Kam půjde vaše pozornost, zaměření a koncentrace v roce 2015?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

 

Zasloužíte si klid, čas na relax a pohodu!

Zasloužíte si peníze a ČAS PRO SEBE!

 

 

Jaký byl Váš rok 2014?

 

Jaký byl váš rok 2014? Možná jste jej před pár dny bilancovali, možná dělali předsevzetí. Ani jedna z těchto činností nemusí dávat smysl. Minulý rok již neexistuje, prostě není. Vše, co bylo, je v minulosti a nemá smysl se tím moc zabývat. Vše co bude, stane se jako odraz toho, nač myslíme, jak se cítíme tady a teď.

Předsevzetí a plánování nemusí dávat smysl, pokud to bude pouze o tom, co bychom mohli nebo chtěli dělat. Všelikeré plánování toliko pro hovado jest, řekl by J. A. Komenský. Důležitější, než plánování, je vize, sen, touha, prostě – chtění. Není-li chtění dostatečně intenzívní, hovádka se napasou…

Pokud je mou vizí Svoboda a nezávislost, potom to  není o tom, co plánuji,
že mě bude bavit v budoucnosti. 
Ale je to o tom, dělat to, co mě baví teď.

Jaký byl váš rok 2014? Ten můj byl skvělý, ale již je minulostí. Minulost neexistuje, je prostě fuč. Minulost zkoumám občas pouze na grafech z burzy, ale i to se někdy jeví jako irelevantní. Nic z minulých dějů budoucnost neurčuje. Pouze přítomnost je důležitá, budoucnost tvoříme tady a teď. Je to jednoduché.

Moc přeji sobě i vám, aby tento rok 2015 byl skvělý a opět tím nejlepším. Možná si říkáte, že je to klišé. Ale ono je to prostě tak – jak myslíte, tak se stane. Myslete proto jen v těch nejlepších variantách. A ono se to stane.

 

Zasloužíte si klid, čas na relax a pohodu! Zasloužíte si peníze a ČAS PRO SEBE!

 

Respektive zasloužíte si to, nač myslíte, po čem toužíte. Ale pozor, plní se jen to, k čemu upíráte pozornost, na co zaměřujete a následně se na to koncentrujete. Děje se vám to, nač myslíte. Myslíte podle toho, jak se cítíte. Kde jste dnes, to je výsledkem toho, jak jste se cítili v minulosti. Proto, abyste si „zasloužili“ to, po čem toužíte, je třeba zapracovat na svých emocích, na své mysli. Zdá se vám to složité?

Je třeba se nacítit na to, po čem toužíme. Finální stav vytoužené budoucnosti je nutné přenést do aktuálního okamžiku. Kam zaměříme pozornost, tam to poroste. Na co se zaměříme, to se bude odehrávat. Koncentrujte se na to, co je pro vás důležité nyní a ono se to odehraje ve vaší budoucnosti. Nebo naopak → to, po čem toužíte v budoucnosti, začněte realizovat již nyní. Jiný recept není.

Koncentrace je stavem mysli. Mysl, aby fungovala správně, potřebuje být občas v akci, občas v relaxovaném stavu. Vaše budoucnost bude vždy výhradně výsledkem stavu vaší mysli, vašeho myšlení. Proto je stav odpočinku a relaxace tak důležitý. Koncentrace je výrobním nástrojem na burze i v podnikání. Koncentrovat se v životě na užitečné věci je žádoucí.

 

Kde vzniká prostor pro změny a ČAS PRO SEBE?

 

•  Proč jsem se neúčastnil šílenství a spamování na přelomu roku?
•  Proč je důležité vypnout, odpojit se a koncentrovat?

 

Odpojil jsem se od internetu 18. prosince a vrátil se do online světa až v novém roce 13. ledna a to jenom proto, abych vám napsal pár řádků. S neuvěřením se koukám na neuvěřitelné množství emailů a spamu, který mi doputoval do virtuálních schránek mezi Vánocemi a silvestrem. Poděkování a novoroční přání byla tentokrát v menšině. Prodejců a nabízečů štěstí bylo hodně.

Nejrůznější prodejci nastartovali svoje slevy a výprodejové akce. Blázni si myslí že v době, kterou mám určenou výhradně pro sebe a své blízké, netoužím po ničem jiném, než nakupovat zbytečnosti v akci.

Zcela nově se k nim přidal dav prodavačů štěstí, změn, restartů a nových začátků. Moje emailové schránky přetékají množstvím nabídek typu Revoluční experiment, Rychlé zhubnutí, Snadné zbohatnutí, Rok změny, Totální změna (prostě vás zlomíme), Absolutní motivace, Stahujte, dokud je to zdarma, Milionový rok, Série vánočních dárků – výprodeje know-how s 98% slevou, Zázraky téměř zdarma, Mapy změn, 52 kroků k něčemu (šílená představa, taková dřina – 52 kroků), Změny Návyků pro kde co, Absolutní motivace (k čemu?), SEO škola za starou cenu (opravdu lukrativní řešit před Silvestrem), Návyky Bohatých se slevou 50%, Hypnoaudio nahrávky pro zbohatnutí, Centrum hladovění (brr….) a spousta dalších ptákovin…

Svět se zbláznil. Copak jsou ti prodavači štěstí a iluzí bez peněz, že nedají pokoj ani ve dny, kdy máme prostě nárok na Čas pro sebe? Vypadá to, že umírají hlady, nebo věří tomu, že netoužíme po ničem jiném, než si koupit rady a návody, které nepotřebujeme… Soudím, že pouze někteří dosáhli části svých cílů.

Jaký byl můj vánoční dárek pro vás? Vůbec mě nenapadlo ve svátečních dnech spamovat databázi lidí, kteří mi s důvěrou poskytli svůj email, prostoduchými nabídkami. Rozhodl jsem se pro jinou akci.  V klidu a v pohodě si udělám dny pro sebe a daruji svým příznivcům totéž. A také si naplánuji čas pro sebe nejen na pár dnů, ale rovnou na celý rok. A daruji tuto myšlenku všem z vás, kteří chtějí totéž. Nebo možná ještě nevíte, že to chcete, prostě vás jen inspiruji. Co tak rovnou Rok pro můj život? Proč dávat, či prodávat svůj čas a život jiným? Proč hledat tam, kde nic není?

 

Jak objevovat prostor, ve kterém se rodí ČAS PRO SEBE?

 

Trpělivě promazávám po novém roce stovky emailů a odhlašuji se z mailing listů a slabomyslného spamu. Ponechávám jen to nejlepší. Říká se tomu KONCENTRACE. Doporučuji vám udělat to stejně. Pokud se chcete měnit či metamorfovat nebo restartovat, ponechejte přísun prodejců iluzí do svých schránek. Pokud chcete jen štěstí a sníte svůj nádherný život, ponechejte jen návody ke štěstí, zbytek zrušte (třeba i moje emaily). Pokud jste slabí a nemáte vůli ke změně návyků a zlozvyků, nechejte se vést marketingovými mágy. Za peníze vám změní život i obsah peněženek. Nebo se soustřeďte na byznys, burzu a vydělávání peněz. Chce to koncentraci.

 

V online prostoru přituhuje a já mám pro vás

NÁVYK č. 1. pro rok 2015:

 

Zaměřte svoji POZORNOST tam, kde chcete být, kde hledáte své vize a motivace a od dalšího balastu se prostě odpojte. Říká se tomu SIGNÁL a ŠUM. Vyberte signály a odpojte se od šumu. Dělám to také tak.

Řešíte ještě jiné návyky či motivace? Tak návyky musí řešit pouze slaboši, protože silní a úspěšní lidé, pokud se prostě pro něco rozhodnou, tak si jdou za svým. Návyky a změny řeší za pochodu a nepotřebují žádné radílky nebo substituce.

Řešíte motivace? Úspěšní a cílevědomí lidé jsou motivováni neustále a těm dalším nepomůže ani svěcená voda :-). Jak jste na tom vy? Co je lepší – motivace, nebo inspirace?

Moje koncentrace = Návyky pro úspěch v životě, podnikání a investování + pro ČAS PRO SEBE. 

Je fakt, že návyky prostě ovlivňují kvalitu života a stav, ve kterém se nacházíme. Ale ty běžné dennodenní návyky, jako jsou zhubnutí, motivace, kouření, zdravý či nezdravý život a podobně, ty nechť si každý řeší sám. Mě zajímají Návyky pro úspěšné podnikání, investování, úspěch a čas pro můj život. Návody pro ně mám výhradně ve vlastní hlavě.

Říká se tomu koncentrace. Kam zaměřujeme svoji pozornost, tam to roste. Kam nasměrujeme svoje sny, vize a akce, tam se začne odehrávat naše budoucnost. Takže je to jasné, rekapituluji dnešní téma:

 

POZORNOST

 

Kam zaměříte svoji pozornost, tam vám to poroste. Pokud zaměříte pozornost na práci, budete mít hodně práce. Pokud zaměříte pozornost na osobní rozvoj a esoteriku, budete možná rozvinutí. Nebo také nikoliv. Pokud zaměříte svoji pozornost na vydělávání peněz a podnikání, možná vylepšíte svůj život po všech stránkách. Možná pouze zbohatnete a jinak se u vás nezmění k lepšímu nic. Bude to vždy jen výsledek vašeho myšlení, co předurčí stav, ve kterém se nacházíte.

Pokud zaměříte pozornost na ČAS PRO SEBE, budete se možná cítit nejlépe. Čas je totiž to nejcennější aktivum, o kterém vím. Nic cennějšího neexistuje. Pokud zkombinujete své zaměření na byznysové záležitosti – peníze, podnikání či burzu a přidáte k tomu vědomou realizaci ČASU PRO SEBE, život bude zajímavý.

S pozorností a se správným zaměřením velmi souvisí uplatňování Pravidla 80/20 v životě i v podnikání. Část lidí tuší, o co jde, ale málo kdo to chápe a realizuje. Žít a podnikat podle Pravidla 80/20 mimo jiné znamená odpojit se ode všech zbytečností, neřešit neproduktivní záležitosti a zaměřovat se pouze na to podstatné.

S pochopením principů Pravidla 80/20 se vyrábí PENÍZE A ČAS.

 

ZAMĚŘENÍ

 

Vaše dnešní realita je výsledek záměrů ze včerejška. Ale minulý čas již neexistuje, prostě již není. Tudíž nemusí moc dávat smysl zabývat se tím, co bylo. Zabývat se bolístkami, neúspěchy, vzpomínkami. Smysl může dávat chytrá analýza minulých dějů, audit toho, co se odehrálo – ve smyslu Pravidla 80/20. Identifikovat 20 % událostí, věcí, projektů, činností a zdrojů, které měly rozhodující pozitivní vliv na chtěný život a plnění snů. A násobit je + přidávat nové (tomu se říká inovace).

Také může dávat smysl identifikovat 20 % největších průšvihů, problémů a událostí, které kvalitu života poškodily. A následně udělat prevenci, odpojení, odstřihnutí se. Poučit se, jet dál. A nic nevyčítat sobě ani jiným. Nedělat následně to, co prokazatelně nefungovalo, nebo fungovalo špatně.

Zaměřit se na správné využívání ČASU. Pochopit podle Pravidla 80/20, kde vzniká ta vytoužená kvalita života, je naprosto klíčové. Je důležité se zaměřovat na to, co funguje. Je důležité zaměřovat se na nové věci. Je důležité otevírat mysl novým příležitostem a zaměřovat se na ty z nich, které projdou „auditem 80/20“.

Chcete peníze, úspěch? Zaměřujte se na ně intenzívně.

Musí to být vaše vášeň a poslání. Vše ostatní nechte stranou, mimo ČAS PRO SEBE.

Zaměření. Chcete slávu? Zaměřte se na ni! Chcete klid? Zaměřte se na klid. Chcete měnit návyky? Klidně si je měňte, ale nezapomeňte při tom na důležitější koncentrace, které vedou k naplnění vaší vize. Chcete esoteriku? Kupte si kurz pro vymytí mozku. Chcete hopsat pod pódiem a poslouchat nějakého svého lídra či gurua? Hopsejte si. Je svoboda. Kam zaměříte svoji pozornost, tam to poroste.

 

KONCENTRACE

 

Možná nejdůležitější tajemství, které zůstává pro 95 % lidí zcela nepochopeno. Lidé chtějí vše. Chtějí peníze a myslí si bláhově, že je získají tím, že budou více pracovat. Lidé chtějí přátelství a obklopí se spoustou zbytečných lidí. Chtějí cestovat, osobně se rozvíjet, mít čas na koníčky, seberealizaci, na lásku, na děti. Sny, vize a plány jsou velké, ale většinou neurčité a nespecifikované, bývá jich hodně. Do toho mraky informací, kurzů, školení. Zprávy, noviny, internet – aby náhodou něco neuniklo. Do hlavy se dostává spousty ŠUMU, ale SIGNÁLY jsou utopeny v množství informací a v neujasněných prioritách.

Neschopnost žít, existovat a podnikat podle Pravidla 80/20 lidem ničí životy, způsobuje komplikace a zabíjí čas. Lidé potom říkají – chci, ale nemám čas. Udělám to, až budu mít čas. Seznamy předsevzetí jsou dlouhé. Plány na změny návyků zaberou bezmála celý rok. Milionů bitů informací z offline i online světa zamořují mozek, zaplevelují zahrádku se sny a vizemi. Touhy jdou stranou. Neschopnost koncentrovat se na pár věcí, je zničující.

 

Co doporučuji dnes?

 

Snad jsem vás inspiroval k zamyšlení. Prostor článku samozřejmě neumožňuje intenzívnější vhled do problematiky, nebo nalézat řešení. Ale jak se říká – hloupému napověz, chytrého kopni. Myslím, že můj blog hloupí lidé nečtou a kopat nikoho nehodlám. Tak si to přeberte sami.

Co se týká řešení návyků, motivací a nejrůznějších metod rádoby osobního rozvoje. Silní a úspěšní lidé návody nepotřebují, protože řešení buď znají, nebo si s nimi poradí. Rozhodnu-li se nějaký návyk změnit – prostě jej identifikuji, rozhodnu se PROČ a udělám to. Žádné výmluvy, substituce, sezení u psychologa. Jde přece o ČAS, na hlouposti není čas. Úspěšní lidé se koncentrují na zdroje informací, které jim přinesou prokazatelně užitek pro cestu vpřed.

Abych získal ČAS a schopnost koncentrace, musel jsem se naučit dělat neustále nové akce a při tom se neustále odpojovat od těch minulých, pokud nefungovaly dostatečně kvalitně. Rychle rušit nefungující věci. Žít, myslet, jednat a podnikat podle Pravidla 80/20. Odpojovat se od šumu, zbytečných projektů, zpráv. Naučit se říkat NE. Neřešit druhé a neřešit banality a hlouposti. Odříznout tuky a balast. Najít prostor pro relaxaci a klid, zrušit nadbytečný ŠUM a zachytávat SIGNÁLY toho, co mi funguje a směřuje k cíli.

Proto nečtu noviny, nesleduji zprávy a hloupé diskuze v televizi. Neúčastním se drbáren, ani FB skupin, kde se řeší hlouposti. Nechodím do 4. cenové skupiny klábosit a řešit neřešitelné. Na internetu jsem zrušil 80 % příjmů emailingových zpráv, všech těch, které nesouvisí s mým ZAMĚŘENÍM POZORNOSTÍ a KONCENTRACÍ. Odhlásil jsem se z 80 % FB skupin a diskusních fór, které jsem měl zapnuty jen proto, aby ni náhodou nic neuniklo. Oznámil jsem pár lidem, že mám ROK PRO SEBE a tudíž se nebudu účastnit řady aktivit.

Upozornění: 80 % infopodnikatelů, lektorů, koučů a expertů možná nebude nadšeno z tohoto myšlenkového postupu. Budou se třást hrůzou, kolik z vás se od nich odpojí. Jsem upřímný – je to mým záměrem. Ponechejte si jen 20 % toho, co je pro vás důležité, abyste mohli i vy mít ROK PRO SVŮJ ŽIVOT.

Podle Pravidla 80/20 jsem vyhodnotil minulé projekty, projekty roku 2014 i všechny plánované záměry. Záměrů a myšlenek pro skvělé byznysy mám v šuplíku tolik, že bych se musel naklonovat, nebo znovu vybudovat větší team lidí. Nechce se mi. Proč? Pokud znám Pravidlo 80/20, principy správného ZAMĚŘENÍ POZORNOSTI a KONCENTRACE, proč bych to dělal?

 

Zaujal vás dnešní článek?

 

Jsou to moje myšlenky. Nemusí se shodovat s těmi vašimi. Ale zdá se mi to férovější, než vám předkládat texty a eBooky zkopírované bůhví odkud a bůhví od koho, nebo se zaštiťovat autoritami jiných lídrů. Nebudu vám posílat Návody 52 týdnů pro něco, 10 expertních rad od bůhvíkoho a podobně. Jsem svůj. Můžete ode mě očekávat výhradně mé myšlenky, zkušenosti, rady i inspirace. A mnohé z nich budou pro vás hodně autentické a reflexívní. Ale jsem tady jen pro pár procent. Kdo z vás to bude?

Přeji vám, abyste byli rovněž sví. Doporučuji vám, abyste ihned a nekompromisně ZAMĚŘILI POZORNOST opravdu na to, co chcete a abyste se na to KONCENTROVALI. Odstřihněte se od všech zbytečností, zpráv, emailingů, FB skupin, novin, internetových fór, akcí a programů, které nevedou jednoznačně k vytčeným cílům.

Doporučuji vám, abyste se v roce 2015 naučili žít, myslet, jednat i podnikat s využitím Pravidla 80/20 a ve vašem životě nastanou neuvěřitelné věci. Nespoléhejte ale na nějaké lídry, šamany, esoteriky, kouče a lektory. Hledejte pouze inspirace a prověřené návody. A ty berte jen od těch prokazatelně úspěšných a nejlepších. Nezaplevelujte mozek hloupostmi slibovačů a pohádkářů. Na to nemáte ČAS.

Pokud tyto věci uděláte, má moje snažení smysl. Mohu být průvodcem a mohu inspirovat. To ostatní musíte udělat sami :-).

A ještě poznámka na závěr. V letošním roce opravdu plánuju udělat si Rok pro můj život. V praxi to bude znamenat práci na půl plynu, spíše na 20 %, více času na sebe a 2-3x více peněz. Vy samozřejmě víte, že jedním z byznysů, který mi to umožňuje, je burza. Tím druhým je podnikání přes internet a vše je podpořeno pasívními příjmy. Mé 3 zdroje příjmů znáte. Zaměstnání ani práce mezi nimi nejsou. To jsou procesy, kterým v zásadě nerozumím.

Svoboda a nezávislost není o tom, co plánuji, že mě bude bavit v budoucnosti. Ale je o tom, dělat to, co mě baví teď. O tom, co vím, se s vámi rád podělím.

 

Rok pro můj život. Jak to bude vypadat v praxi?

 

Do května jsem pro sebe a svou rodinu objednal 6 dovolenkových pobytů… Podnikání z Pláže se od počátku ledna odehrávalo na Kapverdských ostrovech, kde vznikl základ tohoto článku (ale žádná dřina, jen hodinka u kávy s výhledem na oceán). Budu pokračovat v únoru v Rakousku, v Římě, a následně opět v Dolomitech. V březnu plánuji luxusní wellness a lyžování v Tyrolsku, v dubnu 10 dnů exotiku v Osace (Japonsko), v květnu míříme s Pavlem Hrdličkou a jeho infopartou na loď Costa Diadema kolem Středozemí. Rodinu a Podnikání z pláže samozřejmě beru sebou. Do toho jistě stihnu sérii článků a eBooků, které pro vás budou užitečné a nastartujeme III. kolo kurzu HNB. Do toho sem tam nějaký burzovní obchod, žádné hoňky. Za 20% úsilí plánuji 2x více peněz.

Průběžně se s vámi podělím o know-how, návody a inspirace nejen z Plážového podnikání a burzy, ale postupně vám naservíruji to nejlepší, co jsem v podnikání vymyslel a prověřil v praxi a díky tomu mohu realizovat Rok pro můj život podle svých představ. Budu rád, pokud někomu pomohu k témuž :-).

V rámci Roku pro můj život hodlám snížit pracovní aktivity na 20 % a vydělat 2x více peněz, než v minulém roce. Podaří se mi to? Zajímají vás návody, tipy, zkušenosti a inspirace? Tak sledujte mé emaily a můj blog. Něco spolu vymyslíme :-).

 

Přeji vám hezké dny a úspěšný rok!

Jirka Mazur

 

PS: Ještě pár informací o tom, co chystám + jedno doporučení 🙂

1) V letošním roce se zaměřím na burzu a vzdělávání kolem burzy. Aktuálně připravuji pár zajímavých eBooků k investování a podnikání. EBook 7 kroků, jak začít na burze (pro nováčky a burzovní analfabety) je téměř před dokončením. V průběhu ledna plánuji ještě článek do VIP sekce kurzu Hrajeme si na burze k programu MultiTerminal Tradingu. Podpořím nové franšízanty GSW. Možná nastartuju menší infoprojekty kolem SAO. Na přelomu dubna-května plánujeme znovuotevření online kurzu HNB III. Těším se na to. Nevím, zdali to počítat mezi pracovní aktivity, nebo jako zábavu?

2) Rok pro můj život. Uvažuji o sérii článků a inspirací k tomu, jak ve vlastním životě můžete realizovat mnoho z toho, co se mi v životě a podnikání osvědčilo. Budu rád, pokud to někomu z vás pomůže a usnadníte si život, získáte ČAS, nasměrujete svoji POZORNOST a KONCENTRACI správným směrem.  Napište mi, v čem potřebujete poradit :-).

3) Doporučovat projekty jiných partnerů budu letos jen sporadicky a výjimečně. Pokud se do podpory některého z kolegů pustím, máte ode mě slib a záruku, že vždy půjde o byznysové záležitosti. Vždy půjde o témata vedoucí k lepšímu a efektivnějšímu podnikání nebo k vydělávání peněz. Mým cílem je inspirovat vás pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti podle Pravidla 80/20 a neobtěžovat zbytečnostmi. V neposlední řadě půjde vždy a pouze o doporučení postupů a návodů, které mám osobně vyzkoušené a vím, že fungují. Spolupracuji s nejlepšími. Svou pozici v TOP10 českého infobyznysu si budu držet, ale nepůjdu do každé akce. Doporučuji vám totéž.

A dnes tedy ještě jedno doporučení. Protože jde o peníze, zcela jistě si přečtěte eBook zdarma od mého kamaráda Andyho Winsona:

  cervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.png 10 mýtů o bohatství, které vyprazdňují lidem peněženky

emailing13012015.png

 

 

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

9 komentářů u „Kam půjde vaše pozornost, zaměření a koncentrace v roce 2015?

 1. Zajímavý článek .Mrzí mě jedno, že já jsem teprve na začátku. Na rozdíl od vás Jak se říká ,kdo nic nedělá, tak ani nic nezkazí. Tak s chutí do bláznivého byznisu přátelé. O.F.

 2. Velmi inspirativní článek. Stále více a bolestněji si uvědomuji, že jsem na špatné straně pravidla 80/20. V říjnu jsem již po několikáté nabil účet na Forexu, začátečnické chyby jsem překonal, a rozhodl jsem se přejít na druhou stranu. Začal jsem s velmi malou částkou a vizí 100% zhodnocení účtu měsíčně. Daří se. Učím se sledovat více trhů, tipuji možné obchody, prostě projíždím informace z HNB. Děkuji

 3. Skvely clanek. Dobra motivace. Prijemna napoveda pro vytvoreni vlastni budoucnosti.
  Uzite si ROK PRO SEBE!

 4. Jirko, skvělá inspirace 🙂 Děkuji.
  Nejdříve jsem v přemíře emailů, chtěla smazat i ten váš, ale nakonec mě to nedalo a začetla se až dokonce. Trefil se úžasně do mých myšlenek a uvědomila jsem si jisté věci z infopodnikání i z jiného úhlu. Přeju ať si užijete i s rodinou naplánované cestování a těším se na další inspirující články a rady zaměřené na podnikání.
  Jana

  • Děkuji moc Jano. Je fajn, že jste registrovala mé poněkud odlišné vhledy k infopodnikání. Necht pro vás budou moje příspěvky inspirací. Děkuji, Jirka

 5. Aký bol môj rok 2014 ?

  Presne taký, ako tie predošlé. Chýbal im ten správny šmrnc. Avšak niekde v ústraní sa drapal na povrch pocit, ktorý mi našepkával, že príde určite ten správny moment, kedy pochopím, že sa dá aj ináč naladiť. Ten pocit sa dá definovať aj Vašími trefnými myšlienkami do čierneho. Dovolím si ich teraz použiť.

  Zasloužíte si klid, čas na relax a pohodu!
  Zasloužíte si peníze a ČAS PRO SEBE!

  To je presne to.
  Už rok a pol predtým som si zakúpila nejakú tú literatúru o burze. Možno pre niekoho by bola prínosom, ale pre mňa to bolo mučivé čítanie bez akéhokoľvek prínosu.
  Potom nejaké vyhľadávanie na Internete na túto tématiku. Stále žiaden prínos. Stále NIČ.
  Ale koniec roka 2014 ma priviedol na Youtube k Vaším stránkam.
  Od prvého momentu ma Vaše „rozprávanie“ oslovilo. Našla som tam jednoduchosť, ľahkosť, trefnosť a ten správny šarm. Šarm človeka, ktorý v živote dosahuje veľa a pritom si vie zachovať „prirodzenosť“. Dovoľím si poznamenať, že z toho, čo som si už prečítala na Vašej oficiálnej stránke a videla vo Vaších videách ma oslovilo a vyvolalo pocit šťastia. Tak sa Vám chcem za to poďakovať a popriať Vám, aby rok 2015 sa vyvíjal presne tak, ako ste si to naplánovali.

 6. Ako by som znova videl film Tajemství.Ale máte pravdu. Človek si len myslí, že sa zameriava na to čo chce. V skutočnosti sú jeho myšlienky niekde úplne inde. Poviem príklad na obchodovaní na burze. Keď som mal malé stratové obchody, pri spätnej analýze som vždy mal stresy, predtým boli rozčúlenia atď. A naopak najziskovejšie obchody som mal pri absolútnej pohode. Až ma mráz prebehol po chrbte, keď som to zistil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *