Jirka Mazur blog
Registrujte se do odběru VIP informací
získejte ZDARMA tyto 3 bonusy:

Uvedené Bonusy jsou možné pouze při úplné a korektní registraci.
Neověřitelné či neúplné registrace budou vymazány ze seznamu. Děkuji za pochopení.

ZÍSKEJTE ZDARMA tyto 3 hodnotné bonusy
Tak jako již více než 2500 lidí před Vámi

Úspěch na vlně sentimentu

 

Přátelé, dnes jen stručně, ještě jsem na české internetu nikdy neviděl takové série úspěšných obchodů, jaké jsou uveřejněny zde pod článkem!

Před pár týdny skončila soutěž v demo obchodování Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions 2014. Oproti podmínkám zimní soutěže byly podmínky podstatně přísnější – omezený výčet nejlikvidnějších a kurzotvorných aktiv, zmenšení demo účtu, prodloužení časového testu z 10 minut na 60, snížení počtu lotů z 10 na 1. Dá se říct, podmínky cca 60x přísnější a více odpovídající reálu.

Soutěžící byli ve hře, ve které již o něco šlo. Šlo o peníze v podobě bonusových Live účtů, šlo o zlaté cihličky a free účast na VIP Meetingu, šlo o prestiž a zejména o to, vyzkoušet si v náročnějším emočním prostředí burzu podle Pravidel.

Bylo úžasné sledovat a moderovat tuto soutěž. Bylo a je úžasné vidět výsledky. Tisíce hodin s vysoce chytrým žhavením mozkových závitů, nasazení a chuť do akce – vše toto bylo skvělé. A nad očekávání skvělé byly i výsledky nejen TOP5 a TOP10, ale nad 100% zhodnocení se dostalo hned 25 soutěžících!

 

Úspěch na vlně sentimentu.

 

Přemýšlel jsem, jak to dokázali, zejména ti nejlepší. Udělat v řadě desítky a stovky obchodů v zelených číslech, v zisku, to je již nad rámec obvyklé statistiky úspěšnosti. Tomu říkám Jízda a Úspěch na vlně sentimentu. Máme na ně otázky:

Jak to dokázali? Lze toto obchodovat i na Live? Jaké jsou rozdíly? Jaké strategie nejlepší používali, v jakých časech obchodovali, jaké měli strategie? Jaké mají plány na burze? Co jim říká MultiTerminal Trading a řízení rizikového kapitálu na burze?  

Pozor, poslední šance..!

Jistě nejen na toto, ale celou řadu dalších věcí se budu těch nejlepších z TOP10 ptát já, kolega Vojta i účastníci akce

Akce již byla konána, díky všem, kdo jste byli. Bylo to velké! 

Už jste na internetu někdy viděli takovou řadu úspěšných a ziskových obchodů?

A pro inspiraci a motivaci k sobotní akci se podívejte na některé výsledky těch nejlepších, zde bez komentářů. Jste zvědavi, jak to dokázali? Na VIP Traders Meetingu si o tom povíme! Dokážete to také?

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *