Proč nepodporuji PRODEJ TALENTU, ale projekt DK ano?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Každá mince má dvě strany & peníze jsou peníze…

 

Že bych podpořil něco, jako Prodej svůj talent?

 

Asi vás překvapím, posílám vás do akce, ale svůj talent neprodávejte!

A že bych k tomu přidal svůj zcela nový kurz v té nejlepší verzi v hodnotě 17.760 korun zcela zdarma?

Říkáte si, že jsem se zbláznil a co to tropím poté, co se rok vymezuji vůči čemukoliv, co zavádí lidi na Levou stranu? Ok, dejme tomu. Vysvětlím:

Jistě jste si všimli, že můj kamarád a expert na internetový marketing, David Kirš, žhaví akci s názvem Prodej svůj Talent.

Zde jsou dva důvody, proč byste měli zpozornět, jít do akce a mít po ruce kalkulačku:

1) Prodávat svůj čas, talent a potenciál?

» Je vám určitě jasné, že podobné termíny, jako “prodej svůj talent, prodávej sám sebe, buď expertem a prodávej to…”, jdou celkem mimo mě a mimo záměr mého podnikání. Možná ještě před rokem bych byl více nadšený. Ale protože již několik let učím lidi na burze, 26 let podnikám a o podnikání něco vím, tak je mi jasné, že to je cílení z Levé strany na Levou stranu cash-flow kvadrantu. Alespoň tím názvem a podprahovým osobním rozvojem.

» Protože už téměř 10 měsíců se svými klienty řeším návody, vychytávky a tajemství podnikání v programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ a posledních pár týdnu otázku KDE JSOU MOJE PENÍZE, nemohu je motivovat k tomu, aby prodávali svůj čas, talent či potenciál…

» Vy víte, že prodávat svůj čas, talent a potenciál je v zásadě služba Levé strany pro Levou stranu. Prostě se zde mele všechno na BURZE PRÁCE… Od toho se také odvíjí úskalí potenciálu takového podnikání.

» Ale to jistě víte, pokud sledujete moje články a videa na blogu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. A pokud ne, hned to napravte!

Když jsem zaregistroval novou kampaň Davida Kirše s názvem Prodeje svůj talent & Prodej sám sebe, tak mi bylo jasné, že ten marketing je na Levou stranu jako vyšitý. No prostě osobněrozvojový David. Ale je to kamarád, tak to prostě má, respekt…

Popravdě, z toho názvu “Prodej svůj talent” mi naskakují pupínky a z doporučení, jak prodávat talent či sama sebe, také. Ale odpojím se od nevhodně pojatého marketingu a jdu k podstatě.

Nicméně jsem si udělal čas a podíval jsem se na Davidovu videopřednášku na jednom z jeho webinářů. Mile překvapil. Trochu ubral toho osobního rozvoje a přidal fakta a dovednosti. I když je to obsahově hodně zaměřeno na něco, jako Expert Economy, dává mi to smysl.

Mezi námi, vůbec to není pouze o prodeji nějakého talentu či expertních dovedností, ale o tom, jak tyto chytré technologie, postupy, návody a dovednosti využít opravdu v téměř každém podnikání tak, aby to pěkně rozpohybovalo peníze a cash-flow.

Expert Economy jako obor opravdu funguje a u nás je v plenkách. Podnikání a výsledné peníze pramálo souvisí s tím, jaký je kdo expert a na co má telent. Nicméně jděme mimo téma a polemiky.

 

2) Podívejme se na to z jiného úhlu.

Odmyslete si tu osobněrozvojovou motivaci, ona totiž moc nefunguje. Nebudete nikdy bohatí, když budete jen pro něco nadšení. Musíte opravdu rozumět tomu, jak a kde vznikají peníze v podnikání a jak je dostat k sobě. Nic více, nic méně.

 

Důvody, proč jsem se rozhodl vstoupit do hry a do podpory

 

nového online programu Davida Kirše, jsou tyto:

 Potvrzuji jednu zásadní věc. Již několik let používám v praxi metody, návody, postupy a vychytávky z dílny Davidovy. Mohu doložit v číslech, že mi to ročně udělá dosti milionů korun.

 Používám a vylepšuji pro sebe vše, co bude obsahovat jeho nový online kurz Prodej svůj Talent. Buduju značku, dělám online marketing, používám jeho milionové nástroje. Pouštím do světa eBooky, online kurzy, členské sekce, kluby a předplatné.

Vím a umím si představit, že toto know-how, jehož základy opravdu získáte levně, umí rozpohybovat peníze a příležitosti.

Nakonec jsem asi chodící reklamou na Davidovy kurzy. Vygumoval jsem si z nich ten nadměrný osobní rozvoj a nadšené motivace, které vhánějí lidi do pastí na Levou stranu a vybírám si z nich tu fungující podstatu – byznysové návody, postupy, inspirace, dovednosti a fungující marketingové postupy.

 Osobně všem svým klientům doporučuji zapojit pákové efekty internetového byznysu do vlastního podnikání. Neznám nic lepšího a více efektivního.

David cílí prostě na svoje cílové skupiny a svým způsobem. OK, respekt… Moje cílové skupiny jsou jiné. A když si odkrojí to přebytečné sádélko osobního rozvoje a zachytí podstatu, výsledky mohou být naprosto ohromující.

Ano, zvažoval jsem, zda tuto kampaň podpořím. Již více, než 8 měsíců žádné kampaně nepodporuji. Věnuji se svému podnikání a vím, že kam zaměřuji pozornost, tam mi to roste. A také vím, KDE JSOU MOJE PENÍZE. Vydělává mi to více a je to akčnější.

 

Každá mince má dvě strany & peníze jsou peníze…

 

A mám teď na mysli zejména vaše peníze!

 Davidův nový online program je zkratkou k řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE.

Internetový marketing je o tom, vyrobit si či identifikovat cílovou skupinu.

Internetový marketing je o nejefektivnější komunikaci a o předání poselství.

 Podstatou podnikání není prodej talentu, či expertní činnosti, ale poskytnout ŘEŠENÍ a HODNOTU lidem na druhé straně.

Neznám aktuálně lepší a výnosnější investici, než je investice do vlastního podnikání a do vlastní továrny na peníze s podporou internetu. A platí to v jakémkoliv podnikání.

Shodou okolností také žhavím skvělé téma, je opravdu o podnikání a je klíčové. 

Je to téma KDE JSOU MOJE PENÍZE. Je to téma, v rámci kterého řešíme s klienty klíčové otázky o tom, kde a jak vznikají peníze v podnikání a také správné pořadí akcí. Nakonec i tu expertní činnost… A protože za pár dnů zveřejním možnost vstupu do programu a tréninku s názvem KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILONOVÝ POTENCIÁL, nabízí se zde šance, oba kurzy – můj a Davidův, pěkně myšlenkově propojit!

 

Jděte do toho, povím vám proč!

 

Rozhodl jsem se v závěrečné fázi Davidovy kampaně jeho kurz podpořit.

Hodně jsem to promýšlel.

Davidův program je něco, jako generátor a motor při řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE v praxi. A protože chci tyto myšlenky uvést pro vás na pravou míru, se všemi účastníky Davidova programu, kteří využijí mojí nabídky, udělám navíc minimálně webinář. A bude-li vás dostatečný počet, alespoň 20-30, udělám pro vás živou akci zdarma, abychom odstranili z programu Prodej svůj Talent ten osobně rozvojový nános z Levé strany a vysvětlili si, jak to pořádně vytěžit v byznysové praxi. 

Již za pár dnů pošlu do databáze přeprodej na moje programy, na které čeká pěkná fronta lidí!

TOP verzí bude balíček, který bude obsahovat komletní nabídku:

VIP FIRST CLASS PACKET

Business & Workshop & VIP Meeting v jednom za zvýhodněnou cenu!

 

Tento balíček bude obsahovat:

  1. Online trénink KDE JSOU MOJE PENÍZE obsahující 7 + 1 modulů s klíčovým obsahem, které odhalí, jak získat nejdůležitější tajemství z Pravé strany. Jak a kde vznikají peníze v podnikání a jak si osvojit klíčovou dovednost a návyk?
  2. Program MILIONOVÝ POTENCIÁL odhalující postupy a klíčové faktory pro to, jak vytěžit ze své příležitosti opravdu maximum. Bude obsahovat 7 + 2 moduly, videopřednášky, audio, PDF – prostě můj standard…
  3. Workshop & VIP Meeting – celodenní živou akci našlapanou obsahem, síťováním a skvělým večírkem pro všechny.

Tento balíček v ceně 17.760 Kč – 658 EUR budu za pár dnů nabízet v omezeném čase v předprodeji.

Ale vy ho můžete právě teď získat zcela zdarma! Ano, zcela zdarma můžete získat moje nejlepší know-how z podnikání a to, co teď rezonuje tisícovkou lidí v mé databázi!

Tedy pokud uvážlivě zainvestujete jinde :-). Tou jinou investicí mám na mysli program Davida Kirše Prodej svůj talent LIVE TRAINING + ONLINE ACADEMY, který prodává za částku 19.750 Kč + DPH.

Takže pokud je suma 19.750 plus DPH dostupná a chcete svůj MILIONOVÝ POTENCIÁL rozjet a vytěžit naplno, využijte této možnosti mít 2 AKCE ZA JEDNU CENU a mít tak můj VIP FIRST CLASS PACKET zdarma. Tato možnost expiruje 14. března a

 

Davidův kurz…

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila

Nezapomeňte do pole Poznámka v objednávce napsat moje jméno Jirka Mazur! Je to klasická affiliate spolupráce, kdy já celou svoji odměnu z ní investuji do vás! Tak toho koukejte využít!

Přátelé, opravdu je to příležitost, kterou jistě nebudu opakovat. Je právě teď a tady.

Mít dva špičkové kurzy za cenu jednoho, spojit témata od dvou nejlepších online marketérů na čs. trhu, to se počítá! Vezměte kalkulačku do ruky a jděte do akce!

» Mimochodem vás bude David učit postupy, jak budovat značku na internetu, jak vytvářet online produkty, jak na marketing a používání nástrojů na internetu. Přidává návody, jak prodávat svůj eBook, seminář, online program nebo předpatné či klub.

» David učí dovednosti, já vám přidám tipy pro podnikání, jak je využít a přetavit v MILIONOVÝ POTENCIÁL  v praxi :-).

»  A hlavně neřešte ten prodej talentu a expertní činnosti, pokud to s vámi nerozonuje. Ukážeme si, jak z Davidova know-how vytřískat pro sebe něco, jako MILIONOVÝ POTENCIÁL!

» Pokud ale cítíte, že těmi experty online chcete být, mám pro vás také tajemství, o kterých jsem si jistý, že vám je David neřekne. O to větší je důvod být ve střehu a naplánovat si pro sebe kombinaci PsT a mého programu KDE JSOU MOJE PENÍZE. Davidovy postupy jsou ok, ale…

» Moje tajemství je, že do těchto postupů přidávám jisté ingredience a tajemství z PRAVÉ STRANY, které fungují a jsou podstatou úspěšného podnikání. A správné pořadí otázek a kroků… To vše můžete ode mně získat, abyste pro sebe získali ty správné dovednosti a postupy od Davida a nezapráskali se do prodeje svého talentu, experta či na slepou kolej. Prostě vám ukážu, jak to dělám já a dám vám opravdu dobré rady…

Tak se mějte fajn, objednejte si Davidův program PsT a k němu zdarma získejte ten můj program a trénink KDE JSOU MOJE PENÍZE v plné palbě za cenu 17.760 korun ve verzi VIP FIRST CLASS PACKET a počkejte si na moje další zprávy! Bude to opravdu dobré ŘEŠENÍ… A také opravdová HODNOTA, žádné hypno…

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

V případě dotazů či nejasností mě kontaktujte na emailu jiri@wintraders.com, nejsem úplně online, protože funguji s časovým posunem 7 hodin :-).

Mějte se krásně!

Jirka Mazur
Canggu, Bali

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

2 komentáře u „Proč nepodporuji PRODEJ TALENTU, ale projekt DK ano?

  1. Dobrý deň Jirko,
    ani nemám v úmysle doslovne realizovať a využiť Davidúv program “ PsT “ , ako keby si mi čítal myšlienky, vyťažiť z toho podstatu a správne využiť na “ Pravé Strane “

    zas a porát nenahraditelne motivujúci článok, ktorý nedá spať…

    S pozdravom Jarmila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *