Nově VIDEO: Jak do programu MakačvsBoháč s mými BONUSY? Seminář ROK PRO MŮJ ŽIVOT!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Dobrý den, milí přátelé!

Tak jak píšu, tento článek si přečtěte, pokud uvažujete o vstupu do programu Andyho Winsona MakačvsBoháč. Před pár dny jsem se z Rakouského Kaprunu připojil do živého vysílání s Andy Winsonem a povídání pro 3 tisíce lidí jsem si užil. Druhý den jsem musel řešit stovku emailů, příběhů, sdílení, otázek a odpovědí. Uf, někdy je to online náročné. Ale díky za všechny emaily i zpětnou vazbu!

Proto mám pro vás připravené Bonusy za 8-12.000 CZK, hmatatelné a hodnotné.

Žádné prošlé či již neprodejné online programy a kurzy…

Upozornění!  Přidal jsem do programu MvsB třetí + čtvrtý BONUS → cihličku investičního zlata s mým věnováním + Voucher na živou akci ROK PRO MŮJ ŽIVOT. Nezapomeňte – být VIP patří k dobrému návyku úspěšných lidí!

Připomínám, že na sobotu 30. 5. chystám živou akci, seminář v Praze, na téma ROK PRO MŮJ ŽIVOT. Předám vám zajímavé know-how z 20 let svého podnikání. Pravidlo 80/20 v praxi, využívání leverages v podnikání, opráším 10 Tajemství úspěšných a bohatých lidí. Chcete vědět, co mi umožňuje žít Rok pro můj život v praxi? Jak mohu zvýšit příjem 2x za 20% práce? Můj čtvrtý bonus je právě o tom!

Videodoporučení Jirky Mazura k tomu, jak získat 4 skvělé a hodnotné BONUSY:

 

Vstup do online kurzu MakačvsBoháč s mými BONUSY:

Do programu MakačvsBohač s mými bonusy můžete vstoupit zde!

Poznámka: Nezapomeňte do Objednávkového formuláře v políčku Poznámka napsat moje jméno Jirka Mazur, nebo poznámku ve smyslu, že se hlásíte na moje doporučení a že chcete moje BONUSY!

Pokud chcete přeskočit Andyho video a jít rovnou na přihlášku, můžete vstoupit ZDE!

 

Rekapitulace BONUSŮ

 

Důležitá infomace pro ty z vás, kteří vstupujete do programu Andyho Winsona na moje doporučení:

 

K programu MakačvsBohač.sk dostanete zdarma ode mě placenou verzi programu 7 kroků pro to, jak začít na burze s podporou profesionálů, který bude jinak k dispozici za cenu cca 100 EUR.  Program obsahuje rozšířenou verzi eBooku, podrobný návod na burzovní software, video 7 kroků, jak začít a podporu pro váš start prostřednictvím uzavřených online webinářů, na které pozvu svoje kolegy.

Dále obdržíte VOUCHER2000CZK. Tento můžete použít na moje další vzdělávací akce, již koncem dubna plánuji III. kolo online kurzu Hrajeme si na burze, na který tímto můžete svůj VOUCHER se slevou 2.000 CZK využít a mít tak základní verzi kurzu za 50 %! Tímto kurzem již úspěšně prošlo přes 700 lidí.

Pro všechny z vás, kteří do programu MakačvsBoháč vstoupí na moje doporučení do VIP verze, mám přichystanou v rámci programu GoldWinner 1g cihličku investičního zlata s mým věnováním! Zařaďte se mezi majitele zlatých cihliček, které vám mohou změnit život k lepšímu :-).

Právě jsem pro četné dotazy a zájem udělal rozhodnutí. Moje video ze začátku roku inspirovalo přes 1000 lidí. Proto udělám 6. června v sobotu živou akci v Praze na téma ROK PRO MŮJ ŽIVOT. Odhalím zde hlavní postupy, návody a tajemství, na které jsem přišel v průběhu 20 let svého podnikání a které mi umožňují dělat si ČAS PRO SEBE A VLASTNÍ ŽIVOT. 

Účastníci kurzu MvsB dostanou ode mě VOUCHER3000 CZK, tj. 50% slevu na tuto živou akci!

Účastníci VIP verze kurzu MvsB dostanou ode mě VOUCHER5990CZK a budou tak mít akci zcela zdarma!

Být VIP se vyplatí → dostanete hmatatelné a hodnotné BONUSY za 12.000 CZK, nikoliv výběhové virtuální programy zdarma… To se počítá!

 

Poznámka ke zlaté cihličce: Podívejte se na video a na více informací o mém programu GoldWinner zde na tuto stránku mého blogu. Již více, než 100 lidí má v kapse, nebo v peněžence tuto cihličku, která jim připomíná směr a cestu…

Otázky od vás k tomu, jak moje BONUSY získat

Shrnutí nejvíce opakujících se otázek, odpovídám na ně jedním vrzem. Takže jdeme na to:

Hodně lidí se mě ptá, zdali mohou vstoupit do programu, byli-li do části programu MvsB již přihlášení v jeho části zdarma třeba i přes někoho jiného a chtějí získat moje BONUSY.Odpověď a postup je následující:

• Ano, do programu MakačvsBoháč můžete vstoupit i s mými BONUSY přesto, že jste již byli ve fázi zdarma přihlášeni jinak. Stačí se do Přihlášky přihlásit přes můj link (uvádím níže) a do Objednávky v políčku Poznámka napsat moje jméno Jirka Mazur. V tom případě budete vedeni v mém seznamu s nároky na moje Bonusy.
Pokud již jste přihlášeni a nemáte zaplaceno, můžete původní objednávku stornovat jako omyl a přihlásit se ještě jednou výše uvedeným postupem.
Pokud již přihlášeni jste, máte zaplaceno a do programu jste vstoupili s vědomím, že je to na moje doporučení a prostě moje Bonusy chcete, napište ke své přihlášce dodatečnou informaci, že vaše přihláška byla učiněna na moje doporučení – nejlépe formou emailu. Nechejte si to potvrdit. V návalu přihlášek a jejich přiřazení do správného chlívečku může dojít k chybě.

 

Mnozí se mě dodatečně ptáte, zda a jak můžete získat eBook Proč a jak dosáhnout úspěchu & Je lepší makat nebo být bohatý?

Tento eBook v rámci fáze programu zdarma byl umístěn na webu MvsB.sk. Nicméně pro všechny přihlášené do programu AW na mé doporučení jej zašlu!

 

Někteří z vás řešili, jak se mohou registrovat do mojí VIP databáze, aby dostávali přednostní informace k mým vzdělávacím programům. Zvláště vás zajímá chystanýeBook 7 kroků, jak začít na burze.

Rada je jednoduchá: Registrujte se na mém webu www.jirimazur.cz přes tlačítko „Stát se VIP“, které je umístěno v záhlaví webu vpravo nahoře. Po registraci budete své informace jistě dostávat.

 

Někteří řešíte svoje PRO a PROTI ohledně vstupu do programu MakačvsBoháč. Říkáte si – je to pro mě? Dozvím se něco přínosného? Můj názor je tento:

Pro 98 % z vás může být program přínosný. Je to o penězích a o tom, jak s nimi zacházet. Pokud získáte alespoň jednu jedinou AHA informaci, která vás nakopne správným směrem, vyděláte na tom. Pokud ale patříte mezi 2 % již bohatých a úspěšných, můžete oprávněně váhat.
Možná vyděláváte více než Andy a jeho lektoři v kurzu. Nicméně ještě zvažte, zdali je váš úspěch správně směrován v otázce svobody a užívání ČASU pro vlastní život. Myslím, že i zde můžete svoji porci inspirací dostat…
A navíc vím, že Andy poskytuje na svoje produkty garanci vrácení peněz, takže opravdu nikdo nic neriskuje. I když osobně já mám ten názor, že určitá míra rizika prostě k ambicím na lepší finanční život prostě patří!

 

Proto klidně riskujte, hlavní je, když budete v akci s mými BONUSY!

Do programu MakačvsBohač s mými bonusy můžete vstoupit zde!

Poznámka: Nezapomeňte do Objednávkového formuláře v políčku Poznámka napsat moje jméno Jirka Mazur, nebo poznámku ve smyslu, že se hlásíte na moje doporučení a že chcete moje BONUSY!

Pokud chcete přeskočit Andyho video a jít rovnou na přihlášku, můžete vstoupit ZDE!

 

Mějte krásný den!

Jirka Mazur
Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti

Expert na burzu, online vzdělávání a marketing

Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how 🙂

 

Blog:
Facebook:
Twitter:
Youtube:
www.jirimazur.cz
https://www.facebook.com/jiri.mazur.37
https://twitter.com/JiriMazur
https://www.youtube.com/user/jirimazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Nově VIDEO: Jak do programu MakačvsBoháč s mými BONUSY? Seminář ROK PRO MŮJ ŽIVOT!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *