7 kroků k tomu, jak začít na burze jednoduše


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Již za pár dnů!

 

Vážení přátelé,

protože se množí mnoho dotazů na podobná témata:

•   Jak na burzu
   Jak začít na burze
   Jak s informačními zdroji
   Jakou literaturu doporučuji
   Jaký postup zvolit pouze pro vyzkoušení
   Mohu se burzu naučit jednoduše a bez rizika…

 

A spousta dalších. Proto pro všechny začínající a zájemce o burzu a o to, jak začít jednoduše, efektivně a zejména bez rizika, jsem napsal eBook:

Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start

Již za pár dnů bude pro vás tento eBook k dispozici!

Aby vám neutekla informace o tom, jak tento eBook získat, stačí se registrovat v mojí VIP zóně (nahoře na tomto webu – Stát se VIP…). Již v průběhu několika dnů všem zašlu informaci k tomu, jak a kde si tento eBook zdarma stáhnout.

 

Dozvíte se, jak začít na burze jednoduše, efektivně a bez rizika.

S využitím 1% nejnutnějších informací získáte šanci na pochopení 80% toho,

co opravdu potřebujete ve svých začátcích.

 

Důležitá infomace pro ty z vás, kteří vstupujete do programu Andyho Winsona na moje doporučení:

 

K programu MakačvsBohač.sk dostanete zdarma ode mě placenou verzi programu 7 kroků pro to, jak začít na burze s podporou profesionálů, který bude jinak k dispozici za cenu cca 100 EUR.  Program obsahuje rozšířenou verzi eBooku, podrobný návod na burzovní software, video 7 kroků, jak začít a podporu pro váš start prostřednictvím uzavřených online webinářů, na které pozvu svoje kolegy.

Dále obdržíte VOUCHER2000CZK. Tento můžete použít na moje další vzdělávací akce, již koncem dubna plánuji III. kolo online kurzu Hrajeme si na burze, na který tímto můžete svůj VOUCHER se slevou 2.000 CZK využít a mít tak základní verzi kurzu za 50 %! Tímto kurzem již úspěšně prošlo přes 700 lidí.

 

Do programu MakačvsBohač s mými bonusy můžete vstoupit zde!

Poznámka: Nezapomeňte do Objednávkového formuláře napsat moje jméno Jirka Mazur, nebo poznámku ve smyslu, že se hlásíte na moje doporučení a že chcete moje BONUSY!

 

Naučíte se principy burzovních spekulací a řízení investic na burze bez rizika v podmínkách reálných trhů a to  je nejen zajímavou příležitostí k chytrému podnikání, ale i skvělým tréninkem mozku. Proto pokud nejste registrovaní v mé VIP zóně (žluté-zlaté tlačítko Stát se VIP vpravo nahoře), udělejte tak ihned a za pár dnů svůj návod dostanete!

Přeji všem hezké dny!

Jirka Mazur

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how 🙂

 

VIDEO: Proč chci pracovat na půl plynu a příjem zvýšit 2x

 

ROK PRO MŮJ ŽIVOT & PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Podívejte se zdarma a bez zadávání emailu na 5minutové video, ve kterém vám povím, proč chci letos snížit pracovní aktivity na 20 % a přitom vydělat 2-3x více peněz. 

 

Facebook:    https://www.facebook.com/jiri.mazur.37
Twitter:         https://twitter.com/JiriMazur
Youtube:       https://www.youtube.com/user/jirimazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *