Opening Bell a šance pro nový START


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co děláte v sobotu &  kdo se setká s VIP ???

 

Opening Bell – tím to každý den začíná. Potom následuje zdánlivý chaos, kdy nelineární dynamický finanční systém, zvaný BURZA, rozproudí krev i mysl milionů lidí. Džentlmenský začátek, úsměvy šéfů a organizátorů burzy a poté následuje lítý boj o peníze. Finanční průmysl roztočí kola a vír akcí. Nejtvrdší kapitalismus na světě rozpohybuje miliardové a bilionové hodnoty.

Někteří si počkají, až největší burza na světě, akciová burza NYSE v New Yorku rozpohybuje cenové pohyby všech dalších aktiv v akciích, ale i v komoditách na CBOT a měny na Forexu. Jiní loví svoje příležitosti 24 hodin denně online na burzách v Asii, dopoledne v Evropě zejména ve Frankfurtu, nebo v Londýně.

Online obchodování, trading, spekulace nebo sofistikované řízení investic. Pro některé hra, pro jiné seriózní podnikání. Ale pro všechny je to individuální kolbiště v milionové mase lidí. Nevím o jiném podnikání na světě, které by dávalo tak neuvěřitelné možnosti  a bylo při tom technicky a technologicky tím nejjednodušším podnikáním na světě. Nevím o jiném podnikání na světě, které by sdílelo tolik lidí v akci, a přitom se každý cítil tak sám.

Sdílení, výměna informací a navázání kontaktů a přátelství s lidmi stejných zájmů → to je hodnota pro hodně lidí v tomto byznysu. I pro mě a většinu mých klientů, spoluinvestorů v MultiTerminal Tradingu i kamarádů v tomto adrenalinovém podnikání.

 

Proto vás zvu do akce, která nejdřív bude opět až za rok:

 

Již jen 10 nejrychlejších z vás si může udělat rezervaci na tuto akci

 

 

Příští rok plánuji jako ROK PRO SEBE + přidám upgrade pro online kurz Hrajeme si na burze. Přesměruji ještě více své podnikání na „pláž“ a rád se s vámi podělím o návody, jak na to. Burza a podnikání jsou pro mě cesty ke svobodě a k nezávislosti. Jsou cestou ze systému nejen pro mě, ale i pro stovky lidí. S těmi, kteří to dokázali, nebo jsou na nejlepší cestě, to můžete v sobotu probrat osobně :-).

Zakončíme spolu skvělou sezónu, kterou jsme si spolu užili. Pro mnohé to bude nový začátek a nový start. Pro jiné pokračování cesty, kterou nastoupili. Těším se na vás!

 

Jirka Mazur

PS: Na akci probereme kolem burzy to, co nás zajímá. Kontakty a přátelství utužíte v rámci skvělého rautu a večírku. Koukněte se, pro inspiraci:

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *