Úspěch na vlně sentimentu


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

 

Přátelé, dnes jen stručně, ještě jsem na české internetu nikdy neviděl takové série úspěšných obchodů, jaké jsou uveřejněny zde pod článkem!

Před pár týdny skončila soutěž v demo obchodování Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions 2014. Oproti podmínkám zimní soutěže byly podmínky podstatně přísnější – omezený výčet nejlikvidnějších a kurzotvorných aktiv, zmenšení demo účtu, prodloužení časového testu z 10 minut na 60, snížení počtu lotů z 10 na 1. Dá se říct, podmínky cca 60x přísnější a více odpovídající reálu.

Soutěžící byli ve hře, ve které již o něco šlo. Šlo o peníze v podobě bonusových Live účtů, šlo o zlaté cihličky a free účast na VIP Meetingu, šlo o prestiž a zejména o to, vyzkoušet si v náročnějším emočním prostředí burzu podle Pravidel.

Bylo úžasné sledovat a moderovat tuto soutěž. Bylo a je úžasné vidět výsledky. Tisíce hodin s vysoce chytrým žhavením mozkových závitů, nasazení a chuť do akce – vše toto bylo skvělé. A nad očekávání skvělé byly i výsledky nejen TOP5 a TOP10, ale nad 100% zhodnocení se dostalo hned 25 soutěžících!

 

Úspěch na vlně sentimentu.

 

Přemýšlel jsem, jak to dokázali, zejména ti nejlepší. Udělat v řadě desítky a stovky obchodů v zelených číslech, v zisku, to je již nad rámec obvyklé statistiky úspěšnosti. Tomu říkám Jízda a Úspěch na vlně sentimentu. Máme na ně otázky:

Jak to dokázali? Lze toto obchodovat i na Live? Jaké jsou rozdíly? Jaké strategie nejlepší používali, v jakých časech obchodovali, jaké měli strategie? Jaké mají plány na burze? Co jim říká MultiTerminal Trading a řízení rizikového kapitálu na burze?  

Pozor, poslední šance..!

Jistě nejen na toto, ale celou řadu dalších věcí se budu těch nejlepších z TOP10 ptát já, kolega Vojta i účastníci akce

Akce již byla konána, díky všem, kdo jste byli. Bylo to velké! 

Už jste na internetu někdy viděli takovou řadu úspěšných a ziskových obchodů?

A pro inspiraci a motivaci k sobotní akci se podívejte na některé výsledky těch nejlepších, zde bez komentářů. Jste zvědavi, jak to dokázali? Na VIP Traders Meetingu si o tom povíme! Dokážete to také?

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *