DigiPárty s Ivo Tomanem a Stáňou Mrázkovou 19. 2. 2015


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Dozvěděli jsme se, co má společného Podnikání z pláže, Rok pro můj život a popovídali si O štěstí!

 

Této skvělé akce jsem si opravdu užil! Setkali jsme se  se živě s Ivo Tomanem a Stáňou Mrázkovou. Propojili jsme témata Podnikání z pláže, povídání O štěstí a Rok pro můj život. A přidal jsem eBook 7 kroků k tomu, jak začít na burze.

DigiPárty s Ivo Tomanem a Stáňou Mrázkovou je v záznamu ZDE:

Na první DigiPárty, online webináři v přímém přenosu, jsme si rozdali 3 cihličky investičního zlata s mým věnováním v rámci programu GoldWinner + vylosovali 2x tři výherce knih mých hostů. Online dárky je šlo obdržet výhradně aktivní účastí v této anketě:

Účastníci odpovídali na 3 otázky dolů do Komentářů. Po deváté hodině večer jsme  z aktivních účastníků vylosovali výherce, večer byl akční!

Otázky pro účastníky DigiPárty – odpovedělo 108 lidí:

 

1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?

2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?

3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?

Jak dopadlo losování?

 

Výherci knihy od Stáni Mrázkové Podnikání z pláže jsou:

Martin Konvicka
Gabriela Sofia
Ján

Výherci knihy od Ivo Tomana Štěstí na míru jsou:

Michal Vorlíček
Daniela D.
Rastislav Tuharsky

Výherci zlatých cihliček jsou:

Radim Lukeš
Jiří Zeman
Lubomír Jelínek

Svoje odpovědi účastníci doplnili dotazy na mě a na moje hosty! 

Za vaše odpovědi i otázky budu vděčný nejen já, ale i mí hosté a ostatní účastníci DigiPárty. Sdílíme svoje příběhy, návody i inspirace. Děkuji!

Doporučené odkazy pro účastníky DigiPárty:

 

1) Seminář a kniha Ivo Tomana

Seminář O štěstí v Bratislavě 14.3. 2015      

 Kniha Štěstí na míru

2) Plážové Podnikání Stáni Mrázkové

Online kurz Podnikání z pláže s BONUSY Jirky Mazura

Nedělní webinář Může být každý podnikatel plážový? Stáňa Mrázková z Bali a hosté – Pavel Fara, Jirka Mazur a Zdeněk Steiner

3) Prémiový eBook Jirky Mazura pro dnešní večer

Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start

Doporučuji projít si všechny tyto odkazy a upravit míru vlastního štěstí, konto v bance i chtěný čas pro vlastní život co nejdříve, nejlépe ihned :-).

Přeji všem krásný den a těším se na další DigiPárty!

Jirka Mazur

 

PS: Připomínám všem, že plánovaná živá akce ROK PRO MŮJ ŽIVOT by se měla konat 6. června v sobotu v Praze. Informace vám včas zašlu!

PPS: Pokud chcete nahlédnout, proč jsem v loňském roce vyhlásil program GoldWinner, podívejte se zde..!

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

127 komentářů u „DigiPárty s Ivo Tomanem a Stáňou Mrázkovou 19. 2. 2015

 1. Dobrý večer všem, vítám vás na této stránce a na dnešní DigiPárty. Zde do komentářů mně můžete následovat a psát odpovědi na anketní otázky i dotazy na mě a moje hosty! Jirka Mazur

  • Odpovědi na 3 otázky:
   1. Plážové podnikání – způsob podnikání, který můžete provozovat i z pláže. Takže přes internet – podmínka – dobrý signál na internet. Peníze tímto stylem získat určitě jde – já na to, ale zatím nepřišla.
   2. Štastná jsem – mám milující rodinu, děti, manžela, práci, zdraví. Člověk si musí uvědomovat a vážit si drobných věcí. Někteří to nevidí a je dobré je na to upozornit – co vlastně všechno mají. Lidé si hodně stěžijí a mnohdy zbytečně.
   3.Žiji život pro druhé (pro rodinu) 80% i pro sebe (práci) 20%. Jsem ráda, že mě potřebují, kdyby mě přestali potřebovat bude život prázdný. Umím si činnosti rozdělit. Bez práce a rodiny bych neuměla existovat. Čas pro sebe a seberealizaci – 20%. Mohlo by to být víc, ale rodina mě zatím potřebuje víc. Až mi bude přes 40 let začnu makat hlavně na sobě :-), dle statistik se lidé prosadí až po tomto věku. To budu sobě věnovat min. 60 %, ale otázka zní budu šťastná jako teď?

   Otázka na Ivo Tomana:
   Může mít peníze a být šťastný? Volil byste radši šťěstí před penězi?

  • Jako podnikání z pláže si představuji činnost, při které můžu pracovat (nebo tvořit nějaký produkt) kdy se mi chce, a ten produkt mi neustále vydělává. Mám dost času a peněz na svoje koníčky a sny. Na trávení více času s rodinou..

   Šťastný jsem díky svojí milující přítelkyni. Podle mě může být šťastný každý, je to jen na každém z nás, co pro to hodlá udělat. Nejsem šťastný kvůli svojí práci, zatím makám pro systém, ale pracuji na sobě.

   Čas pro vlastní život? Toho bohužel zatím moc nemám.. Mám tak 20% volného času, během kterého se snažím na sobě pracovat, abych nemusel být závislý na systému a mohl mít toho času více. Rád bych více času věnoval osobnímu rozvoji a hlavně také svojí slečně 🙂

  • 1. áno dá sa zarobiť – predstavujem si to pracovať s vyloženými nohami niekde na pláži, nastaviť obchody odosielanie e-mailov, písanie článkov a robenie toho, čo človeka baví, vzdelávať sa v milovanej oblasti
   2. 50/50 – hľadám sám seba, hľadám vnútorný pokoj, vnútorné šťastie (nestačí len materiálne zabezpečenie); prečo? – pretože každý názor je pre premyšľajúceho človeka dobrým impulzom a ešte keď hľadá to, o čom je reč
   3. momentálne mám málo času pre seba ale verím, že čoskoro – ak budem pracovať na sebe a hlavne realizovať plány ktoré mám a na ktorých pracujem, bude toho času oveľa oveľa viac

  • 1) Podnikání z pláže, pod tímto si představuji, že můžu podnikat odkukoliv, kde je internet a být neustále „na dovolené“. Určitě si takto lze vydělat peníze, jen je třeba přijít na svou vizi.

   2) Šťastný jsem. Život je krásný, jen si to uvědomit a uvidět to. Řešením může být radování se z každého nového dne.

   3) Život žiju pro sebe i pro druhé. Momentálně věnuji času na svou seberealizaci kolem 20%. Ideál je 100% času 🙂

  • 1. odpověď: Pro mě je to svoboda, svoboda dělat co právě chci kdy chci.
   2. odpověď: Ano jsem šťastná. Žiju se skvělým partnerem. Taky si myslím, že diskuze může vždycky vést k něčemu lepšímu. Řešení by mohlo vycházet z citátu: Když dvakrát spadneš, třikrát vstaň.
   3. odpověď: Žiji život pro sebe i pro druhé. Pro sebe mám 24 hodin denně:)

  • 1 svoboda pracovat kdy chci a když mě to baví, stálý pasivní příjem
   2 přínos – setkání s novými zajímavými lidmi
   3 zatím nemám úplnou svobodu a proto také vstřebávám nové informace

  • Odpovědi na 3 otázky:
   1. Plážové podnikání – způsob podnikání, který můžete provozovat i z pláže. Peníze tímto stylem získat určitě jde, pracuji na tom.
   2. Štastný nejsem – hledám štěstí, prý si ho nosíme v sobě i sebou všude, zato se raduji ze života, a snažím se být vděčný za vše co se mi děje.
   3.Žiji život pro druhé 80% i pro sebe 20%. Neumím si činnosti rozdělit. rád bych kdyby to bylo naopak.

 2. Odpovědi:
  1/Plážové podnikání si představuji jako činnost, která mě neomezuje ani místně ani časově. Člověk sám si určuje odkud, v jaké době a také kolik se takovému podnikání věnovat. Peníze a čas pro sebe takto určitě získat lze, nějaké příklady už tady jsou…
  2/Jsem šťastná, protože jsem zdravá, mám báječnou rodinu, skvělého partnera a ještě nějaké sny…
  Řešením toho jak být šťastný je pro mě pocit vděčnosti.
  3/Mám pocit, že většinu času žiji pro druhé, pro sebe mi vychází teď asi 6% času, když bude nejlépe tak mi to vychází na 60%, spánek jako seberealizaci nepočítám.

 3. nejprve preji hezky vecer vsem , k otazce 1) ano dovedu si predstavit, ze nekdo sikovny a premyslivy sedi v pohodlnem lehatku s PC na kolenou a ridi svoje finance. cista hlava, zadny stres, napady na dalsi projekty …, a kdyz dojdou jdu si zaplavat. jo to beru:)
  ot.2) ja nevim jiz kdo rekl, že stestí pochazi zevnitr a nezalezi na vnejsich faktorech, ano jsem stastna (i kdyz nekdy to da zabrat:)), snazim se tim ridit tak posledni dva roky a funguje to.,mam praci, ktera me bavi, pravidelny prijem….ale … vystudovala jsem dve VS , diky kterym vim, ze nic nevim..a dlouho jsem litovala ze jsem nestudovala peclive a systematicky se nepripravovala jasnym smerem. Tak a ted jsem se to rozhodla zmenit,.jsem starsi rocnik, za par let duchod , a nechci jen tak navliknout backory, chci si take uzit zivot a delat neco co me castecne i fascinuje ale i strasi.-Par let si vyhledavam chaoticky informace na netu o obchodovani na burzce -akcie, komodity , forex , mam v tom zmatek , a chci si ujasnit nejaka pravidla, smer, jsem si vedoma toho , ze musim pocitat s tim, ze o vlozene investice mohu prijit, atd. ale potrebujise nasmerovat a potom si chci hrat) achci se dozvedet neco o mysleni uspesnych coz se tady primo nabizi , dobra zprava je , ze rady uspesnych se daji aplikovat nejen pro obchod ale k dalsimu osobnimu rozvoji a o tom to je 🙂 , beru to jako pripravku na duchod
  3) no s casem je to horsi, prace bavi tak od rana do vecera, nicmene stihnu sporty, no a pozde vecer pak pochytavam znalosti, to chce zmenu , splneni svych snu , ja vlastne donedavna mela klapky na ocich, ze lze si splnit sny i v pozdnim veku jsem zjistila az kdyz jsem zacala cist ty spravne knihy , no a kdyz bude nejlepe tak casu pro sebe muzu mit habadej ,dekuji a hodne stesti Zuzka

 4. 1) Pod plážovým podnikaním rozumiem to, že pracujem odkiaľ chcem, kedy chcem a s kým chcem. Určite sa takto dá zarobiť veľa peňazí, len treba robiť tie správne veci, čo prinášajú peniaze. A takisto si myslím že takýmto spôsobom sa dá získať aj oveľa viac času pre seba.
  2) Som šťastný, každý deň prežívam úspechy a šťastie lebo som si to vybral. Pomôcť to môže tak, že si rozšírim obzor a naberiem nové informácie. A riešenie na to ako byť šťastný? Proste si to zvoliť. Celý život žijeme podľa toho čo si vyberáme, stále máme na výber.
  3) Už 3 roky žijem život výhradne pre seba. Mám dostatok času pre seba, svoj rozvoj, sebarealizáciu a vzdelanie. Na naplnenie svojich cieľov dávam čo najviac času možno až 70%. A keď bude najlepšie budem mať času 100% pre seba. :)))

 5. 1) jde o činnost, kterou si určuji výhradně já. Třeba obchodování na burze.
  2)Myslím, že každý je šťastný. To jak je šťastný zjistí tím, že komunikuje s lidmi…
  3)míra času je odrazem předchozích dvou bodů. Myslím, že vše je vzájemně propojeno a působí vzájemná interakce…
  Přeji hezký večer, Zdeněk

 6. Odpovědi:
  1/ pod pojmem plážové podnikání si představuju činnost která mi zabere zlomek času a která mě bude bavit. Činnost která nebude závislá na konkrétním místě.
  2/ štěstí je pro mě jen stav mysli. Nyní šťastný jsem ale samozdřejmě každý má nějaké cíle které štěstí prohlubují když se jich dosáhne.
  3/ čas pro vlastní život mám omezený. Je to otázka priorit a aktuálně je nemám nastaveny zroivna nejlépe. Ale snažím se využít každou chvilku jako jsou cesty hromadnou dopravou k poslouchání např. přednášek nebo jakzykových kurzů, nebo řtením knih. Chtěl bych dosáhnou ideálního stavu kdy budu věnovat 25% sobě, 50% práci, 25% rodině a přítelkyni. Procenta jsou samozdřejmě pro bdělý stav přibližně pro 16-17h.

 7. Dobrý večer,

  všem přeji jedinečný zážitek.

  1. odpověď
  Pod podnikáním z pláže si představuji, že si sama určuji např. kdy a odkud budu pracovat. Určitě bude převažovat čas s rodinou. A nebude všechno, tak uspěchané jako v klasickém zaměstnání.

  2. odpověď
  Šťastná jsem i nejsem. Jsem když dokážu přijímat vše, jak plyne a jsem orientovaná na tady a teď. Jsou ale také dny, kdy se mi to nedaří a mám obavy z budoucnosti. Řešení? Být vděční za vše, co se nám v životě děje, jak za to dobré, tak i za to špatné. Obojí nás učí.

  3. odpověď
  Dříve jsem toho času na sebe moc neměla. Lidi kolem mě byli na prvním místě a já jsem byla až za nimi. Nyní jsem si stanovila čas sama pro sebe a svůj osobní růst. Chtěla bych mít pro sebe alespoň 3 hodiny denně.

 8. 1/ Plážové podnikání? Pod tímto termínem si představuji činnost jako zábavu, která mi vydělává peníze a šetří čas, který využiji pro svou seberealizaci.
  2/ Jsem šťastný? Ano třeba teď jsem šťastný, když mám své blízké okolo sebe. Povídání si o této problematice mi může samozřejmě pomoci najít další cestu ke štěstí. Až najdu nějaké řešení, napíšu o tom e-Book.
  3/ Žiji spíše pro druhé. Myslím, že sobě věnuji tak 10% času. Když bude nejlépe tak bych se mohl dostat na krásných 80%.

 9. 1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?

  1. Nastavení infopodnikaní na automat nejčastěji prodej ebooků, mp3 nahrávek, videí apod.
  SYSTÉM:funkční web „obchodník pracující 24 hod.denně 7 dní v týdnu se sběračem emailů + infoprodukt ke stáhnutí +objednávkový formulář, automatický fakturační systém objednávek např. FAPI propojený s platební bránou a s možností bankovního převodu.

  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?

  2. Ano většinou jsem vnitřně šťastný. Protože jsem ho v sobě objevil, a nehledám štěstí ve věcech, kde není. A své štěstí ničím nepodmiňuji. Aby lidé přestali věřit mylné představě, že se musí nejdříve něco stát, aby mohli být šťastní. Vím, že Štěstí je v každém z nás stačí ho v sobě objevit.

  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?

  3.Většinu času Žiji pro sebe + 165 hod. /měs pro druhé + rodina. 60% pro sebe, pro naplnění snů a seberealizaci 50-55%, ale velmi neefektivně stále tříštím pozornost. Když bude nejlépe 80% 80/20.

 10. 1. Podnikanie z pláže si predstavujem tak, že pracujem kedy chcem, koľko chcem a a pracujem tam, kde sa práve nachádzam a pracuje toľko , aby som si užil aj rodinu a mal čas aj na záujmy
  2. Šťastný som, len potrebujem popracovať na svojom zdraví
  3. Svoj čas sa snažím rovnomerne rodeliť tak, aby som sa venoval aj rodine, aj svojim záľubám

  • Dobrý večer všem

   1) Podnikání z pláže mne zaujalo a doufám, že se mi to jednou povede. Nemusím být na pláži, klidně budu sedět v obýváku a vydělávat peníze….

   2) Štěstí je muška zlatá a pro každého znamená něco jiného, pro někoho hromady peněz, pro jiného neopakovatelné zážitky. Já se považuji za šťastnou. Mám krásné děti, okolo sebe zajímavé a chytré lidi, občas si splním některý ze svých bláznivých snů …. co víc si přát? No mohlo by to klapnout a vydělat nějakou kačku navíc, abych mohla splnit přání i někomu jinému než jen sobě a rodině….

   3) Čas věnuji práci a hodně rodině. Ale postupem času jsem se naučila, dát čas i sama sobě a občas se věnovat svým koníčkům. Je potřeba občas vypnout a být sama sebou….

   Každopádně děkuji, že mohu být mezi vámi a učit se.

 11. 1. Predstavujem si podnikanie prostrednictvom internetu ktore je nastavene na automaticke cinnosti ktore zarabaju peniaze.

  2. Stastni som, ale viem si predstavit ze to moze byt aj lepsie.

  3. Zatial prevazuje zivot pre druhych, ale chcem to zmenit a stat sa panom svojho casu.

 12. 1, Nie som plážový typ. U mňa je to podnikanie z chalupy na horách ( s bazénom). Čas a peniaze?? Určite.
  2, Áno. Je to otázka vnútorného postoja k sebe a ku svojmu prostrediu.
  3. Určite viac ako väčšina a menej ako by som chcel.

 13. 1) Otázka k plážovému podnikání. ja si pod týmto termínom predstavujem hlavne robiť to čo ma bavý na mieste kde ma to baví. Ja verím , že ano , ale začínam to len študovať tak som zvedavý, inak by som tu nebol.

  2) Otázka ohledně Štěstí. Ano som šťastný, pretože mám manželku akú som si prial,rzdravú rodinu a dostatok peňazí na vyžší standard 🙂 Väčší rozhľad:)

  3) Čas pro vlastní život. Aj pre seba ale samozrejme aj pre druhých šak mám rodinu 🙂 50% určite aj keď máme máme 9mes dcerku a musím pomáhať :)To neviem posúdiť.

 14. Dobrý večer,
  1. Plážové podnikání = možnost podnikat odkudkoli. Sám si určím, jak a kdy se tomu věnovat, aby peněz bylo dost. A pokud má člověk příjmy z více stran, pak se tomu nemusí věnovat tolik a má čas pro sebe.

  2.Štěstí = pro někoho je štěstí, když má hodně peněz a pro někoho je štěstí, když je zdravý a má zdravou rodinu. Štěstí musíme jít naproti. Já preferuji hlavně zdraví.

  3.Čas pro vlastní život = toho momentálně moc nemám, protože musím zajistit celou rodinu. Pokud by bylo vše ok, tak si myslím, že by se toho času určitě našlo dost pro moji seberealizaci a chtěl bych se naučit vydělávat na burze.

 15. Dobry vecer, kazdy si pod pojmom plazove nikanie predtavuje nieco ine. Ale v skratke jo to podnikanie kde som nezavisly na svojom okoli a mozem si podnikat ako chcem, kedy chcem a s cim chcem.

  Stastie. Kazdy si je strojcom svojho stastia sam. A kazdy si stastiepredstavuje inak. Niekto je stastny ked je zdravy a ma svoje financie pod kontrolou. Mat peniaze je krasne ale to nieje vsetko. Bez zdravia niesu ani peniaze ani stastie. Stastie ma viacero podob a ked mame tieto tri veci ktore som napisal tak je clovek stastny.

  Momentalne zijem zivot pre seba aj ked to nieje to prave orechove. Urcite by som si to predstavoval trocha inak a preto by som bol rad keby som to mohol zmenit.

 16. 1. Plážové podnikanie podľa mňa je také podnikanie, ktoré mi nezaberá veľa času a nevyžaduje si moju prítomnosť na určitom mieste. Vyžaduje to správne nastavený systém, ktorý pracuje za mňa.
  2. Som šťastná lebo mám perfektnú rodinu a prácu. Ale nemôžem si dovoliť o túto prácu prísť na dlhšiu dobu a zaberá veľa času, ktorú by som mohla venovať sebe a rodine. Preto chcem nájsť iné zdroje príjmu. A dúfam, že tu získam nejaké praktické nápady.
  3. Žijem skôr pre druhých. Pre seba mám najviac tak 5% času. Dúfam, že sa dostanem aspoň tak na 30-40%.

 17. 1) ide o to naucit sa ako si mozem „naplnit automat“ a ten bude potom pracovat aj ked ja budem ZIT 🙂 a to sa teraz ucim u Stani v jej programe

  2) stastie je podla mna cesta k cielu a potesenie zo zvladania jej dielcich etap. Robit co ma bavi hladat dalsie obzory a dosahovat ich … 🙂 Milujem vyzvy !

  3) ano, mam vycleneny cas pre svoje okolie, ci uz to je rodina alebo klienti z ktorych sa najprv stanu kamarati a neskor aj priatelia, avsak mam cas aj pre seba – kde si musim sam „dobit baterky“ . Ak su tieto veci v rovnovahe je to super.

 18. 1) Pod plážovým podnikáním si představuji to, že mě neomezuje ani čas, ani velikost mého podnikání. Tuším, že to bude spojené s internetem, s možnostmi, který tento „nástroj“ k úspěchu přináší.
  Znám pár lidí osobně, kteří pracují pár hodin denně přes internet, a vydělávají si peníze. Nejsou to nějaké závratné sumy, ale dá se tím uživit. A věřím, že pokud člověk dobře a s rozumem využije možnost toho, aby mu internet dopomohl k finanční nezávislosti, časové nezávislosti, a spokojenému životu, dá se pak takovéto Podnikání z pláže nazvat právě tímto způsobem.
  2)Kdybych byl šťastný, tak asi se na tuto stránky nikdy nedostanu, jelikož bych neměl potřebu něco takového vyhledávat. Soustředil bych se na svoje štěstí.
  A proč nejsem šťastný?…..možná je to tím, že jsem se nechal ovlivnit okolím, nenásledoval jsem ty správné lidi, a nedokázal jsem si v životě určit ty hlavní priority, které mi dávají pocit štěstí a naplnění v životě. A už se těším na dnešní webinář, jelikož kniha Debordelizace hlavy od Ivo Tomana, mi otevřela oči, mysl, a pomalu se začínám orientovat na své cestě za skutečným životním štěstím. Spíš tedy jsem si uvědomil spoustu důležitých věcí v životě, které jsem nepovažoval ani za mák důležité.
  3) Když jsem chodil do zaměstnání, tak jsem žil život jiných lidí…..těch, kteří ty dotyčné podniky řídili. A tam jsem pochopil, že tohle opravdu nechci celý život. Rozhodl jsem se pracovat sám na sebe.Teď pracuji cca 10 hodin denně, pomáhám lidem, snažím se být nápomocný, ale také si hledám čas pro sebe. A věřím, že nemusím tolik času denně věnovat práci, abych mohl mít stejné příjmy. Ideální čas je takový, kdy budu 20% věnovat práci, a 80% sobě. 🙂

 19. 1/Plážové podnikání-pracují kdy chci a nejsem vázány na určité místo
  2/Ano celkem šťastný jsem
  3/Mám pocit,že žijí pro druhé,ale do této chvíle jsem si to nějak neuvědomoval

 20. 1. Představuji si řízení svého podnikání mimo svůj domov, kdy místo svého pobytu mohu měnit a skloubit tyto pobyty i s relaxací a zábavou
  2. Částečně šťastný jsem, ke skutečnému štěstí mi chybí dotahovat věci do konce, nastavit fungující systém a tím si vytvořit větší zisky a více času
  3. Zavedením bodu dvě předpokládám více času pro sebe, který nyní věnuji druhým.

 21. 1) Způsob, jak vydělávat a živit se, aniž bych musel být stále někde přítomen nebo sám pracovat. Automat, od kterého můžu kdykoliv odběhnout (třeba na dovolenou) a který bude fungovat i beze mě.

  2) Šťastný popravdě nejsem, zápasím se zdravotními potížemi, což je překážka, kterou musím překonat jako první, aby mělo smysl pracovat na ostatním.

  3) Čas si může na 100% zařídit každý podle sebe, záleží jen na něm, čemu ho věnuje a jak si život zařídí.

 22. Pekný večer
  1) Podnikanie z pláže je každe online podnikanie ktoré sa dá odvšadial, kde je pripojenie k internetu, Určite sa dá privirobiť alebo zarobiť ak sa človek k tomu chce venovať.

  2) Som šťastný, štastie je naladenie mysle na pozitívne myslenie a ciele ktoré sú pre tu osobu dôležité. Určite bude zaujímavé.

  3) Mám čas na vlastný život a ciele len nemám čas na okolie, mám tak cca 4 hodiny denne čas pre seba ostatný venujem práci (ak nepočímam čas na spanie) Mojím cielom je vytvoriť si dostatok času do budúcna aby som mal viac času a slobody na svoj život a rodinu…

  Otazky na ako sa dostať z bankrotu a prežiť ho, ako byť šťastnejší a rýchlo sa dosať z depresie.

 23. Přeji krásný večer!
  1. Pod podnikáním z pláže si představuji, že můžu podnikat odkudkoliv, že se využívá automatizovaný systém, který pracuje pro mě, i když zrovna nejsem na místě nebo zrovna nepracuju. Určitě se tím dají zíkat peníze i čas. Jen mít ten nápad!
  2. Nějak nedokážu prožívat štěstí, zdá se mi, že pořád něco musím řešit, jen něco dořeším, vyskytne se něco jiného k řešení. Myslela jsem, že když budu finančně aspoň v pohodě, že to bude lepší, ale ani ne. Zase nevím, na co se zaměřit.
  3. Mám pocit, že vůbec nejde žít pro sebe, pořád někdo něco chce, jsou tady vnoučata, pak pracuju pro kamarádku, ale pro sebe mi nezbývá čas. Vždycky, když mám v dohlednu den volna (v důchodu), tak mi ho někdo okamžitě zaplácne svými požadavky, moc neumím říkat ne. Líbilo by se mi mít asi tak 3 dny volna v týdnu, z toho aby aspoň 2 dny nikdo nebyl doma.

 24. 1) Pod týmto pojmom si určite predstavujem hlavne neskutočnú voľnosť (SLOBODU). Určite áno, môžem to s čistým svedomím potvrdiť že je to možné (vlastné skúsenosti) a vidím to aj ako ideálnu cestu, či už pre seba alebo aj pre rodinu 🙂

  2) Áno om VEĽMI šťastný. Od nového roku som si stanovil už trochu zaujimavejšie ciele, začal som na sebe makať omnoho viac ako doteraz, mám viac času, zdravie drží a darí sa mi, som so sebou úplne spokojný. Určite sa teším na dnešnú DigiPárty čo sa dozviem a aplikujem v živote!)

  3) Aktuálne si žijem život podľa seba. Konečne som VOĽNÝ a plne sa môžem sústediť na veci, na ktoré som predtým nemal čas. Aplikoval som od nového roku pravidlo 80/20 a je to úplna sloboda (či už časová alebo finančná). JE TO BOMBA!

 25. 1- neviem podnikanie, ktoré má určitú podobnosť s plážou asi, príliv a odliv peňazí napr.
  2- šťastný, povedšinou áno, ale recept na šťastie, ten nepoznám 🙂
  3- času mám tak akurát, a či si nájdem čas na realizáciu svojich cieľov, to určite áno, hoci nie toľko ako by som chcel, alebo mohol

 26. 1)Co si představuji pod pojmem plážové podnikání? Je to zvláštní, ale rozhodně ne pláž, či se na ní jen tak válet.
  Možná bych to viděl jako podnikání bez stresu, kdy jste v pohodě, kde nejste ststresován nějakým nadřízeným, či nemusíte
  každý den kontrolovat stav Vaší peněženky a strachovat se, zda vydržíte do dalšího nájmu, nebo zbydou peníze na nákup materiálu
  pro Váš business.
  2)Co je to štěstí. Nemohu říct, že bych byl vyložene nešťastný, ale ani šťastný. Spíš jen tak nespokojený sám se sebou a svým výsledkem za poslední měsíce
  a problémem najít tu správnou cestu. Nemyslím, že by mě mohl někdo pomoci.Jak říkám „Můj život, moje problemy, moje rozhodnutí a moje peklo.“
  Řešením pro mě by byl asi efektivnější využívání mého času.
  3)Mohu říct, že tyhle měsíce žiju hlavně pro sebe. Život pro druhé je značně vyčerpávájící. Myslím, že mám doopravdy pro sebe tak 50% svého volného času, což je docela hodně a snad lepší už to být ani nemůže.
  Jen bych se chtěl zeptat, zda byste nám nedal pár tipů jak v tomto novém roce zbohatnout.

 27. Prijemny vecer,
  1.Podnikanie z plaze: predstavujem si to ako vedomosti p. Mazura a WIFI pripojenie.
  2. Áno som štastny ale nic mi nebrani aby som bol stastnejsi 🙂 Nikdy nie je na skodu ak sa clovek dozvie ako svoje stastie dosiahli ostatní. Ja som momentalne stastny vdaka svojej manzelke, ak k tomu pribudne viac penazi budem len rad a o to stastnejsi, pretoze budem financne slobodnejsi=stastie.
  3.Život žijem pre seba a pre svoju rodinu, hlavne manzelku teda. Pre seba mam v tejto dobe 90% casu. Mylim si, ze casu mozem mat este viac ale hlavne sa musim naucit tohoto momentalneho casu, ktory mam teraz vyuzivat efektivnejsie.

 28. 1) Plážovým podnikaním rozumiem to, že pracujem odkiaľ chcem, kedy chcem a s kým chcem…

  2) Som šťastný, lebo som si to vybral. Rozšírenie obzoru a nové informácie a riešenie na to ako byť šťastný?

  3) Chcem mať dostatok času pre seba, svoj rozvoj, sebarealizáciu a vzdelanie. Na naplnenie svojich cieľov dávam 50%. A cieľ je mať 90% času pre rodinu.

 29. 1. pomocí internetu
  2.ANO jsem šťastný. Protože mám skvělou rodinu. V ničem
  3. Pro rodinu. okolo 10%.

 30. Chcel by som sa spytat vlastne vas vsetkych. Na aku knihu, tematiku by som sa mal podla vas zamerat ako riaditel pobocky nemenovanej banky.Dakujem
  Rasto.T

 31. Dobrý den,
  snažím sa podnikal z pláže, ale nejak sa to nedarí. Skúšal som aj burzu, tiež hneď prvý vklad zmizol na prvú stávku. Skúšal som to aj cez iný portál a tiež je tam uz nula. Internetovú stranku som si tiež založil, ale zatiaľ ofline. No proste co začnem nechce dobre fungovať. Stále sa braním ísť do roboty ako robos. Stále to iste jeden účet za druhym a treba ich stále z niečoho platiť. Tak ako teda pokračovať ?

  Luboš

 32. 1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?
  Predstavujem si to tak že by som mohol podnikať odkiaľkoľvek zo sveta pri svojich cestách po svete a pracoval by som kedy by som chcel.

  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?
  Momentálne sa cítim byť v osobnom živote šťastný, len potrebujem popracovať na tom aby som sa cítil šťastný aj pri tom čo by som robil

  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?
  Momentálne mám pre seba velmi málo času. Robím šťastného svojho milionara 🙂 a chcem robiť šťastných ludí okolo seba.

 33. odpovídám stručně a jasně 🙂
  1) MOŘE, ANO
  2) ANO, NEVÍM, ANO, ZNÁM
  3)PRO SEBE, MNOHO, JEŠTĚ VÍC?

 34. 1, Plazove podnikanie pre mna znamena podnikanie odkialkolvek. Riadenie svojho podnikania bez obmedzenia v podobe nutnosti byt na urcitem mieste v urcity cas

  2, Vo svojej podstate som stastny. Hlavne vdaka tomu, ze aj napriek neuspechom, neustale smerujem k svojmu cielu financnej a osobnej nezavislosti. Znamena to ze budem robit co ma bavi budem na tom pracovat bez nutnosti rozmyslania, ci budem mat zajtra na chleba 🙂

  3, snazim sa ho zit pre seba (co obcas znmena aj zit pre inych 🙂 ). Urcite toho casu mozem mat viac, ale k tomu sa treba dopracovat. Hlavne smerovanim ku konkretnym cielom.

 35. 1) áno idete ale nie u nás.
  2) som štastný, lebo si nevšímam okolie.
  3) áno, život žijú iba pre seba a svoju rodinu.

 36. 1/ život podle svých představ. pokud okolnosti zapadají, určitě ano
  2/ano, jsem šťastný. v mnoha okamžicích povídání si o určitém tématu jsem došel často k poznání – pochopení něčeho důležitého. každý známe něco osobitého, čím se někdo jiný může obohatit.
  3/momentálně žiji víc pro druhé než pro sebe, v ideálním případě lze mít i 80 – 90% času pro sebe, otázkou by spíše bylo, jak s časem pro sebe naložím – věnuji ho sobě nebo druhým?

 37. 1)

  Predstavujem si pohodičkovu prácu na lubovolnom mieste a v lubovolnom čase vyhovujúce podnikatelovi. Samozrejme sa tak dajú získat penia a aj čas.

  2)

  Som šťastný. Momentálne som študent vo vynikajúcom kolektíve, majúc skvelú priatelku a rodinu. POmoct mi to moze v usmernení do budúcnosti akým smerom sa uberať. Riešenia zatial neviem, skor su nejake myšlienky ale to len take …

  3)

  Žijem skor pre druhých ale samozrejme aj pre seba. času pre seba mam samozrejme kolko si spravim (20% z celeho dna) a to je dost popri škole. myslím si že by ho mohlo byt aj raz tolko keby je všetko TIP-TOP

 38. 1. podnikání z pláže? Představuji si schopného podnikatele, který může řídit své podnikání odkudkoli, není vázán místem a časem, vydělává mnoho peněz za relativně málo času.
  2. jsem šťastná – jsem zdravá, mám stálý příjem, jsem mezi lidmi, se kterými se chci setkávat, dělám to, co mě baví.
  3. již několik let dělám to, co mě těší a věnuji se sama sobě, nenechávám se omezovat druhými.

 39. Dobrý večer, Stáňo, Jiří, Ivo.
  Už pár dnů mě zajímá otázka, proč všechno tohle děláte a nejen vy?
  Je mně jasné, že vše je byznys. Pokud, ale nebudu vnímat to, že je vše naprosto provázané mimo jiné s programem Makač vs. Bohač, ale vše se vším, tzn. že se všichni podporujete, což není až tak podstatné. Podstatné je to, že každý z Vás minimálně svými zkušenostmi ukazujete lidem jak se seberealizovat a vydělat peníze. Je to opravdu o tom, že se svět mění?
  Děkuji za odpověď.

 40. 1) Plážové podnikání si představuji jako činnost, která mě neomezuje ani místně ani časově. Proto si již nyní hledám toto místo na Novém Zélandu, jako nejkrásnější zemi na světě.

  2) Od té doby, co nejsem zaměstnancem žádné firmy tak jsem velmi šťastný a neustále v dobré náladě, což mně mé okolí jen závidí.

  3) Nyní již žiji spokojený život a snažím se plnit si svá přání a občas potěšit i své okolí.

 41. Odpovědi na otázky:
  1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe.
  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?
  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?

 42. 1) Podnikání odkudkoliv, kdykoliv, jakkoliv a ve zvoleném tempu. Cílem je svoboda ve všech směrech, zejména časová a pak i ta finanční.
  2) Ano a čím více se člověk umí radovat s maličkostí, tím je člověk šťastnější. Ne vždy to umíme.
  3) U mě je to 60/40, což není zlé, ale rozhodně je třeba se zlepšit. Samozřejmě ve prospěch času pro sebe 😉 jedině pak lze vyvažovat čas pro sebe a nejbližší okolí místo neefektivního využívání času např. v zaměstnání.

 43. 1) jako podnikání z pláže si představuji, že už nebudu muset vyměňovat svůj čas za peníze, že peníze získám jinak, než prací pro někoho jiného a samozřejmě od toho očekávám vetší svobodu a více času pro sebe a své blízké
  2)myslím si, že jsem šťastná, jsem zdravá, mám úžasného partnera, mám právo svobodného vyjadřování…a povídáním o štěstí člověk přichází na spoustu momentů, které si v každodenním shonu ani neuvědomí, které jsou pro něj možná samozřejmé a proto si člověk někdy může připadat nešťastný
  3)v současné době toho času pro sebe moc nemám, něco spolyká práce, něco domácí povinnosti, najde se i čas na relaxaci a osobní růst, ale bohužel práce a povinnosti zatím pohlcují více času než bych si do budoucna představovala, je čas s tím něco udělat 🙂

 44. 1. pod tymto terminom si predstavujem podnikanie z ktorehokolvek miesta, v akomkolvek case.
  2. ano, som stastna, lebo som sa tak rozhodla. Samotne peniaze ma statnou nerobia, ale prispievaju k mojmu stastiu.
  3. snazim sa, aby to bolo v rovnovahe, najst si cas pre seba i pre druhych.

  • Dobrý večer,

   webinář je spuštěn od 20:00 a jestli jsem to správně pochopila, Vám nejede. Zkuste si obnovit stránku, případně vyzkoušejte jiný prohlížeč. Poté klikněte pod text: „DigiPárty s Ivo Tomanem a Stáňou Mrázkovou již dnes 19. 2. ve 20:00 ZDE:“

   Andrea

 45. 1) Je to pro mne jen jiné vyjádření podnikání z domu, které nebylo před 40 lety možné. Proto jsem si zvykl spíše na tzv. volnou pracovní dobu. Nepočítám s žádnou úsporou času, protože moje činnost je mým koníčkem. Bylo by nesmyslné omezovat to, co mě baví.

  2) Šťastný jsem. Mám svoji svobodu. Tuto svobodu mohu maximálně rozšířit o finanční bezstarostnost. Nesouhlasím s panem Tomanem o penězích a štěstí. Osobní zkušenost. Já se rozhodl o štěstí namísto peněz. Myslím, že jsem udělal dobře. Peníze mohu vydělat kdykoliv, ale přátelé jsou vzácnou komoditou.

  3) Čas pro vlastní život mám. Mám ho dokonce více než v době , kdy jsem vydělával okolo 80 000 za den. Mám více a lepších přátel. Přátelé mám proto, jaké máme vzájemné hodnoty a jak se k sobě chováme.

 46. 1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?
  Plážové podnikání – podnikání, které je možno řídit na dálku z kteréhokoliv místa na zemi s nespojitým / omezeným osobním přístupem. Firmu je tedy řízena pomocí dálkového přístupu – internet, web, poštovní robot atd + PC, tablet, mobil.

  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?
  Ano, jsem štastný – mám fungující rodinu a pracuji na zajímavém projektu v nákupním marketingu.

  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?
  Čas považuji za klíčový prvek mého života a lituje každé minuty, kterou neprožiju aktivním způsobem. Proto se snažím čas maximálně řídit a dělit čas mezi práci, rodinu a moji osobu.

 47. 1. Vyhliadnem nejakú zaujímavú destináciu, napr. niekde pri mori, kde by som sa dobre cítil, vyhradím si čas na prácu a zvyšok času sa venujem svojim blízkym. Nové prostredie – nové nápady.
  2. Ja som sa rozhodol, že budem šťastný. Myslím si, že som pochopil, čo to šťastie vlastne je. Takéto párty pomáhajú ľuďom pochopiť , ako sa dá skvalitniť ich život, motivujú, inšpirujú.
  3. Pretože som doteraz žil viac menej pre druhých, nevenoval som sa toľko sám sebe, teda som si ani nevyhradzoval čas pre seba. Tento stav som sa rozhodol zmeniť. Je dobré mať k takejto zmene dobré vzory, príklady. Najprv ale človek musí pochopiť, čo to ten čas pre seba vlastne je a potom si vyhradiť ten čas v primeranom pomere k iným činnostiam.

 48. 1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?
  Predstavujem si podnikanie vo svojom biznise kdekolvek vo svete. Pracovat kedy chcem, kolko chcem, s kym chcem a zarabat pasivne aj bez nutneho kazdodenneho pricinenia. Urcite sa da tym ziskat cas a peniaze pre seba a rodinu.

  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?
  V urcitom zmysle stastny a v urcitom este nie. Stastny som, ze som zdravy a rodina je zdrava a za to ze mozem pracovat a uzivat zivot. Praca ma este zatial nenaplna stastim.Rozpravanie o stasti je pre mna inspiracia.

  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?
  Snazim sa zit pre seba zit svoj zivot ale uvedomujem si, ze momentalne je ovplyvneny prijmom, i ked pracujem sam na seba. 70% pre seba , ked bude najlepsie tak sa to bude pohybovat pri 100% (cas pre seba a rodinu)

 49. 1, Plazove podnikanie pre mna znamena podnikanie odkialkolvek. Riadenie svojho podnikania bez obmedzenia v podobe nutnosti byt na urcitom mieste v urcity cas a podobne. Ano je to mozne, a velmi ma to fascinuje, kedze poznam par ludi vo svojom okoli, ktori idu tymto smerom.

  2, Urcite som stastna. Hlavne vdaka tomu, ze aj napriek par neuspechom, ktore samozrejme obcas pridu a aj by mali prist. Bez nich by to nebolo mozne samozrejme. Neustale smerujem k svojmu cielu financnej a casovej nezavislosti. Velmi sa tesim na dnesnu DigiParty!

  3, Snazim sa ho zit podla seba. Urcite toho casu mozem mat aj viac, ale k tomu sa treba postupne dopracovat. Hlavne smerovanim ku konkretnym cielom a otvorit sa svetu.

 50. 1.sloboda ,v dobe internetu je to mozne
  2.nie ,nie su peniaze, pomaha to velmi ak pocuvam o uspechu,riesenie je v kazdom z nas nie je mozne nakopavat niekoho zvonku,kazdy sa musi rozhodnut sam
  3.makam pre druhych,

 51. 1podnikanie z plaze je jednoduchsie a prijemne podnikanie,kde automaticke systemy robia za nas. podnikat mozeme kdekolvek na svete.
  2.Stastny som,ked´som so svojimi detmi a s mojimi priatelmi.
  3.Teraz zijem ovela spokojnejsi a kludnejsi zivot,ako v minulosti.

 52. 1.,Myslím,že to nie je o ležaní na pláži,ale je to synonymum volnosti a samoastatnosti.
  Určite sa týmto spôsobom môžu získať peniaze.
  2,.Som šťastný,ale nie spokojný,pretože keď som zistil pri sledovaní podobných relácií,ako je tento
  webinár,že je možné podnikať aj ináč,tak budem spokojný vtedy,ak zmením svoj momentálný stav.
  3.,Čas pre vlastný život zatiaľ nemám.

 53. Dobry vecer,
  digiparty je zajimava, tkze dekuji za zajimave informace.

  Zde jsou odpovedi na polozene otazky, k me osobe.

  1) Otázka k plážovému podnikání.
  Predstavuji si ho jako nazev projektu, ktery by mel lidem schopnym zrealizovat sve myslenky, v rovine obchodovani otevrit novy uhel pohledu. Penize a cas jsou spojitym faktorem, nerozlucne zavislim, a lze je ziskat. Jsou nastroje marketingu, obchodu, kterymi lze dosahnout zrychleni zisku za investici minimalniho casu. Takze odpoved je ano, verim a LZE.

  2) Otázka ohledně Štěstí.
  Jsem stastny v pracovni sfere a s tim souvisi i sfera rodinna, protoze mne moje pracovni sfera naplnuje a v zivote posunuje jak hirearchicky tak karierove. Nicmene rad bych poznal nove otevreni moznosti investovani a obchodu, pro dalsi prijmy. Jednim z resenich je zkusit a poucit se od Vas, zkusenejsich 🙂

  3) Čas pro vlastní život.
  Zit zivot pro sebe a pro druhe je naplnenim snad kazdeho z inteligentnich rodicu, u kterych je na prvnim miste rodina. Cas pro sebe je velmi napjaty, proto musim pouzivat nastroje pro urceni presnych timeline pro den, tyden, vikend. Tkze je velmi obtizne cokoliv vmisit mezi muj cas. Pokud bych dokazal mit tolik casu pro sebe to znamena 8-10 hodin denne, jiste bych smeroval ke studiu, a splneni cilu rodiny.

 54. Dobrý večer
  1. podnikání z pláže mě láká. U mě je to spíše z domova , mám hodně zvířátek a závazky které mě drží doma.Láká mě to čím dál častěji hlavně když jdu z práce a běžím nakoupit ,rychle uvařit,obstarat spoustu věcí doma a večer padnout a hají. Další den stejný scénář. Pak se třeba stane ,že na mě skočí chřipka já musím jít vysedět frontu k lékaři vyžádat si neschopenku,tři dny se léčit a hurá zpět do práce. Podotýkám doma jsem za darmo plat mi neběží ,první tři dny ,takže vlastně žádám lékaře o potvrzení a posvěcení mého neplaceného volna.
  Čím dál častěji přemýšlím o změně a usilovně se o ni snažím. Začala jsem Vaším kurzem..Hrajeme si na burze. Dnes je burza mým koníčkem , hodně čtu a těším až poprvé vstoupím na burzu live.
  2.Štastná jsem a díky Vám pane Mazure možná víc. Spousta myšlenkových pochodů jsem změnila.
  3. S časem jsem žačala nakládat opatrněji. Dávám ho více sobě a své rodině. Hlavně se postupně učím říkat NE a musím říct že je to osvobozující.
  Přeji vám hezký večer s pozdravem Denisa.

 55. 1. Predstavujem si slobodu, radost z toho co robim a to kde som. Radost z pritomneho okamihu.
  2. Uzivam si cestu, ktorou idem k stastiu. Viem, ze mozem byt stastnejsi a chcem byt. Pomaha mi to v tom, ze dostavam napady, motivuje ma vidiet, ze sa da dosiahnut cesta, ktoru chcem. Som vdacny, za to, ze mozem pocut pribeh a know-how. Je to pre mna velmi hodnotny sposob mentoringu s osobami, s kt. by som sa za normalnych okolnosti asi nikdy nestretol.
  3. Vascinu casu pre mojho zamestnavatela. Myslim si, ze svoj volny cas zijem na 75% pre seba a realizaciu svojho sna. Moj ciel je 20/80.

 56. 1, je to jedna z možných výdělků peněz, ale myslím si, že je to jen pro mladé a né pro 60ti letého chlapa.
  2. Š ťastný určitě nejsem protože jsem se rozvedl a manželka – bývalá- mě dostala do velkých problémů, až tak že jsem samá exekuce.. Řešení z této situace neznám.
  3. Dělám ve vesnické hospůdce a tak se snažím nějak sám realizovat, dělám různé akce a dokonce jsem i rozjel i letní kino, které u nás kdysi fungovalo. Kdyby bylo nejlépe a já byl mladší, tak bych určitě do takového podnikání šel.

 57. Dobrý večer,
  1) pod tímto termínem si představuji hlavně časovou svobodu, a volnost v tom kde budu pracovat – kdekoliv na světě. Čas a peníze pro sebe takto určitě lze získat, ikdyž příležitostí je stále méně, myslím že když člověk chce a jde si za svým cílem, dosáhne toho.
  2) Ano. Myslím že v rámci možností jsem šťastný. Protože mám fungující manželství a dvě krásné děti. Myslím že každá iformace je cenná když je uvedena v pravou chvíli. Řešení toho jak být šťastný je podle mě žít život naplno.
  3)Myslím že žiji život pro sebe i pro rodinu, i pro přátelé kterých si vážím. Zrovna teď mám pro sebe nejvíce času za celý život myslím tak 40%. Myslím že v nejlepším případě a v rámci únosnosti bych mohl mít pro sebe 50% času.

  Pane Mazur, chtěl bych se zeptat jestli lze k obchodování na burze používat AOS, a jestli ano tak jestli máte s nějakým zkušenosti?
  Děkuji za odpověď Zdenek.

 58. Přeji pěkný večer
  1.Pod pojmem Podnikání z pláže mám představu o možnosti pracovat kdy Já uznám za vhodné a odkudkoliv kde se nacházíme.

  2.Štastný moc zatím nejsem mám před rozvodem takže starosti.Ale mám úžasnou dceru která mi dává světlo do budoucnosti.A Vás sleduji proto že jste mou inspirací pro to abych našel cestu jak se dostatečně finančně zabezpečit a přitom vystoupil z řad Makáčů

  3.Co se toho času tyče tak to je horší zatím jsem Makáč takže jsem hodně v práci pro jiné tak nemám žádný čas pro sebe.Pokud ziskam v tomto roce aspoň 3hodiny deně jen pro sebe budu spokojen

 59. 1. Jde podle mě o mnohem širší termín. Termín pláž představuje hlavně svobodu, nezávislost na místě a času. Určitě jde tímto způsobem získat peníze a čas nejenom pro sebe, ale i pro své nejbližší či rodinu.
  2. Momentálně šťastný jsem. Po absolvování kurzu Jirky Mazura HNB VIP jsem zvětšil a rozšířil svou svobodu. Povídání o této problematice je pro mě velká podpora.
  3. Žiji život pro sebe ale i pro druhé, hlavně pro rodinu. Pro sebe mám tolik času, kolik potřebuji a kolik si sám určím.

 60. 1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?

  Tak ja si pod tým predstavujem to, že nie som nútený chodiť pravidelne každý deň do kancelárie
  do práce, ale: – robím to čo ma baví v ľubovoľnom čase
  – vymyslel som systém, ako predať to čo robím a čo ma baví, druhým ľuďom,
  – mám pre svoju prácu „pomocníkov“ – automatizovaných robotov, ktorí mi
  zabezpečujú predaj vo dne v noci 7 dní v týždni

  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?

  Som šťastný, lebo: – mám pri sebe milujúcu manželku a deti
  – mám okolo seba veľa úprimných priateľov

  som nešťastný, lebo moja dcérka je vážne chorá nevyliečiteľnou chorobou…
  To, že sa o tom rozprávame, napr. konkrétne s Ivo Tomanom,
  mi dáva nádej, že aj moja dcérka môže ešte viesť plnohodnotný život napriek jej chorobe…

  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?

  Ja teraz žijem tak trocha život pre seba, aby som ho mohol po určitom čase venovať druhým a rodine.
  Tento čas potrebujem na to, aby som zmenil svoj život, získal znova sebadôveru a zmenil svoje podnikanie tak, aby sa zmenilo na podnikanie z pláže… 🙂
  V reáli si predstavujem prácu tak 4 hodiny denne, zvyšok času : 1 hodinu venovať športu, 1 hodinu priateľom, 2 hodiny sebe a zvyšný čas rodine 🙂

 61. Pane Toman, co bylo prvnim impulsem ke splneni vaseho snu, priklad v uspesne osobe, motivujici kniha nebo „jen“ sen
  diky zuzka

 62. Hezký večer
  1)Plážové podnikání si představuji tak,že mohu podnikat z jakéhokoliv místa na světě.Čas i peníze se tímto způsobem rozhodně vydělat dají.
  2)Relativně šťastný jsem,ale vytvářím jiný penězovod.
  3)Život žiji tak napůl pro sebe a napůl pro druhé.K naplnění svých snů a seberealizaci teď dávám všechen volný čas.

 63. 1) Podnikať hrou. Nájsť svoje poslanie v živote a to robiť podľa potreby. Ak sa človek niečomu venuje na 100% srdcom, tak určite zarobí, koľko potrebuje.
  2) Áno. Nájsť svoje poslanie v živote.
  3)Učí sa ho žiť pre seba 10% na 90% v prospech iných a nie seba.

 64. 1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?
  Mohu pracovat kde chci, kdy chci a jak dlouho chci. Určitě lze získat peníze a také čas pro sebe v příjemném, mnou zvoleném prostředí, v čase, který si určím sám atd…
  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?
  Tak napůl, mohlo by to být lepší, takže zdravá nespokojenost, ale ne neskromnost. Možná inspirace názory jiných. Řešení je jít si za svým snem, přesvědčením….
  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?
  Myslím, že žiji víc čas pro sebe tak 75%, protože si ho můžu uspořádat tak, jak mně vyhovuje a jak potřebuji. Až to bude 100% času pro sebe, tak tam bude mnoho času pro druhé, tak jak teď nasávám informace od těch nejúspěšnějších, tak chci pak předávat své zkušenosti dál…

 65. 19.2.2015 v 19.53

  1) Podnikání ovládané z pláže přes PC tak 1-2h denně 🙂

  2)Úpně šťasný nejsem. Vždy se dá něco vylepšit proto jsem si přišel Vás poslechnout.

  3)Čas se musí rozdělit mezi rodinu sebe a práci.(Pokud není nemoc ta má bohužel před vším přednost).

 66. 1. Pod tímto termínem si představuji svobodu a nezávislost.
  2. Permanentní štěstí ještě neprožívám, ale pracuji na tom a tato tématika je tím správným kořením
  3. Snažím se žít život pro sebe, aby ze mě i ostatní, kteří jsou mi blízcí, měli víc.

 67. 1.) Pod podnikaním z pláže rozumiem spojenie online marketingu s príjemným napr. „plážovým“ prostredím, resp. s dovolenkou :). Teda je to možnosť tráviť viac času na dovolenke a možnosti pracovať aj odtiaľ.. Pri správnych systémoch a postupoch je podľa mňa možné týmto spôsobom zarábať väčšie množstvo peňazí.
  2.) Áno, som šťastný, lebo stále viac nachádzam nové dobré možnosti pre zlepšovanie života. A to aj pomocou napr. takéhoto webinára. Aplikovanie týchto rád do života je samotným riešením zväčšovania osobného šťastia a spokojnosti.
  3.) V súčasnosti žijem život pre seba a pre druhých tak 50 na 50 (%). Myslím, že je dobré žiť život aj pre druhých, pomôcť, podporiť… Ale určite je potrebné vyhradiť si dostatok času aj pre seba a svojich blízkych, pre vlastné vzdelávanie a sebarealizáciu, ako aj pre vlastný oddych a relax :).

 68. Hezký večer,
  1). plážové podnikání chápu jako možnost pracovat odkudkoli, představa být přes den na pláži a večer vyřídit pár potřebných věcí je pěkná
  2).pocit štěstí se střídá se skleslostí, někdy daří více někdy méně… ale veskrze jsem štastný a pozitivní člověk, povídáním si o těchto tématech může člověku pomoci si spoustu věcí uvědomit a vidět věci jiným pohledem a mnohdy zjistí, že věci nebo i sebe vidí zbytečně špatně..
  3).někdy mám pocit, že dělám stále jen pro druhé a nic mi to nepřináší, ale snažím se pomalu si čas pro sebe přidávat

 69. 1. Nohy nahoře, houpací síť ….. mýt pasivní příjem, který jede, i když jsem na dovolené
  2. Jsem šťastný. Je to otázka rozhodnutí, člověk musí být šťastný hned a nečekat na někdy potom
  3. Zatím mám na sebe jen velmi málo času, snažím se to zlepšovat a nacházet si čas pro sebe. Doufám, že se brzo dostanu na tolika času pro sebe, kolik mi bude vyhovovat. Teď by mi stačilo cca 2-3 hodiny denně

 70. Přeji všem hezký večer,
  Co si představuji pod „plážovým podnikáním“? Plážové podnikání ve mě evokuje naprostou svobodu a volnost. Dělat to, co Vás plně pohlcuje, baví a zároveň živí. Období, kdy zapomenete kolik ji hodin, zapnete naplno, jste ochotný udělat maximum a pracovat přesčas. Pak to vystřídá období, kdy si prostě uděláte volno a pracujete pár hodin denně či týdně. Nikam nemusíte chodit, neřešíte náklady na kancelář a pracovat v podstatě můžete odkudkoliv za předpokladu rozumného připojení 🙂 Pracujete bez šefů, sami si organizujete svůj čas a rozhodujete dle situace kdy a jak dlouho budu pracovat. Na druhou stranu všechna tato pozitiva nejsou zadarmo. Je to o rozhodnutí dělat věci jinak, překročit tzv. svůj stín a jak se s oblibou dnes říká opustit svou komfortní zónu, věřit ve svůj projekt, vydržet přes neúspěchy, které zákonitě příjdou a taky o osobní disciplíně při vší volnosti skutečně donutit se pracovat a dodržovat některá pravidla.

  2. dotaz
  Jsem šťastná? Učím se vidět štěstí v běžných věcech a drobnostech, které mě na každém kroku potkávají. Jsem šťastná, že mám kolem sebe prima lidi, kteří mě podporují. Jsem šťastná, že mám pohodové dítě a říkám si, že kdyby všechno na světě stálo za houby, tak je moc fajn, že je. Jsem šťastná , že potkávám lidi, kteří nezištně pomohou. Zrovna včera mi při nástupu do vlaku i z vlaku pomohl sám od sebe jeden mladý muž s těžkým kufrem. DĚKUJI. To potěší… Pracovní štěstí tak trošku ještě hledám. Ale cíl je jasný naprostá svoboda v tomto směru a volnost!
  Každá zkušenost či příběh někoho dalšího Vás může dle mého posunout dále. MIn. se dozvíte, že i ostatní jsou na tom podobně jako vy či kdysi dávno řešili nebo aktuálně řeší stejné věci a je to NORMÁLNÍ 🙂

  3. dotaz:
  Začínám žít i trošku pro sebe. Za pravdu mi dá každá máma, že je to možné až od určitého věku vlastních dětí, zvlášť pokud při tom pracují. Já se do tohoto období dostávám. Zatím se mi nedaří vše ideálně časově zkloubit – rodina, práce a k tomu plnění vlastních snů. Ale snad jsem na dobré cestě. Cíl je jasný. Odpověď na něj je u první i druhé otázky…

  Přeji pohodový večer a pevnou vůli vydržet na zvolené cestě…

 71. 1.Plážové podnikání je cesta, která mě nemine 🙂 Jsem u Stáni v kurzu. Infopodnikání mě fascinuje – je úžasné být nezávislá na místě a čase své práce. Získávat peníze za to, co mě baví,
  v čem jsem výborná.

  2. Štěstí vnímám jako vnitřní lidskou kvalitu. Je skvělé, když si štěstí umožňuji žít. Štěstí je opravdové flow!

  3. Mám dostatek času na cokoli, co je pro mě důležité. Když cítím, že potřebuji víc času pro sebe,tak si ho vytvořím, když vnímám, že je potřeba přesunout více pozornosti na někoho v okolí,udělám to. Mění se to.

  OTÁZKA: S jakým typem lidí nejraději spolupracujete?

 72. 1/ Nikdy predtým som tento pojem *podnikanie z pláže* neriešila, pretože som sa s týmto pojmom nikdy predtým nestretla. Nie je to tak dávno, keď som sa úplne náhodou pri hľadaní informácií ohľadom burzy cez YouTube dostala k webinárom p. Mazura, kde bola veľmi často práve jeho hosťom Stáňa Mrázková. No a to je ten moment, kde som po prvýkrát počula tento pojem PODNIKANIE Z PLÁŽE, a kde som sa po prvýkrát dozvedela, že ANO, JE TO MOZNE TYMTO SPOSOBOM ZISKAT PENIAZE A HLAVNE CAS PRE SEBA. A čo si pod týmto pojmom predstavujem ja? Tak je to práve ten čas, ktorý je najväčšou hodnotou nášho života na to, aby sme si ho uzili pre seba, rodinu a boli schopní popri tom aj zarobiť peniaze skôr produktívným myslením než prácou.

  2/Či som šťastná? To záleží práve od situácie, v ktorej sa momentálne nachádzame. Keďže toho času sa cítim veľmi vyčerpaná práve prácou, ktorú momentálne vykonávam v 2 pracovných pomeroch a zaberá mi to práve 12 hodín denne a ak odpočítam čas, ktorý trávim odpočívaním, resp. spaním, tak mi ostáva málo času práve pre seba a to ma nerobí šťastnou. Takže si myslím, resp. VERIM, že práve tieto webináre mi pomôžu k tomu, aby som sa začala uberať iným smerom a to k zmene myslenia, akým spôsobom nepracovať veľa a zarobiť myslením omnoho viac.

  3/ Ja už ani neviem pre koho ten život momentálne žijem, pretože mám pocit, že žijem pre všetko len nie pre seba. To percento je veľmi, veľmi nízke, ktoré si udeľujem práve pre seba a pre naplnenie MOJICH SNOV A MOJEJ SEBAREALIZACIE. Čo je však dobré, je to, že som začala na sebe pracovať a zaevidovala som sa práve vďaka týmto webinárom do VIP programov ANDYHO WINSONA, už som zaregistrovaná aj do programu PODNIKANIE Z PLAZE a chystam sa aj zaevidovat do programu, ktoreho sa ani neviem dockat a to do Vasho programu HRAJEME SI NA BURZE a vyviniem maximálne úsilie k tomu, aby som svoj zivot zmenila k LEPSIEMU-POZITIVNEJSIEMU.

 73. 1) Pod plážovým podnikáním si představuji stav (nejen fyzický, ale především myšlenkový), kdy člověk nemusí duševně i fyzicky tvrdě pracovat. Např. díky ostatním lidem, že mají rádi vaši práci/produkty a pravidelně za ně platí. A ano, tímto způsobem lze získat peníze i čas pro sebe – dokonce všeho více, když má člověk méně starostí a je produktivnější.

  2) Nejsem šťastný, protože mám spoustu povinností, které i striktně musím plnit na určité termíny. Moje rodina na tom také není nejlépe a přiznávám, že se mi kvůli tomu všemu špatně spí. Povídání o této problematice mi může pomoci vidět, že lze žít i jinak a případně jak. Řešení použitelné v mém životě zatím neznám.

  3) Žiji život pro druhé. Svého času doopravdy pro sebe mám asi tak 10%. Myslím, že když bude nejlépe, mohu toho času mít i 60%.

 74. Odpovědi na otázky:
  1) Pod termínem plážové podnikání si představuji podnikání na dálku Tímto způsobem lze získat peníze a čas pro sebe.
  2) Jsem celkem šťastný.
  3) Žiji život pro sebe i pro druhé.

 75. Pěkný večer,
  1. Plážové podnikání mám spojené s finanční svobodou, kdy na vydělávání peněz nemusím věnovat 8 hodin každý pracovní den. Mohu pracovat z různých částí světa např. z pláže, přes internet, nemusím být fyzicky přítomná v nějaké provozovně. Mohu vydělávat peníze a zároveň mám čas žít, užívat si svůj život, čas na svou rodinu, cestování, koníčky.
  2. Jsem šťastná a stále se učím být spokojená sama se sebou, baví mě se stále inspirovat příběhu úspěšných a šťastných lidí. Chci zlepšit svoji finanční situaci, sleduji webináře a vzdělám se.
  3. Uvědomila jsem si, že jsem většinu času svého života, žila pro druhé, hlavně pro svou rodinu, manžela a své tři děti. Posledních pět let to postupně měním a mám stále více času pro sebe. Mám čas na sebe, otázka je jak dobře ho využívám… Mám čas pro sebe tak 50%. Kolík bych mohla mít času pro sebe při té nejlepší možné situaci nevím.

 76. Přeji všem hezký večer,
  1. Pod plážovým podnikáním si představuji práci u počítače s využitím sítí a možností pracovat z domu nebo odkudkoliv a nemuset vstávat každé ráno, ale pracovat v době, kdy já chci.
  2. Jsem nyní spokojený, štěstí pro mne znamená mít spokojenou rodinu, být zdravý a to je asi nejdůležitější, protože pak člověk stíhá spoustu věcí.
  3. Čas pro sebe je důležitý, ale mám ho málo, neboť ho věnuji jiným, ale chci to změnit, znamená to změnit život a najít si jiné možnosti výdělku, abych získal více času.

 77. 1) praca, zodpovednost, co ma bavi

  2) som stastny, inspiracia z diskusie rozhodne pride

  3) tak chcelo by to viac casu pre svoje veci, a rozhodne si viem predstavit aj lepsie a viac toho pre seba

 78. 1.) Pod pojmem plážové podnikání si představuji, mít čas díky finančnímu zabezpečení na rodinu, koníčky a plnění i nejabsurdnějšních snů.
  2.) Jsem šťastný! Mám skvělou manželku a syny. Třešničkou na dortu je to, v čem mně vy všichni můžete pomoci a to je finanční nezávislost, díky Vašim zkušenostem, které z velké části dáváte zdarma.
  3.)Snažím se žít život pro sebe i druhé. Pro sebe mám díky toleranci manželky hodně času. (Myslím tím sebevzedělávání). Když se bude dařit, což bude, tak moje rodina zažije život takový, který nám nebude přinášet zbytečné komplikace a budeme mít to o čem většina jenom sní. (Nemyslím tím jenom materiální věci.)

  Jsem přesvědčen, že tohle nemá obdoby a já Vám za to moc děkuji.

  Díky.

  Jura.

 79. Dobrý večer všem,

  1) Podnikani z pláže? Kdo by si kazil dovolenou na pláži? Tento pojem ve mě vyvolává stav mysli, kdy jsem někde s rodinou a firma mi vydělává.

  2) Štěstí mám i nemám, je to dost pomíjívá věc, a ne vždy smysl štěstí úplně chápeme. Důležité je, aby náš život směřoval do šťastného cíle.

  3) Mým optimálním cílem je 8 hodin týdně věnované práci. Zbytek bych rád věnoval rodině.

 80. dobrý večer všem,
  1.pod tímto termínem si představuji podnikání odkudkoliv a kdykoliv kde ke připojení na net,mít svobodu v rozhodování,časově nezávislý a sám si určit s kým budu spolupracovat a s kým ne
  2.ano,jsem,i když tomu vždy tak nebylo,mám za sebou několik životních krachů,ale vždy jsem se z nich vyhrabal a postavil na vlastní nohy.Vše zlé je k něčemu dobré…
  3.žiji nejen pro sebe,ale i pro druhé,přítelkyně,dcera,tak 30/70,ve svém volném čase se snažím vyplnit své sny o svobodě a nezávislosti

 81. 1) Pod tímto termínem si představuji nebýt svázán tím, že „musím“. Prostě mít práci, která mne naplňuje, přinese mi peníze, ale přitom mi ponechá dostatek času, pro realizaci mých snů.

  2) Jste šťastní, ano-ne? Věřím, že v mnoha ohledech jsem. Stačí pokud si to srovnám s jinými lidmi v okolí. Přesto jsou jisté stánky života, co mne svazují, a které ještě nejsou podle mých představ a snů. A tu mi ke štěstí ještě myslím dost chybí.

  3) Naplnění je v životě pro ty druhé. Pro své blízké, ale nejen pro ně. A kolik procent času mám pro sebe? Když chci čas pro své sny, musím si jej naplánovat. Zatím jej nemám tolik, kolik bych asi potřeboval a tak je prostor pro to, aby bylo líp.

 82. Jirko, prosím Vás, mám jednu zásadní otázku, kterou asi si pokládá spousta lidí, resp. dvě otázky:
  – nemám žádný kapitál, točím se pořád v nějakém začarovaném kruhu, je možné opravdu uspět, vydělávat hodně zajímavé peníze a mít možnosti, aby byl člověk šťastný? ………a čím konkrétně začít jako první?

  Děkuji.

 83. 1. Podnikanie z pláže by bolo podnikanie, ktoré by som mohol robiť z akéhokoľvek miesta na sveta. Teda aj keď by som sedel niekde pod palmou na pláži 🙂

  2. Áno. Samozrejme stále hľadám nové inšpirácie v živote aby ma to posúvalo dopredu. Zdieľanie týchto informácii mi v tom pomáha.

  3. Momentálne som si urobil aby som mal viac času pre seba – som teda pánom svojho času 🙂

 84. 1)
  Určitě tímto způsobem lze získat peníze a čas pro sebe, představuji si pod tímto pojmem, automaticky fungující věci, které mi budou generovat příjem a podle toho jak se jim budu věnovat budou generovat více a více. Kdy se jim mohu věnovat kdy zrovna já chci. a ne že musim každý den od do, nebo spíše pořád.

  2)
  Ano i ne, protože v současné době pracuji od rána do noci, kdy jsem u pc příliš svého času, kdy mi schází pro mne samotného aa nějaké koníčky a pro rodinu, která si mě moc neužije. Určitě jsem šťastný zato co v současné době mám. To že se o problematice stěstí hovoří, tak lze vidět že vtom boji neni člověk sám, že se lidé mohou navzájem povzbuzovat a podporovat se.
  Řešení je takové pracovat nasobě, přijímat se takový jaký jsem, odpouštět si a tím se posunovat dál a dál.

  3)
  Prosebe nyní život nežiju. mám pocit že leckdy 100% je pro někoho jiného protože týden kdy jsem odešel od pc ven není v součastnosti vyjímkou, jeto takové ráno vstát k pc a vnoci si jít lehnout.
  Když bude lépe, vím že toho času lze mít opravdu hodně, neli všechen. Jak pro sebe tak pro své koníčky tak pro ostatní, tak pro práci která mě bude bavit, naplňovat a kterou budu dělat rád.

  Díky
  Karel

 85. Dobrý večer.
  1. Plážové podnikanie je podnikanie cez internet pri sedení na pláži. Tým, že sa to deje na pláži mám určite času dosť a keď k tomu pridám zmysluplné programy a know how, tak sa dá prísť k peniazom.
  2. Som šťastný. Napr. aj preto, lebo môžem pozerať tento webinár. O šťastí hovoriť je vždy dobre a každý si z rozprávania niečo zoberie.
  3. Žijem pre druhých, lebo som živiteľ rodiny. Pre seba mám málo času, ale pomaly zvyšujem dobu pre seba. Určite si viem predstaviť, že by som mal viac času, keby som neriešil len prácu.

 86. 1. podnikanie z plaze: tak to je spojenie prijemneho s uzitocnym

  2. stastny, ako kedy, ked sa dari tak to stastie je o to vacsie, ale aj ked sa nedari tak to patri k zivotu a treba to prekonat a ist dalej

  3. na seba mam asi 30%, ostatne je na rodinu, ked bude lepsie tak na seba budem mat omnoho viac casu ako teraz

 87. 1) Otázka k plážovému podnikání. Co si pod tímto termínem představujete vy? Lze tímto způsobem získat peníze a čas pro sebe?
  Zkušenosti s tím nemám, ale určitě ano. Vždyť je o tom řeč i na dnešní DigiPárty. Jinak pod termínem „Podnikání z pláže“ si představuji především svobodné podnikání, které není vázané na čas ani místo.
  2) Otázka ohledně Štěstí. Jste šťastní, ano-ne? Proč? A v čem si myslíte, že vám může pomoci to, že si o této problematice povídáme? Znáte nějaká řešení?¨
  Ano jsem šťasten. Jsem zdráv, mám zdravou rodinu, mám šikovné děti. Toto chápu jako velké štěstí. Mnozí v mém okolí takové štěstí nemají.
  Štěstí v tom smyslu, o kterém je dnes řeč, zatím moc neprožívám. Učím se obchodovat na burze proto, abychom v budoucnu já i moje rodina měli více peněz, díky penězům více svobody, díky svobodě více možností k cestování a volnosti. A toto bych považoval za řešení a zároveň za veliké štěstí.
  3) Čas pro vlastní život. Žijete život pro sebe nebo pro druhé? Kolik procent času máte doopravdy pro sebe a pro naplnění svých snů a seberealizaci? A kolik si myslíte, že můžete opravdu mít toho času v reálu, když bude nejlépe?
  Jsem zatím stále v zaměstnaneckém poměru a z toho vyplývá, že velkou část času věnuji někam jinam, než pro sebe. Procento času, které mám pouze pro sebe, odhadnout neumím, ale není to mnoho. Rád bych to změnil a proto dělám to, co dělám. Učím se obchodovat a už i obchoduji na burze.

 88. 1) pod podnikáním z pláže si představuji vlastní organizaci pracovní doby, díky čemuž mohu získat tolik volného času kolik budu potřebovat na další činnosti. Dle mého názoru peníze se podnikáním z pláže jistě vydělat dají, je přece známo čas jsou peníze.
  2)Šťastný?/Nešťastný?. Připadám si šťastně, ale určitě bych se tak mohl cítit víc. Díky tomuto webináři mohu poznat názory lidí, kteří se podobnými tématikami zabývají a nahlédnout tak do mysli někoho, kdo svého úspěchu již dosáhl. Řešení na štěstí? Řešením je dle mého názoru jistě akce. Bez akce není reakce, a tudíž kdo chce štěstí musí se o to zapříčinit, např. komunikací se svým okolím a empatií k němu.
  3) Život žiju pro sebe. k čemu by totiž pak byl můj život beze mě, bez mého štěstí, mých pocitů. pro mě je důležité řídit svůj život sám, a ne nechat se řídit ostatními. Až když se člověk cítí šťastný, tak to z něj ostatní lidé cítí a může jim přidávat radost do života. Své seberealizaci se věnuji nyní a snažím se jí dát co nejvíce svého volného času, když ho zrovna nevyužívám pro svou relaxaci. poslední dobou své seberealizaci věnuji asi 40-60% svého volného času. v ideálním případě, jelikož mě momentálně naplňuje zjišťování všech možných způsobů, jak se v životě prosadit,bych své životní realizaci věnoval tolik času kolik by bylo zapotřebí.

 89. 1. Podnikání s pláže je o tom, že jsi na druhém břehu a koukáš zpět, kde jsi byl dříve a snažíš se ukázat cestu druhým.
  2. Štěstí je subjektivní pocit, který souvisí se vším. myslím si, že je to hlavně o zdraví. Máš li 100% zdraví můžeš mít všechno nebo naopak, máš li hendikep může tě to nakopnout a využít ho pro svůj prospěch. Sdílení zkušeností i starostí ti ukáže, že jsme jenom lidi a každý si chce splnit svůj sen.
  3. V současně době žiju stylem práce, domu, spát. Za mlada jsem žil pro sebe postupem času žiju pro druhé.

 90. Plážové podnikání? To je pro mne abstraktním pojmem v tom smyslu, že si lze za to „plážové“ dosadit dle sebe cokoliv. Můžeme například podnikat z vlastního domu, který máme rádi nebo z jiných míst. Výsledkem tohoto podnikání je obrovské množství času, které lze investovat do sebe, finanční nezávislost a mnoho dalšího.

  Ano, jsem šťastná 🙂 je to jen o změně postojů, uvědomění si pár základních věcí a principů. Já jsem vděčná a šťastná za zdraví, rodinu, zázemí a opravdu mnoho jiných věcí.

  Třetí otázkou odpovím na obě strany, že stejně. Umím žít svůj život pro sebe, ačkoliv role porodní asistentky mi mj sama dává žít život pro ostatní, ale vím, kde mám hranice.
  Když bude nejlépe, tak čas pro sebe může být 100 %, momentálně je to něco kolem 50 %

 91. 1. Plážové podnikání je skvělá příležitost ke svobodě svého myšlení a konání. Pokud jsme si nastavili cíle a vymezili mantinely, pak si můžeme užívat i časově rozvržený odpočinek. Samozřejmě se to týká zavedeného a prosperujícího snažení.
  2. Štěstí přesně vystihl a popsal Ivo Toman – s tím lze souhlasit. Štěstí jde také ruku v ruce s vlastním sebevědomím, umět se seberalizovat, mít přátele, oporu v rodině, neustále hledět dopředu ap. Nejde jenom o pocit požitkářství a usnout na vavřínech.
  3. Myslím si, že žiji život, který mne naplňuje a svůj čas dokáži přizpůsobit, jak sobě, tak rodině.

 92. 1) Prácu snov – dá sa zarobiť.

  2) Chcem byť šťastná a hľadám cestu svojho šťastia – vzdelávam sa.

  3) Žijem pre druhých…

 93. 1, všetko je o tom čo si zvolím v živote aký spôsob žitia buď pracovať na svojom alebo na cudziom bodka.

  2.ano ide to tym správnym smerom tak štastie praje pripraveným a odhodlaným

  3. čas pre vlastný život si volíme my sami

 94. 1) veškeré podnikání – generování příjmů, kdy nemusím pravidelně docházet do práce – zaměstnání. Lze ho, díky dnešní „internetové“ době, provozovat prakticky odkudkoliv.
  2) štěstí…, hm to je dobrá otázka… No nejsem nešťastný, tedy jsem asi šťastný… 🙂 Mohl bych být určitě více šťastným… ale zastávám názor, že každý svého štěstím strůjcem a tedy se snažím a nepřestanu se snažit.
  3) čas je můj velký problém… Jsem hodně vytížený pracovně a 90% volného času věnuji rodině, 10% věnuji sobě. Mohlo by, volného času, ne mělo by být, volného času víc.

 95. Podnikání z pláže je pro mě takové podnikání, které můžu dělat odkudkoli a nenutí mě chodit do práce od 8:00 do 16:00 :-).
  Jsem šťastná – mám úžasné děti, milujícího manžela, v práci jsem dobrá, umím si užívat přítomného okamžiku. Jen ten můj muž není šťastný kvůli práci a to pochopitelně ovlivňuje i mě.
  Čas pro sebe mám větší než v mém workoholickém období (šla jsem do práce s půlročním ditětem), ale určitě by to mohlo být lepší.

 96. Otázka č 1. Pod termínem plážové podnikání si představuji pracovat s deseti až dvaceti procentním
  nasazením s osmdesáti až devadesáti procentním ziskem. A toto podnikání řídit z prosluněné
  pláže.
  č.2 myslím že člověk má být šťasten pokud žije plnohodnotný život a pokud má na něco talent a dokáže ho využít ve svůj prospěch.
  č 3 myslím že v současnosti moc volného času nemám. proto se zajímám o různé možnosti jak myšlením zvýšit nebo zlepšit svou fin.situaci. No a pokud by bylo nejlépe ,věnovat se rodině, své seberalizaci a cestovat po světě.

 97. 1.Kdykoli a kdekoli pracuje email marketing za me.
  2.Ještě ne,ale lepsi se to.
  3.pro sebe i druhé,procenta 70 pro druhé a 30 pro sebe

 98. 1. Podnikání z pláže, styl podnikání a života. Nemusím u toho trávit tolik času a zbude mi více času pro sebe

  2. Štěstí je uvnitř, mít se ráda a nepřemýšlet destruktivně.

  3. Podnikám, takže občas mám fofry, ale také mám více času pro sebe a na své vzdělávání, než kdybych chodila do práce nebo podnikala tím stylem jako kdysi.

  Těším se na knihu pana Tomana

  Mějte se krásně, přeji hezký večer, Dáša.

 99. 1) slobodu v robení toho, čo ma baví to robím a zarábam. Áno dá sa, veľa ľudí to tak aj robí.
  2) Nie som šťastný – nerobím v živote to, čo ma baví….
  3) 100% času pre mňa bude znamenať šťastie v živote. je to v mojich rukách – viem, že to raz dosiahnem… lebo to chcem dosiahnuť.

 100. 1) z toho co jsem viděla, slyšela, četla je plážové podnikání pro mě ideální příležitost – pracovat kdy a odkud chci, s kým chci, navíc věřím že takto si lze vydělat dostatek peněz a získat čas pro sebe, má to jeden háček – je potřeba mít produkt, myšlenku, něco v čem budu dost dobrá – najít na co mám talent jak říká Ivo Toman
  2) myslím, že jsem šťastná, vzhledem k penězům a hmotným statkům to není ideální, ale po delší době tápání jsem našla cestu, která mi dává smysl, díky které se můžu dostat do stavu finanční nezávislosti, svobody finanční i časové
  To, že se o tom bavíme mi pomáhá lépe si vše uvědomit, popř. se zamyslet nad tím, proč se některé věci dějí, jak se k tomu postavit, jak na svém štěstí pracovat
  3) žiju spíš pro druhé, v minulosti to bylo horší, ale postupně se to mění, právě s tím, že pokud se chci dostat do stavu svobody a nezávislosti, tak na sobě musím pracovat a tudíž věnuji víc času sobě a svému rozvoji víc času

 101. 1. Ano, podnikat z mista z ktereho chci, v case kdy chc, tesit se z prace a jedinou nutnosti je mit pristup na net. Urcite timto způsobem jde penize ziskat, proto jsem tu abych prisla na to jak 🙂
  2. Ano jsem stastna. Mam vse co jsem chtěla a jsem na ceste za financni svobodou.
  3. V tuto chvili hlavne ziji zivot pro svou rodinu a pro druhe. Jsem rada, kdyz vysetrimklidnou pulhodinku pro sebe 🙂 az deti povyrostou, budu mit vice volneho casu na sve konicky a vzdelavani. Kdyz clovek neco opravdu chce, tak to jde.

 102. 1, Plážové podnikanie – robiť, čo ma baví z prostredia, v ktorom sa dobre cítim, takže v podstate relax s prácou, ktorá je pre mňa tiež relax.
  Určite týmto spôsob je možné zarobiť peniaze. Už na tom sám pracujem.. 🙂
  2, SOm šťastný, veľmi šťastný. Mám úžasnú rodinu a praiteľov okolo seba. Užívam si krásu života a snažím sa vzdelávať a osobnostne rásť aby som si to šťastie ešte viac užil.
  určite je super, že sa o šťastí rozprávame, lebo veľa ľudí nevie, kde hľadať šťastie..alebo ani nechcú a radšej budú hovoriť prečo nie sú šťastní.
  3,

 103. 1) Jirko Mazure jsi mým vzorem, v oblasti podnikání na burze. Smysl a volnost v tvém životě je prima. Já doteď jen pracuji a nemám čas se rozvíjet. Ale dělám na tom

  2) Věřím, že mi můžete pomoci. asi už nastala hodina H!!! ,,,, vše se nějak vyjasnůje 🙂

  3)Čas pro sebe je to co mne trápí…a proto to chci opravdu změmit

 104. 1) Plážová svoboda – finanční svoboda a nezávislost a minimální ovladatelnost člověka pěnězi tak aby peníze pracovaly pro nás. Rozhodně ano.
  2 )Ano, jsem šťastný díky informácím jsem každý den dál.
  3) Ano a spíše pro druhé. Svůj čas trávím s minimálním okruhem lidí kteří jsou mi věrně naklonění a důvěřují mi.

 105. 1) Pod podnikáním z pláže si představuji podnikání ke kterému mi stačí jen minimum mého času a mohu ho dělat odkudkoliv kde je internet. Například pozdní fáze síťového marketingu, nebo poziční obchodování na burze.
  2) Jsem na cestě za šťastným životem, tento webinář mi může dát zajímavé myšlenky.
  3) Žiji pro sebe, do naplnění mých snů dávám 70% mého času, zbytek je moje zábava. Po několika letech budování očekávám, že se poměr změní na 20% naplnění snů a 80% zábava.

 106. Děkuji za praktické a podnětné rady.

  Má odpověď 1: Podnikání z pláže je pro mne symbolem předávání osobních dovedností a schopností druhým lidem,díky novým možnostem internetu,mobilních aplikací,kdy tyto hodnoty mohu předávat odkudkoliv a kdekoliv.

  Má odpověď 2: Považuji se zatím za snaživého štastlivce. Vaše rady mi dávají praktické náměty pro život. Dle mého skromného názoru pozitivní motivace,jednotlivé reálé malé cíle,mohou vést ke naplnění a štěstí i bez toho,aby člověk musel hned dneska vydělávat 100 tisíc měsíčně.

  Má odpověď 3: Prozatím na 70 % mého času věnuji práci pro jinou osobu.Tedy jsem zaměstnanec. 10% času věnuji sobě,svému vzdělání a seberealizaci a 20% věnuji druhým.
  Mám plán tento rok tuto situaci změnit v poměru 50% 25% a 25 %
  S Pozdravem všem Rosťa Zajonc

 107. 1. Pod plážovým podnikaním si predstavujem skoro doslovné zarábanie pri mori. Nemusí to byť priamo na pláži, ale niekde v blízkosti a mať tú možnosť si kedykoľvek odbehnúť zaplávať si a podobne.
  2. Otázka šťastia je o slobode. Nebyť závislý na práci, na peniazoch a venovať sa činnostiam, ktoré človek chce robiť a ktoré ho bavia.
  3. Čas pre vlastný život vzniká presne vtedy, ak je človek sebestačný, nezávislý, realizuje svoje nápady a sny.

 108. 1)
  Ano, jsem si tím na 100% jistá, když člověk dělá to, co ho naplňuje a vyskočí „ze svého roztočeného bubínku“ a vykročí směrem k horizontu : )

  2)
  Jsem šťastná ve srovnání s minulostí, s pohledem do budoucnosti mě naplňuje štěstím vědomí, že si svou budoucnost tvořím sama. To, že si o tom povídáme mi potvrzuje to, že to funguje, že to, v co věřím, se dá zhmotnit s radostí a hravostí : ) Řešením je víra v sebe, hra a vtip : )

  3)
  Procentuelně jsem se již přehoupla k tomu, že žiji na 51% život pro sebe. V reálu bych se ráda dostala na 100% : )

 109. Otazka na Stanu a Ivana,
  kriticky scenar, prestane fungovat internet .
  Aky je Vas plan „B“ v takomto pripade ?

 110. Dobry vecer Stano,
  muj dotaz smeruje k Vam a tyka se automatickeho systemu pro prodej Vasich Ebook. Je to konkretni system primo na Vasich internetovych strankach zpracovany podle Vasich kriterii programatorem, nebo se jedna o soubor programu, napr. jako Office pro vlastni tvorbu? Dekuji za odpoved Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *