Akademie Návyků druhá šance


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Můj zlatý slitek a skvělý program můžete získat pouze do nedělní půlnoci

 

Je to tady, milí přátelé. Jak jsem avizoval před pár dny. Pouze dnes a zítra do nedělní půlnoci můžete získat druhou a poslední šanci na vstup do Akdemie Návyků i s mými Bonusy, které jsem avizoval již v lednu! Pozývám vás do akce!

 

Vstup do programu aktuálně uzavřen

 

Spousta lidí si myslí, že by pro ně bylo fajn změnit své Návyky. Někteří i tuší, proč. Hodně lidí ví, že je pro ně vhodné jít do akce, když je Příležitost. Většina si ale zdůvodní, proč to nemohou dělat hned. Už víte, proč více, než 90% o úspěchu jen sní?

Pouze někteří udělají akci. Již mají jeden Návyk k úspěchu osvojen. A jak jste na tom vy, přátelé? Pouze čtete, co byste mohli, nebo pro sebe děláte to, co můžete? Pokud patříte mezi 10% úspěšných, nebo mezi ně máte namířeno, jděte do akce.

Každodenní i dlouhodobé NÁVYKY rozhodujícím způsobem utvářejí realitu, ve které žijeme. Jaké máme NÁVYKY, takový máme život. Jste spokojeni, nebo toužíte po změně? Bez akce a rozhodnutí nebude nic jinak, než je dnes. Jak se dnes rozhodneme, tak se budeme mít zítra. Svou budoucnost máme ve svých rukou.

 

Mám rád finanční nezávislost, svobodu a plnohodnotný život a seberealizaci.

Jak jste na tom vy? Uděláte něco pro sebe? Dnes a zítra máte druhou šanci!

 

A jaké že to získáváte Bonusy a prémie ode mě?

 


Pouze do nedělní půlnoci může 50 % z vás ode mě získat dárek – slitek investičního zlata s věnováním, přečtěte si v podmínkách níže…

 

 

A pokud již víte, o co jde a jste rozhodnuti,

 

Upozornění: Nezapomeňte do své Přihlášky uvést mé jméno, Jirka Mazur, abyste si mé malé prémie pro vás zajistili!

Pouhých pár hodin zbývá do vašeho rozhodnutí zúčastnit se Akademie Návyků.

Potom se v pátek o půlnoci tato příležitost uzavře. Přečtěte si, proč byste měli vstoupit do Akademie Návyků, co tím získáte a jak vás podpořím v akci!


Naše Návyky jsou odpovědné za stav naší reality.

Jaké máme Návyky, takový je náš život.


 

Dnes začínáme a po nedělní půlnoci bude tato příležitost minulostí.

 

Čím vám pomohu a proč?

 

A aby to bylo více akční, rozdám části z vás slitky investičního zlata s osobním věnováním pro 50 % z vás podle klíče, který jsem prozradil na lednověém webináři s Pavlem Říhou. Budeme losovat 🙂

 

Vstup do programu aktuálně uzavřen

 

Přeji hezký víkend všem! Zapracujte na svých Návycích, aby bylo lépe!

Jirka Mazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *