GoldWinner program


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak může zlato ovlivnit kvalitu života?

 

Je začátek roku 2017. Mám za sebou skvělý rok. Pomohl jsem v podnikání tisícovce lidí a to moje mi prosperuje. A to přesto, že SYSTÉM hází klacky podnikatelům pod nohy a dělá vše proto, aby znechutil choutky na svobodu a nezávislost i tomu hostinskému v nejzapadlejší vesnici…

Naštěstí je můj byznys online. Je jím vzdělávání, podnikání, investování a vůbec hra s čísly, s časem a příležitostmi. Přidejte se do mých online programů!

Zvláště to zlato mě baví. Víte, že jsem rozdal za poslední 2-3 roky stovky cihliček investičního zlata?

Zajímá vás, proč to dělám a kdy je nejbližší příležitost nějakou tu zlatou cihličku s věnováním ode mě obdržet?

Upozornění: Sledujte moje zprávy, emaily a upozornění ohledně DigiPárty, což jsou moje webináře speciál, na kterých rozdávám zlaté cihličky s věnováním…

 

Tři minuty videa

a pár myšlenek které mohou změnit váš život

 

Změnit život? K lepšímu? Proč?

Nepotřebujete lídry, kouče ani poradce na to, abyste změnili svůj život k lepšímu. Můžete to totiž dokázat úplně sami! 

Chytrým a schopným lidem stačí motivace a inspirace. Podívejte se na tři minutky videa o tom, co pro vás mohu udělat a proč rozdávám cihličky investičního zlata již třetím rokem!

Tři minuty videa, které mohou změnit váš život:

Upozornění: Videjko je ve snížené kvalitě odpovídající technickým možnostem tři roky zpět, ale poselství je jasné! 

Váš život se změní k lepšímu, stačí tři minuty a pochopit myšlenku. Inspirovat se…

 

Váš život se změní, změní se vaše realita i záměry, pokud získáte inspiraci, odvahu a motivaci. Potom je k akci již blízko. Chci vás pouze inspirovat. Nic více, nic méně…

Cihličky investičního zlata s mým věnováním pro vás mohou být cestou do neformálního klubu pro nezávislé a úspěšné lidi. Tomuto klubu říkám GoldWinner Club. Je to neformální klub lidí, kteří se nechají inspirovat k akci a také chtějí svou odvahou inspirovat druhé.

GoldWinner je výhradně motivační program.

Nejsou zde žádné povinnosti nebo závazky. Pouze inspirace a motivace. Váš život se může změnit k lepšímu, když budete v tom správném proudu, flow. Svou realitu a svou budoucnost totiž měníte dnes. GoldWinner cihlička vám bude připomínat vaše každodenní dnes, proč a kam směřujete.

Můj příběh s talismanem, jednodollarovkou v peněžence.

 

Také mám jeden předmět, můžeme jej klidně nazvat talismanem, od vynikajícího marketéra 90. let, Ivana Bureše. Je jím jednodollarová bankovka. Dal mi ji v rámci svého vzdělávacího semináře, na který jsem jej pozval do své firmy, s tím, že jí musím mít na očích i na dotek. Jeho jednodollarovku mám v peněžence již téměř 18 let. Pokaždé, když jí vidím ve své peněžence, si vzpomenu na sdělení, které mi k ní přidal a já jsem je rozšířil.

 

ZDE JSOU MOJE 3 POSLESTVÍ ZLATÉ CIHLIČKY:

 

1) Buď vždy a všude první! Musíš být první na trhu, první s myšlenkou, první s řešením, první u svého zákazníka… 

2) Dělej věci nejlépe! Občasný neúspěch se může objevit, ale tvůj život bude úspěšný,  když budeš první a když budeš věci dělat nejlépe, jak umíš… 

Vždy jednej podle svého a tak, abys byl první a nejlepší ve všem, co děláš!

3) Nikdy to nevzdávej! Já ještě přidávám třetí poselství zlaté cihličky pro jejich majitele – nikdy TO nevzdávej!      

 

Možná toho ještě řekl více, ale tyto věty mám se svým talismanem v peněžence spojeny a vím, že mi změnily život, protože jsem si je díky tomu, že jej mám každý den na očích, řekl již jistě tisíckrát. Ve chvílích, kdy se mi nedařilo, mě nakoply k rozhodnutí a k akci. Ve chvílích, kdy se mi daří, mě inspirují, abych byl první a dělal věci, jak nejlépe dovedu. Díky, pane Ivane Bureši.

Myšlenku předávám dál, jen jsem ji trochu pozlatil. Chci být totiž první a nejlepší :-).

 

Osobní rozvoj, nebo zdravý rozum a sebevědomí?

 

Abyste byli úspěšní a nezávislí, musíte se naučit věřit výhradně sami sobě. Vnímejte kolem sebe příklad a inspiraci. Lídři, koučové ani esoterici vám nepomůžou, pokud v sobě neobjevíte touhu, vizi, poslání a odvahu k akci. Poselství cihličky GoldWinner je jasné:

 

„Každý den mi moje cihlička investičního zlata připomíná mé touhy, mou vizi a poslání a inspiruje k akci. Díky tomo překonávám problémy, neúspěchy a každý den měním svou budoucnost k lepšímu. Vždy dělám věci, jak nejlépe umím a v tom, co dělám, chci být nejlepší. Chci být první na trhu v tom, co umím. Mám totiž dobrý GOLD základ pro svůj život, pro své podnikání a investování.

Wau, zjišťuji, že se mi Gold vytváří v hlavě, propojuje synapse a mé myšlení je jasnější… Neříká tomu náhodou Jirka správné zaměření..? :-)“

 

Neočekávejte ode mě planou esoteriku, osobní rozvoj a podobné věci. Pošlu směrem k vám pouze to, co jsem si v praxi ověřil jako nejlepší a nejužitečnější. Je na vás, jak s tím následně naložíte.

 V rámci programu GoldWinner vás budu mimo jiné motivovat cihličkami investičního zlata. Za aktivní účast v mých akcích a v mých vzdělávacích programech, nebo za účast v doporučených akcích, za účast na webinářích nebo dalších aktivitách, budete mít možnost postupně získávat cihličky investičního zlata s mým věnováním.

 

Proč rozdávám cihličky investičního zlata?

 

Co je to GoldWinner program a proč letos rozdám možná i kilogram investičního zlata?Pokud sledujete můj blog a mé e-maily, pravděpodobně se zajímáte o cesty k finanční svobodě a nezávislosti, zajímáte se o podnikání a investování. Chcete mít odpovědnost za svůj osud ve svých rukou a já to chci podporovat!

Mé poslání je být pro vás průvodcem na cestě k finanční nezávislosti v praxi. Moje sdělení, vzdělávací programy a doporučení k podnikání a investování jsou určena pro jistě méně než 10 % lidí u nás. Žádné masové šíření, skutečně chci sdílet vše, co vím o podnikání, investování a dalších cestách k nezávislosti s těmi, kteří o to stojí :-).

Program GoldWinner je výhradně motivační program a měl by vás inspirovat a motivovat k tomu, abyste se zajímali o své cesty k finanční svobodě, k podnikání, k investování a naplněnému životu. Na svých vzdělávacích programech i doporučeních získávám od vás velkou a místy úžasnou zpětnou vazbu.

Chci, abyste zaměřovali pozornost na to, co můžete ve svém životě, ve svém podnikání a investování udělat pro svůj úspěch. Chci udržet vaši pozornost k mým sdělením, k akcím, seminářům a webinářům. Zaměřím se na to, abych k vám směroval výhradně informace, o kterých se domnívám, že pro vás mohou být užitečné.

 

Kdy a jak můžete získat cihličku investičního zlata s mým věnováním?

 

Postupně rozdávám slitky zlata od jednoho gramu zlata a výše, vždy ve formě investičního slitku. Cihličky rozdávám v rámci svých vzdělávacích programů, soutěží, některých doporučených programů, nebo za vaši aktivní účast v mých webinářích. Motivace a inspirace je základem úspěchu!

Jde mi o to, abyste se postupně orientovali na správné návyky v investování a v podnikání, cihlička GoldWinner bude vaše průběžná inspirace a motivace. Akce musíte udělat potom sami a vždy nejlépe, jak umíte.

Mou cihličku zlata dostanete jako malý základ pro změnu návyků nebo jako motivátor do další akce.


 Budete-li ji mít u sebe jako talisman, nebo si jí dáte do své peněženky ke kreditním kartám, pokaždé když ji uvidíte, uvědomíte si sílu vzdělávání a své motivace i své cesty k získání finanční nezávislosti a svobody v praxi.

 Je mi jedno, zda tou cestou bude investování na burze či s jinými aktivy, nebo nějaká forma podnikání. Jde mi o to, aby mé aktivity měly smysl a poslání, aby vás inspirovaly.

Abyste zaměřovali pozornost ke svým cílům a ke svým snům. Pokud vás budu inspirovat a motivovat, bude to pro mě ten nejlepší výsledek. 

A také chystám pro všechny příjemce mých cihliček investičního zlata s mým věnováním lepší podmínky do mých vzdělávacích programů :-). 

Více se dozvíte za pár týdnů. Pro motivační program GoldWinner přichystám samostatný malý web.

 

Pokud jste toto sdělení dočetli až sem, děkuji a blahopřeji.

 

Jste na dobré cestě.

Vzhůru pro cihličky investičního zlata, pusťte se s nadšením na svou cestu k finanční nezávislosti a svobodě. Nebudete totiž na této cestě sami..
!

A v rámci VIP mého budoucího GoldWinner klubu získáte více než ostatní. 

Štěstí přeje připraveným. Jděte do akce, dnes třeba tím, že začnete pracovat na tom, abyste byli se svým posláním a svým sdělením online, podívejte se na mé video výše :-).

Kdo získá i letos cihličky investičního zlata s mým věnováním?

Jirka Mazur

V Praze, aktualizováno 8.8.  2017

 

PS: Napište mi do Komentářů, co si o mém motivačním programu myslíte. Pokud patříte mezi ty, co již mají cihličku u sebe, tak svůj příběh s cihličkou. A vůbec – napište mi, co chcete. Třeba i to, jak vám mohu pomoci k cestě na PRAVOU STRANU cash-flow kvadrantu!

 

 

Díky balijskému mystériu můžete mít zdarma to nejlepší!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co dělá prostředí s motivací?

 

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILIONOVÝ POTENCIÁL & WORKSHOP+VIP PÁRTY?

 

Popravdě řečeno, ještě před několika dny běžela kampaň Davida Kirše Prodej svůj talent celkem mimo mě. Důvod možná tušíte, prostě ten prodej talentu, sebe sama, motivace Levé strany… Opravdu mě to nebere, když vím, že podstata podnikání je někde jinde…

Jenže trávím teď 6 týdnů na Bali. V pronajatém domku v rýžových polích v Canggu, v populární destinaci pro surfaře a free lidi, mimo přecpaná centra pro zhýčkané turisty. Jak trávím čas? Mám zde děti, ženu. Relaxuji, poznáváme ostrov. Koupeme se v divokých vlnách oceánu, jezdíme na skútrech kolem Canggu, občas vyrážíme na výlety po ostrově… A že je co vidět. Hinduistický ostrov plný milých lidí a mystérií. Nějak se mi vnořují do mysli a pomalu, ale jistě ovlivňují některé věci, co dělám…

A taky sem tam dělám něco pro byznys, pro klienty, pro vás. Baví mě to, ty inspirace tady přicházejí snadno. A někdy se zde dějí zvláštní věci. Když pouštím správné flow, je v étéru něco, co to jako urychluje. Když vymýšlím něco a není to úplně v souladu s flow, něco se vždy zasekne, vypne se a nepustí se to do světa. Jakoby mě něco řídilo a opravovalo zaměření a flow… A stačí se tomu jen poddat a ono to plyne.

 

Opravdu se zdá, že díky balijskému mystériu můžete mít zdarma to nejlepší!

 

Před pár dny jsem neuvažoval o podpoře programu Prodej svůj talent. Ale něco se samo otočilo někde uvnitř mě. Zjistil jsem, že vás o to nemohu připravit. Ba dokonce, že je to v synergii s tím, co s vámi řeším – totiž s podnikáním a energií peněz. Vždyť já sám díky návodům a postupům, které na vás David chystá ve svém PsT, vydělávám milióny korun a není to pouze to, co vidíte. Marketing a internet jsou dnes za 90 % všeho, co ke mně přichází.

Při tomto uvědomění musím být vděčný a s pokorou přiznat → ano, musím vás poslat do akce. Jen se musíte nějak srovnat s tím prodáváním toho talentu. Ale to je věc podružná, protože klíčové jsou ty dovednosti, strategie a know-how. A ve spojení s tím, co pro vás chystám já, totiž programy KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILIONOVÝ POTENCIÁL, je to něco, jako zlatá žíla. Takže budu tentokrát shovívavý, tolerantní a soustředím se na podstatu.

Přece víte, že kam zaměřujete pozornost, tam to roste! Soustřeďujte ji na své řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE. Přihoďte know-how špičkového internetového marketingu od Davida a potom se vraťte na palubu a dořešíme společně váš MILIONOVÝ POTENCIÁL z vašeho podnikání. OK? To je myslím skvělý postup!

Zde je moje nabídka, řešení a hodnota pro vás:

 

Prodejní stránka kurzu Davida Kirše PRODEJ SVŮJ TALENT

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

 

Přidávám ještě jednu balijskou inspiraci.

 

Ze srdce bych vám přál podobnou, nebo klidně ještě lepší. Nebo jakoukoliv, kterou vaše hlava vymyslí. Nakonec je to vše jen o těch penězích, které dokážeme do svého cash-flow vymyslet!

Mystérium DNE TICHA, napsáno v noci 8. března.

Nyepi Day je balijský den ticha, den půstu, meditace pro Balijce. Balijci den před tím slaví příchod Nového roku, který začíná právě po Nyepi. Bujaré veselí vystřídá den totálního ticha, klidu a temné noci. Balijci se uzavřou do svých domovů, zcela na večer zatemní okna. Již od 6 ráno celý den není venku v ulicích a na plážích ani noha. Uzavřeno je úplně vše, včetně letiště v Denpasaru, které normálně odbaví denně až 30 tisíc lidí.

Povinnost zůstat mezi stěnami domů či hotelů platí i pro cizince, turisty i lidí jiných vyznání, třeba muslimy. Balijci jsou hinduisté a své bohy uctívají opravdu velmi intenzívně. Vlastně mám pocit, že mimo občasnou práci v rýžových polích a na zeleninových plantážích, či v tropických zahradách, nic jiného ani nedělají. Celý rok jdou z jedné ceremonie do druhé… A pro nás, dočasné balijce, je to opravdu podívaná!

Dnešní den začal zvláštně a mysticky. Venku kolem našeho pronajatého domu bylo úplné ticho, okolní ruch v přilehlých uličkách, které vedou na pláže, úplně utichl. Ráno osvětlovalo naši malou tropickou zahradu zvláštní tlumené světlo načervenalé barvy. Co to jen to slunce dělá? Podíval jsem se na něj před dvojité skla slunečních brýlí a koukám, že toho sluníčka bylo je malý kousek. Zatemnění slunce nad Indonésií byl opravdu nevšední zážitek.

Celý den proběhl v klidu v uzavřeném areálu naší vilky v rýžových polích. Obloha byla jako vymetená a malý bazén přišel vhod. Prostě jsme si dnes s Martinou i dětmi užili krásného lenošení… Zkoušel jsem i pracovat, ale po pár pokusech jsem to vzdal. Jakési tajemné síly se spikly proti jakémukoliv produktivnímu výsledku…

 

A teď je noc.

 

Udělal jsem si procházku po absolutně temné úzké asfaltové cestě, po které jinak sem tam sviští motorky. Zvláště platí, že čím menší Balijec, tím silnější má motorku. Dnes byl tedy absolutní klid. V podvečer jen místní hlídky zkontrolovaly, jestli máme dostatečně zatemněno a nerušíme světlem. V noci totiž nad Bali prolétávají démoni Ogo Ogo a je bezpodmínečně nutné, aby si mysleli, že ostrov je neobydlený a tudíž nemá smysl se na něm jakkoliv zdržovat.

Procházka temnou nocí v rýžových polích byla silným zážitkem. Kolem zvučí cikády, žáby, sem tam zakokrhá kohout, mrouská se kočka či zaštěká pes. V dáli je slyšet divoký příboj východní části Indického oceánu, Canggu je ráj pro surfaře. Jsme tak 1,5 kilometru od pláže, nikdy jsme to moře neslyšeli, až dnes. Do toho je nebe plné hvězd v naprosto neznámých jižních formacích. Nad hlavou Orion a Mléčná dráha, tolik hvězd jsem viděl jenom v horách v Nepálu.

Celý večer se na jižním a východním obzoru blýská, asi na lepší časy. Před chvíli Mléčnou dráhu protnul svítivý meteor a asi zapadl někde k oceánu. Uvědomil jsem si, že jsem šťastný, protože si plním nejen sny, ale získávám něco netušeného navíc. Je to vděčnost, pokora a zároveň děkuji sám sobě za každý den svého života, kdy jsem se rozhodl pro svobodu, nezávislost a dobrodružství zvané podnikání. A jsem rád, že si to mohu užívat s rodinou a často i s přáteli.

 

Zní vám to jako pohádka?

 

Ona to tak trošku pohádka je.

 

Ale je to příběh, který si vytvářím sám. Nejlepší na něm je, že nevím, jak budou vypadat příští kapitoly toho příběhu, ale těším se na ně. Neboť ty minulé by vydaly za tucet knih s příběhy a zážitky, které jsou a budou pro 99 % lidí nedostupné.

Jsem šťastný za každého člověka, kterého se mi podaří navigovat na cestu podobným směrem.

 Jsem nadšen z toho, že takové lidi potkávám.

 Jsem šťasten, že mohu požívat svobodu času, života a přetvářet svět kolem sebe.

 Jsem šťasten, že mám kolem sebe stovky lidí, kterým mohu něco ze svých příběhů a zkušeností předávat tak, aby také mohli vytvářet své příběhy podle vlastních představ.

Našel jsem své poslání, děkuji!

 

Tak, a jděme teď ještě jednou na chvíli na byznys.

 

Jak ten byznys souvisí s tím, o čem jsem psal výše?

 

Je to jednoduché, kdybych nepodnikal, nic z výše zmíněného bych nezažil. Jen sem tam kousek svobody na příděl a něco, čemu dnes říkám „beznaděj na Levé straně“. Ale nebylo to v tom podnikání vždy jednoduché. Ba přímo naopak, někdy jsem si pěkně hrábnul na dno…

Příběh svého podnikání teď řešit nebudu, máte jej uvedený v odkazu nahoře, ale přece jen zmíním v kontextu to důležité.

Po etapě úspěšného podnikání v klasických oborech, jsem se v posledních 10 letech přemístil více do online světa. Mimo burzu mě zaujal trh vzdělávání. Již od roku 2005 generuji podstatnou část aktivních příjmů prostřednictvím internetu. V podstatě patřím mezi průkopníky internetového marketingu v praxi, i když jsem o tom nenapsal žádnou expertní příručku… V letech 2011-2012 se moje postupy v marketingu zadrhly na celkem významných změnách, které se v tomto oboru odehrávaly plíživě, ale nezadržitelně. Málem mi ujel vlak.

Naštěstí jsem byl v roce 2013 přizván jako plný outsider do kampaně Davida Kirše Email Academy. Ego a ambice udělaly svoje, nemohl jsem si udělat ostudu, protože do akce mě pozvala moje dcera Stáňa Mrázková a David byl můj kamarád. Dal jsem tenkrát těsně TOP10 na chvostu. Jako jediný z té TOP party jsem neměl počítač Apple, blog, neuměl jsem na Facebooku, ani na Youtube. Jediné, co jsem měl, byla slušně fungující databáze klientů z burzovního vzdělávání…

Od té doby se něco významného odehrálo. Mimo to, že jsem se pravidelně účastnil větších kampaní mých kolegů a dost jsem jich vyhrál, nebo končil v TOP pořadí o nejlepší ceny, jsem se hodně naučil. Na podzim 2013 jsem udělal svůj první online kurz Hrajeme si na burze. Hned v tom prvním bylo 500 lidí a vydělaný první milión na online kurzu. Od té doby proběhlo těch kol s kurzem HNB více, přidal jsem online club a v loňském roce jsem si splnil svůj sen.

Z nuly jsem během 4-6 týdnů rozjel projekt pro vzdělávání ohledně podnikání a marketingu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Byla to trefa do černého a užívám si skvělou energii se stovkami účastníků… A v těchto dnech přidávám svůj TOP program KDE JSOU MOJE PENÍZE. Opět o podnikání a penězích, jak jinak.

 

Chci říct zcela na rovinu, že dělám to, co mě baví.

 

» Ale nejsem za to placen, nejsem placen ani za svou existenci či za to, že bych páchal něco, jako osobní rozvoj. Naopak, vím, že jsem placen za to, že dávám lidem inspirace a řešení a oni to oceňují jako hodnotu. A je to ve skvělém flow…

» Chci na rovinu říct, že se necítím být jako expert. Jistě nechci mít nálepku experta na burzu či na podnikání, i když tam ta expertní složka samozřejmě je. Osobně se cítím být expertem na svoje podnikání, cash-flow a na vlastní život.

V affil podpoře jsem za ty 3 roky vydělal něco přes 2 milióny korun, jistě patřím mezi nejlepší. K tomu další benefity a bonusy, hlavně cestovatelské – New York, Mauritius, luxusní plavby po Středozemí a celou řadu dalších. Přesto jsem se rozhodl, že tuto část byznysu hodně omezím. Prvním důvodem bylo to, co učím lidi ve svých kurzech. Pravidelně si dělám Audit svých projektů podle Pravidla 80/20 a pravidelně tak 40-60 % aktivních projektů opouštím, abych udělal prostor novým. Podnikání musí být hra, nikoliv boj o život. A podpora jiných projektů prostě zabírala hodně času a příjem byl cca marginální…

» Chci také říct na rovinu, že ani online vzdělávání není můj hlavní příjem z podnikání, byť je úspěšné. Ale zabírá dost podstatnou část mého času, protože mě to baví a vidím, že to lidem přináší užitek.

» Také burza nepředstavuje můj dominantní příjem. Podnikání na burze je hra, adrenalin, částečně profesionální řízení investic a částečně rizikový byznys.

» Také popravdě nemám žádný významný talent, který bych prodával. Asi naštěstí. Ani nejsem špičkový expert na cokoliv…

Ale miluji podnikání, marketing a jsem nadšen z toho, že mi pod rukama vyrostly
stovky úspěšných lidí a desítky milionářů.

 

Někteří mě tedy i pěkně přerostli, myslím finančně :-).

 

Teď vám povím pravdu!

 

Čím se tedy živím? Jaká je moje profese? Kdo jsem? Řekl bych skoro, že NIKDO. Nejsem nikde evidován jako zaměstnanec, OSVČ, či podnikatel. Myslím, že teď oficiálně ani žádnou firmu nevlastním. Jen papíry od desítky avatarů… Hraji si a žiji v cash-flow. Dělám to, co mě baví. Nebylo tomu tak vždy, místy to bylo náročné včetně několika podnikatelských držkopádů.

Jsem podnikatel. Ptám se často, KDE JSOU MOJE PENÍZE. Jdu tam, kde vidím peníze. Jdu tam, kde vidím trh. Moje cash-flow je výsledkem majetkových účastí ve firmách, které jsem zakládal či koupil. Ale již pro ně nehnu ani prstem. Přidávám nějaké ty výnosy z nemovitostí, zahraničních projektů, z burzy. Vlastním projekty WinSignals, privátní fond na řízení rizikového kapitálu. Organizuji HNB Premium Club, kurzy Hrajeme si na burze, ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ…

Ono to vypadá, že je toho hodně. Ale řídím svoje podnikání projektovým způsobem. Odhaduji, že pracuji tak 50-100 hodin měsíčně. V loňském roce jsem s rodinkou absolvoval cca 10-12 dovolených různě po světě a své podnikání mohu organizovat odkudkoliv.

 

Proč vám to říkám? Proč se takto odhaluji?

 

Zlom v mém podnikání bylo přijetí a realizace metod moderního věku na internetu – internetový marketing, technologie a vše, z čeho má 90 % podnikatelů pořád fobii. Popravdě, mám ji místy pořád. Jsem mezi těmi dravci něco, jako digitální vykopávka. Jsou kolem mě větší machři na internetový marketing. Ale já jej dělám v praxi a vydělávám. Ke komu se přijdete poradit?

Aby bylo mezi námi jasno, jsem úplné dřevo na tvorbu webu.

Neumím ovládat software na email marketing, systém na automatickou fakturaci FAPI.

Nejsem expert na Facebook či Youtube.

Můj smysl pro design, grafiku a to, co se lidí učí na kurzech dovedností, je zcela otřesný. Proto raději v tomto směru nedělám vůbec nic.

Také neumím dělat a nastavovat PPC reklamu na Google, či FB.

Přesto do ní jde z mé kapsy každý den pár tisícovek, aby několikanásobné množství přitékalo.

A jak je to s těmi experty? Tak ty si jednoduše kupuji, nebo je vezmu do party ke spolupráci.

A proč tedy kupuji a absolvuji kurzy internetového marketingu, třeba od Pavla Hrdličky, Martina Mažára, Stáni Mrázkové či Davida Kirše? Protože se jednak chci učit od nejlepších a abych rozuměl té podstatě a abych jí uměl využívat, respektive správně zadat práci expertům.

Jsem totiž spíše investor, než talent a expert.

A pokud máte pocit, že jsem tak trochu expert na burzu či podnikání, tak to je proto, že díky životu v cash-flow na to mám čas, baví mě to a vždy to vydělá více, než to spotřebuje. A přebytky se opět investují.

Kam? No přece tam, KDE VIDÍM SVOJE PENÍZE!

Je to jasné? Prostě dělám…

Podnikám, jsem podnikavý, spekuluji, tvořím, přetvářím svět kolem sebe. Bavím se tím. Vás by to také bavilo, kdybyste dostali denně desítku nadšených referencí, emailů či videí s příběhy svých klientů!

Jo, a také mě baví pravidelné každoměsíční cvičení s kalkulačkou. Letos mi to hlásí opět meziroční nárůst o 200 až 300 %.

Otevřeně říkám, že jsem chodící reklama na vzdělávací produkty mého kamaráda Davida Kirše.

Dám si z nich vždy bokem ty levostraňácké motivace a nánosy osobního rozvoje a vezmu si pro sebe ty dovednosti, byznysové nápady a technologie. Jistě patřím mezi TOP klienty na produkty, které jsou teď pod střechou SmarSellingu – SmarEmailing na emailmarketing, MIOweb na weby, blogy, členské sekce, kluby, prodejní stránky, Magnety na zákazníky, či FAPI na systém automatické fakturace. Je levnější, než účetní a nekecá mi do peněz.

Otevřeně říkám, že název Prodej svůj talent se mi nelíbí. Musel jsem hodně popřemýšlet, jak Davida podpořím v akci. Zejména poté, co rok na trhu buduji pověst rebela proti plané esoterice a osobnímu rozvoji, který cca k ničemu nevede.  A také si pro názor či hodnocení nejdu daleku.

Mohu si to dovolit. Nejsem závislý na penězích partnerů jako autor kurzů, buduju si svoje nezávislé podnikání a tlačím to hodně na PRAVOU STRANU cash-flow kvadrantu.

Mí klienti mi rozumějí, ti z toho osobního rozvoje již méně. Díky programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ nemohu bez ztráty kytičky či cti podporovat cokoliv jiného, než co by přinášelo mým klientů v mojí databázi opravdový byznysový užitek.

» Jsem vděčný za každý den, kdy mohu žít takto naplno. Pojďte do toho se mnou.

» Jsem vděčný za každý den, kdy mohu rozdávat. Takže prostě – berte!

Jirka Mazur
Březen 2016, Canggu, Bali

 

PS: Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

Proč nepodporuji PRODEJ TALENTU, ale projekt DK ano?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Každá mince má dvě strany & peníze jsou peníze…

 

Že bych podpořil něco, jako Prodej svůj talent?

 

Asi vás překvapím, posílám vás do akce, ale svůj talent neprodávejte!

A že bych k tomu přidal svůj zcela nový kurz v té nejlepší verzi v hodnotě 17.760 korun zcela zdarma?

Říkáte si, že jsem se zbláznil a co to tropím poté, co se rok vymezuji vůči čemukoliv, co zavádí lidi na Levou stranu? Ok, dejme tomu. Vysvětlím:

Jistě jste si všimli, že můj kamarád a expert na internetový marketing, David Kirš, žhaví akci s názvem Prodej svůj Talent.

Zde jsou dva důvody, proč byste měli zpozornět, jít do akce a mít po ruce kalkulačku:

1) Prodávat svůj čas, talent a potenciál?

» Je vám určitě jasné, že podobné termíny, jako “prodej svůj talent, prodávej sám sebe, buď expertem a prodávej to…”, jdou celkem mimo mě a mimo záměr mého podnikání. Možná ještě před rokem bych byl více nadšený. Ale protože již několik let učím lidi na burze, 26 let podnikám a o podnikání něco vím, tak je mi jasné, že to je cílení z Levé strany na Levou stranu cash-flow kvadrantu. Alespoň tím názvem a podprahovým osobním rozvojem.

» Protože už téměř 10 měsíců se svými klienty řeším návody, vychytávky a tajemství podnikání v programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ a posledních pár týdnu otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE, nemohu je motivovat k tomu, aby prodávali svůj čas, talent či potenciál…

» Vy víte, že prodávat svůj čas, talent a potenciál je v zásadě služba Levé strany pro Levou stranu. Prostě se zde mele všechno na BURZE PRÁCE… Od toho se také odvíjí úskalí potenciálu takového podnikání.

» Ale to jistě víte, pokud sledujete moje články a videa na blogu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. A pokud ne, hned to napravte!

Když jsem zaregistroval novou kampaň Davida Kirše s názvem Prodeje svůj talent & Prodej sám sebe, tak mi bylo jasné, že ten marketing je na Levou stranu jako vyšitý. No prostě osobněrozvojový David. Ale je to kamarád, tak to prostě má, respekt…

Popravdě, z toho názvu “Prodej svůj talent” mi naskakují pupínky a z doporučení, jak prodávat talent či sama sebe, také. Ale odpojím se od nevhodně pojatého marketingu a jdu k podstatě.

Nicméně jsem si udělal čas a podíval jsem se na Davidovu videopřednášku na jednom z jeho webinářů. Mile překvapil. Trochu ubral toho osobního rozvoje a přidal fakta a dovednosti. I když je to obsahově hodně zaměřeno na něco, jako Expert Economy, dává mi to smysl.

Mezi námi, vůbec to není pouze o prodeji nějakého talentu či expertních dovedností, ale o tom, jak tyto chytré technologie, postupy, návody a dovednosti využít opravdu v téměř každém podnikání tak, aby to pěkně rozpohybovalo peníze a cash-flow.

Expert Economy jako obor opravdu funguje a u nás je v plenkách. Podnikání a výsledné peníze pramálo souvisí s tím, jaký je kdo expert a na co má telent. Nicméně jděme mimo téma a polemiky.

 

2) Podívejme se na to z jiného úhlu.

Odmyslete si tu osobněrozvojovou motivaci, ona totiž moc nefunguje. Nebudete nikdy bohatí, když budete jen pro něco nadšení. Musíte opravdu rozumět tomu, jak a kde vznikají peníze v podnikání a jak je dostat k sobě. Nic více, nic méně.

 

Důvody, proč jsem se rozhodl vstoupit do hry a do podpory

 

nového online programu Davida Kirše, jsou tyto:

 Potvrzuji jednu zásadní věc. Již několik let používám v praxi metody, návody, postupy a vychytávky z dílny Davidovy. Mohu doložit v číslech, že mi to ročně udělá dosti milionů korun.

 Používám a vylepšuji pro sebe vše, co bude obsahovat jeho nový online kurz Prodej svůj Talent. Buduju značku, dělám online marketing, používám jeho milionové nástroje. Pouštím do světa eBooky, online kurzy, členské sekce, kluby a předplatné.

Vím a umím si představit, že toto know-how, jehož základy opravdu získáte levně, umí rozpohybovat peníze a příležitosti.

Nakonec jsem asi chodící reklamou na Davidovy kurzy. Vygumoval jsem si z nich ten nadměrný osobní rozvoj a nadšené motivace, které vhánějí lidi do pastí na Levou stranu a vybírám si z nich tu fungující podstatu – byznysové návody, postupy, inspirace, dovednosti a fungující marketingové postupy.

 Osobně všem svým klientům doporučuji zapojit pákové efekty internetového byznysu do vlastního podnikání. Neznám nic lepšího a více efektivního.

David cílí prostě na svoje cílové skupiny a svým způsobem. OK, respekt… Moje cílové skupiny jsou jiné. A když si odkrojí to přebytečné sádélko osobního rozvoje a zachytí podstatu, výsledky mohou být naprosto ohromující.

Ano, zvažoval jsem, zda tuto kampaň podpořím. Již více, než 8 měsíců žádné kampaně nepodporuji. Věnuji se svému podnikání a vím, že kam zaměřuji pozornost, tam mi to roste. A také vím, KDE JSOU MOJE PENÍZE. Vydělává mi to více a je to akčnější.

 

Každá mince má dvě strany & peníze jsou peníze…

 

A mám teď na mysli zejména vaše peníze!

 Davidův nový online program je zkratkou k řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE.

Internetový marketing je o tom, vyrobit si či identifikovat cílovou skupinu.

Internetový marketing je o nejefektivnější komunikaci a o předání poselství.

 Podstatou podnikání není prodej talentu, či expertní činnosti, ale poskytnout ŘEŠENÍ a HODNOTU lidem na druhé straně.

Neznám aktuálně lepší a výnosnější investici, než je investice do vlastního podnikání a do vlastní továrny na peníze s podporou internetu. A platí to v jakémkoliv podnikání.

Shodou okolností také žhavím skvělé téma, je opravdu o podnikání a je klíčové. 

Je to téma KDE JSOU MOJE PENÍZE. Je to téma, v rámci kterého řešíme s klienty klíčové otázky o tom, kde a jak vznikají peníze v podnikání a také správné pořadí akcí. Nakonec i tu expertní činnost… A protože za pár dnů zveřejním možnost vstupu do programu a tréninku s názvem KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILONOVÝ POTENCIÁL, nabízí se zde šance, oba kurzy – můj a Davidův, pěkně myšlenkově propojit!

 

Jděte do toho, povím vám proč!

 

Rozhodl jsem se v závěrečné fázi Davidovy kampaně jeho kurz podpořit.

Hodně jsem to promýšlel.

Davidův program je něco, jako generátor a motor při řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE v praxi. A protože chci tyto myšlenky uvést pro vás na pravou míru, se všemi účastníky Davidova programu, kteří využijí mojí nabídky, udělám navíc minimálně webinář. A bude-li vás dostatečný počet, alespoň 20-30, udělám pro vás živou akci zdarma, abychom odstranili z programu Prodej svůj Talent ten osobně rozvojový nános z Levé strany a vysvětlili si, jak to pořádně vytěžit v byznysové praxi. 

Již za pár dnů pošlu do databáze přeprodej na moje programy, na které čeká pěkná fronta lidí!

TOP verzí bude balíček, který bude obsahovat komletní nabídku:

VIP FIRST CLASS PACKET

Business & Workshop & VIP Meeting v jednom za zvýhodněnou cenu!

 

Tento balíček bude obsahovat:

  1. Online trénink KDE JSOU MOJE PENÍZE obsahující 7 + 1 modulů s klíčovým obsahem, které odhalí, jak získat nejdůležitější tajemství z Pravé strany. Jak a kde vznikají peníze v podnikání a jak si osvojit klíčovou dovednost a návyk?
  2. Program MILIONOVÝ POTENCIÁL odhalující postupy a klíčové faktory pro to, jak vytěžit ze své příležitosti opravdu maximum. Bude obsahovat 7 + 2 moduly, videopřednášky, audio, PDF – prostě můj standard…
  3. Workshop & VIP Meeting – celodenní živou akci našlapanou obsahem, síťováním a skvělým večírkem pro všechny.

Tento balíček v ceně 17.760 Kč – 658 EUR budu za pár dnů nabízet v omezeném čase v předprodeji.

Ale vy ho můžete právě teď získat zcela zdarma! Ano, zcela zdarma můžete získat moje nejlepší know-how z podnikání a to, co teď rezonuje tisícovkou lidí v mé databázi!

Tedy pokud uvážlivě zainvestujete jinde :-). Tou jinou investicí mám na mysli program Davida Kirše Prodej svůj talent LIVE TRAINING + ONLINE ACADEMY, který prodává za částku 19.750 Kč + DPH.

Takže pokud je suma 19.750 plus DPH dostupná a chcete svůj MILIONOVÝ POTENCIÁL rozjet a vytěžit naplno, využijte této možnosti mít 2 AKCE ZA JEDNU CENU a mít tak můj VIP FIRST CLASS PACKET zdarma. Tato možnost expiruje 14. března a

 

Davidův kurz…

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila

Nezapomeňte do pole Poznámka v objednávce napsat moje jméno Jirka Mazur! Je to klasická affiliate spolupráce, kdy já celou svoji odměnu z ní investuji do vás! Tak toho koukejte využít!

Přátelé, opravdu je to příležitost, kterou jistě nebudu opakovat. Je právě teď a tady.

Mít dva špičkové kurzy za cenu jednoho, spojit témata od dvou nejlepších online marketérů na čs. trhu, to se počítá! Vezměte kalkulačku do ruky a jděte do akce!

» Mimochodem vás bude David učit postupy, jak budovat značku na internetu, jak vytvářet online produkty, jak na marketing a používání nástrojů na internetu. Přidává návody, jak prodávat svůj eBook, seminář, online program nebo předpatné či klub.

» David učí dovednosti, já vám přidám tipy pro podnikání, jak je využít a přetavit v MILIONOVÝ POTENCIÁL  v praxi :-).

»  A hlavně neřešte ten prodej talentu a expertní činnosti, pokud to s vámi nerozonuje. Ukážeme si, jak z Davidova know-how vytřískat pro sebe něco, jako MILIONOVÝ POTENCIÁL!

» Pokud ale cítíte, že těmi experty online chcete být, mám pro vás také tajemství, o kterých jsem si jistý, že vám je David neřekne. O to větší je důvod být ve střehu a naplánovat si pro sebe kombinaci PsT a mého programu KDE JSOU MOJE PENÍZE. Davidovy postupy jsou ok, ale…

» Moje tajemství je, že do těchto postupů přidávám jisté ingredience a tajemství z PRAVÉ STRANY, které fungují a jsou podstatou úspěšného podnikání. A správné pořadí otázek a kroků… To vše můžete ode mně získat, abyste pro sebe získali ty správné dovednosti a postupy od Davida a nezapráskali se do prodeje svého talentu, experta či na slepou kolej. Prostě vám ukážu, jak to dělám já a dám vám opravdu dobré rady…

Tak se mějte fajn, objednejte si Davidův program PsT a k němu zdarma získejte ten můj program a trénink KDE JSOU MOJE PENÍZE v plné palbě za cenu 17.760 korun ve verzi VIP FIRST CLASS PACKET a počkejte si na moje další zprávy! Bude to opravdu dobré ŘEŠENÍ… A také opravdová HODNOTA, žádné hypno…

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

V případě dotazů či nejasností mě kontaktujte na emailu jiri@wintraders.com, nejsem úplně online, protože funguji s časovým posunem 7 hodin :-).

Mějte se krásně!

Jirka Mazur
Canggu, Bali

VIDEO: Proč chci pracovat na půl plynu a příjem zvýšit 2x


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

ROK PRO MŮJ ŽIVOT & PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Dnes, 13. 10. 2015 vám mohu napsat, jak a proč vznikl projekt

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Na začátku roku jsem před 9 měsíci na svém blogu zvěřejnil toto video a dal jsem si tento slib:

16. 1. 2015 video z Boa Vista

Podívejte se zdarma a bez zadávání emailu na 5minutové video, ve kterém vám povím, proč chci letos snížit pracovní aktivity na 20 % a přitom vydělat 2-3x více peněz. 

Toto video je výhradně motivační a pro inspiraci, nic neprodávám, nic nedoporučuji. Prostě pro radost :-). I když jsem málem v závěru videa prozradil, co chystáme na únor… Přeji hezké pokoukání, třeba ke kávě, čaji:

Co se dělo o pár měsíců později.

 

Tímto videem jsem chtěl v lednu inspirovat vás. Ale zároveň jsem inspiroval i sebe a vytvořil jsem pro vás koncept a projekt ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Dal jsem si skutečně oddychový rok. Pracovní aktivity jsem sice nesnížil na zamýšlených 20 %, ale dejme tomu na 40 %. Možná jsem nezvýšil své výdělky 2-3x, ale jen téměř 2x. Myslím ale, že to není důležité a snad vás to ani nezajímá. Důležité pro vás je, jak jsem to udělal a co z toho mají moji klienti a příznivci.

V dubnu v mezičase mezi cca 4-5 zahraniční dovolenou jsem si zaregistroval doménu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Plán byl jasný – vymyslet postup, jak efektivně lidem předat návody, tipy, rady, know-how i nějaká ta tajemství byznysu, díky nimž mohu žít život svých snů. Je mi jasné, že to mnoho lidí zajímá a inspiruje. A pokud nikoliv, asi nečte můj blog… Podnikám pro sebe, pracuji pro vás, mých oblíbených 10 %.

Vše jsem nastartoval koncem května webinářem-DigiPárty, kterou vidělo téměř 3000 lidí. Tento projekt jsem nastartoval za 10 dnů, kdy jsem neměl ani čárku. Během tří týdnů jsem dostal do akce téměř 3000 lidí a s nulovými náklady rozpohyboval projekt za aktuálních 1.8 milionů korun. Opravdu nechápu, proč mi tolik lidí tvrdí, že na rozjezd podnikání potřebují peníze.

Neplánovaně jsem spustil letní beta verze programů

» CESTA NA PRAVOU STRANU PREMIUM

» ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS

V akci je téměř 380 lidí, webináři jich prošlo několik tisíc. Živými akcemi v září a říjnu prošly stovky lidí. Značka Pravé strany podle Jirky Mazura se chytla nad očekávání. Proč?

Protože vše, co lidem vyprávím, přednáším a co je učím, je autentické → vše jsem si prožil. Mých 25 let podnikání jsem naservíroval na stříbrném podnose těm, kteří patří, nebo chtějí patřit mezi 10 % lidí, co žijí život podle sebe, naplněný podnikáním, seberealizací, svobodou času, nezávislostí a samozřejmě i penězi, které k věci patří.

Říkám tomu život v cash-flow na Pravé straně.

Je bezva a přeji všem, aby si jej mohli užít také. Ale proto je třeba něco udělat. Co?

Třeba se zúčastnit mého online kurzu.

Poznámka: Aktuálně je vstup do kurzu ukončen, v případě dotazů kontaktujte kolegyni Andreu Vachtarčíkovou na emailu servis@wintraders.com.

Spojují nás podobné hodnoty i vize. Ty, které jsem již zmínil – podnikání a peníze, svoboda času, nezávislost, seberealizace. Pokud je sdílíte také, neměli byste si nechat akci ujít.

• Mimochodem, už vám někdo řekl, že peníze se nevydělávají prací?
• Že prodávat svůj ČAS jiným lidem celý život nemusí být ta nejlepší seberealizace?
• Že lze opravdu dělat věci jinak?
• Jak to dělají úspěšní podnikatelé?
• Proč jsem pro vás připravil zcela nový koncept vzdělávání, který ja na čs. internetu asi jediný, který je opravdu byzynsový.
• Proč dělám rád s klienty i offline akce, setkání a síťování naživo?

Otázek můžete mít hodně. Ale je čas rozhodnutí a akce!

Zvu vás na online setkání!

Jirka Mazur – 15.11. 2015

 

PS: A ještě vám v tomto upraveném článku ponechávám původní texty, aby vám něco neuteklo a také pro inspiraci. Sami na webináři pospoudíte, co se mi v sérii 9 dovolených v letošním roce podařilo a jak to v praxi funguje mně i mým klientům. Bude vás to bavit!

A na chvíli tedy ještě zpět k videu a původním textům z 16. 1. 2016

Mimo jiné jsem v lednu ve videu prozradil, co na letošní rok chystám:

 

•  Proč plánuju v letošním roce ROK PRO MŮJ ŽIVOT
•  Proč chci v letošním roce pracovat na 20 % a vydělat 2x více peněz?
•  Proč  se s vámi podělím své návody, postupy a know-how 🙂
•  Již v první minutě rada č.1. pro teto rok, pro 5 % z vás velmi důležitá !!!

 

A přidal jsem něco pro vaši inspiraci:

 

•  Vyjížďka na čtyřkolce na jih ostrova Boa Vista
•  Santa Monica – jedna z nejkrásnějších TOP10 pláží na světě
•  Akce, která mě opravdu bavila 🙂

 

Život je krátký a je třeba si jej užívat smysluplně, prostě je tento krátký videopozdrav o Inspiraci, Motivaci a Podnikání z pláže :-).

Užijte si ho a napište mi svoje plážové i podnikatelské plány, sdílejme společně svoje cesty k finanční svobodě, nezávislosti  a životu, který stojí za to!

A sami si odpovězte třeba na tyto otázky a napište mi, co si o tom myslíte!

 

•  Souvisí kvalita života, čas pro sebe a vlastní život s penězi?
•  Existují nějaká tajemství, které byste chtěli vědět?
•  Co potřebujete vědět k tomu, abyste se pohli dopředu? Směrem k vytoužené svobodě?

 

O pár měsíců později, počátkem června 2015

 

Tento dovětek píšu o pár měsíců později. Je 2. června a já se chystám na sobotní seminář, workshop a VIP Párty s názvem

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

 

Uvědomuji si, že video a myšlenka ROK PRO MŮJ ŽIVOT mohly vzniknout pouze díky tomu, že mohu žít život svých snů na Pravé straně. Rozhodl jsem se, že vám předám 25 let zkušeností z podnikání, aby i vy jste mohli žít svůj Život na Pravé straně.

Vymyslel jsem koncept a projekt vzdělávacího programu nejlépe, jak to aktuálně umím a jak to bylo v daném čase reálné. Termín „PRAVÁ STRANA“ se již usadil v hlavách stovek lidí, kteří jsou nadšeni. Já také! Bude to vzrušující jízda, na kterou se těším. Kdo z vás se chce přidat?

Připravil nově programy z Pravé strany – tato slova vám uvíznou v hlavě a možná změní život. Nebo vás minimálně naočkují pro Cestu na Pravou stranu. A pokud jž na ní jste, tak to bude po této akci ještě lepší!

Mějte se krásně!

 

 

 

Jak získat tajemství byznysu?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak získat byznysová TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY?

 

»  Jak si opravdu zjednodušit život?

»  Jak se mít lépe a vydělávat více peněz?

» Jak získat ČAS :: SVOBODU :: NEZÁVISLOST :: PENÍZE :: SEBEREALIZACI a další hodnoty nedostupné pro lidi na Levé straně?

Mnoho lidí podniká, ale věci, události i peníze jim utíkají pod rukama.
Mnoho lidí začíná podnikat, ale vydávají se na slepou kolej a moc se jim nedaří.
Mnoho lidí chce podnikat, ale protože správně tuší, že svět podnikání je prostě jiný, než ten, který znají, do akce se nikdy nepustí.

Velké množství lidí má v sobě neuvěřitelný potenciál, který si nechávají ničit systémem, okolím, předsudky a sami sebou.

Rozhodl jsem se otevřít 25 let zkušeností z praktického podnikání a předat je lidem, kteří to potřebují. Tak vznikl koncept a program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Není to žádná esoterika ani planý osobní rozvoj. Jsou to informace, návody, postupy, know-how a tajemství úspěšných podnikatelů z Pravé strany cash-flow kvadrantu.

Více informací a pozvání jsem vám dal do videa. Aktuálně relaxuji, abych to s vámi mohl v příštích dnech pořádně rozbalit!

Věnujte si 5 minut a poslechtěte si můj vzkaz a pozvání:

 

Pojďte tedy do akce, udělejte si rezervaci účasti a poznámku ve svém diáři!

 

Více informací o DigiPárty máte zde:

 

Cervena_sipka DigiPárty: Jak získat byznysová tajemství z Pravé strany

 

Tento týden relaxuji a příští týden jedeme na plno. Budu se na vás těšit já i moji hosté – jejich jména vám prozradím 1-2 dny před akcí. Zatím tajemství. I to, jak získat ta byznysová tajemství… Ale to, že bude opět anketa o zlaté cihličky, to již tajemství není…

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Milionové video: Email marketing, potlesk v první minutě a kozy na závěr..!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak jsem se rozhoupal k akci, natočil video, poslal email a rozpohyboval miliony…

 

Tak dnes mám pro vás malou ochutnávku o tom, jak jsem se rozhoupal k akci, natočil video, poslal email a rozpohyboval miliony… Prostě takové krátké milionové video. Aby bylo jasné – na technické provedení, ani kvalitu nejsem pyšný, ale to neřešte. Toto video jsem natočil před 2 roky, dnes trošku upravil a je zde:

Milionové video: Email marketing, potlesk v první minutě a kozy na závěr..!

Doporučená kniha k objednání zdarma je zde:

 MILIONOVÝ EMAIL – kniha, která nesmí chybět v knihovně chytrého podnikatele!

 

 

Příběh k videu:

 

Do jara 2013 jsem dělal internetový marketing postaru, prostě SEO a takové ty ptákoviny kolem. V březnu mě Stáňa s Davidem pozvali do kampaně na Email Academy. Moc se mi nechtělo, ale něco mi říkalo, že mám jít do toho. Ty nové metody v infopodnikání mi moc neříkaly…

Překročil jsem tedy svoji komfortní zónu, natočil jsem z plezíru, jen tak bez scénáře, krátké videjko, dal jsem jej bez bázně a hany na Youtube a poslal jsem email do své poměrně malé a specializované databáze. Když se na to dívám zpětně, bylo to dosti troufalé.

 

Staly se následně tři věci:

 

Při střihu a exportu tohoto videa se mi totálně zavařil počítač ACER s Windows. Ihned další týden jsem si koupil nový MAC a pro následující období jsem zvýšil produktivitu práce řádově 2x. Dnes bych to nazval leverage kvalitních technologií…

Začal jsem se učit a IHNED používat moderní metody internetového marketingu a techniky MILIONOVÉHO EMAILU a můj život na internetu se změnil.

Rozhodnutí natočit toto video mi rozpohybovalo milionové příjmy a mé cash-flow se zlepšilo 3x během 2 let.

 

Rozumějte, i před tím jsem používal email ve svém podnikání. Ale poté, co jsem natočil toto video, odeslal svůj první „milionový email“, se věci změnily. Nastala pro mě nová etapa podnikání. Kurzy HNB a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ jsou výsledkem těchto rozhodnutí.

Pokud mohu poradit, udělejte to podobně. Bez moderního email marketingu vaše podnikání umře. Nebo bez něj nic kloudného nerozjedete. OK? Jasno?

Takže tu knihu, MILIONOVÝ EMAIL, pokud ji ještě nemáte – můžete si ještě objednat, ale již jen 2 dny zdarma!

 

Mějte krásný den na Pravé straně!

Jirka Mazur

 

P.S. Podívejte se ve videu nejen, jak jsem obdržel potlesk v první minutě, ale i co se může stát, když nezařadíte email marketing do svého podnikání, cca 8:45 minuta… A taky na ty kozy na závěr!

 

Nový eBook: Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Proč jsem napsal a zveřejnil tento eBook?

 

Před pár dny jsem zveřejnil krátký, cca 24 stránkový eBook zdarma na téma Jak začít na burze. K dnešnímu dni má přes 1700 stažení a číslo roste. Ohlasy jsou výborné, sem tam i kritické – ty celkem výhradně z nepochopení.

Proč jsem tedy napsal tento eBook? Za poslední roky jsem udělal mnoho seminářů pro zájemce o tom, jak začít na burze. Musím říct, že zejména pro začátečníky musí být celodenní nalejvárna a přísun informací dosti drsný. Prostě podnikání na burze si vyžaduje jistě delší studium plus fázi zkoušení a učení se v praxi bez rizika na demo účtech. Během minulého podzimu jsem se snažil každý z těchto seminářů na závěr rekapitulovat do pár bodů, či kroků k tomu, jak se základy burzovních spekulací naučit a teorii a spoustu dalších informací prostě ještě nějakou dobu neřešit.

Také jsem se na podzim dostal na akci, kde jsem byl postaven před úkol vysvětlit základy burzovních spekulací a stručný postup při práci s obchodní platformou skupině sice chytrých lidí, ale přesto vesměs začátečníků. Měl jsem na to pouze pár hodin. Proto jsem tradiční seminářový postup ještě nahustil. Všem účastníkům podzimních seminářů i této akce jsem slíbil, že jim tento postup pro připomenutí i samostudium napíšu. Tak vznikl tento eBook.

Když byl eBook na světě, řekl jsem si, proč by měl sloužit pouze malé skupině lidí? Může přece pomoci všem, kteří se zajímají o to, jak začít na burze pokud možno co nejjednodušeji. Proto tento eBook zveřejňuji.

 

Co by mělo být jasné všem čtenářům eBooku?

 

Tento eBook je totální zkratka. 1 % nejdůležitějších informací pro to, aby člověk pochopil 80 % informací ohledně základů burzovních spekulací a aby si tuto hru vyzkoušel zdarma, bez rizika a poté se rozhodl, jestli se chce vzdělávat dále, nebo prostě pokračovat. Pro informované klienty z mého kurzu HNB nebo ze seminářů je potom příjemnou rekapitulací důležitého postupu.

A zcela jistě obsahuje i poměrně důležité informace, které se prostě v rámci serfování na internetu hned tak nedozvíte. Ze slepých uliček a kolejí vás naviguje k podstatě… Ale to si přečtete sami, pokud budete mít zájem!

Také je jasné, že tento eBook v žádném případě nikoho nekvalifikuje k tomu, aby začal obchodovat na burze a hned tam posílal hromady peněz rizikového kapitálu. Naopak, v eBooku se dočtete, proč to nemáte dělat. A jak případně dále…

V eBooku neřeším žádnou teorii, ani základy burzovních operací. Nevysvětluji příliš termíny. Pouze opravdu to nejdůležitější 1 %. Také žádné analýzy, strategie, návody… To si nechám na jindy a na jiné místo. Skutečně jsem nechtěl, aby text i s obrázky byl nad 25 stran.

 

O čem tedy eBook Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start je?

 

Popisuji okolnosti svých začátků na burze, kdy jsem strávil stovky a tisíce hodin hledáním a zbytečným experimentováním. Co bych před 14 lety jen dal za takovou zkratku pro učení! Na to jsem myslel nejvíce. Potom zde přidávám informaci o tom, jak se na burze vydělávají peníze, pouze ty nejdůležitější termíny a informace o principech burzovních spekulací. A následuje 7 kroků pro rychlý start, což je navigace pro to, jak začít a učit se přímo praxí + přidávám nejdůležitější termíny a návody s obrázky…

Takže pokročilí a zkušení tradeři mi na jedné straně jistě tu stručnost prominou a na druhé straně mi dají za pravdu v tom, že tento postup je opravdu výcuc informací až na dřeň a je zde podstata. Teorie a dalších složitostí si všichni ještě užijete do sytosti.

Jsem nadšenec pro používání Pravidla 80/20 v praxi v té jeho nejryzejší podobě. Miluji Pravidlo Koncentrace v životě, v podnikání i na burze. Zjednodušuje život a jde na podstatu věci. To další lze přidat vždy. Ale odhalit jednoduchý a zdánlivě logický postup v návalu informací, návodů, knih, textů a všeho možného, to je opravdu náročnější, než si kdokoliv myslí. Prostě mám rád oddělování signálů od šumu. A o tom je tento eBook, který si můžete zdarma stáhnout a prostě začít rychle a jednoduše. Jen prosím zatím jistě bez reálného riskování.

Žádné live investování na základě tohoto eBooku!

Je opravdu jen pro začátečníky, pro milovníky zkratek a efektivních postupů a pro ty, kteří si prostě chtějí zopakovat základní kroky pro to, jak začít. Zde je:

 

Nový eBook: Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start


Nechť je vám k užitku!

A pouze ještě malou informaci na závěr: Na pondělí 30. 3. pozvu výhradně jen majitele tohoto eBooku na online webinář Jak začít na burze, na který si pozvu pár zkušených burzovních obchodníků, zopakujeme důležité informace a postupy, odpovíme na dotazy. Takže pro mnohé možná další motivace, proč si eBook stáhnout, protože pozvánku na mou databázi ani pro veřejnost na tuto akci neplánuji!

 

Pár poznámek na závěr 🙂

 

» eBook, který si můžete stáhnout,  je krátkou publikací ze života a použitelnou pro život.

» Nehrozí zde ani žádná operace mozku, ani jeho zavaření nadmírou informací.

» Principy burzovních spekulací se lze opravdu naučit celkem jednoduše a hlavně efektivně.

» Zapomeňte na 99 % zbytečných informací, které nadějným začátečníkům zničí sny o burze dříve, než tuto příležitost pro sebe uchopí. 

 

Jirka Mazur, autor 

Konverze snů a vizí na PENÍZE


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co máme dělat, abychom byli úspěšní?

 

Před chvílí mi došel krátký email bez podpisu s jednou otázkou:

Co mám dělat, abych byl úspěšný?

Odpověděl jsem stručně:

MYSLET 🙂

 

Měl jsem snad na krátkou a jednoduchou otázku anonymního pisatele odepsat dlouhý návod, jak na to? Proč vlasně návod, když je jasná jedna zásadní záležitost? A to je skutečnost, že

 

To znamená, jak myslíte, tak se máte. To, jak žijete dnes, je výsledkem toho, jak jste mysleli v minulosti. Jak budete dnes a zítra přemýšlet, tak se budete mít kdykoliv v budoucnosti. Jasno všem?

Na druhé straně pouze si něco myslet, může znamenat hovno vědět, jak říkával můj děda (omlouvám se za drsnější sdělení, ale měl prostě pravdu). Jde o to, jakým způsobem přemýšlíme o takových věcech, jako jsou peníze, svoboda, seberealizace a kterým směrem svou mysl zaměřujeme. Neboť kam zaměřujeme svoji pozornost, tam to roste. Že už jste to někde slyšeli? A kam tedy zaměřujete pozornost vy?

Těší mě, že dnes zaměřily další desítky lidí pozornost k tomu, aby získali můj nový eBook 7 rad pro cesty ke svobodě. Tento eBook jsem mimo jiné napsal i proto, že cesty ke SVOBODĚ jsou pro mě důvodem, proč jsem podnikatel a investor.

Dal jsem do té publikace více, než jsem plánoval a tato možnost jí momentálně získat, je pouze do dnešního večera zde.

Otevřel jsem zde téma finanční svobody a nezávislosti i důvody, proč je dobré pomýšlet na to, dostat se mezi horní 1 % procento bohatých, nebo alespoň hodně nahoru v Pyramidě Bohatství. Přidal jsem 3 zásadní poznání, proč jsou lidé úspěšní a proč je 1 až 8 % populace schopno udělat pro svou svobodu podstatně více než zbývajících 92 %.

Na závěr jsem přidal 7 rad pro cesty ke svobodě tak, jak jsem je sám poznal na své cestě + 7 doporučení, co můžete udělat. Přemýšlím, jestli tazatel, kterého zmiňuji v úvodu udělal AKCI, jakou udělalo dalších více než 500 lidí, nebo to byl jen zoufalý dotaz do éteru. Co myslíte vy?

 

Dnes večer se o tom jistě budu bavit i s Pavlem Hrdličkou a Pavlem Říhou, kteří své akce ke svobodě udělali. Tuto akci si jistě nenecháte ujít:

cervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.png Jak mi webové stránky dokázaly změnit životní styl

Uvidíme dnes večer. A ještě si přečtete, co je to

 

Konverze snů a vizí na PENÍZE.

Asi jste o tom nikdy neslyšeli. Co to je „konverze snů, vizí a myšlenek na peníze“??? Nakonec i já sám o tom píšu poprvé. Tato myšlenka, poznání, mě napadla, když jsem se díval na videa zdarma, která ke svému programu Conversion Academy publikoval můj kamarád Pavel Hrdlička.

Myšlenka internetového marketingu je prostá. Získat prostřednictvím webu databázi návštěvníků a zájemců, proměnit tyto návštěvníky v klienty (konverze) a poté si je udržet pro opakované nákupy jako fanoušky svého podnikání.

Slovo konverze znamená převod čehokoliv do změněného stavu. Převod do jiného kódu, módu nebo formátu. Konverzi na jiné náboženství. Konverze měny, peněz. Konverze jako změna. Na internetu potom konverze znamená změnu návštěvníka webové stránky nebo internetového obchodu v platícího zákazníka. Konverzní poměr je potom výsledná statistická veličina.

Geniální na myšlence Conversion Academy je, že používá termíny pro konverze nikoliv pouze v souvislosti s klasickými eShopy a elektronickými obchody či službami. Jde zde skutečně o to získat zákazníka, klienta a věrného fanouška nikoliv prostředky klasické reklamy, ale formou sdělení a formou komunikace pro jakékoliv podnikání.

Na internetovém marketingu je skvělé, že na jedné straně umožňuje poměrně přesné cílení, na druhé straně můžeme využít prostor bez hranic. Internetový marketing není vhodný pouze pro eShopy a infoprodukty. Ale má skvělé účinky i pro klasické podnikání.

 

Získávat, udržovat a konvertovat zájemce a návštěvníky v platící klienty můžete téměř v jakémkoliv podnikání. Stavební nebo výrobní firmy. Distribuce a prodej všeho druhu. Služby, hotely, restaurace, zábavní podniky, servisy… Finanční poradci, marketéři, zprostředkovatelé, experti. Kdo dnes nepotřebuje zákazníky?

 

Jak jsem realizoval konverzi v klasickém podnikání před 20 lety?

 

Představil jsem si nejdříve svůj trh a své zákazníky. Nechal jsem vyrobit prospekty a propagační materiály, nebo zadal inzerci. Stovky tisíc korun jsem dával do účasti na výstavách a veletrzích. Stovky tisíc korun šly na náklady na tzv. obchodní zástupce, jejich mzdy, odvody, auta, telefony a zázemí.

Tak jsme se dostali ke svým zákazníkům. Na začátku byl sen nebo nějaká vize. Vize o tom, že existuje trh, zákazníci a nějaká možnost, jak jim být prospěšný tak, aby mi zaplatili za službu nebo zboží. Vyrobit službu, zboží, dodávku a celé to zprocesovat do obchodu, logistiky a finalizovat v akci a peníze. Konverze vizí a myšlenek na peníze byla díky složitému procesu docela náročná časově i finančně.

Ale dodávkou služby nebo zboží to nekončilo. Díky dobře udělaným analýzám podle Paretova pravidla 80/20 bylo jasné, že musíme marketingové i osobní úsilí věnovat 20 % klientům, kteří nám dělali 80 % prodeje a zisků. Jednalo se o opakované obchody a věrnostní a motivační programy.

Pokud v té době ještě moc nefungoval internet, muselo se vše oběhat, nebo vykomunikovat písemně či přes telefon. Při desítkách nebo stovkách klientů to byl docela náročný proces.

 

Jen v oborech stavebnictví, energetiky a mezinárodního obchodu jsme nějakou tu miliardu korun otočili a prožili jsme náročná, ale skvělá učňovská léta v podnikání. Procestoval jsem kus světa, postavil si krásný dům a jezdil jsem ve skvělých autech. A zažil jsem spoustu věcí, které byly, jsou a budou pro více než 90 % populace, zcela nedostupné. Jejich výčet by jistě vydal na zajímavou knihu. Třeba se k tomu někdy dostanu.

Takže slovo konverze je báječné. Jde o podstatu podnikání. O věcech nestačí pouze snít a přemýšlet. Nestačí předkládat smělé vize a plány. Je třeba udělat akci a konvertovat je v reálné procesy a peníze. Naučit se používat principy Pravidla 80/20 nebo lépe 90/10, pochopit, jak to funguje na pravé straně cash-flow kvadrantu, přidat vědomě pákové efekty (leverages) a konvertovat tato poznání na peníze.

Chcete-li v Pyramidě bohatství do vyšších pater, toto je cesta. Takto to udělali všichni, kdo jsou dnes na vrcholku a užívají si nejen bohatství, ale zejména svobody a nezávislosti.

Mám zde samozřejmě na mysli všechny ty šikovné podnikatele a investory, kteří se na vrchol vyškrábali téměř z nuly z garáže a své sny vystavěli na zelené louce. Konvertovali své vize ve fungující systémy pro cash-flow a svobodu. Dědice, členy zámožných rodin a pofiderní zbohatlíky do toho procesu nepleťme.

Máte sny, vize a myšlenky? Chcete dělat to, co vás baví, a chcete, aby vám z toho do života plynuly peníze? Potom je prostě musíte zkonvertovat :-).

Každý byznys potřebuje tvůrce, příznivce, zákazníky, klienty, fanoušky, podporovatele, doporučovače.. Každý sen, vize nebo myšlenka si může najít svůj trh a jeho potenciál.

Na internetu můžete všechny tyto skupiny lidí získat levně, relativně snadno a zejména velmi efektivně a účinně. Nikdy to nebylo jednodušší. V minulosti toto vše bylo nákladné a časově i organizačně náročné. Dnes je to jiné.

Kdokoliv podniká, může své vize a myšlenky umístit ve vhodné formě na internet (webové stránky, blog, prodejní stránky, eshopy, sociální sítě, videa…).

Kdokoliv podniká, může potom zveřejňovat své rady, zkušenosti, nabídku a může se svými zájemci, fanoušky a zákazníky komunikovat velmi levně a efektivně. Přes diskuzní fóra na blogu, chatovací platformu, Skype, Facebook. Formou webinářů přes Hangout, nebo formou videí a videopřednášek a návodů. Můžete přidat svoje PDF, eBooky nebo návody v jakékoliv formě. Čím více lidem dáte, tím více půjdou za vaším byznysem.

Dnešní doba nemusí být o tom, shánět klienty, zákazníky a zájemce po všech čertech, ale někdy stačí sdílet a publikovat to, co umím a co by lidi mohlo zajímat. Nebo zkušenosti ze svého fyzického byznysu. Můžete ze svých zkušeností vybrat to nejzajímavější a napsat eBook nebo udělat infoprodukt. Vaše zkušenosti a řešení může zajímat mnoho lidí. Tento eBook si objednalo více než 500 lidí…

Zájemce a příznivce je třeba jen na tom internetu najít, oslovit a poté konvertovat do těch správných komunikačních či produktových šuplíčků.

Překvapuje mě, kolik podnikatelů a živnostníků pobekává nad tím, že se jim nedaří, že nemají zákazníky a přitom realizují předpotopní metody komunikace a marketingu.

 

Co dalšího obsahuje můj eBook 7 rad pro cesty ke svobodě?

 

To zjistíte, až si jej přečete. Zamyslete se nad tím, kde momentálně jste a kam se chcete dostat. Máte zde návod. Zamyslete se nad tím, jak ve vašem životě fungují principy a situace, které zde popisuji.

V eBooku máte i pár stručných návodů, jak jsem já osobně využil při konverzi mých snů, vizí a myšlenek na peníze některé principy, které zde popisuji.

Zamyslete se nad tím, dokud k vám plynou vaše příjmy, které vytvářejí podmínky pro vaši osobní svobodu a nezávislost a zda můžete udělat něco pro změnu.

 

Tou nejúžasnější změnou v mém podnikání

bylo praktické používání pojmů konverze a konverzní poměr na internetu. To dalo konverzím mých snů, vizí a myšlenek na peníze a osobní svobodu úplně jiný rozměr.

 

cervena_sipka_mail.png

O tom bude Conversion Academy a dnešní webinář Pavla Hrdličky a jeho hostů včetně mé maličkosti.

 

A pro ty z vás, kteří se na cestu tentokrát vydají se mnou, mám malou prémii, kterou jsem pracovně nazval ONLINE CESTY KE SVOBODĚ Jirky Mazura a můžete se na ni podívat zde.

 

To je vše dnes! Může se zdát, že jsem si dneska nad článkem máknul. Ale nebylo to zas až tak náročné, protože hlavní část textu jsem zde přemístil ze svého eBooku 7 rad pro cesty ke svobodě :-).

Přeji všem hezký den!

Jirka Mazur

HOTOVO, ODESLÁNO & KDO CHCE JEŠTĚ DO AKCE?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

eBook 7 rad pro cesty ke svobodě

 

včera zamířil k více, než 480 lidem. 

 

Za 3 dny se vyklubalo na svět 54 stran textu, který možná někomu změní život, některé nakopne, někteří jeho čtení odloží na „až jindy..“

Považuji za pravděpodobné, že částí čtenářů bude nepochopen, nebo se jim pravdy a realita mého světa nebudou líbit. Řeknou si, že cesty mezi horní 1 % musí být snadnější, nebo si řeknou, že to není pro ně. Vše je možné, tak jako je možné vše…

Hotovo, odesláno, včera v 16:00

 

Kdo chce ještě do akce?

Tento eBook jsem slíbil všem, kdo se přes můj odkaz zaregistrují zdarma do programu Conversion Academy a udělají jednu z akcí, která vede k cíli. Je to jedna z mnoha cest, tato je levná, jednoduchá a efektivní.

Rozhodl jsem se šanci získat můj eBook prodloužit a to do dnešního večera do 20:00


Stačí se registrovat na webinář:

 cervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.png Jak mi webové stránky dokázaly změnit životní styl

 

A můj eBook 7 rad pro cesty ke svobodě se vydá na cestu k vám hned zítra ráno!

A zvu vás na něj osobně i z toho důvodu, že na něm budu dnes jako host spolu s Pavlem Říhou a budeme si povídat o tom, jak nám webové stránky změnily životní styl a jak jsme TO dali… Jistě přidáme i něco ze své kuchyně a živé vysílání, které Pavel Hrdlička bude vysílat z Tenerife, bude akční a zajímavé.

 

Pokud se rozhodnete jít na cestu do Conversion Academy se mnou, čeká vás moje prémie

 

ONLINE CESTY KE SVOBODĚ

Těším se na to, až se kouknete na můj zbrusu nový eBook a na to, že budeme dnes večer online.

A ještě se podívejte na obrázek, na kterém uvidíte rozsah mého eBooku. Moc si nepočtete, ale uděláte si představu, co vás čeká:

Připravil jsem pro vás 54 stránek zajímavých poznání i svých zušeností a přidal jsem v zajímavých souvislostech:

» O čem je Svoboda a nezávislost
» 3 zásadní poznání pro cesty ke svobodě
» 7 rad pro cesty ke svobodě

 

Některá poznání pro vás mohou být jiná, než byste čekali. Proč si úspěšní lidé nechávají svá tajemství pro sebe? Co s nimi uděláte, když se je dozvíte?

To nechám na vás!

Přeji hezký den.

Jirka Mazur

 

 

Proveďte konverzi mého eBooku na peníze!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Zdravím všechny příznivce chytrého podnikání!

Před pár hodinami jste ode mě dostali email s linkem na článek Vytřískejte pro sebe ve třech týdnech, co se dá!  Doufám, že již na tom pracujete. Věci totiž není dobré příliš odkládat. Když je PŘÍLEŽITOST, je třeba ji pro sebe urvat hned. To je dobrý návyk na cestě ke svobodě a nezávislosti. To mi věřte!

Dejme tomu, že jste již udělali AKCI proto, abyste získali 7. října můj eBook 7 rad pro cesty ke svobodě. Že míra svobody a nezávislosti souvisí s aktivitou penězovodu na vaše účty, to je jasné. Příjmy z podnikání, investic a rizikového řízení kapitálu, jsou jistě někde jinde než dávky za prodej času (mzda…).

 

Mám pro vás výzvu a nabídku.

 

Ale ta se opravdu asi týká jen 10 % z vás.

90 % z vás totiž přijde s výmluvou, proč se vás to netýká, nebo proč na to momentálně nemáte čas nebo peníze, nebo se možná rovnou vyděšeně odhlásíte z mé databáze (dole v každém z mých emailů).

Rozumíte tomu, jaký je rozdíl mezi tím, když peníze utratíte nebo je investujete? V tom prvním případě je již neuvidíte. V tom druhém jich můžete vidět mnohonásobek při jejich cestě zpět na vaše účty. OK? Že vás to ve škole neučili? Tak se zamyslete, odkud čerpá svoje vzdělání 1% nejúspěšnějších? Nebo horních 5%? Co myslíte?

Před pár hodinami Pavel Hrdlička zveřejnil prodejní video do svého programu Conversion Academy. Podívejte se na něj a zvažte možná nejlepší investici, kterou pro sebe můžete udělat:

  Proveďte konverzi svého webu (a svých vizí) v zákazníky a peníze

Že to myslím vážně, o tom vás rád přesvědčím. Možná vám přijde více nabídek od mých kolegů, kteří doporučí totéž ve svém emailu. Ale jen já vám k programu Conversion Academy přidám hodnotu, kvůli které jste čtenáři mého blogu. Dám vám praktický myšlenkový návod na to, jak Pavlovo a moje know-how přetavit v peníze a skutečnou svobodu a nezávislost. Zajímá vás to?

Žádné výběhové bonusy,  prošlé infoprodukty ani rady z II. ligy infopodnikatelů. Dám vám to nejlepší a bude to pouze pro vás.

Neplánuji prodej této prémie, a pokud ano, jistě to bude za pěkný ranec :-).

Pouze ti z vás, kteří si objednáte program Conversion Academy, ode mě získáte mimo eBook 7 rad pro cesty ke svobodě jeho plnou verzi, kterou jsem nazval:

K eBooku 7 rad k cestám ke svobodě dostanete mou Videopřednášku a online seminář pouze pro vás včetně PDF prezentace. A k tomu cihličku investičního zlata v rámci programu GoldWinner.

Nezapomeňte do Poznámky v objednávce dopsat mé jméno, Jirka Mazur, abyste mou prémii získali!

Online cesta ke svobodě

je cesta, kterou jsem absolvoval. Musel jsem si na ní postupně uvědomit spoustů souvislostí a přenastavit svou mysl správným směrem. Online metody podnikání mi umožňují takový životní styl, který mě naplňuje. I já jsem začal používat svou Conversion Academy, musel jsem hodně přemýšlet o tom, jak dělat svoje podnikání efektivně. Považuji za skvělou věc, že jsem své příjmy postavil na třech pilířích. Považuji za skvělé rozhodnutí, že jsem postupně do svého podnikání implementoval skvělé postupy a návody od Pavla Hrdličky. Jeho program již mám jako obvykle objednán a těším se na něj.

Leverage, pákový efekt chytrých informací, je úžasný nástroj. Za pár peněz získám něco, co bych jinak musel složitě a dlouho získávat jinde. Myšlenku zapákuji svým byznysem, myšlenkou, produktem, výrobkem, službou a můj automat na zákazníky dělá lepší život všem. Mně i mým zákazníkům. Co si o tom myslíte?

Můžete se me zeptat, jaká je cena a hodnota mé PRÉMIE pro vás. 

 

Jaká je cena této prémie? O ceně neuvažuji… Neuvažuji o tom, že bych tento miniprogram prodával. A pokud tak učiním, levné to nebude…

Jaká je hodnota této prémie? Tak pro mě dejme tomu 10.000.000 korun ročního příjmu. Je to moc nebo málo? Na tom nezáleží, protože hodnota pro vás bude jiná!

Jaká je tedy hodnota této prémie pro vás? Tak to záleží výhradně na vaší hlavě a schopnosti myslet. Prozradím vám, jak myslí milionáři a jak se vzdělává horní 1 % nejvíce úspěšných lidí. Do vaší mysli vám ale nevlezu a vaše intelektuální schopnosti a nastavení nemohu znát.

Pouze připomínám, že v pondělí startuji horké 3 týdny, ve kterých chci, abyste toho pro sebe urvali co nejvíce.

Otestujte si pro sebe svět podnikání, online marketingu, motivace milionářů i rizikového investování.

O tom, kde sehnat lepší práci, nebo jak požádat o zvýšení platu, tak tom vážně nevím vůbec nic. Tak jenom abychom si rozuměli!

Mějte krásný den a zachovejme si navzájem přízeň!

Jirka Mazur