Nový eBook: Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Proč jsem napsal a zveřejnil tento eBook?

 

Před pár dny jsem zveřejnil krátký, cca 24 stránkový eBook zdarma na téma Jak začít na burze. K dnešnímu dni má přes 1700 stažení a číslo roste. Ohlasy jsou výborné, sem tam i kritické – ty celkem výhradně z nepochopení.

Proč jsem tedy napsal tento eBook? Za poslední roky jsem udělal mnoho seminářů pro zájemce o tom, jak začít na burze. Musím říct, že zejména pro začátečníky musí být celodenní nalejvárna a přísun informací dosti drsný. Prostě podnikání na burze si vyžaduje jistě delší studium plus fázi zkoušení a učení se v praxi bez rizika na demo účtech. Během minulého podzimu jsem se snažil každý z těchto seminářů na závěr rekapitulovat do pár bodů, či kroků k tomu, jak se základy burzovních spekulací naučit a teorii a spoustu dalších informací prostě ještě nějakou dobu neřešit.

Také jsem se na podzim dostal na akci, kde jsem byl postaven před úkol vysvětlit základy burzovních spekulací a stručný postup při práci s obchodní platformou skupině sice chytrých lidí, ale přesto vesměs začátečníků. Měl jsem na to pouze pár hodin. Proto jsem tradiční seminářový postup ještě nahustil. Všem účastníkům podzimních seminářů i této akce jsem slíbil, že jim tento postup pro připomenutí i samostudium napíšu. Tak vznikl tento eBook.

Když byl eBook na světě, řekl jsem si, proč by měl sloužit pouze malé skupině lidí? Může přece pomoci všem, kteří se zajímají o to, jak začít na burze pokud možno co nejjednodušeji. Proto tento eBook zveřejňuji.

 

Co by mělo být jasné všem čtenářům eBooku?

 

Tento eBook je totální zkratka. 1 % nejdůležitějších informací pro to, aby člověk pochopil 80 % informací ohledně základů burzovních spekulací a aby si tuto hru vyzkoušel zdarma, bez rizika a poté se rozhodl, jestli se chce vzdělávat dále, nebo prostě pokračovat. Pro informované klienty z mého kurzu HNB nebo ze seminářů je potom příjemnou rekapitulací důležitého postupu.

A zcela jistě obsahuje i poměrně důležité informace, které se prostě v rámci serfování na internetu hned tak nedozvíte. Ze slepých uliček a kolejí vás naviguje k podstatě… Ale to si přečtete sami, pokud budete mít zájem!

Také je jasné, že tento eBook v žádném případě nikoho nekvalifikuje k tomu, aby začal obchodovat na burze a hned tam posílal hromady peněz rizikového kapitálu. Naopak, v eBooku se dočtete, proč to nemáte dělat. A jak případně dále…

V eBooku neřeším žádnou teorii, ani základy burzovních operací. Nevysvětluji příliš termíny. Pouze opravdu to nejdůležitější 1 %. Také žádné analýzy, strategie, návody… To si nechám na jindy a na jiné místo. Skutečně jsem nechtěl, aby text i s obrázky byl nad 25 stran.

 

O čem tedy eBook Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start je?

 

Popisuji okolnosti svých začátků na burze, kdy jsem strávil stovky a tisíce hodin hledáním a zbytečným experimentováním. Co bych před 14 lety jen dal za takovou zkratku pro učení! Na to jsem myslel nejvíce. Potom zde přidávám informaci o tom, jak se na burze vydělávají peníze, pouze ty nejdůležitější termíny a informace o principech burzovních spekulací. A následuje 7 kroků pro rychlý start, což je navigace pro to, jak začít a učit se přímo praxí + přidávám nejdůležitější termíny a návody s obrázky…

Takže pokročilí a zkušení tradeři mi na jedné straně jistě tu stručnost prominou a na druhé straně mi dají za pravdu v tom, že tento postup je opravdu výcuc informací až na dřeň a je zde podstata. Teorie a dalších složitostí si všichni ještě užijete do sytosti.

Jsem nadšenec pro používání Pravidla 80/20 v praxi v té jeho nejryzejší podobě. Miluji Pravidlo Koncentrace v životě, v podnikání i na burze. Zjednodušuje život a jde na podstatu věci. To další lze přidat vždy. Ale odhalit jednoduchý a zdánlivě logický postup v návalu informací, návodů, knih, textů a všeho možného, to je opravdu náročnější, než si kdokoliv myslí. Prostě mám rád oddělování signálů od šumu. A o tom je tento eBook, který si můžete zdarma stáhnout a prostě začít rychle a jednoduše. Jen prosím zatím jistě bez reálného riskování.

Žádné live investování na základě tohoto eBooku!

Je opravdu jen pro začátečníky, pro milovníky zkratek a efektivních postupů a pro ty, kteří si prostě chtějí zopakovat základní kroky pro to, jak začít. Zde je:

 

Nový eBook: Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start


Nechť je vám k užitku!

A pouze ještě malou informaci na závěr: Na pondělí 30. 3. pozvu výhradně jen majitele tohoto eBooku na online webinář Jak začít na burze, na který si pozvu pár zkušených burzovních obchodníků, zopakujeme důležité informace a postupy, odpovíme na dotazy. Takže pro mnohé možná další motivace, proč si eBook stáhnout, protože pozvánku na mou databázi ani pro veřejnost na tuto akci neplánuji!

 

Pár poznámek na závěr 🙂

 

» eBook, který si můžete stáhnout,  je krátkou publikací ze života a použitelnou pro život.

» Nehrozí zde ani žádná operace mozku, ani jeho zavaření nadmírou informací.

» Principy burzovních spekulací se lze opravdu naučit celkem jednoduše a hlavně efektivně.

» Zapomeňte na 99 % zbytečných informací, které nadějným začátečníkům zničí sny o burze dříve, než tuto příležitost pro sebe uchopí. 

 

Jirka Mazur, autor 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chytré Návody a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Nový eBook: Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start

  1. Dobry den. Rad by som od vas dostaval emaily,ako začat na burze a informacie okolo investovania na burze. Dakujem vopred.

    • Dobrý den, přidáme si vás do emailing listu a informace budete dostávat. Doporučuji vám registrovat se do VIP zony na mém blogu 🙂 To je potom jistota přednostních informací! Jirka

  2. Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, akú bázu odporúčate sledovať. Aký máte názor na sledovaní : 1 deň a 1 hodina? Minútové ma strašne znervózňujú 🙂 Vopred ďakujem za odpoveď.

    • Dobrý den, my děláme anlýzy trhu podle našeho systému Situační Analýza Online. Základem jsou grafy 30 min, Hodina, 2 a 4H… Samozřejmě s nejlikvidnějšími aktivy podle Pravidla 90/1 Probíráme v kurzu podrobně! Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *