je na vás. Kam se zaměříte, tak se budete mít! Na co věnujete svoji energii a čas, tak se bude vyvíjet váš život. To, co dnes máte, úroveň života, svobody, nezávislosti i stav bankovního konta, to je výsledek toho, jak jste v minulosti přemýšleli.

Pokud se vám ten výsledek nezdá, je jediná možnost – změnit myšlení a směr. Co tak nakročit opravdu k podnikání a přestat hledat pseudonávody, účastnit se levostranných akcí a přestat řešit výmluvy? A pokud již podnikáte – proč to vše nevylepšit a postavit na úplně jiný level?

Mých 25 let v podnikání s obratem pár miliard korun, s praxí marketéra, úspěšného podnikatele na internetu i v klasickém podnikání, jsou vám k dispozici :-). Na webináři vám o tom budu povídat.

To je vše dnes! Přeji krásný den a ty správné inspirace na Pravou stranu všem!

 

Jirka Mazur

Podnikatel a autor konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ