Opravdová motivace & čas změny


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Motivace jako cesta.

 

Necítím se být povolán k tomu, abych psal traktáty na téma „motivace“. Ale uvědomuji si, že motivace je něco, co pohání naše myšlení, jednání a vytváří náš život. Motivaci k čemukoliv můžeme mít latentní, malou, nejasnou, ale také velkou, opravdu velkou nebo vášnivou.

Uvědomoval jsem si často fakt, že stav mého života, výsledků, bankovního konta, zdraví, vztahů, zážitků i seberealizace a dalších okolností, vždy souvisel více nebo méně s nějakým prvkem motivace.

Prostě přijde informace, inspirace, myšlenka a věci se buď dějí, nebo nedějí. Aby se věci daly do pohybu, je nutno mít jasno v důvodech, v tom PROČ. Proč bych měl dělat to, či ono, od čeho se inspirace a motivace odvíjí?

Motivace je jako smrad, napsal kdysi můj kamarád Ivo Toman. Prostě přijde, zavoní a potom ji vítr odvane, pokud nám nesecvakce v hlavě ty správné mozkové synapse – to zase říkám já.

 

Motivace je jako náš vnitřní motor.

 

Buď vlastníte v hlavě něco jako vychcípaný motorek asijské provenience a podle toho se ploužíte k nejasnému cíli. Nebo máte v hlavě nadupaný motor, možná i raketový motor a ten umí vystřelit vaše JÁ k pořádné akci a dát ji drajv. Výsledek či úspěch potom zcela jistě souvisí s těmi vnitřními PROČ  a s MOTIVACÍ, její intenzitou.

Opravdová motivace je něco jako vášeň, posedlost, zamilovanost. Prostě víte, že TO, co vás motivuje opravdu chcete. Potom jste pro to schopni vynaložit více energie, úsilí, času. Možná i peněz, nasazení, rizika.

 

Když jsem se zamýšlel nad svou motivací podnikat, napadala mě tato slova:

 

SVOBODA :: ČAS :: SEBEREALIZACE.

 

Potom se přidaly i peníze, možnost přetvářet svět kolem sebe podle sebe a spousta dalších benefitů.

Když jsem v podnikání, na burze, ve vztazích nebo v rámci zdravotních problémů lehce padal na hubu, nebo se nedařilo, potom vím, že právě ona silná vnitřní motivace mě vytáhla vždy nahoru a umožnila dosáhnout další level.

Co s aktuálním stavem života, pokud nejste spokojeni, nebo si myslíte, že by TO prostě mohlo, či mělo být lepší?

 

Mám na to takový trik.

 

Zastavím se a představím si následujích 3-5 roků života tak, abych se cítil šťastný. Představuji si nedělní odpoledne, kdy mám za sebou krásný víkend s dětmi či přáteli a těším se na pondělí. Kolem běhají psi, kočky, griluje se, plánuje se. A v pondělí mě čeká další skvělý den, který mě naplňuje. Buď se pověnuji svému poslání a tomu, co mě baví, nebo si sbalím kufry a vyrazím někam na pláž. Bez starostí, bez žádosti o dovolenou.

Představuji si ten další den, ve které je zvláštní náboj naplněného dne, poselství, seberealizace, pomoci jiným lidem, prostě smyslu života. Vím, že ČAS mám jenom jeden a nechci jej dávat jiným lidem za peníze, ani jej nechci probendit zbytečnostmi, vyplňováním papírů, prací pro jiné či činností, která nedává smysl.

To vše iniciuje zvláštní stavy mysli, zápal pro věc, touhy, motivaci. Jak to máte vy?

 

Zkratky.

 

Ano, mít svobodu, být nezávislý a dělat věci podle sebe, to byly benefity, které jsem získal v podnikání a které mě naplňovaly. Jenom s tím časem jsem byl občas na štíru a občasné stressíky z toho, co se kolem podnikání dělo, také občas způsobovaly méně spavé noci. Ale když to tak vezmu kolem a kolem, stálo to a stojí za to. Život na Pravé straně cash-flow kvadrantu bych nevyměnil ani za zlatou krávu – pokud by tedy měla být součástí platového výměru…

Když jsem pro sebe objevil zkratku, kterou se jevilo býti obchodování na burze, vycítil jsem šanci. Šanci na to, podnikat a pracovat s penězi a při tom se zbavit spousty starostí, které prostě v systému podnikání s 50 zaměstnanci na krku byly… Podnikání bez povinností, papírů, živnosťáků, lehce anonymní, realizované z pohodlí domova, či odkudkoliv ze světa.

Proto jsem o tuto příležitost zabojoval a nikdy nikomu nebudu tvrdit, že to bylo jednoduché. Pár držkopádů se zde odehrálo, stejně tak jako opojná milionová vítězství. Hledal jsem pro sebe i pro ostatní cesty, jak vyzrát na technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě, ve kterém se odehrávají pouze dvě možnosti.

Pravděpodobnostní podnikání geniální svou jednoduchostí a složité psychologií a rozhodováním se stalo výzvou. Opustil jsem mentálně termíny online obchodování, trading a přijal jsem výzvu v podobě termínů spekulace, podnikání… Ale nejlépe pro mě vystihujte to, co mohu na burze dělat » řízení investic či výroba peněz z ničeho.

Ano – výroba peněz vlastní hlavou procesem myšlení. Opravdový výzva!

 

ČAS ZMĚNY.

 

06062016-JM-cas-zmeny-emailOpravdové výzvy a silné motivace ve mě vždy evokovaly nutnost změny. Ano, takové to období pro ČAS ZMĚNY, v rámci kterého se zavřete do svého nového projektu a s nasazením a vášní něco změníte. Ano, já jsem měnil a měním…

Říkám si, že i pro mnoho z vás může být léto 2016 něco, jako ČAS ZMĚNY. Prostě odložíte starý koncept a přijmete nový. Teď je právě dobrá šance!

Už jste burzu někdy pokoušeli? Již si někdo prošel mým kurzem? Šlo to dobře, či výborně? Pokud ano, jsem z toho nadšen.

Mimo jiné z těch lidí, co prošli mými kurzy o burze a bylo jich již pár tisícovek, se rekrutuje moje parta burzovních vlčáků. Parta lidí, kteří se úspěště poprali s pravděpodobností a spolupracují se mnou na projektu WinSignals, což jsou burzovní predikce s úspěšností 75-90 %. A s tím se již opravdu dá na burze něco dělat!

 

Nebo patříte mezi ty, co neuspěli?

 

Mohu vám říct pár věcí.

» Pokud na to nemáte, utečte a již se na ní nevracejte. Burza je trošku něco, jaká krásná přitažlivá dívka snů, přitahovačka štěstí a příležitostí. Ale někdy také něco, jako děvka nevěrná a zklame. Ve skutečnosti to není burza, co zklamává, ale hlava toho, kdo se rozhoduje. A v té hlavě se odehrávají děje, které souvisí s motivací. Je-li motivace  postavena na špatných základech, výsledky jsou takové, jaké jsou.

» Také si můžete stále pomýšlet na to, že na to máte, že je burza prostě opravdu zajímavá PŘÍLEŽITOST. Když ji ale nechytíte, nikdy nebude vaše. Tady mohu říct jediné – prostě to nevzdávejte. Jděte do toho znovu, tentokrát rozvážně, s chladnou hlavou a jasnou motivací. Vaše šance na úspěch se zvyšují s počtem přechozích nezdarů. Znám to z vlastní zkušenosti.

» Také o burze nemusíte prozatím nic vědět, ale semínko zvědavosti, zájmu či touhy po změně, je zaseto. Potom je třeba je jen zalít a trošku se postarat…

 

Víte co? Přijďte v úterý 7. června na webinář zdarma.

Bude na téma:

 

Cervena_sipkaBurza a profesionální řízení investic

 

Aneb o tom, jak přežít, zvítězit a vydržet na burze a jak se naučit nejjednodušší podnikání na světě profesionálně!

Aby bylo jasno, nebudou to žádné teoretické povídačky, ale prostě pěkné pecky ze života, protože si do vysílání zvu pár zkušených kolegů!

A pouze jednou a na této akci otevřu opět nejúspěšnější online kurz na čs. internetu s tématiku burzy » kurz Hrajeme si na burze v jeho nejlepší verzi VIP Trader. Inovovaný, v plné palbě, akční.

Můžete si s námi střihnout Léto na burze, začít, zopakovat, vyzkoušet – bez rizika, s vedením a s příležitostí mít to opravdu nejlepší!

To nejlepší se skrývá pod skromným slovíčkem PLUS… Ale to si zjistíte!

 

Mrkněte se na to, co o mém kurzu říkají jeho účastníci a sami pro sebe odpovězte na otázku, zda toto podnikání v jejich podání je o tom, zda si plní i oni své sny o svobodě, nezávislosti a o tom – dělat to, co je baví a mít za to peníze…

02062016-HNB-webinar-email

Mějte se krásně a díky, že jsem vám mohl takto při neděli napsat něco o motivaci, hodnotách i podnikání, které mi již na více, než 10 let, obsadilo kus místa v hlavě. A co to udělá s vámi?

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *