Díky balijskému mystériu můžete mít zdarma to nejlepší!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Co dělá prostředí s motivací?

 

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILIONOVÝ POTENCIÁL & WORKSHOP+VIP PÁRTY?

 

Popravdě řečeno, ještě před několika dny běžela kampaň Davida Kirše Prodej svůj talent celkem mimo mě. Důvod možná tušíte, prostě ten prodej talentu, sebe sama, motivace Levé strany… Opravdu mě to nebere, když vím, že podstata podnikání je někde jinde…

Jenže trávím teď 6 týdnů na Bali. V pronajatém domku v rýžových polích v Canggu, v populární destinaci pro surfaře a free lidi, mimo přecpaná centra pro zhýčkané turisty. Jak trávím čas? Mám zde děti, ženu. Relaxuji, poznáváme ostrov. Koupeme se v divokých vlnách oceánu, jezdíme na skútrech kolem Canggu, občas vyrážíme na výlety po ostrově… A že je co vidět. Hinduistický ostrov plný milých lidí a mystérií. Nějak se mi vnořují do mysli a pomalu, ale jistě ovlivňují některé věci, co dělám…

A taky sem tam dělám něco pro byznys, pro klienty, pro vás. Baví mě to, ty inspirace tady přicházejí snadno. A někdy se zde dějí zvláštní věci. Když pouštím správné flow, je v étéru něco, co to jako urychluje. Když vymýšlím něco a není to úplně v souladu s flow, něco se vždy zasekne, vypne se a nepustí se to do světa. Jakoby mě něco řídilo a opravovalo zaměření a flow… A stačí se tomu jen poddat a ono to plyne.

 

Opravdu se zdá, že díky balijskému mystériu můžete mít zdarma to nejlepší!

 

Před pár dny jsem neuvažoval o podpoře programu Prodej svůj talent. Ale něco se samo otočilo někde uvnitř mě. Zjistil jsem, že vás o to nemohu připravit. Ba dokonce, že je to v synergii s tím, co s vámi řeším – totiž s podnikáním a energií peněz. Vždyť já sám díky návodům a postupům, které na vás David chystá ve svém PsT, vydělávám milióny korun a není to pouze to, co vidíte. Marketing a internet jsou dnes za 90 % všeho, co ke mně přichází.

Při tomto uvědomění musím být vděčný a s pokorou přiznat → ano, musím vás poslat do akce. Jen se musíte nějak srovnat s tím prodáváním toho talentu. Ale to je věc podružná, protože klíčové jsou ty dovednosti, strategie a know-how. A ve spojení s tím, co pro vás chystám já, totiž programy KDE JSOU MOJE PENÍZE & MILIONOVÝ POTENCIÁL, je to něco, jako zlatá žíla. Takže budu tentokrát shovívavý, tolerantní a soustředím se na podstatu.

Přece víte, že kam zaměřujete pozornost, tam to roste! Soustřeďujte ji na své řešení otázky KDE JSOU MOJE PENÍZE. Přihoďte know-how špičkového internetového marketingu od Davida a potom se vraťte na palubu a dořešíme společně váš MILIONOVÝ POTENCIÁL z vašeho podnikání. OK? To je myslím skvělý postup!

Zde je moje nabídka, řešení a hodnota pro vás:

 

Prodejní stránka kurzu Davida Kirše PRODEJ SVŮJ TALENT

Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

 

Přidávám ještě jednu balijskou inspiraci.

 

Ze srdce bych vám přál podobnou, nebo klidně ještě lepší. Nebo jakoukoliv, kterou vaše hlava vymyslí. Nakonec je to vše jen o těch penězích, které dokážeme do svého cash-flow vymyslet!

Mystérium DNE TICHA, napsáno v noci 8. března.

Nyepi Day je balijský den ticha, den půstu, meditace pro Balijce. Balijci den před tím slaví příchod Nového roku, který začíná právě po Nyepi. Bujaré veselí vystřídá den totálního ticha, klidu a temné noci. Balijci se uzavřou do svých domovů, zcela na večer zatemní okna. Již od 6 ráno celý den není venku v ulicích a na plážích ani noha. Uzavřeno je úplně vše, včetně letiště v Denpasaru, které normálně odbaví denně až 30 tisíc lidí.

Povinnost zůstat mezi stěnami domů či hotelů platí i pro cizince, turisty i lidí jiných vyznání, třeba muslimy. Balijci jsou hinduisté a své bohy uctívají opravdu velmi intenzívně. Vlastně mám pocit, že mimo občasnou práci v rýžových polích a na zeleninových plantážích, či v tropických zahradách, nic jiného ani nedělají. Celý rok jdou z jedné ceremonie do druhé… A pro nás, dočasné balijce, je to opravdu podívaná!

Dnešní den začal zvláštně a mysticky. Venku kolem našeho pronajatého domu bylo úplné ticho, okolní ruch v přilehlých uličkách, které vedou na pláže, úplně utichl. Ráno osvětlovalo naši malou tropickou zahradu zvláštní tlumené světlo načervenalé barvy. Co to jen to slunce dělá? Podíval jsem se na něj před dvojité skla slunečních brýlí a koukám, že toho sluníčka bylo je malý kousek. Zatemnění slunce nad Indonésií byl opravdu nevšední zážitek.

Celý den proběhl v klidu v uzavřeném areálu naší vilky v rýžových polích. Obloha byla jako vymetená a malý bazén přišel vhod. Prostě jsme si dnes s Martinou i dětmi užili krásného lenošení… Zkoušel jsem i pracovat, ale po pár pokusech jsem to vzdal. Jakési tajemné síly se spikly proti jakémukoliv produktivnímu výsledku…

 

A teď je noc.

 

Udělal jsem si procházku po absolutně temné úzké asfaltové cestě, po které jinak sem tam sviští motorky. Zvláště platí, že čím menší Balijec, tím silnější má motorku. Dnes byl tedy absolutní klid. V podvečer jen místní hlídky zkontrolovaly, jestli máme dostatečně zatemněno a nerušíme světlem. V noci totiž nad Bali prolétávají démoni Ogo Ogo a je bezpodmínečně nutné, aby si mysleli, že ostrov je neobydlený a tudíž nemá smysl se na něm jakkoliv zdržovat.

Procházka temnou nocí v rýžových polích byla silným zážitkem. Kolem zvučí cikády, žáby, sem tam zakokrhá kohout, mrouská se kočka či zaštěká pes. V dáli je slyšet divoký příboj východní části Indického oceánu, Canggu je ráj pro surfaře. Jsme tak 1,5 kilometru od pláže, nikdy jsme to moře neslyšeli, až dnes. Do toho je nebe plné hvězd v naprosto neznámých jižních formacích. Nad hlavou Orion a Mléčná dráha, tolik hvězd jsem viděl jenom v horách v Nepálu.

Celý večer se na jižním a východním obzoru blýská, asi na lepší časy. Před chvíli Mléčnou dráhu protnul svítivý meteor a asi zapadl někde k oceánu. Uvědomil jsem si, že jsem šťastný, protože si plním nejen sny, ale získávám něco netušeného navíc. Je to vděčnost, pokora a zároveň děkuji sám sobě za každý den svého života, kdy jsem se rozhodl pro svobodu, nezávislost a dobrodružství zvané podnikání. A jsem rád, že si to mohu užívat s rodinou a často i s přáteli.

 

Zní vám to jako pohádka?

 

Ona to tak trošku pohádka je.

 

Ale je to příběh, který si vytvářím sám. Nejlepší na něm je, že nevím, jak budou vypadat příští kapitoly toho příběhu, ale těším se na ně. Neboť ty minulé by vydaly za tucet knih s příběhy a zážitky, které jsou a budou pro 99 % lidí nedostupné.

Jsem šťastný za každého člověka, kterého se mi podaří navigovat na cestu podobným směrem.

 Jsem nadšen z toho, že takové lidi potkávám.

 Jsem šťasten, že mohu požívat svobodu času, života a přetvářet svět kolem sebe.

 Jsem šťasten, že mám kolem sebe stovky lidí, kterým mohu něco ze svých příběhů a zkušeností předávat tak, aby také mohli vytvářet své příběhy podle vlastních představ.

Našel jsem své poslání, děkuji!

 

Tak, a jděme teď ještě jednou na chvíli na byznys.

 

Jak ten byznys souvisí s tím, o čem jsem psal výše?

 

Je to jednoduché, kdybych nepodnikal, nic z výše zmíněného bych nezažil. Jen sem tam kousek svobody na příděl a něco, čemu dnes říkám „beznaděj na Levé straně“. Ale nebylo to v tom podnikání vždy jednoduché. Ba přímo naopak, někdy jsem si pěkně hrábnul na dno…

Příběh svého podnikání teď řešit nebudu, máte jej uvedený v odkazu nahoře, ale přece jen zmíním v kontextu to důležité.

Po etapě úspěšného podnikání v klasických oborech, jsem se v posledních 10 letech přemístil více do online světa. Mimo burzu mě zaujal trh vzdělávání. Již od roku 2005 generuji podstatnou část aktivních příjmů prostřednictvím internetu. V podstatě patřím mezi průkopníky internetového marketingu v praxi, i když jsem o tom nenapsal žádnou expertní příručku… V letech 2011-2012 se moje postupy v marketingu zadrhly na celkem významných změnách, které se v tomto oboru odehrávaly plíživě, ale nezadržitelně. Málem mi ujel vlak.

Naštěstí jsem byl v roce 2013 přizván jako plný outsider do kampaně Davida Kirše Email Academy. Ego a ambice udělaly svoje, nemohl jsem si udělat ostudu, protože do akce mě pozvala moje dcera Stáňa Mrázková a David byl můj kamarád. Dal jsem tenkrát těsně TOP10 na chvostu. Jako jediný z té TOP party jsem neměl počítač Apple, blog, neuměl jsem na Facebooku, ani na Youtube. Jediné, co jsem měl, byla slušně fungující databáze klientů z burzovního vzdělávání…

Od té doby se něco významného odehrálo. Mimo to, že jsem se pravidelně účastnil větších kampaní mých kolegů a dost jsem jich vyhrál, nebo končil v TOP pořadí o nejlepší ceny, jsem se hodně naučil. Na podzim 2013 jsem udělal svůj první online kurz Hrajeme si na burze. Hned v tom prvním bylo 500 lidí a vydělaný první milión na online kurzu. Od té doby proběhlo těch kol s kurzem HNB více, přidal jsem online club a v loňském roce jsem si splnil svůj sen.

Z nuly jsem během 4-6 týdnů rozjel projekt pro vzdělávání ohledně podnikání a marketingu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Byla to trefa do černého a užívám si skvělou energii se stovkami účastníků… A v těchto dnech přidávám svůj TOP program KDE JSOU MOJE PENÍZE. Opět o podnikání a penězích, jak jinak.

 

Chci říct zcela na rovinu, že dělám to, co mě baví.

 

» Ale nejsem za to placen, nejsem placen ani za svou existenci či za to, že bych páchal něco, jako osobní rozvoj. Naopak, vím, že jsem placen za to, že dávám lidem inspirace a řešení a oni to oceňují jako hodnotu. A je to ve skvělém flow…

» Chci na rovinu říct, že se necítím být jako expert. Jistě nechci mít nálepku experta na burzu či na podnikání, i když tam ta expertní složka samozřejmě je. Osobně se cítím být expertem na svoje podnikání, cash-flow a na vlastní život.

V affil podpoře jsem za ty 3 roky vydělal něco přes 2 milióny korun, jistě patřím mezi nejlepší. K tomu další benefity a bonusy, hlavně cestovatelské – New York, Mauritius, luxusní plavby po Středozemí a celou řadu dalších. Přesto jsem se rozhodl, že tuto část byznysu hodně omezím. Prvním důvodem bylo to, co učím lidi ve svých kurzech. Pravidelně si dělám Audit svých projektů podle Pravidla 80/20 a pravidelně tak 40-60 % aktivních projektů opouštím, abych udělal prostor novým. Podnikání musí být hra, nikoliv boj o život. A podpora jiných projektů prostě zabírala hodně času a příjem byl cca marginální…

» Chci také říct na rovinu, že ani online vzdělávání není můj hlavní příjem z podnikání, byť je úspěšné. Ale zabírá dost podstatnou část mého času, protože mě to baví a vidím, že to lidem přináší užitek.

» Také burza nepředstavuje můj dominantní příjem. Podnikání na burze je hra, adrenalin, částečně profesionální řízení investic a částečně rizikový byznys.

» Také popravdě nemám žádný významný talent, který bych prodával. Asi naštěstí. Ani nejsem špičkový expert na cokoliv…

Ale miluji podnikání, marketing a jsem nadšen z toho, že mi pod rukama vyrostly
stovky úspěšných lidí a desítky milionářů.

 

Někteří mě tedy i pěkně přerostli, myslím finančně :-).

 

Teď vám povím pravdu!

 

Čím se tedy živím? Jaká je moje profese? Kdo jsem? Řekl bych skoro, že NIKDO. Nejsem nikde evidován jako zaměstnanec, OSVČ, či podnikatel. Myslím, že teď oficiálně ani žádnou firmu nevlastním. Jen papíry od desítky avatarů… Hraji si a žiji v cash-flow. Dělám to, co mě baví. Nebylo tomu tak vždy, místy to bylo náročné včetně několika podnikatelských držkopádů.

Jsem podnikatel. Ptám se často, KDE JSOU MOJE PENÍZE. Jdu tam, kde vidím peníze. Jdu tam, kde vidím trh. Moje cash-flow je výsledkem majetkových účastí ve firmách, které jsem zakládal či koupil. Ale již pro ně nehnu ani prstem. Přidávám nějaké ty výnosy z nemovitostí, zahraničních projektů, z burzy. Vlastním projekty WinSignals, privátní fond na řízení rizikového kapitálu. Organizuji HNB Premium Club, kurzy Hrajeme si na burze, ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ…

Ono to vypadá, že je toho hodně. Ale řídím svoje podnikání projektovým způsobem. Odhaduji, že pracuji tak 50-100 hodin měsíčně. V loňském roce jsem s rodinkou absolvoval cca 10-12 dovolených různě po světě a své podnikání mohu organizovat odkudkoliv.

 

Proč vám to říkám? Proč se takto odhaluji?

 

Zlom v mém podnikání bylo přijetí a realizace metod moderního věku na internetu – internetový marketing, technologie a vše, z čeho má 90 % podnikatelů pořád fobii. Popravdě, mám ji místy pořád. Jsem mezi těmi dravci něco, jako digitální vykopávka. Jsou kolem mě větší machři na internetový marketing. Ale já jej dělám v praxi a vydělávám. Ke komu se přijdete poradit?

Aby bylo mezi námi jasno, jsem úplné dřevo na tvorbu webu.

Neumím ovládat software na email marketing, systém na automatickou fakturaci FAPI.

Nejsem expert na Facebook či Youtube.

Můj smysl pro design, grafiku a to, co se lidí učí na kurzech dovedností, je zcela otřesný. Proto raději v tomto směru nedělám vůbec nic.

Také neumím dělat a nastavovat PPC reklamu na Google, či FB.

Přesto do ní jde z mé kapsy každý den pár tisícovek, aby několikanásobné množství přitékalo.

A jak je to s těmi experty? Tak ty si jednoduše kupuji, nebo je vezmu do party ke spolupráci.

A proč tedy kupuji a absolvuji kurzy internetového marketingu, třeba od Pavla Hrdličky, Martina Mažára, Stáni Mrázkové či Davida Kirše? Protože se jednak chci učit od nejlepších a abych rozuměl té podstatě a abych jí uměl využívat, respektive správně zadat práci expertům.

Jsem totiž spíše investor, než talent a expert.

A pokud máte pocit, že jsem tak trochu expert na burzu či podnikání, tak to je proto, že díky životu v cash-flow na to mám čas, baví mě to a vždy to vydělá více, než to spotřebuje. A přebytky se opět investují.

Kam? No přece tam, KDE VIDÍM SVOJE PENÍZE!

Je to jasné? Prostě dělám…

Podnikám, jsem podnikavý, spekuluji, tvořím, přetvářím svět kolem sebe. Bavím se tím. Vás by to také bavilo, kdybyste dostali denně desítku nadšených referencí, emailů či videí s příběhy svých klientů!

Jo, a také mě baví pravidelné každoměsíční cvičení s kalkulačkou. Letos mi to hlásí opět meziroční nárůst o 200 až 300 %.

Otevřeně říkám, že jsem chodící reklama na vzdělávací produkty mého kamaráda Davida Kirše.

Dám si z nich vždy bokem ty levostraňácké motivace a nánosy osobního rozvoje a vezmu si pro sebe ty dovednosti, byznysové nápady a technologie. Jistě patřím mezi TOP klienty na produkty, které jsou teď pod střechou SmarSellingu – SmarEmailing na emailmarketing, MIOweb na weby, blogy, členské sekce, kluby, prodejní stránky, Magnety na zákazníky, či FAPI na systém automatické fakturace. Je levnější, než účetní a nekecá mi do peněz.

Otevřeně říkám, že název Prodej svůj talent se mi nelíbí. Musel jsem hodně popřemýšlet, jak Davida podpořím v akci. Zejména poté, co rok na trhu buduji pověst rebela proti plané esoterice a osobnímu rozvoji, který cca k ničemu nevede.  A také si pro názor či hodnocení nejdu daleku.

Mohu si to dovolit. Nejsem závislý na penězích partnerů jako autor kurzů, buduju si svoje nezávislé podnikání a tlačím to hodně na PRAVOU STRANU cash-flow kvadrantu.

Mí klienti mi rozumějí, ti z toho osobního rozvoje již méně. Díky programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ nemohu bez ztráty kytičky či cti podporovat cokoliv jiného, než co by přinášelo mým klientů v mojí databázi opravdový byznysový užitek.

» Jsem vděčný za každý den, kdy mohu žít takto naplno. Pojďte do toho se mnou.

» Jsem vděčný za každý den, kdy mohu rozdávat. Takže prostě – berte!

Jirka Mazur
Březen 2016, Canggu, Bali

 

PS: Upozornění: Akce – nabídka VIP FIRST CLASS PACKET s PsT již skončila!

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *