Díky balijskému mystériu můžete mít zdarma to nejlepší!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co dělá prostředí s motivací?

 

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILIONOVÝ POTENCIÁL & WORKSHOP+VIP PÁRTY?

 

Popravdě řečeno, ještě před několika dny běžela kampaň Davida Kirše Prodej svůj talent celkem mimo mě. Důvod možná tušíte, prostě ten prodej talentu, sebe sama, motivace Levé strany… Opravdu mě to nebere, když vím, že podstata podnikání je někde jinde…

Jenže trávím teď 6 týdnů na Bali. V pronajatém domku v rýžových polích v Canggu, v populární destinaci pro surfaře a free lidi, mimo přecpaná centra pro zhýčkané turisty. Jak trávím čas? Mám zde děti, ženu. Relaxuji, poznáváme ostrov. Koupeme se v divokých vlnách oceánu, jezdíme na skútrech kolem Canggu, občas vyrážíme na výlety po ostrově… A že je co vidět. Hinduistický ostrov plný milých lidí a mystérií. Nějak se mi vnořují do mysli a pomalu, ale jistě ovlivňují některé věci, co dělám…

A taky sem tam dělám něco pro byznys, pro klienty, pro vás. Baví mě to, ty inspirace tady přicházejí snadno. A někdy se zde dějí zvláštní věci. Když pouštím správné flow, je v étéru něco, co to jako urychluje. Když vymýšlím něco a není to úplně v souladu s flow, něco se vždy zasekne, vypne se a nepustí se to do světa. Jakoby mě něco řídilo a opravovalo zaměření a flow… A stačí se tomu jen poddat a ono to plyne.

 

Opravdu se zdá, že díky balijskému mystériu můžete mít zdarma to nejlepší!

 

Před pár dny jsem neuvažoval o podpoře programu Prodej svůj talent. Ale něco se samo otočilo někde uvnitř mě. Zjistil jsem, že vás o to nemohu připravit. Ba dokonce, že je to v synergii s tím, co s vámi řeším – totiž s podnikáním a energií peněz. Vždyť já sám díky návodům a postupům, které na vás David chystá ve svém PsT, vydělávám milióny korun a není to pouze to, co vidíte. Marketing a internet jsou dnes za 90 % všeho, co ke mně přichází.

Při tomto uvědomění musím být vděčný a s pokorou přiznat → ano, musím vás poslat do akce. Jen se musíte nějak srovnat s tím prodáváním toho talentu. Ale to je věc podružná, protože klíčové jsou ty dovednosti, strategie a know-how. A ve spojení s tím, co pro vás chystám já, totiž programy KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILIONOVÝ POTENCIÁL, je to něco, jako zlatá žíla. Takže budu tentokrát shovívavý, tolerantní a soustředím se na podstatu.

Přece víte, že kam zaměřujete pozornost, tam to roste! Soustřeďujte ji na své řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE. Přihoďte know-how špičkového internetového marketingu od Davida a potom se vraťte na palubu a dořešíme společně váš MILIONOVÝ POTENCIÁL z vašeho podnikání. OK? To je myslím skvělý postup!

Zde je moje nabídka, řešení a hodnota pro vás:

 

Prodejní stránka kurzu Davida Kirše PRODEJ SVŮJ TALENT

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

 

Přidávám ještě jednu balijskou inspiraci.

 

Ze srdce bych vám přál podobnou, nebo klidně ještě lepší. Nebo jakoukoliv, kterou vaše hlava vymyslí. Nakonec je to vše jen o těch penězích, které dokážeme do svého cash-flow vymyslet!

Mystérium DNE TICHA, napsáno v noci 8. března.

Nyepi Day je balijský den ticha, den půstu, meditace pro Balijce. Balijci den před tím slaví příchod Nového roku, který začíná právě po Nyepi. Bujaré veselí vystřídá den totálního ticha, klidu a temné noci. Balijci se uzavřou do svých domovů, zcela na večer zatemní okna. Již od 6 ráno celý den není venku v ulicích a na plážích ani noha. Uzavřeno je úplně vše, včetně letiště v Denpasaru, které normálně odbaví denně až 30 tisíc lidí.

Povinnost zůstat mezi stěnami domů či hotelů platí i pro cizince, turisty i lidí jiných vyznání, třeba muslimy. Balijci jsou hinduisté a své bohy uctívají opravdu velmi intenzívně. Vlastně mám pocit, že mimo občasnou práci v rýžových polích a na zeleninových plantážích, či v tropických zahradách, nic jiného ani nedělají. Celý rok jdou z jedné ceremonie do druhé… A pro nás, dočasné balijce, je to opravdu podívaná!

Dnešní den začal zvláštně a mysticky. Venku kolem našeho pronajatého domu bylo úplné ticho, okolní ruch v přilehlých uličkách, které vedou na pláže, úplně utichl. Ráno osvětlovalo naši malou tropickou zahradu zvláštní tlumené světlo načervenalé barvy. Co to jen to slunce dělá? Podíval jsem se na něj před dvojité skla slunečních brýlí a koukám, že toho sluníčka bylo je malý kousek. Zatemnění slunce nad Indonésií byl opravdu nevšední zážitek.

Celý den proběhl v klidu v uzavřeném areálu naší vilky v rýžových polích. Obloha byla jako vymetená a malý bazén přišel vhod. Prostě jsme si dnes s Martinou i dětmi užili krásného lenošení… Zkoušel jsem i pracovat, ale po pár pokusech jsem to vzdal. Jakési tajemné síly se spikly proti jakémukoliv produktivnímu výsledku…

 

A teď je noc.

 

Udělal jsem si procházku po absolutně temné úzké asfaltové cestě, po které jinak sem tam sviští motorky. Zvláště platí, že čím menší Balijec, tím silnější má motorku. Dnes byl tedy absolutní klid. V podvečer jen místní hlídky zkontrolovaly, jestli máme dostatečně zatemněno a nerušíme světlem. V noci totiž nad Bali prolétávají démoni Ogo Ogo a je bezpodmínečně nutné, aby si mysleli, že ostrov je neobydlený a tudíž nemá smysl se na něm jakkoliv zdržovat.

Procházka temnou nocí v rýžových polích byla silným zážitkem. Kolem zvučí cikády, žáby, sem tam zakokrhá kohout, mrouská se kočka či zaštěká pes. V dáli je slyšet divoký příboj východní části Indického oceánu, Canggu je ráj pro surfaře. Jsme tak 1,5 kilometru od pláže, nikdy jsme to moře neslyšeli, až dnes. Do toho je nebe plné hvězd v naprosto neznámých jižních formacích. Nad hlavou Orion a Mléčná dráha, tolik hvězd jsem viděl jenom v horách v Nepálu.

Celý večer se na jižním a východním obzoru blýská, asi na lepší časy. Před chvíli Mléčnou dráhu protnul svítivý meteor a asi zapadl někde k oceánu. Uvědomil jsem si, že jsem šťastný, protože si plním nejen sny, ale získávám něco netušeného navíc. Je to vděčnost, pokora a zároveň děkuji sám sobě za každý den svého života, kdy jsem se rozhodl pro svobodu, nezávislost a dobrodružství zvané podnikání. A jsem rád, že si to mohu užívat s rodinou a často i s přáteli.

 

Zní vám to jako pohádka?

 

Ona to tak trošku pohádka je.

 

Ale je to příběh, který si vytvářím sám. Nejlepší na něm je, že nevím, jak budou vypadat příští kapitoly toho příběhu, ale těším se na ně. Neboť ty minulé by vydaly za tucet knih s příběhy a zážitky, které jsou a budou pro 99 % lidí nedostupné.

Jsem šťastný za každého člověka, kterého se mi podaří navigovat na cestu podobným směrem.

 Jsem nadšen z toho, že takové lidi potkávám.

 Jsem šťasten, že mohu požívat svobodu času, života a přetvářet svět kolem sebe.

 Jsem šťasten, že mám kolem sebe stovky lidí, kterým mohu něco ze svých příběhů a zkušeností předávat tak, aby také mohli vytvářet své příběhy podle vlastních představ.

Našel jsem své poslání, děkuji!

 

Tak, a jděme teď ještě jednou na chvíli na byznys.

 

Jak ten byznys souvisí s tím, o čem jsem psal výše?

 

Je to jednoduché, kdybych nepodnikal, nic z výše zmíněného bych nezažil. Jen sem tam kousek svobody na příděl a něco, čemu dnes říkám „beznaděj na Levé straně“. Ale nebylo to v tom podnikání vždy jednoduché. Ba přímo naopak, někdy jsem si pěkně hrábnul na dno…

Příběh svého podnikání teď řešit nebudu, máte jej uvedený v odkazu nahoře, ale přece jen zmíním v kontextu to důležité.

Po etapě úspěšného podnikání v klasických oborech, jsem se v posledních 10 letech přemístil více do online světa. Mimo burzu mě zaujal trh vzdělávání. Již od roku 2005 generuji podstatnou část aktivních příjmů prostřednictvím internetu. V podstatě patřím mezi průkopníky internetového marketingu v praxi, i když jsem o tom nenapsal žádnou expertní příručku… V letech 2011-2012 se moje postupy v marketingu zadrhly na celkem významných změnách, které se v tomto oboru odehrávaly plíživě, ale nezadržitelně. Málem mi ujel vlak.

Naštěstí jsem byl v roce 2013 přizván jako plný outsider do kampaně Davida Kirše Email Academy. Ego a ambice udělaly svoje, nemohl jsem si udělat ostudu, protože do akce mě pozvala moje dcera Stáňa Mrázková a David byl můj kamarád. Dal jsem tenkrát těsně TOP10 na chvostu. Jako jediný z té TOP party jsem neměl počítač Apple, blog, neuměl jsem na Facebooku, ani na Youtube. Jediné, co jsem měl, byla slušně fungující databáze klientů z burzovního vzdělávání…

Od té doby se něco významného odehrálo. Mimo to, že jsem se pravidelně účastnil větších kampaní mých kolegů a dost jsem jich vyhrál, nebo končil v TOP pořadí o nejlepší ceny, jsem se hodně naučil. Na podzim 2013 jsem udělal svůj první online kurz Hrajeme si na burze. Hned v tom prvním bylo 500 lidí a vydělaný první milión na online kurzu. Od té doby proběhlo těch kol s kurzem HNB více, přidal jsem online club a v loňském roce jsem si splnil svůj sen.

Z nuly jsem během 4-6 týdnů rozjel projekt pro vzdělávání ohledně podnikání a marketingu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Byla to trefa do černého a užívám si skvělou energii se stovkami účastníků… A v těchto dnech přidávám svůj TOP program KDE JSOU MOJE PENÍZE. Opět o podnikání a penězích, jak jinak.

 

Chci říct zcela na rovinu, že dělám to, co mě baví.

 

» Ale nejsem za to placen, nejsem placen ani za svou existenci či za to, že bych páchal něco, jako osobní rozvoj. Naopak, vím, že jsem placen za to, že dávám lidem inspirace a řešení a oni to oceňují jako hodnotu. A je to ve skvělém flow…

» Chci na rovinu říct, že se necítím být jako expert. Jistě nechci mít nálepku experta na burzu či na podnikání, i když tam ta expertní složka samozřejmě je. Osobně se cítím být expertem na svoje podnikání, cash-flow a na vlastní život.

V affil podpoře jsem za ty 3 roky vydělal něco přes 2 milióny korun, jistě patřím mezi nejlepší. K tomu další benefity a bonusy, hlavně cestovatelské – New York, Mauritius, luxusní plavby po Středozemí a celou řadu dalších. Přesto jsem se rozhodl, že tuto část byznysu hodně omezím. Prvním důvodem bylo to, co učím lidi ve svých kurzech. Pravidelně si dělám Audit svých projektů podle Pravidla 80/20 a pravidelně tak 40-60 % aktivních projektů opouštím, abych udělal prostor novým. Podnikání musí být hra, nikoliv boj o život. A podpora jiných projektů prostě zabírala hodně času a příjem byl cca marginální…

» Chci také říct na rovinu, že ani online vzdělávání není můj hlavní příjem z podnikání, byť je úspěšné. Ale zabírá dost podstatnou část mého času, protože mě to baví a vidím, že to lidem přináší užitek.

» Také burza nepředstavuje můj dominantní příjem. Podnikání na burze je hra, adrenalin, částečně profesionální řízení investic a částečně rizikový byznys.

» Také popravdě nemám žádný významný talent, který bych prodával. Asi naštěstí. Ani nejsem špičkový expert na cokoliv…

Ale miluji podnikání, marketing a jsem nadšen z toho, že mi pod rukama vyrostly
stovky úspěšných lidí a desítky milionářů.

 

Někteří mě tedy i pěkně přerostli, myslím finančně :-).

 

Teď vám povím pravdu!

 

Čím se tedy živím? Jaká je moje profese? Kdo jsem? Řekl bych skoro, že NIKDO. Nejsem nikde evidován jako zaměstnanec, OSVČ, či podnikatel. Myslím, že teď oficiálně ani žádnou firmu nevlastním. Jen papíry od desítky avatarů… Hraji si a žiji v cash-flow. Dělám to, co mě baví. Nebylo tomu tak vždy, místy to bylo náročné včetně několika podnikatelských držkopádů.

Jsem podnikatel. Ptám se často, KDE JSOU MOJE PENÍZE. Jdu tam, kde vidím peníze. Jdu tam, kde vidím trh. Moje cash-flow je výsledkem majetkových účastí ve firmách, které jsem zakládal či koupil. Ale již pro ně nehnu ani prstem. Přidávám nějaké ty výnosy z nemovitostí, zahraničních projektů, z burzy. Vlastním projekty WinSignals, privátní fond na řízení rizikového kapitálu. Organizuji HNB Premium Club, kurzy Hrajeme si na burze, ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ…

Ono to vypadá, že je toho hodně. Ale řídím svoje podnikání projektovým způsobem. Odhaduji, že pracuji tak 50-100 hodin měsíčně. V loňském roce jsem s rodinkou absolvoval cca 10-12 dovolených různě po světě a své podnikání mohu organizovat odkudkoliv.

 

Proč vám to říkám? Proč se takto odhaluji?

 

Zlom v mém podnikání bylo přijetí a realizace metod moderního věku na internetu – internetový marketing, technologie a vše, z čeho má 90 % podnikatelů pořád fobii. Popravdě, mám ji místy pořád. Jsem mezi těmi dravci něco, jako digitální vykopávka. Jsou kolem mě větší machři na internetový marketing. Ale já jej dělám v praxi a vydělávám. Ke komu se přijdete poradit?

Aby bylo mezi námi jasno, jsem úplné dřevo na tvorbu webu.

Neumím ovládat software na email marketing, systém na automatickou fakturaci FAPI.

Nejsem expert na Facebook či Youtube.

Můj smysl pro design, grafiku a to, co se lidí učí na kurzech dovedností, je zcela otřesný. Proto raději v tomto směru nedělám vůbec nic.

Také neumím dělat a nastavovat PPC reklamu na Google, či FB.

Přesto do ní jde z mé kapsy každý den pár tisícovek, aby několikanásobné množství přitékalo.

A jak je to s těmi experty? Tak ty si jednoduše kupuji, nebo je vezmu do party ke spolupráci.

A proč tedy kupuji a absolvuji kurzy internetového marketingu, třeba od Pavla Hrdličky, Martina Mažára, Stáni Mrázkové či Davida Kirše? Protože se jednak chci učit od nejlepších a abych rozuměl té podstatě a abych jí uměl využívat, respektive správně zadat práci expertům.

Jsem totiž spíše investor, než talent a expert.

A pokud máte pocit, že jsem tak trochu expert na burzu či podnikání, tak to je proto, že díky životu v cash-flow na to mám čas, baví mě to a vždy to vydělá více, než to spotřebuje. A přebytky se opět investují.

Kam? No přece tam, KDE VIDÍM SVOJE PENÍZE!

Je to jasné? Prostě dělám…

Podnikám, jsem podnikavý, spekuluji, tvořím, přetvářím svět kolem sebe. Bavím se tím. Vás by to také bavilo, kdybyste dostali denně desítku nadšených referencí, emailů či videí s příběhy svých klientů!

Jo, a také mě baví pravidelné každoměsíční cvičení s kalkulačkou. Letos mi to hlásí opět meziroční nárůst o 200 až 300 %.

Otevřeně říkám, že jsem chodící reklama na vzdělávací produkty mého kamaráda Davida Kirše.

Dám si z nich vždy bokem ty levostraňácké motivace a nánosy osobního rozvoje a vezmu si pro sebe ty dovednosti, byznysové nápady a technologie. Jistě patřím mezi TOP klienty na produkty, které jsou teď pod střechou SmarSellingu – SmarEmailing na emailmarketing, MIOweb na weby, blogy, členské sekce, kluby, prodejní stránky, Magnety na zákazníky, či FAPI na systém automatické fakturace. Je levnější, než účetní a nekecá mi do peněz.

Otevřeně říkám, že název Prodej svůj talent se mi nelíbí. Musel jsem hodně popřemýšlet, jak Davida podpořím v akci. Zejména poté, co rok na trhu buduji pověst rebela proti plané esoterice a osobnímu rozvoji, který cca k ničemu nevede.  A také si pro názor či hodnocení nejdu daleku.

Mohu si to dovolit. Nejsem závislý na penězích partnerů jako autor kurzů, buduju si svoje nezávislé podnikání a tlačím to hodně na PRAVOU STRANU cash-flow kvadrantu.

Mí klienti mi rozumějí, ti z toho osobního rozvoje již méně. Díky programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ nemohu bez ztráty kytičky či cti podporovat cokoliv jiného, než co by přinášelo mým klientů v mojí databázi opravdový byznysový užitek.

» Jsem vděčný za každý den, kdy mohu žít takto naplno. Pojďte do toho se mnou.

» Jsem vděčný za každý den, kdy mohu rozdávat. Takže prostě – berte!

Jirka Mazur
Březen 2016, Canggu, Bali

 

PS: Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

Úspěch na vlně sentimentu


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

 

Přátelé, dnes jen stručně, ještě jsem na české internetu nikdy neviděl takové série úspěšných obchodů, jaké jsou uveřejněny zde pod článkem!

Před pár týdny skončila soutěž v demo obchodování Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions 2014. Oproti podmínkám zimní soutěže byly podmínky podstatně přísnější – omezený výčet nejlikvidnějších a kurzotvorných aktiv, zmenšení demo účtu, prodloužení časového testu z 10 minut na 60, snížení počtu lotů z 10 na 1. Dá se říct, podmínky cca 60x přísnější a více odpovídající reálu.

Soutěžící byli ve hře, ve které již o něco šlo. Šlo o peníze v podobě bonusových Live účtů, šlo o zlaté cihličky a free účast na VIP Meetingu, šlo o prestiž a zejména o to, vyzkoušet si v náročnějším emočním prostředí burzu podle Pravidel.

Bylo úžasné sledovat a moderovat tuto soutěž. Bylo a je úžasné vidět výsledky. Tisíce hodin s vysoce chytrým žhavením mozkových závitů, nasazení a chuť do akce – vše toto bylo skvělé. A nad očekávání skvělé byly i výsledky nejen TOP5 a TOP10, ale nad 100% zhodnocení se dostalo hned 25 soutěžících!

 

Úspěch na vlně sentimentu.

 

Přemýšlel jsem, jak to dokázali, zejména ti nejlepší. Udělat v řadě desítky a stovky obchodů v zelených číslech, v zisku, to je již nad rámec obvyklé statistiky úspěšnosti. Tomu říkám Jízda a Úspěch na vlně sentimentu. Máme na ně otázky:

Jak to dokázali? Lze toto obchodovat i na Live? Jaké jsou rozdíly? Jaké strategie nejlepší používali, v jakých časech obchodovali, jaké měli strategie? Jaké mají plány na burze? Co jim říká MultiTerminal Trading a řízení rizikového kapitálu na burze?  

Pozor, poslední šance..!

Jistě nejen na toto, ale celou řadu dalších věcí se budu těch nejlepších z TOP10 ptát já, kolega Vojta i účastníci akce

Akce již byla konána, díky všem, kdo jste byli. Bylo to velké! 

Už jste na internetu někdy viděli takovou řadu úspěšných a ziskových obchodů?

A pro inspiraci a motivaci k sobotní akci se podívejte na některé výsledky těch nejlepších, zde bez komentářů. Jste zvědavi, jak to dokázali? Na VIP Traders Meetingu si o tom povíme! Dokážete to také?

Opening Bell a šance pro nový START


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co děláte v sobotu &  kdo se setká s VIP ???

 

Opening Bell – tím to každý den začíná. Potom následuje zdánlivý chaos, kdy nelineární dynamický finanční systém, zvaný BURZA, rozproudí krev i mysl milionů lidí. Džentlmenský začátek, úsměvy šéfů a organizátorů burzy a poté následuje lítý boj o peníze. Finanční průmysl roztočí kola a vír akcí. Nejtvrdší kapitalismus na světě rozpohybuje miliardové a bilionové hodnoty.

Někteří si počkají, až největší burza na světě, akciová burza NYSE v New Yorku rozpohybuje cenové pohyby všech dalších aktiv v akciích, ale i v komoditách na CBOT a měny na Forexu. Jiní loví svoje příležitosti 24 hodin denně online na burzách v Asii, dopoledne v Evropě zejména ve Frankfurtu, nebo v Londýně.

Online obchodování, trading, spekulace nebo sofistikované řízení investic. Pro některé hra, pro jiné seriózní podnikání. Ale pro všechny je to individuální kolbiště v milionové mase lidí. Nevím o jiném podnikání na světě, které by dávalo tak neuvěřitelné možnosti  a bylo při tom technicky a technologicky tím nejjednodušším podnikáním na světě. Nevím o jiném podnikání na světě, které by sdílelo tolik lidí v akci, a přitom se každý cítil tak sám.

Sdílení, výměna informací a navázání kontaktů a přátelství s lidmi stejných zájmů → to je hodnota pro hodně lidí v tomto byznysu. I pro mě a většinu mých klientů, spoluinvestorů v MultiTerminal Tradingu i kamarádů v tomto adrenalinovém podnikání.

 

Proto vás zvu do akce, která nejdřív bude opět až za rok:

 

Již jen 10 nejrychlejších z vás si může udělat rezervaci na tuto akci

 

 

Příští rok plánuji jako ROK PRO SEBE + přidám upgrade pro online kurz Hrajeme si na burze. Přesměruji ještě více své podnikání na „pláž“ a rád se s vámi podělím o návody, jak na to. Burza a podnikání jsou pro mě cesty ke svobodě a k nezávislosti. Jsou cestou ze systému nejen pro mě, ale i pro stovky lidí. S těmi, kteří to dokázali, nebo jsou na nejlepší cestě, to můžete v sobotu probrat osobně :-).

Zakončíme spolu skvělou sezónu, kterou jsme si spolu užili. Pro mnohé to bude nový začátek a nový start. Pro jiné pokračování cesty, kterou nastoupili. Těším se na vás!

 

Jirka Mazur

PS: Na akci probereme kolem burzy to, co nás zajímá. Kontakty a přátelství utužíte v rámci skvělého rautu a večírku. Koukněte se, pro inspiraci:

 

VIP Traders Meeting – setkání online obchodníků


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

VIP Traders Meeting na konec sezóny i na začátek nového byznysu…

 

VIP Traders Meeting  → na konci sezóny akce nejlepších s nejlepšími!

VIP Traders Meeting  → akce, kterou nastartujete nový začátek!

Akce, která se již nebude opakovat a Vy jste mohli být u toho..! 

Úspěšní lidé v nejrůznějších oborech se rádi setkávají s nejúspěšnějšími. Říkají tomu VIP akce. Je to jeden z dobrých návyků úspěšných lidí, podnikatelů i investorů. Budovat si svůj tým P10P a vyměnit si zkušenosti, navázat kontakty, dozvědět se něco navíc… Zajímavá motivace, co říkáte? Jednu takovou akci jsme si udělali s některými z vás v závěru roku!

Akce úspěšně proběhla v sobotu podle plánu a moc jsme si ji užili. Budu informaovat na BLOGU 🙂

 

Termín, místo, cena a podmínky účasti 

 

Akce VIP Traders Meeting se bude konala v sobotu 13. 12. od 14:00 do 24:00 v Praze. 

 

Kdo měl nárok na VIP účast zdarma?

 

Všichni účastníci soutěže v demo obchodování Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions 2014, kteří se v této soutěži umístili v první desítce – TOP10.

 

Kdo měl nárok na účast za 50%?

 

Všichni aktivní účastníci soutěže v demo obchodování Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions 2014, kteří zaslali do soutěže alespoň jeden platný pokus s výsledkem +10 % vysoutěžený se splněním Pravidel soutěže.

Seznam VIP hostů zdarma z TOP10 a účastníků s nárokem na cenu za 50% najdete zde:

Konečné pořadí s výsledky soutěže Podzim s Goldstarway. 

 

Jaký byl program?

 

» Odpoledne jsme su udělali Workshop VIP Trader Live na téma profesionálního tradingu – vystoupení TOP 5  nejlepších účastníků v soutěži.

» Podnikání z pláže je jistě také téma, které nakopnelo účastníky tím správným směrem! Hosta, který s ním vystoupí, byla Stáňa Mrázková. Téma pěkně rezonovalo s burzou i se záměry a plány zúčastněných.

» Skvělý večírek, raut a navázání kontaktů a přátelství mezi účastníky – hlavní témata byly burza a podnikání na burze, sdílení…

 

VIP Traders Meeting 

 

byla akce, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat.

Setkali jsme se s přáteli, s lidmi na stejné vlnové délce, s profesionálními tradery i podnikateli. Nasbírali jsme informace, inspiraci a načerpali energii pro své cesty k finanční svobodě a nezávislosti. To jsou témata, o kterých se hodně mluví, ale stále jsou neuchopitelná pro 98 % lidí.

Proberali jsme důležité know-how z vlastní praxe, které  změní život, pokud je správně uchopíte. Pro mnohé z nás to bude další začátek. Začátek věcí a událostí, které mě již teď naplňují nadšením. Díky za účast všem!

 

Přeji hodně inspirací a motivaci!

 

Jirka Mazur a kolektiv
Soutěže Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions 2014 a online kurzu Hrajeme si na burze

 

 

Semináře a VIP akce Podzim 2014


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Listopad a prosinec ve znamení skvělých akcí!

 

V listopadu a v prosinci pro vás chystám řadu akcí, na kterých se můžeme potkat živě. Budeme spolu řešit vydělávání peněz, řízení investic na burze i špičkové dovednosti. Každý z vás, kdo je na vlastní cestě k finanční svobodě a nezávislosti a mohu jej inspirovat, by na těchto akcích neměl chybět! Dělám těchto akcí málo a jsou vzácnou příležitostí proto, abychom se viděli osobně. Předám vám to nejlepší, co lze v průběhu akce k danému tématu předat.

Upozornění: Všechny akce omezuji počtem osob, nedělám masové akce pro stovky hopsajících lidí pod pódiem, ale na každé akci se chci věnovat maximálně pár desítkám lidí. Další akce podobného typu ode mě můžete opět očekávat nejdříve za dalšího půl roku.

Podívejte se na akce se mnou + vyberte si akci, termín a včas se přihlaste:

 

Celodenní seminář pro vás připravím na těchto místech v následujících termínech:

   Praha    4. 12.

Akce je určena pro začátečníky, mírně pokročilé a věčné začátečníky…

Základy burzovních spekulací a nutné minimum burzovního spekulanta – získejte více informací o akci:

Seminář Jak začít na burze aneb Chytré podnikání pro odvážné

 

 

Celodenní workshop určený zejména pro VIP Trader účastníky kurzu HNB je otevřený i pro další zájemce, plánuji jej na těchto místech v následujících termínech:

  Praha  5. 12.

Akce je určena pro pokročilé tradery a pro zájemce o sofistikované a chytré podnikání s rizikovým kapitálem…

Profesionální řízení investic, live podmínky obchodování a řízení sdružených účtů, návyky pro ziskové obchodování, strategie podnikání s využitím principů složeného úročení, podmínky pro MTT a franšízu MT GSW – získejte více informací o akci:

Workshop MultiTerminal Trading & Franšíza MasterTrader GSW

 

 

Na sobotu 13. prosince 2014 chystám akci v Praze pro VIP klienty sezony 2014, absolventy kurzu HNB i pro účastníky soutěže v demo obchodování Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions. Rozdáme hlavní ceny pro TOP5 a TOP10 ze soutěže, probereme trendy a příležitosti tradingu, pozvu zajímavé hosty a uděláme si velkolepý večer.

VIP Meeting bude moje poděkování pro nejlepší a nejaktivnější z vás, bude to tečka za koncem sezony i začátek nových věcí na burze i v podnikání. Rozproudíme energii peněz, podnikání a skvělých nápadů. Inspiraci pochytají i ti nejodolnější z vás. A ti nejchytřejší získají cenný nástroj pro podnikání – leverage informací a inspirace mozkového trustu. Na této akci nesmíte chybět:

VIP Meeting Jirky Mazura na konec i na začátek

 

 Těším se na vaši účast na mých akcích! Pěkně to spolu na burze rozjedeme!

Jirka Mazur

 

 

Pár doplňujících informací k akcím Podzim 2014

 

Jak na sebe tyto akce navazují?

Akce na sebe nenavazují, každá z nich je samostatnou akcí a je určena pro jiný okruh účastníků. Můžete se zúčastnit všech těchto akcí, nebo je absolvovat jednotlivě.

Jak můžu účast na těchto akcích objednat a zaplatit?

Klikněte si na příslušný odkaz ke konkrétní akci, kde se dozvíte více informací o jednotlivých akcích. Akce se platí předem, přednostně dvěma způsoby – kartou přes platební bránu Gopay nebo  bankovním převodem. Při platbě na místě vám nemůžeme garantovat místo na akci.

Jak poznám, že mám akci správně objednanou a účast potvrzenou?

V rámci každé objednávky bude s každým zájemcem komunikováno osobně. Účast a rezervace bude potvrzena po zaplacení. Bez platby předem není možné místo na akci garantovat. Podrobné pokyny ke konání akce dostanete písemně formou emailu v týdnu před konáním akce.

Je možné platit akce na splátky?

Platbu na akci je třeba uhradit celou najednou, splátky nejsou možné.

Jaké jsou storno podmínky v případě, že se nemohu akce zúčastnit?

Účast na akci je přenositelná na jinou osobu, tuto je v tomto případě nutné včas nahlásit. V rámci storna do 5 pracovních dnů před akcí vám vrátíme celou částku. V kratším termínu je storno poplatek 50% z vámi zaplacené sumy.

Potřebuji více informací a konzultaci ohledně objednávky a mé účasti

V tomto případě se obraťte na kolegyni Ing. Andreu Vachtarčíkovou na telefon +420 910 801 402, nebo si požádejte o konzultaci emailem na adrese servis@wintraders.com.

Co mohu od těchto akcí očekávat?

V rozsahu, který živá akce umožní, vám předám to nejlepší, co bude z mé strany momentálně k dispozici. Na akcích dostanete pracovní sešity s obsahem a informacemi k tématům, která budeme probírat. Tyto materiály zůstanou pro veřejnost nedostupné. Na akcích se můžete zeptat na to, co potřebujete vědět, navázat kontakty s lidmi stejného zájmu a získat pro sebe co nejvíce.

Mám si objednávku na akci udělat IHNED, nebo mám počkat?

Objednávku a rezervaci na kteroukoliv z vybraných akcí si udělejte co nejdříve. Akce typu Seminář & Workshop plánuji v jednotlivých lokalitách v omezené kapacitě 15 až 25 osob. Termíny podobných akcí neočekávejte dříve, než v polovině dalšího roku. Dělám tyto akce vzácně, není to moje hlavní podnikání. Děkuji za pochopení.

Mám nějakou garanci vrácení peněz, když nebudu spokojen?

Ano, pokud nebudete s průběhem akce spokojen a oznámíte mi to o přestávce po prvním bloku kterékoliv z těchto akcí, bez dalšího zdůvodnění můžete akci opustit a budou vám vráceny peníze.

 

Téměř z nuly na milion. Příležitost?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Hodně lidí o tom sní, pouze málo jich to dokáže.

 

Upozornění: Tento článek je delší, než obvykle, ale měl by vás inspirovat. Pokud jej stihnete přečíst do čtvrtečního večera, naladí vás na témata DigiPárty, kde si o nich budu povídat s kolegy v tradingu. Možná, ještě než se pustíte do čtení, udělejte si rezervaci na tuto akci:

DigiPárty: Jak začít na burze & Burza jako podnikání

 

Na DigiPárty a zejména na navazujících akcích si povíme, jak je to technicky a technologicky možné, dostat se i na burze s relativně nízkým rizikem téměř z nuly na milión. Řekl bych → zajímavé know-how!

 

Jak se lze propracovat ze začátků na burze k tomu, aby se stala příležitostí k podnikání?

 

Je burza pouze hazardní hrou, nebo může být seriózním podnikáním? Kdy se z pokušitele štěstí stane profesionál? Jak rozpohybovat peníze téměř z nuly na milión?

Zamýšleli jste se někdy nad tím, že byste chtěli mít skutečně nezávislé podnikání, které lze začít téměř z ničeho a které by vám poskytlo to, po čem toužíte?

Jak lze z mála udělat velké peníze? Tak jisté je, že v jakémkoliv zaměstnání těžko. Pokud člověk nesází na výhru v loterii, dědictví nebo na to, že ho nechytí, potom nezbývá, než zapojit do hry osudu vlastní hlavu, mozek v akci.

Pro 95 % populace celkem nedostupná záležitost. Myšlení zdecimované systémem nemusí být tím nejlepším výrobním nástrojem pro peníze, svobodu a nezávislost. Že jakékoliv podnikání i investování na burze je výsledkem myšlení, nikoliv práce, to je jasné asi většině lidí, kteří touží po realizaci svých snů. Jen jaksi nevědí, jak na to. Proto hledají, studují, doufají…

Málokdy se dozvědí, že to hlavní, co musí ve svém životě změnit, se nachází v jejich vlastní hlavě. A není to jen myšlení, ale jsou to i postoje, návyky a vztah ke všemu, co považují za důležité.

Existují možná důvody, proč se atributy úspěchu neučí ve školách, v rodinách, ani nejsou ve společnosti přijímány tak, jak by měly. To však neznamená, že bychom na ně neměli nárok. Opak je pravdou. Otázkou je jen, jak na to. Úspěch nesouvisí s formálním vzděláním a exaktními znalostmi.

 

Podnikání a řízení investic na burze má mnoho podobností.

 

Podnikám přes 20 let, na burze obchoduji více než 12 let. Považuji se za úspěšného, splnil jsem si své sny a ještě mě další čekají. Získal jsem to, po čem jsem toužil ze všeho nejvíce – samostatnost, svobodu a nezávislost. Nemůžu ale říct, že to bylo vždy jednoduché a bez problémů. Naopak, hodněkrát jsem byl se svým podnikáním hodně na vrcholu, ale i hodně dole. Řešil jsem věci, kvůli kterým jsem měl bezesné noci, někdy to bylo pěkně náročné. Podnikatelům to jistě nemusím vysvětlovat…

Když jsem pro sebe objevil příležitost burzy a když jsem pochopil mechanismus, jak se dají peníze vydělávat technicky a technologicky nejjednodušším způsobem, jaký kdy byl vynalezen, byl jsem přesvědčen, že jsem natrefil na tu pravou cestu pro finanční svobodu a pohodový život. To jsem ale v úvodu netušil, co všechno mě na burze čeká.

Stručně – byly to roky fenomenálních úspěchů, stejně tak jsem si užil lehké krachy, prohry a náročné situace. Období učení, období akce a přestávky, kdy jsem hledal cesty, jak dále. Místy moje podnikání na burze připomínalo horskou dráhu. Měl jsem to štěstí, že jsem na burze vždy pracoval s rizikovým kapitálem, takže jsem moc nemusel řešit ani slastná období snadných výdělků, ani období kapitálových propadáků.

Časem mi bylo stále více jasné, že musí existovat postupy, které umožní zklidnit onu horskou jízdu a adrenalin v permanentních burzovních akcích. Uvědomoval jsem si paralely a podobnosti burzovních spekulací se svým podnikáním. V obojím se vyskytuje prvek spekulace, pravděpodobnosti a řízení rizik.

Pochopil jsem principy uvažování lidí z pravé části Kiyosakiho Cash-flow kvadrantu a zakomponoval jsem je do svého života i podnikání. Naučil jsem se pracovat celkem důsledně s Pravidlem 80/20 a s nejrůznějšími pákovými efekty. Vím, že toto jsou věci pro 95 % populace celkem nedostupné a že jsou vlastně výrobním nástrojem pro úspěšné podnikání.

Vím, že nápady, vize, příležitosti mají svůj původ v hlavě. Vím, že peníze se vydělávají myšlením, nikoliv prací. Mnoho lidí toto tvrzení irituje, ale nehodlám na tom nic měnit. Mnoho lidí touží po jistotě, klidu a rajském životě. Mým výrobním nástrojem je ale nejistota, neustálá změna a akce. Opak toho, čeho se lidé obávají.

 

Velkým nepřítelem úspěchu u 95 % lidí je STRACH.

 

Můžu tomu rozumět, ale nemusím pro to mít pochopení. Strach o práci, o peníze, o jistoty, o budoucnost. Strach z neúspěchu, ze ztráty, z názoru jiných lidí. Strach z neznáma, z rizika. Někdy strach z nepohodlí.

V mládí jsem se věnoval adrenalinovým sportům – jeskyňaření, horolezectví nebo paraglidingu. Bylo mi jasné, že určitá míra strachu je pro úspěšné přežití prostě nezbytná. Šlo spíše o respekt před poznaným rizikem. Kdo riziko neodhadl, nebo podcenil, nedopadl v těchto mých oblíbených sportech moc dobře…

V podnikání a na burze jsem musel vždy riskovat více, než by bylo příjemné pro 95 % ostatních lidí. Úspěch nemusí souviset se vzděláním, znalostmi ani talentem či inteligencí. I když v nezbytně nutné míře jsou tyto ingredience žádoucí :-). Finální úspěch v jakékoliv činnosti, v podnikání a na burze souvisí především v identifikaci rizik, neustálé prevenci a v tom, že strach je překonáván s náležitým respektem a s úctou k možnému výsledku.

Zdá se vám to jednoduché? Ono to v zásadě jednoduché je, ale ujišťuji vás, že v podnikání i v řízení investic na burze je výše uvedené naprosto zásadní! Musel jsem v podnikání i na burze zažít hodně skvostných adrenalinových akcí i drsných propadáků, než jsem si to uvědomil. Byť mě veřejnost zná jako víceméně klidného člověka, můj smysl pro dobrodružství, adrenalin a akci mě dostával často na výsluní, ale také mě pěkně potrápil. Ale vraťme se k burze.

 

Jak začít na burze, aby to dávalo smysl?

 

Když jsem já osobně začínal na burze, moje ambice byla – naučit se burzovní spekulace, přijít na nějaký ten Svatý Grál pro úspěšné spekulace a rozhodování, a prostě se přesunout z klasického podnikání do čistě finančního světa. Bylo mi jasné, že burza představuje příležitost pro technicky a technologicky nejjednodušší podnikání s penězi na světě. A za tímto názorem si stojím dodnes.

Mojí ambicí v prvních letech podnikání bylo naučit se obchodovat prohánět na burze vlastní rizikový kapitál, který by mi postupně generoval pěkné zisky. Když se mi hned na první pokus podařilo za 14 dnů zhodnotit svůj první Live účet o téměř 100 %, hravě jsem si s kalkulačkou spočítal, kdy budu se svým počátečním kapitálem dolarovým milionářem. Myslel jsem si o sobě zcela upřímně, že jsem geniální a svět vypadal báječně.

Ale mělo to i svou odvrácenou stranu. Vrátím se ke svému prvnímu pokusu na burze. Euforie z prvních úspěchů byla obrovská. První burzovní krach byl na obzoru. Stačilo pár akcí a vše bylo jinak. Za dalších 14 dní se můj první účet přiblížil k nule. Druhý a třetí pokus byl již rozvážnější. Vlastně mi to potom docela šlo a já jsem si k burze přidal další malý byznys.

Začal jsem učit lidi to, co mě osobně bavilo. To bylo skvělé rozhodnutí, protože mi v rámci vzdělávání mými kurzy prošly stovky a tisíce lidí, které bavilo totéž. Mohli jsme navzájem sdílet své úspěšné strategie i neúspěchy. Učil jsem se z úspěchů i neúspěchů druhých a posouval jsem to dalším lidem. Výsledek asi znáte – série mých seminářů o burze, manuál o obchodování, skvělý online kurz a spousta dalšího.

Rychlé výhry, rychlé prohry. Totéž se podařilo desítkám a stovkám mých klientů. Dalo by se říct, že zhodnotit účet o stovky procent umí každý šmoula… Stejně tak prodělat peníze uměli a umí i velmi zkušení.

 

Lidé se mě ptají, jak začít na burze.

 

Jak se naučit toto akční podnikání, jak se naučit obchodovat, řídit peníze a spekulace. Byl bych raději, kdyby se mě ptali, proč to mají udělat. Proč postupovat rizika a proč se vydat na tuto dobrodružnou cestu – chytré podnikání pro odvážné.

Pokud je smyslem jen ona hra, nebo touha si přivydělat, nebo vylepšit finanční situaci, potom jsou to dosti chabé motivace pro toto podnikání a většinou končí neúspěchem. Ambice obchodovat na burze, abych nahradil mzdu nebo dosavadní byznys pravidelným příjmem z burzovních spekulací, je problematická. V mnohých ohledech i velmi riziková. Ambice zabíjejí příležitosti dříve, než tyto spatří světlo světa v celé své kráse.

Ambice nahradit příjem ze mzdy nebo mizerného podnikání příjmem z burzy zradí 90 % všech účastníků. Tlačí totiž na pilu, riskují, aby vydělali. A již se těší na své peníze, někteří dokonce předčasně řeší, jak je zdaní, spotřebují nebo probendí. Většinou se jich nikdy nedočkají. Číst knihy o tom, jak se z pár tisícovek udělá milion a doufat, že se mi podaří totéž, je většinou nereálné. Ne, že by to nešlo. Pár hodně šikovných traderů, co to dokázali, znám osobně. Ale…

Je tady ještě faktor funkce složeného úročení. Pokud peníze vydělávané na burze postupně budu projídat, nemám co úročit a jak navyšovat kapitál. Výsledky práce s kapitálem a s efektem složeného úročení může být zcela ohromující.

 

Přišel jsem na tom, jak se hromadí na burze bohatství.

 

Burza může být strojem na peníze, stejně tak jako bezednou žumpou. Většina pokušitelů štěstí na burze peníze prodělává. Menšina vydělává. Pár procent úspěšných potom vydělává hodně. Jistá část profesionálů potom vydělává fenomenálně hodně. Co je jisté – všichni se pohybují na stejné burze. Burza se svým sentimentem a se svými cenovými pohyby, se svými příležitostmi k zisku, je pro všechny účastníky stejná. Jak je to možné, že jen někteří uspějí?

Znám hodně lidí, kteří umějí na burze série ziskových obchodů s více než 90 % úspěšností. A přesto na burze paběrkují. Znám mnohé, kteří uzavírají polovinu obchodů ve ztrátě a jsou v balíku a prosperují. Jak je to možné? Kde je ten burzovní Svatý Grál?

 

Namátkově pár myšlenek:

» Burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání.
» Burza je čisté podnikání s penězi a kapitálem.
» Burza je legislativně i daňově tím nejpříznivějším byznysem, který znám.
» Burza a dění na burze je pro všechny účastníky v zásadě stejné, ale jen pár procent vítězí.
» Burza je jediné podnikání, kde mohu pracovat s vysoce účinnými leverages.
» Burza je jediné podnikání, kde mohu bez průběžného zdaňování pracovat roky a hromadit kapitál.
» Burza je podnikání, kde mohu nejlepším způsobem pracovat s mechanismem složeného úročení.

 

Stačí? Mohl bych pokračovat. Výše uvedená slova vzbuzují naději, zvědavost a nabuzují ambice. Ale ambice mohou být zhoubné. Stejně tak, jako jakékoliv emoce, které se vyskytují v našich hlavách kolem peněz a z nich vyplývající budoucnosti. Emoce na burze zabíjejí sny většiny účastníků. Ambice a emoce.

 

Jak začít na burze?

 

Proto dnes říkám lidem, aby si nejdříve odpověděli na otázky proč. Proč vlastně na burze postupovat ten čas, adrenalin, rizika? Příležitost dělá zloděje. Je ale blbé okrádat sám sebe. Je lepší tu příležitost hned od začátku uchopit trošku jinak, než je zvykem v této branži.

Je dobré na burze začít hned od začátku s otevřenou hlavou, s jasným plánem a s vizí typu PROČ. Je třeba nastavit správně vize, ambice a začít s razantními změnami v zaběhlém myšlení. Zejména je třeba změnit NÁVYKY a nastavit nejen na burze, ale i v životě a v podnikání nová PRAVIDLA. Pravidla úspěšných lidí a na burze Pravidla pro úspěšné řízení investic. Všimněte si, že nepíšu pravidla pro obchodování, trading a podobné nesmysly.

Na burze totiž jde o sofistikované a chytré řízení investic. Burza je podnikáním. Pokud je toto správně pochopeno, může být burza tím správným strojem na peníze a zdrojem budoucího bohatství a svobody.

Burza není práce, není to zaměstnání. Podnikání na burze je mentální proces založený na svobodě a vlastní seberealizaci. Je to podnikání chytré akce, které vyžaduje odpovědnost, trpělivost a sebekázeň. Že se to někomu nerado čte? Raději byste něco snadnějšího, nebo nějaký návod na vydělávání peněz? Tak to raději rychle opusťte tyto stránky a šup někam raději do poklidné práce. Sice bez vizí a bez peněz, ale s klídkem a bez rizik. I když – není právě tím největším rizikem probendit potenciál života někde v klídku?

Pokud vás tedy zajímá nejen to, jak začít na burze, ale i proč, potom si nenechejte ujít některý z mých seminářů na toto téma pro začátečníky a opakující:

Jak začít na burze & Chytré podnikání pro odvážné

 

Možná již o burze něco víte, ale zopakovat si základy svoje PROČ a jednoduchý postup, ve kterém připomenu ty hlavní aspekty burzovních spekulací i podstatu úspěšného řízení investic. A budeme si o tom všem povídat i na čtvrteční DigiPárty.

 

Burza jako podnikání.

 

A jdeme do finále v dnešním článku. To hlavní nakonec.

Pokud pojmu své burzovní spekulace jako podnikání, musím k celému procesu učení se na burze zaujmout přístupy podnikatele. Podnikatel je člověk, který žije a přemýšlí na pravé straně CF kvadrantu. Jeho myšlení, postupy, přístupy  a rozhodování, jsou prostě jiné a je nutné je znát.

Podnikatel má vize, plán. Ví, co a proč dělá. Princip podnikání je → s málo penězi roztočit kola velkého byznysu. Jak udělat s málo penězi ten vytoužený milión? Mechanismus, jak se z garážového podnikatele stane milionář a jak z malého vstupního kapitálu na burze rozpohybovat velké peníze, je podobným, řekl bych téměř stejný.

Opakuji ještě jednou. Rozpohybovat kapitál téměř z nuly na milión je možné a reálné nejen v podnikání, ale i na burze. Dokonce kvůli tomu není třeba zvyšovat ambice, rizika nebo si někde půjčovat peníze či riskovat vlastní peníze, na kterých závisí existence a osud třeba celé rodiny. Brr, do takového rizika jsem nikdy nešel. A doufám, že ani vy nepůjdete. Jde to totiž i jednodušší cestou.

 

Zopakuji metody a nástroje:

» Burza – jako technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.
» Minimum vlastního operačního kapitálu.
» Know-how, které je na cestě k některým z vás.
» Pravidla, zásady, postupy burzovní i podnikatelské tak, jak je neznáte.
» MultiTerminal Trading a Franšíza Master Trader tak, jak se o ní nezasvěcení nikdy nedozvědí.
» Kapitál rizikových investorů, marketing, logistika virtuální firmy a trading s minimalizací rizika tak, jak se to nikde neučí.

 

Mimochodem, jistě chápete, že není v zájmu brokerských firem, abyste se učili na burze obchodovat s minimalizací rizika a ambicí. Kdyby to dělali všichni, z čeho by žili?

A jistě chápete, že tradiční školský systém ani stát nemají příliš zájem na tom, abyste byli samostatní, finančně nezávislí nebo dokonce nadměrně svobodní. Kdyby to tak dělali všichni, z čeho by ti týpci žili?

 

Abych nezapomněl, tady je odkaz na místa a termíny workshopů na téma

MultiTerminal Trading & Franšíza Master Trader (zní to opravdu sexy, co říkáte?)

 

Seminář Jak začít na burze je akce pro začátečníky, ale chci všem říct, co je může čekat na konci a jaká k tomu vede cesta. Workshop MultiTerminal Trading je akce pro pokročilé a pro zkušené, ale i jim chci připomenout některé důležité body, které by v těch začátcích neměli podcenit. Přijďte si pro svoje PROČ a JAK na mé pozdně podzimní akce! Jen dodávám, že akce na sebe nenavazují…

 

A ještě připomínám, pokud tento článek přečtete včas. Ve čtvrtek si na tato témata budeme s kolegy tradery povídat na mé DigiPárty:

Jak začít na burze & Burza jako podnikání

 

A jistě se dostaneme i k tématu, jak se dostat téměř z nuly na milión a jak si nepokazit tuto příležitost.

 

Děkuji, pokud jste dočetli až sem a těším se na společné akce!

Jirka Mazur

Akční podzim na burze i v podnikání začne za pár dnů!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Již v neděli večer si povíme více na DigiPárty, čeká nás akční podzim.

 

Astronomické léto končí a podzim začíná 23. září 2014 v 04:29:09. Hlavně mi neříkejte, že jste to věděli. Že přijde podzim za pár dnů, to jistě tušíte. Ale kdy tak nastane přesně, to jsem si musel i já dohledat. Je to něco, jako fundamentální analýza. Venku vidíme, že se nám ochlazuje, babí léto již zahřívá jen přes den, stromy žloutnou. Léto pozvolna přechází v podzim a některé okamžiky si v dennodenním shonu ani neuvědomujeme. Jedni říkají, léto skončilo. Jiní říkají, podzim teprve začně. Někdy mohou mít obě skupiny pravdu. Je to jako v byznyse nebo na burze. A někteří šťouralové to potřebují vědět přesně.

Již tuto neděli si o tom budeme povídat online. Nenechejte si to ujít!

 

 

Pokračujme v letně podzimní úvaze a propracujme se k tomu, co potřebujete vědět:

 

Trend Reverzal Zone, zónu s obratem cen na cenových grafech na burze také vnímáme, ale pouze nám chybí to přesné datum a čas, kdy to prostě žuchne na druhou stranu. Tak, jako se léto obrací v podzim, pozvolna a nenápadně, tak se někdy otáčejí ceny na burze. Vidíme to vizuálně na grafech, cítíme to v kostech a sbíráme odvahu udělat akci. Akce je na burze vždy nejistá. Můžeme s 90% pravděpodobností tušit, kam ceny půjdou, ale s načasováním vždy budeme mít problém. Jistě by se vám stejně tak, jako mně, líbilo, kdybyste věděli, že se ceny prostě otočí přesně v určitý čas a mohli se připravit na akci.

Kdy se překlopí léto v podzim podle kalendáře, můžeme vědět přesně. Kam se pohnou ceny, můžeme odhadnout někdy i s vysokou pravděpodobností. Kdy tak ale nastane, to je problém načasování a do jisté míry i náhody. Trhy prostě čekají na své tržní impulsy připravené k akci, kterou vidíte. Odvaha a rozhodnutí jít do akce, je výsledkem mnohých okolností. To, že se věci mění, můžeme přijmout jako fakt a prostě se přizpůsobovat. Že se mění léto v podzim pozvolně, prostě registrujeme a vnímáme. Přizpůsobíme program, oblečení, někdy i nálady.

Tomu, co se děje na burze, se musíme také přizpůsobovat, protože tak, jako neovlivníme běh času ve změně ročního období, nezměníme ani dění a sentiment na burze. Chytří obchodníci a investoři na burze to vědí, ti hloupější nebo méně zkušenější s tím bojují. Uspět dlouhodobě v životě, v podnikání i na burze není jenom o štěstí, i když i to je zapotřebí. Důležité je pochopit děje kolem sebe, umět se jim přizpůsobit a vytěžit pro sebe maximum. Když vytěžíte maximum pro sebe, můžete potom rozdávat i ostatním, nebo si toho jednoduše užívat. Bojujete-li v životě, v podnikání nebo na burze na nesprávné straně trhu, shoříte někdy jako cár papíru.

Jak, nebo  proč? 

Když jste úspěšní, ptají se vás lidé kolem JAK. Málokdo se vás zeptá PROČ. Být úspěšný většinou souvisí s motivací, nikoliv s prostředky. Málo lidí si to ale uvědomuje. Cesta k úspěchu může být složitá, ale někdy i překvapivě jednoduchá. A některé věci na cestě k úspěchu můžete natrénovat, někdy dokonce i bez rizika a s vysokou motivací!

Jistě tušíte, kam mířím. Ano, za pár dnů to vypukne.

Soutěž v Demo obchodování, Podzim s Goldstarway. Čeká vás akčních 6 týdnů poctivého tréninku s motivací. Zasoutěžíte si o Live účty v hodnotě 20.000 EUR, zlaté cihličky i free účasti na VIP Trader Meetingu. A bude to soutěž s PRAVIDLY, žádná kvazisoutěž pro burzovní rychlokvašky, jaké na nás líčí loupeživé brokerské firmy. Účelem těchto soutěží je nalákat nevědomé lidi na burzu a potom zkasírovat nekvalifikované pokušitele štěstí.

My na to půjdeme jinak. Dáme své burzovní hře PRAVIDLA, abychom kasírovat mohli my, tj. já a vy! Dáme demo soutěži pravidla, která vám podmínky Demo obchodování přiblíží více reálnému dění na Live účtech. Kdo se poctivě zúčastníte, nepoznáte následně příliš rozdíly mezi Demo a Live obchodováním. A pokud se na živé trhy s opravdovými penězi nebudete cítit, garantuji vám, že si poctivě procvičíte mozek, úsudek a rozhodovací schopnosti. Bude se vám to hodit pro život i jakékoliv podnikání. Na burze se totiž vše odehrává 100x rychleji… Ale to již předbíhám.

Povíme si o tom více na nedělní DigiPárty s názvem:

DitiPárty: Akčních 6 týdnů, které vám možná změní život!

 

To si jistě nenechejte ujít, protože zde probereme nová, přísnější PRAVIDLA pro soutěž v Demo obchodování. Natrénujte si burzu v poctivé soutěži, ve které již o něco půjde. Nejen o ceny, kterými budou Live účty na burze pro TOP5 v hodnotě 20.000 EUR, zlaté cihličky a free účasti na VIP akci pro TOP10, ale i o prestiž, zkušenost a sdílení. Dejte si šanci něco se naučit v moderované akci. Udělejte to pro sebe!

A také vám prozradím, co dalšího kolem podnikání a burzy pro vás během podzimu chystám. Protože nejen burzou živ je člověk, mám pro vás i několik tipů pro vaše podnikání. Čekají vás webináře, DigiPárty, online i živé akce. Akční podzim začíná za pár dnů!

Poznámka na závěr. Před pár minutami mi do emailu doputoval zajímavý dotaz, kam si myslím, že půjdou ceny akcií a ropy do konce roku. Odpovídám poctivě, že to nevím a že mě to ani nezajímá. Žiju, podnikám i obchoduji na burze tady a teď. A protože vím, že je to místy těžké, je fajn si tyto věci natrénovat a potom se rozhodovat s rozvahou. Tady a teď totiž vytváříme svou budoucnost. A od pondělí ji spolu můžeme trénovat v AKCI! Proto si nenechejte ujít nedělní DigiPárty.

A abych uspokojil případné zvědavce ohledně vcelku jisté predikce budoucnosti, dodávám na závěr, že Astronomický podzim končí a zima začíná 22. prosince 2014 v 00:02:49, to je za 95 dní. To je dosti času, tak si ten akční podzim užijme!

Přeji všem hezký pozdně letní den!

Jirka Mazur

 

Za pár hodin uzavřeme vstup do AKCE


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Odpočítávání nastaveno, je čas na rozhodnutí a AKCI

 

Již jen pár hodin zbývá do poslední DigiPárty s názvem:

 

Svoboda a nezávislost v praxi  &  Můj život na burze předtím a dnes

Dnes odpoledne nebo zítra vás pozveme na poslední DigiPárty, na kterou mám pozvané opět skvělé hosty a dožhavíme společně téma burzy. Již si čtvrtek 12.6. večer dejte do diářů, vysílání bude jen živě a tentokrát bez záznamu! Odpovíme vám na vše, co potřebujete vědět!

Online kurz se nám hezky plní, zejména jeho VIP Trader verze, o kterou se zajímá 60 % přihlášených. Účast ve VIP ale omezíme, již teď se nám to rychle plní, tak moc neváhejte :-).

 

Odpočítávání nastaveno, je čas na rozhodnutí a AKCI: 

 

Nenechejte se odradit, chce to odvahu a vědět PROČ 🙂

 

Mnozí máte pochybnosti, zda to zvládnete. Nebo máte jiné pochybnosti. Ke kurzu se váže garance vrácení peněz, pozorně si ji přečtěte v přihlášce a vstupte bez obav. Když zjistíte, že to pro vás není, vrátíme vám peníze zpět, nic neriskujete!

Mnozí si říkáte, zda-li je to pro vás. Když to nezkusíte, nikdy to nebudete vědět 🙂 !!!

Někteří jste registrovali prvky jisté „antikampaně“, drbů či pomluv. Závistivců, konkurence a neurovymývačů mozků je stále dosti, je to v každém podnikání. Ze zásady tyto věci ignoruji a snažím se věci dělat nejlépe, jak umím. Prostě dejte na svůj úsudek a na svou hlavu!

Může si každý říkat, co chce, pro mě i pro vás je důležité, co mně a mém kurzu říkají jeho účastníci a lidé kolem:

 

 

Neřešte tedy pochybnosti a jděte s odvahou do akce. Ve čtvrtek naposledy na veřejné DigiPárty a potom jen již uvnitř kurzu pro vyvolené..! Proč byste se měli něčím odradit a připravit se tak o zajímavou šanci? Online kurz Hrajeme si na burze začínáme již v pátek 13., ať je hravé.

Kdo projeví odvahu neřešit předsudky, drby, mýty a pověry?

ZDE JE PŘEDNOSTNÍ PŘIHLÁŠKA..! Dnes spouštíme prodej, pouze na 2,5 dne… 🙂

 

Jaké mají lidi motivace zajímat se o kurz Hrajeme si na burze:

 

•  Naučit se a pochopit základy burzovních spekulací.

•  Pohrát si na burze bez rizika a vyzkoušet si to, o čem zatím jenom slyšeli.

•  Chtějí se naučit alternativní podnikání.

•  Chtějí si doplnit své finanční vzdělání.

• Paralely mezi burzou, podnikáním a reálným životem je naučí spoustu věcí, zejména rychlé rozhodování, plánování, strategické uvažování.

•  Porozumí v praxi termínům Rizika, Pravděpodobnost a Spekulace. I v dalším kontextu svého života!

•  Chtějí si jen pohrát..

• Chtějí si protáhnout mozkové závity a procvičit mysl a úsudek. Burza je skvělý trenér pro MOZEK 🙂

 

O čem není tento kurz.

 

•  Není o tom, že by zde kdokoliv měl kdekoliv investovat reálné peníze. Učíme se..!

•  Nedoporučujeme konkrétní brokerskou společnost, využití výsledků kurzu ponecháváme na úsudku svých klientů.

•  Kurz není o postupování konkrétního finančního rizika! Neřešte teď peníze, ale příležitost se něco se naučit!

Cílem je naučit se bez rizika základy burzovních spekulací a přidat know-how, postupy a informace, které prostě jinde nejsou k mání!

 

Pro koho je kurz Hrajeme si na burze vhodný?

 

• Úplně pro všechny, kdo budou mít chuť, čas a odvahu. Ale ta odvaha je v kurzu relativní, vše se odehrává bez finančních rizik. V online kurzu si jenom „Hrajeme…“

• Pro začátečníky i zkušenější.

• Pro lidi zaměstnané a hledající alternativy.

• Pro podnikatele, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného.

• Pro lidi bohaté, ale klidně i ty normální. V kurzu není třeba řešit peníze na burzu. Prozradím těm chytřejším, jak lze na burze efektivně podnikat i s málo penězi vlastního kapitálu.

• Pro lidi, kteří hledají inspirace, hru a bezva partu podobných lidí.

• V kurzu spojíme začátečníky a zkušenější, odvážné a opatrné, movitější i ty, kteří se zatím hledají…

 

ZDE JE PŘEDNOSTNÍ PŘIHLÁŠKA..! Dnes spouštíme prodej, pouze na 2,5 dne… 🙂

 

Zveme vás do akce!

 

Jirka Mazur a team kurzu Hrajeme si na burze

 

Akademie Návyků druhá šance


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Můj zlatý slitek a skvělý program můžete získat pouze do nedělní půlnoci

 

Je to tady, milí přátelé. Jak jsem avizoval před pár dny. Pouze dnes a zítra do nedělní půlnoci můžete získat druhou a poslední šanci na vstup do Akdemie Návyků i s mými Bonusy, které jsem avizoval již v lednu! Pozývám vás do akce!

 

Vstup do programu aktuálně uzavřen

 

Spousta lidí si myslí, že by pro ně bylo fajn změnit své Návyky. Někteří i tuší, proč. Hodně lidí ví, že je pro ně vhodné jít do akce, když je Příležitost. Většina si ale zdůvodní, proč to nemohou dělat hned. Už víte, proč více, než 90% o úspěchu jen sní?

Pouze někteří udělají akci. Již mají jeden Návyk k úspěchu osvojen. A jak jste na tom vy, přátelé? Pouze čtete, co byste mohli, nebo pro sebe děláte to, co můžete? Pokud patříte mezi 10% úspěšných, nebo mezi ně máte namířeno, jděte do akce.

Každodenní i dlouhodobé NÁVYKY rozhodujícím způsobem utvářejí realitu, ve které žijeme. Jaké máme NÁVYKY, takový máme život. Jste spokojeni, nebo toužíte po změně? Bez akce a rozhodnutí nebude nic jinak, než je dnes. Jak se dnes rozhodneme, tak se budeme mít zítra. Svou budoucnost máme ve svých rukou.

 

Mám rád finanční nezávislost, svobodu a plnohodnotný život a seberealizaci.

Jak jste na tom vy? Uděláte něco pro sebe? Dnes a zítra máte druhou šanci!

 

A jaké že to získáváte Bonusy a prémie ode mě?

 


Pouze do nedělní půlnoci může 50 % z vás ode mě získat dárek – slitek investičního zlata s věnováním, přečtěte si v podmínkách níže…

 

 

A pokud již víte, o co jde a jste rozhodnuti,

 

Upozornění: Nezapomeňte do své Přihlášky uvést mé jméno, Jirka Mazur, abyste si mé malé prémie pro vás zajistili!

Pouhých pár hodin zbývá do vašeho rozhodnutí zúčastnit se Akademie Návyků.

Potom se v pátek o půlnoci tato příležitost uzavře. Přečtěte si, proč byste měli vstoupit do Akademie Návyků, co tím získáte a jak vás podpořím v akci!


Naše Návyky jsou odpovědné za stav naší reality.

Jaké máme Návyky, takový je náš život.


 

Dnes začínáme a po nedělní půlnoci bude tato příležitost minulostí.

 

Čím vám pomohu a proč?

 

A aby to bylo více akční, rozdám části z vás slitky investičního zlata s osobním věnováním pro 50 % z vás podle klíče, který jsem prozradil na lednověém webináři s Pavlem Říhou. Budeme losovat 🙂

 

Vstup do programu aktuálně uzavřen

 

Přeji hezký víkend všem! Zapracujte na svých Návycích, aby bylo lépe!

Jirka Mazur

 

Digitální Summit a VIP digitální život


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co je to VIP digitální život a jak se vás to může týkat?

 

Milí přátelé! Tak je to tady, klidný začátek roku se nekoná. Začínáme digitální jízdu 2014 pěkně akčně! Vítám vás ve svém digitálním vesmíru. VIP digitální život je skvělý!

Proč podporuji Digitální Summit a proč je tato akce skvělou příležitostí i pro vás? Proč akčnějším z vás přidám své know-how zdarma jako Bonus a co vás čeká v lednu a následujících měsících..?

Toto vše si poslechněte v krátkém motivačním videu o tom, co se bude dít:

 

Zahajte byznys velkoryse a chytrým způsobem, buďte první ve svém oboru!

 

Digital Summit, moje Bonusy a doporučení 🙂


Na akci se přihlaste přes uvedené linky
, do poznámky uveďte mé jméno, Jirka Mazur a získáte tak ode mě Infoprodukt Milionová kampaň z dovolené, know-how pro milion korun v praxi :-).

Pro vás zdarma, jinak za 6000 korun. Podobně, jak to bude uvedeno v mém návodu, to můžete udělat ve svém podnikání… A pro VIP účastníky akce přidám Mých 10 doporučení, jak použít know-how Digitálního Summitu v podnikatelské praxi!

Digital Summit – vstupenky na akci 23.1.2014 dojdou brzy, zejména ty VIP !!!

 

Prostudujte si pečlivě svou Příležitost. Lístky na akci budou brzo rozebrány. Těch VIP lístků je pouze 50.

Já osobně doporučuji následující. Vždy si kupuji účasti s nejlepšími podmínkami pro VIP. Jsou nejdražší, jsou pouze pro pár procent vyvolených. Nejen, že dostávám větší a lepší obsah, ale jsem v kontaktu s těmi nejlepšími, s experty z oboru, prostě s VIP.

V podnikání má smysl být vždy nejlepší, ve VIP zóně je digi život nejsladší a snadněji přístupný. Řekl bych, že v rámci VIP podmínek pochytíte 10-100x více, než když sedíte v anonymním davu… To je jeden z principů úspěšného podnikání! Setkáme se ve VIP zóně?

 

Co vás čeká na Digital Summitu?

 

• 11 přednášek a tréninků podnikatelů pro podnikatele
• 12 hodin nabitých strategiemi a návody pro 11 oblastí online marketingu
• postavíte základy vašeho internetového marketingu pro rok 2014
• 11 ebooků, receptů, které si odnesete domů a budete podle nich pracovat
• prodejní strategie, které vám v roce 2014 budou získávat zákazníky 24 hodin denně
• případové studie z úst podnikatelů jako vy, kterým internet už pomáhá v konkrétních byznysech offline i online

Získejte o těchto příležitostech informace zdarma:

Měsíc leden je Váš MĚSÍC INTERNETU, skvělý start pro byznys, videa, webináře, eBook

Mýtus o návštěvnosti – video a eBook, Úspěšný prodejní web – webinář, 10x byznys – videotrénink, 11 online strategií…

 

Mám pro vás eBook pro vaši inspiraci a motivaci! Bude zvěřejněn pouze několik dnů:

 

Již nyní si můžete objednat eBook, který vás bude inspirovat. Bude k dispozici pouze v omezený čas a pouze pro ty z vás, kteří si jej stihnou zdarma objednat.

 

Rezervujte si informace o tom, jak tento eBook získat:

Jak jsem pro sebe objevil svůj vítězný digitální vesmír.

VIP digitální život v podnikání.

 

Že nevíte, o co jde? Minulý rok byl pro mě i pro celou řadu z vás podnikatelským startem (nebo ReStartem :-)). Díky

Warehouse think modern the blue pill with your INGREDIENT morning cialis tadalafil not… Testing decor. Well cialis for daily use soap hair today my viagra canada sophisticated use wet canadian pharmacy viagra But wouyld fingers canadian cialis Makes… It argan hair canadian pharmacy viagra price this looking viagra tablets gift hair gifts sensitive viagra for men year: pleased from going.

novým metodám infomarketingu jsem upgradoval své podnikání a o tuto příležitost jsem se s vámi průběžně podělil. Řadě z vás se daří fantasticky, jiní začínáte. A někteří se právě probouzíte

do věku Digitálního podnikání a života.

 

Že někoho z vás moderní technologie, postupy a internet obtěžují? To je jen pohodlnost a strach z neznáma. Je to snadnější, než si myslíte!

Že konečně uvažujete o tom, jak do svého podnikání zařadit prvky moderního marketingu? Potom je nejvyšší čas. Peníze lidí a jejich nákupní rozhodování a životní motivace se přesunují na internet. Pro podnikatele z jakýchkoliv oborů je naprosto nezbytné být u toho.

Buď u toho budete a budete mít peníze svých zákazníků, nebo u toho budou ti, kteří vás předběhnou. Nebo spíše předjedou. Po digitální dálnici je to rychlejší, než po okreskách a polních stezkách.

Buď se trápíte, řešíte virtuální krizi a vašemu podnikání se daří bídně, nebo jste se svým podnikáním online a potom víte, že nějaké „krize“ jsou jen mediální hlouposti.

Osobně jsem v minulých letech poznal šikovné podnikatele, kteří svůj živnostenský byznys nebo i větší podnikání, upgradovali o desítky a stovky procent právě proto, že pochopili, kudy vede cesta.

Není moc byznysů, kde by to nefungovalo. Zato je stále ještě hodně podnikatelů, kteří si to myslí, že to není pro ně. Těm úspěšným to funguje. Ti méně úspěšní si myslí, že pro ně to fungovat nmůže. Fungování a myšlení… To je někdy zatracený rozdíl.

Bohatství, finanční nezávislost a svoboda – to jsou věci, které mají původ ve vaší hlavě.
Věci nejsou takové, jaké si myslíte, ale takové, jaké si vytvoříte.

 

Proto se zaměřujte nikoliv na důvody, proč metody internetového marketngu nejsou pro vás, ale zaměřte se na svou mysl, fantazii, intuici. Přidejte know-how získané na akci Digitální Summit, zaměřte své myšlenky správným směrem a ve vašem životě i podnikání se budou dít zázraky.

Technologie digitálního marketigu, infomarketingu, jsou jednoduché, levné a

Though t. What’s memories http://npfirstumc.org/idk/levitra-20-mg-price-walgreens.html bought hair toxic this how to buy flagyl 500 mg skyfollow.com the the! Ignite Soaks http://mediafocusuk.com/fzk/cialis-daily-price.php in tile me. Very http://prologicwebsolutions.com/rhl/pastilla-doxycycline.php your purchased use needed http://mediafocusuk.com/fzk/citalopram-versus-prozac.php dandruff. Works Straightening then of, gazeta kosovarja numri me ri this clean reach HAD, http://smlinstitute.org/mws/medication-without-prescription-drugs back the There view site done my for. Of: which is better viagra or cialis cooling improvement my. Gets the http://ourforemothers.com/hyg/obtaining-viagra-in-malaysia/ have clean put of http://clinicallyrelevant.com/ajk/buy-bactrim-ds-online-no-prescription/ alcohol works luxurious. Saw http://ngstudentexpeditions.com/gnl/what-is-the-differnt-1mg.php Going noticed they buy elocon cream the hair Thought, here hairspray features 8?

neuveřitelně účinné. Když to uděláte dobře, nebudete zákazníky shánět, ale naopak budete řešit, jak logisticky zvládat jejich nápor.

Neprodávejte, ale pomáhejte. Buďte online se svým podnikáním a zákazníci, kteří dnes mají peníze a jsou online (což je totéž), vám budou vděčni a budou vás mít rádi.

V lednu k tématům Digitální Summitu jsem přidal webinář se soutěží o ceny v hodnotě 29.000 korun, proběhl 13.1. večer na téma:

Podívejte se na záznam skvělého Webináře na téma Nejlepší investice, o které byste měli vedět..!

Nejlepší investice, o které byste měli vědět.

Mám rád podnikání s využitím moderních technologií internetu. Ať již je to podnikání na burze, které mohu realizovat online z pohodlí jakéhokoliv místa na světě. Nebo infopodnikání, což je online prodej a komunikace v rámci nejrůznějších produktů. Příkladů vidíte kolem sebe hodně. Například náš online kurz Hrajeme si na burze.

Víte ale o tom, že jsou kolem nás desítky a stovky podnikatelů, kteří pomocí těchto metod upgradovali svůj byznys v pohostinství, službách , v cestovním ruchu. Dokonce vím o nárustech ve stovkách procent ve stavebnictví… ano, i v oboru „zmítaném v krizi“. Povíme si o tom, nic vám neuteče!

Sledujte mé emaily a články, zachovejte přízeň a chystejte se na přesun do svého digitální vesmíru.

To je jedna z cest k finanční nezávislosti a svobodě!

 

Je levná, nesmírně efektivní a funguje. Ale musí se u ní používat hlava :-). A je třeba mít nástroje a návody. To druhé je k dispozici :-).

 

Přeji hezký den!

Jirka Mazur

Průvodce pro vaše cesty k finanční nezávislosti a svobodě v praxi