Proč nepodporuji PRODEJ TALENTU, ale projekt DK ano?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Každá mince má dvě strany & peníze jsou peníze…

 

Že bych podpořil něco, jako Prodej svůj talent?

 

Asi vás překvapím, posílám vás do akce, ale svůj talent neprodávejte!

A že bych k tomu přidal svůj zcela nový kurz v té nejlepší verzi v hodnotě 17.760 korun zcela zdarma?

Říkáte si, že jsem se zbláznil a co to tropím poté, co se rok vymezuji vůči čemukoliv, co zavádí lidi na Levou stranu? Ok, dejme tomu. Vysvětlím:

Jistě jste si všimli, že můj kamarád a expert na internetový marketing, David Kirš, žhaví akci s názvem Prodej svůj Talent.

Zde jsou dva důvody, proč byste měli zpozornět, jít do akce a mít po ruce kalkulačku:

1) Prodávat svůj čas, talent a potenciál?

» Je vám určitě jasné, že podobné termíny, jako “prodej svůj talent, prodávej sám sebe, buď expertem a prodávej to…”, jdou celkem mimo mě a mimo záměr mého podnikání. Možná ještě před rokem bych byl více nadšený. Ale protože již několik let učím lidi na burze, 26 let podnikám a o podnikání něco vím, tak je mi jasné, že to je cílení z Levé strany na Levou stranu cash-flow kvadrantu. Alespoň tím názvem a podprahovým osobním rozvojem.

» Protože už téměř 10 měsíců se svými klienty řeším návody, vychytávky a tajemství podnikání v programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ a posledních pár týdnu otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE, nemohu je motivovat k tomu, aby prodávali svůj čas, talent či potenciál…

» Vy víte, že prodávat svůj čas, talent a potenciál je v zásadě služba Levé strany pro Levou stranu. Prostě se zde mele všechno na BURZE PRÁCE… Od toho se také odvíjí úskalí potenciálu takového podnikání.

» Ale to jistě víte, pokud sledujete moje články a videa na blogu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. A pokud ne, hned to napravte!

Když jsem zaregistroval novou kampaň Davida Kirše s názvem Prodeje svůj talent & Prodej sám sebe, tak mi bylo jasné, že ten marketing je na Levou stranu jako vyšitý. No prostě osobněrozvojový David. Ale je to kamarád, tak to prostě má, respekt…

Popravdě, z toho názvu “Prodej svůj talent” mi naskakují pupínky a z doporučení, jak prodávat talent či sama sebe, také. Ale odpojím se od nevhodně pojatého marketingu a jdu k podstatě.

Nicméně jsem si udělal čas a podíval jsem se na Davidovu videopřednášku na jednom z jeho webinářů. Mile překvapil. Trochu ubral toho osobního rozvoje a přidal fakta a dovednosti. I když je to obsahově hodně zaměřeno na něco, jako Expert Economy, dává mi to smysl.

Mezi námi, vůbec to není pouze o prodeji nějakého talentu či expertních dovedností, ale o tom, jak tyto chytré technologie, postupy, návody a dovednosti využít opravdu v téměř každém podnikání tak, aby to pěkně rozpohybovalo peníze a cash-flow.

Expert Economy jako obor opravdu funguje a u nás je v plenkách. Podnikání a výsledné peníze pramálo souvisí s tím, jaký je kdo expert a na co má telent. Nicméně jděme mimo téma a polemiky.

 

2) Podívejme se na to z jiného úhlu.

Odmyslete si tu osobněrozvojovou motivaci, ona totiž moc nefunguje. Nebudete nikdy bohatí, když budete jen pro něco nadšení. Musíte opravdu rozumět tomu, jak a kde vznikají peníze v podnikání a jak je dostat k sobě. Nic více, nic méně.

 

Důvody, proč jsem se rozhodl vstoupit do hry a do podpory

 

nového online programu Davida Kirše, jsou tyto:

 Potvrzuji jednu zásadní věc. Již několik let používám v praxi metody, návody, postupy a vychytávky z dílny Davidovy. Mohu doložit v číslech, že mi to ročně udělá dosti milionů korun.

 Používám a vylepšuji pro sebe vše, co bude obsahovat jeho nový online kurz Prodej svůj Talent. Buduju značku, dělám online marketing, používám jeho milionové nástroje. Pouštím do světa eBooky, online kurzy, členské sekce, kluby a předplatné.

Vím a umím si představit, že toto know-how, jehož základy opravdu získáte levně, umí rozpohybovat peníze a příležitosti.

Nakonec jsem asi chodící reklamou na Davidovy kurzy. Vygumoval jsem si z nich ten nadměrný osobní rozvoj a nadšené motivace, které vhánějí lidi do pastí na Levou stranu a vybírám si z nich tu fungující podstatu – byznysové návody, postupy, inspirace, dovednosti a fungující marketingové postupy.

 Osobně všem svým klientům doporučuji zapojit pákové efekty internetového byznysu do vlastního podnikání. Neznám nic lepšího a více efektivního.

David cílí prostě na svoje cílové skupiny a svým způsobem. OK, respekt… Moje cílové skupiny jsou jiné. A když si odkrojí to přebytečné sádélko osobního rozvoje a zachytí podstatu, výsledky mohou být naprosto ohromující.

Ano, zvažoval jsem, zda tuto kampaň podpořím. Již více, než 8 měsíců žádné kampaně nepodporuji. Věnuji se svému podnikání a vím, že kam zaměřuji pozornost, tam mi to roste. A také vím, KDE JSOU MOJE PENÍZE. Vydělává mi to více a je to akčnější.

 

Každá mince má dvě strany & peníze jsou peníze…

 

A mám teď na mysli zejména vaše peníze!

 Davidův nový online program je zkratkou k řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE.

Internetový marketing je o tom, vyrobit si či identifikovat cílovou skupinu.

Internetový marketing je o nejefektivnější komunikaci a o předání poselství.

 Podstatou podnikání není prodej talentu, či expertní činnosti, ale poskytnout ŘEŠENÍ a HODNOTU lidem na druhé straně.

Neznám aktuálně lepší a výnosnější investici, než je investice do vlastního podnikání a do vlastní továrny na peníze s podporou internetu. A platí to v jakémkoliv podnikání.

Shodou okolností také žhavím skvělé téma, je opravdu o podnikání a je klíčové. 

Je to téma KDE JSOU MOJE PENÍZE. Je to téma, v rámci kterého řešíme s klienty klíčové otázky o tom, kde a jak vznikají peníze v podnikání a také správné pořadí akcí. Nakonec i tu expertní činnost… A protože za pár dnů zveřejním možnost vstupu do programu a tréninku s názvem KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILONOVÝ POTENCIÁL, nabízí se zde šance, oba kurzy – můj a Davidův, pěkně myšlenkově propojit!

 

Jděte do toho, povím vám proč!

 

Rozhodl jsem se v závěrečné fázi Davidovy kampaně jeho kurz podpořit.

Hodně jsem to promýšlel.

Davidův program je něco, jako generátor a motor při řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE v praxi. A protože chci tyto myšlenky uvést pro vás na pravou míru, se všemi účastníky Davidova programu, kteří využijí mojí nabídky, udělám navíc minimálně webinář. A bude-li vás dostatečný počet, alespoň 20-30, udělám pro vás živou akci zdarma, abychom odstranili z programu Prodej svůj Talent ten osobně rozvojový nános z Levé strany a vysvětlili si, jak to pořádně vytěžit v byznysové praxi. 

Již za pár dnů pošlu do databáze přeprodej na moje programy, na které čeká pěkná fronta lidí!

TOP verzí bude balíček, který bude obsahovat komletní nabídku:

VIP FIRST CLASS PACKET

Business & Workshop & VIP Meeting v jednom za zvýhodněnou cenu!

 

Tento balíček bude obsahovat:

  1. Online trénink KDE JSOU MOJE PENÍZE obsahující 7 + 1 modulů s klíčovým obsahem, které odhalí, jak získat nejdůležitější tajemství z Pravé strany. Jak a kde vznikají peníze v podnikání a jak si osvojit klíčovou dovednost a návyk?
  2. Program MILIONOVÝ POTENCIÁL odhalující postupy a klíčové faktory pro to, jak vytěžit ze své příležitosti opravdu maximum. Bude obsahovat 7 + 2 moduly, videopřednášky, audio, PDF – prostě můj standard…
  3. Workshop & VIP Meeting – celodenní živou akci našlapanou obsahem, síťováním a skvělým večírkem pro všechny.

Tento balíček v ceně 17.760 Kč – 658 EUR budu za pár dnů nabízet v omezeném čase v předprodeji.

Ale vy ho můžete právě teď získat zcela zdarma! Ano, zcela zdarma můžete získat moje nejlepší know-how z podnikání a to, co teď rezonuje tisícovkou lidí v mé databázi!

Tedy pokud uvážlivě zainvestujete jinde :-). Tou jinou investicí mám na mysli program Davida Kirše Prodej svůj talent LIVE TRAINING + ONLINE ACADEMY, který prodává za částku 19.750 Kč + DPH.

Takže pokud je suma 19.750 plus DPH dostupná a chcete svůj MILIONOVÝ POTENCIÁL rozjet a vytěžit naplno, využijte této možnosti mít 2 AKCE ZA JEDNU CENU a mít tak můj VIP FIRST CLASS PACKET zdarma. Tato možnost expiruje 14. března a

 

Davidův kurz…

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila

Nezapomeňte do pole Poznámka v objednávce napsat moje jméno Jirka Mazur! Je to klasická affiliate spolupráce, kdy já celou svoji odměnu z ní investuji do vás! Tak toho koukejte využít!

Přátelé, opravdu je to příležitost, kterou jistě nebudu opakovat. Je právě teď a tady.

Mít dva špičkové kurzy za cenu jednoho, spojit témata od dvou nejlepších online marketérů na čs. trhu, to se počítá! Vezměte kalkulačku do ruky a jděte do akce!

» Mimochodem vás bude David učit postupy, jak budovat značku na internetu, jak vytvářet online produkty, jak na marketing a používání nástrojů na internetu. Přidává návody, jak prodávat svůj eBook, seminář, online program nebo předpatné či klub.

» David učí dovednosti, já vám přidám tipy pro podnikání, jak je využít a přetavit v MILIONOVÝ POTENCIÁL  v praxi :-).

»  A hlavně neřešte ten prodej talentu a expertní činnosti, pokud to s vámi nerozonuje. Ukážeme si, jak z Davidova know-how vytřískat pro sebe něco, jako MILIONOVÝ POTENCIÁL!

» Pokud ale cítíte, že těmi experty online chcete být, mám pro vás také tajemství, o kterých jsem si jistý, že vám je David neřekne. O to větší je důvod být ve střehu a naplánovat si pro sebe kombinaci PsT a mého programu KDE JSOU MOJE PENÍZE. Davidovy postupy jsou ok, ale…

» Moje tajemství je, že do těchto postupů přidávám jisté ingredience a tajemství z PRAVÉ STRANY, které fungují a jsou podstatou úspěšného podnikání. A správné pořadí otázek a kroků… To vše můžete ode mně získat, abyste pro sebe získali ty správné dovednosti a postupy od Davida a nezapráskali se do prodeje svého talentu, experta či na slepou kolej. Prostě vám ukážu, jak to dělám já a dám vám opravdu dobré rady…

Tak se mějte fajn, objednejte si Davidův program PsT a k němu zdarma získejte ten můj program a trénink KDE JSOU MOJE PENÍZE v plné palbě za cenu 17.760 korun ve verzi VIP FIRST CLASS PACKET a počkejte si na moje další zprávy! Bude to opravdu dobré ŘEŠENÍ… A také opravdová HODNOTA, žádné hypno…

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

V případě dotazů či nejasností mě kontaktujte na emailu jiri@wintraders.com, nejsem úplně online, protože funguji s časovým posunem 7 hodin :-).

Mějte se krásně!

Jirka Mazur
Canggu, Bali

Dnes anebo nikdy?


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Myšlenka-rychlost-akce a výsledek spolu prostě souvisejí!

Stav života, podnikání i bankovního konta je u každého jedince výsledkem toho, jak přemýšlel a jednal v minulosti. Pokud člověk chce věci jinak, potom je nutné přemýšlet a jednat jinak. Jednoduchá úvaha. Jednoduchá pro pár lidí, ale většina se řekne – takto jednoduché to být nemůže. A jedou dále ve starých kolejích, které vedou po staré trati. Tvrdím, že způsobem myšlení to vše začíná. Podívejme se spolu na následující výroky.

 

Víte, že jen cca méně, než 10 % lidí si říká tyto výroky? Co si o nich myslíte vy?

 

• Peníze se nevydělávají prací, ale procesem myšlení!
• Myšlení nebolí a je v pohodě, pokud je ve flow!
• Je důležité být první a nečekat na něco, až…
• Je důležité to udělat a neodkládat na někdy…
• Je důležité se zúčastnit a ještě důležitější je vyhrávat!
• Štěstí přeje připraveným & lenochům se vyhýbá!
• Výsledek následuje po akci, nikoliv po zbožném přání!
• 90 % všech peněz, majetku a zdrojů má k dispozici méně, než 10 % lidí a je to tak OK…
• Existují tajemství, jenž zůstanou skryta těm, kteří je nehledají…

 

Jo, dejme tomu 20 % lidí to tak napadne, půlka s tím něco udělá. Řekl bych, že více, než 80% lidí se neztotožní s výše uvedenými výroky a je to tak dobře. Někdo přece musí dělat na Levé straně. Jak by ten svět vypadal, kdyby všichni chtěli mít svobodu času, nezávislost a naprostou seberealizaci? Někdo přece musí platit nekřesťanské daně, poslouchat, přežívat a potvrzovat systému vše špatné, co sice velká část lidí bere jako újmu, ale jen podstatně menší část lidí s tím něco opravdu udělá…

 

Až se zde zdráhám vůbec vyslovit, či napsat myšlenkové pochody většinou mlčící, sem tam reptající většiny:

 

• Uč se, studuj, aby z tebe něco bylo…
• Zařaď se do systému, buď vzorný občan, dodržuj vše, co ti říká systém, škola… Kdo vlastně?
• Myšlení bolí, práce šlechtí (osvobozuje…), zaplňuje čas…
• Musím přece něco dělat, abych přežil & do důchodu daleko…
• Peníze nejsou všechno & kazí charakter…
• Těm zbohatlíkům se to říká, do továren s nimi…
• Štěstí sedne i na vola, co bych se snažil…
• Výsledek je štěstí, protekce, náhoda…
• Jo, zajímavé ty kecy nahoře. Ale kdo pomůže nám, chudákům?

Brrr… Dochází mi fantazie na ty levostranné kecy. Vlastně je vůbec neznám a ani se jimi nezabývám. Ani mě nikdy nenapadly… Asi proto se mám – celkem dobře :-). Hmm, teď vím, že jsem naštval 80% většinu. Ale co s tím nadělám, když jim stejně neumím poradit. Soucit, ano ten mám. Ale svoje poslání vidím přece jen jinde…

 

Nebo takové ty přechodové řeči, možná to znáte:

 

• Jo, možná bych do toho šel, ale o víkendu mám program, zábavu…
• Jo, zajímavý email, zajímavý článek – mrknu se na něj až pak…
• Jo – možná má ten Jirka v ledačems pravdu, udělám to až…
• Hmm, zajímavý článek. Počkám si na další a pak uvidím..
• Jo, PRAVÁ STRANA – na tu bych opravdu rád, ale nemám → čas, prostor, peníze, svobodu, vzdělání, odvahu, informace, inspiraci, nevím jak – nevím proč…?
• Hmm – počkám, až co ostatní. Vlastně, Co říkají ostatní lidi o tom programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ?
No, zajímavé, ale počkám, teď nemůžu. Půjdu jindy, až pak, až někdy…

 

Tak, a tak je to se vším 🙂 !!! Proto je nás na té PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu tak málo a nikdy nás nebude více, než 10% !!! Nejsem idealista a ani to tak nechci. Proto jsem rád, když se mi nechápající odhlašují z emailů a odběru zpráv! Sakra – proč jste to neudělali vy? Víte, co riskujete?

 

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, to není jen pohádka.

 

Navíc to nejsou žádné jistoty a klídek. Peníze, život ve smysluplném podnikání, svoboda času a nezávislost – to opravdu nejsou hodnoty a vize pro každého. Víte, že 80% lidí to prostě nedá? Oni raději ty jistoty přece jen… a klídek… a neriskovat…

Ale protože vím, že dost lidí Cesta na Pravou stranu, ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ a vše kolem zajímá, rozjel jsem programy z Pravé strany, do kterých sázím 25 let zkušeností z podnikání, know-how, postupy, návody, rady, vychytávky. Jde to skvěle, mám výsledky a baví mě to :-). Co si více přát?

 


 

Jo – tuto sobotu 24.10. v Praze jsem dělal pro veřejnost celodenní seminář a VIP Párty právě na téma ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & 13 BYZNYSOVÝCH TAJEMSTVÍ

A pozval jsem si i skvělé hosty, kteří také přednášeli. Jako hosté vystoupili Jan Polák – expert na Dynamiku Bohatství a firemní koučink, Michal Zuza – expert na “avatary” v podnikání a Tomáš Pelikán – expert na offshore podnikání. V této sestavě a kombinaci byli na takové akci poprvé a zřejmě i naposledy!

Proč to píšu? Původně zde, na závěr článku byla pozvánka do akce pro ty z vás, kdo se umíte rozhodovat rychle – byznysově – chytře – odvážně! Neboť pouze takovým patří svět, takoví lidé přetvářejí svět kolem sebe a zejména svoji budoucnost.

Myšlenka-rychlost-akce a výsledek spolu prostě souvisejí!

 

Takže buď jste to dali v sobotu, nebo to dáte dnes anebo nikdy!

Pro ty z vás, kteří jste to v sobotu nestihli, mám akci na ihned – stáhněte si můj e-book zdarma. Ale pozor, je zde časovač na pár hodin, tak ať to neprošvihnete!

» První a nejrozsáhlejší e-book o konceptu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ obsahující i 13 tajemství byznysu dnes ke stažení zdarma:

 

E-book ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ ke stažení zdarma pouze 13 hodin…       je zde!

                     

 

Mějte se krásně!
Jirka Mazur
Podnikatel a autor konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

 

 

Akční podzim na burze i v podnikání začne za pár dnů!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Již v neděli večer si povíme více na DigiPárty, čeká nás akční podzim.

 

Astronomické léto končí a podzim začíná 23. září 2014 v 04:29:09. Hlavně mi neříkejte, že jste to věděli. Že přijde podzim za pár dnů, to jistě tušíte. Ale kdy tak nastane přesně, to jsem si musel i já dohledat. Je to něco, jako fundamentální analýza. Venku vidíme, že se nám ochlazuje, babí léto již zahřívá jen přes den, stromy žloutnou. Léto pozvolna přechází v podzim a některé okamžiky si v dennodenním shonu ani neuvědomujeme. Jedni říkají, léto skončilo. Jiní říkají, podzim teprve začně. Někdy mohou mít obě skupiny pravdu. Je to jako v byznyse nebo na burze. A někteří šťouralové to potřebují vědět přesně.

Již tuto neděli si o tom budeme povídat online. Nenechejte si to ujít!

 

 

Pokračujme v letně podzimní úvaze a propracujme se k tomu, co potřebujete vědět:

 

Trend Reverzal Zone, zónu s obratem cen na cenových grafech na burze také vnímáme, ale pouze nám chybí to přesné datum a čas, kdy to prostě žuchne na druhou stranu. Tak, jako se léto obrací v podzim, pozvolna a nenápadně, tak se někdy otáčejí ceny na burze. Vidíme to vizuálně na grafech, cítíme to v kostech a sbíráme odvahu udělat akci. Akce je na burze vždy nejistá. Můžeme s 90% pravděpodobností tušit, kam ceny půjdou, ale s načasováním vždy budeme mít problém. Jistě by se vám stejně tak, jako mně, líbilo, kdybyste věděli, že se ceny prostě otočí přesně v určitý čas a mohli se připravit na akci.

Kdy se překlopí léto v podzim podle kalendáře, můžeme vědět přesně. Kam se pohnou ceny, můžeme odhadnout někdy i s vysokou pravděpodobností. Kdy tak ale nastane, to je problém načasování a do jisté míry i náhody. Trhy prostě čekají na své tržní impulsy připravené k akci, kterou vidíte. Odvaha a rozhodnutí jít do akce, je výsledkem mnohých okolností. To, že se věci mění, můžeme přijmout jako fakt a prostě se přizpůsobovat. Že se mění léto v podzim pozvolně, prostě registrujeme a vnímáme. Přizpůsobíme program, oblečení, někdy i nálady.

Tomu, co se děje na burze, se musíme také přizpůsobovat, protože tak, jako neovlivníme běh času ve změně ročního období, nezměníme ani dění a sentiment na burze. Chytří obchodníci a investoři na burze to vědí, ti hloupější nebo méně zkušenější s tím bojují. Uspět dlouhodobě v životě, v podnikání i na burze není jenom o štěstí, i když i to je zapotřebí. Důležité je pochopit děje kolem sebe, umět se jim přizpůsobit a vytěžit pro sebe maximum. Když vytěžíte maximum pro sebe, můžete potom rozdávat i ostatním, nebo si toho jednoduše užívat. Bojujete-li v životě, v podnikání nebo na burze na nesprávné straně trhu, shoříte někdy jako cár papíru.

Jak, nebo  proč? 

Když jste úspěšní, ptají se vás lidé kolem JAK. Málokdo se vás zeptá PROČ. Být úspěšný většinou souvisí s motivací, nikoliv s prostředky. Málo lidí si to ale uvědomuje. Cesta k úspěchu může být složitá, ale někdy i překvapivě jednoduchá. A některé věci na cestě k úspěchu můžete natrénovat, někdy dokonce i bez rizika a s vysokou motivací!

Jistě tušíte, kam mířím. Ano, za pár dnů to vypukne.

Soutěž v Demo obchodování, Podzim s Goldstarway. Čeká vás akčních 6 týdnů poctivého tréninku s motivací. Zasoutěžíte si o Live účty v hodnotě 20.000 EUR, zlaté cihličky i free účasti na VIP Trader Meetingu. A bude to soutěž s PRAVIDLY, žádná kvazisoutěž pro burzovní rychlokvašky, jaké na nás líčí loupeživé brokerské firmy. Účelem těchto soutěží je nalákat nevědomé lidi na burzu a potom zkasírovat nekvalifikované pokušitele štěstí.

My na to půjdeme jinak. Dáme své burzovní hře PRAVIDLA, abychom kasírovat mohli my, tj. já a vy! Dáme demo soutěži pravidla, která vám podmínky Demo obchodování přiblíží více reálnému dění na Live účtech. Kdo se poctivě zúčastníte, nepoznáte následně příliš rozdíly mezi Demo a Live obchodováním. A pokud se na živé trhy s opravdovými penězi nebudete cítit, garantuji vám, že si poctivě procvičíte mozek, úsudek a rozhodovací schopnosti. Bude se vám to hodit pro život i jakékoliv podnikání. Na burze se totiž vše odehrává 100x rychleji… Ale to již předbíhám.

Povíme si o tom více na nedělní DigiPárty s názvem:

DitiPárty: Akčních 6 týdnů, které vám možná změní život!

 

To si jistě nenechejte ujít, protože zde probereme nová, přísnější PRAVIDLA pro soutěž v Demo obchodování. Natrénujte si burzu v poctivé soutěži, ve které již o něco půjde. Nejen o ceny, kterými budou Live účty na burze pro TOP5 v hodnotě 20.000 EUR, zlaté cihličky a free účasti na VIP akci pro TOP10, ale i o prestiž, zkušenost a sdílení. Dejte si šanci něco se naučit v moderované akci. Udělejte to pro sebe!

A také vám prozradím, co dalšího kolem podnikání a burzy pro vás během podzimu chystám. Protože nejen burzou živ je člověk, mám pro vás i několik tipů pro vaše podnikání. Čekají vás webináře, DigiPárty, online i živé akce. Akční podzim začíná za pár dnů!

Poznámka na závěr. Před pár minutami mi do emailu doputoval zajímavý dotaz, kam si myslím, že půjdou ceny akcií a ropy do konce roku. Odpovídám poctivě, že to nevím a že mě to ani nezajímá. Žiju, podnikám i obchoduji na burze tady a teď. A protože vím, že je to místy těžké, je fajn si tyto věci natrénovat a potom se rozhodovat s rozvahou. Tady a teď totiž vytváříme svou budoucnost. A od pondělí ji spolu můžeme trénovat v AKCI! Proto si nenechejte ujít nedělní DigiPárty.

A abych uspokojil případné zvědavce ohledně vcelku jisté predikce budoucnosti, dodávám na závěr, že Astronomický podzim končí a zima začíná 22. prosince 2014 v 00:02:49, to je za 95 dní. To je dosti času, tak si ten akční podzim užijme!

Přeji všem hezký pozdně letní den!

Jirka Mazur