Váš úspěch se dá předpovědět!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Něco málo o tom, proč jsem začal podnikat.

 

Do podnikání jsem se pustil v únoru 1990 pár měsíců po revoluci. Vybavení a předpoklady byly mizivé. Vzdělání a informace k samostatnému podnikání moc předpokladů nedávalo. Státnice z politické ekonomie a marxistických pseudověd, socialismus, kam se podíváš, země i ekonomika byly v kvasu. Příležitosti lákaly a tisíce lidí se na ně vrhalo jako na kořist.

Pokud kdysi platilo přísloví “co Čech to muzikant…”, potom během pár let po revoluci to bylo “co Čech, to podnikatel…” Že všichni neuspěli, to je jasné. Tedy spíše – dopadlo to tak, že jich uspělo tak 20 %. Většina začínajících podnikavců vylétla jako kometa, aby se poté proměnili v padající hvězdu a po jejich podnikání dnes už ani pes neštěkne. Jiní to prostě napálili a dali základy podnikatelskému stavu.

O svých šancích jsem tehdy nepřemýšlel. Byla zde prostě příležitost a bylo ji třeba vyzkoušet. Znalosti a zkušenosti se nabývaly za pochodu. Jaké byly moje motivace? Proč jsem začal vůbec podnikat?

Vzpomínám si na to docela přesně. Prostě se mi nechtělo ráno vstávat do práce, poslouchat nesmyslné kecy šéfů, řídit dělníky za pseudomanažerský plat, žít ze dne na den. Lákala mě vidina svobody, nezávislosti. Prostě touha, dělat věci jinak. Lákala mě výzva. Vůbec jsem netušil, jestli a jak to zvládnu. Neměl jsem žádné předpoklady. Příbuzní i známí mě odrazovali, jdu prý do nejistoty, proč jsem jako studoval, zahazuji kariéru, co když se poměry vrátí, nemám znalosti, zkušenosti, mám rodinu, děti, odpovědnost… Možná jste také kolem sebe podobné řeči slyšeli. Nedal jsem na ně.

Vůbec jsem netušil, kolik že to vlastně mohu vydělávat peněz, kolik si mohu nadělit svobody a jak těžké bude rozhodovat o vlastním osudu a později i o osudu desítek a stovek lidí. Ale jak parafrázuji ve svém kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ » kostky byly vrženy a Rubikon byl překročen. Takže o penězích to vlastně až tak moc nebylo, ale svoboda a akce v novém světě podnikání byly pohlcující.

Dokonce jsem si myslel, že když se mi nebude dařit, mohu se kdykoliv vrátit zpátky, vzdělání přece mám, místo a teplá židle na mě čekaly… Možná jsem si to myslel tak rok dva, ale vím, že jsem myšlenku na návrat do zaměstnání zaháněl při každé nové podnikatelské akci, při pohledu na své účty, při pomyšlení na vzrušující děje v podnikání, při uvědomění si toho, že je na mně závislých mnoho lidí. Prostě jsem se přesunul postupně na druhou stranu. Od sundávání rudých pěticípých hvězd ze šachetních věží (můj první byznys na živnostenský list), až po stamilionový byznys ve stavebnictví, mezinárodním obchodě a distribuci.

Vymýšlel jsem projekty, nové věci, učil se podnikání, marketing. Díky byznysu jsem procestoval svět a přes spoustu probdělých nocí a náročných situací jsem již 25 let neskonale šťastný za tehdejší rozhodnutí.

 

Váš úspěch se dá předpovědět!

 

A jak to máte vy? Už jste se rozhodli? A jak?

Vím, že to není jednoduché, ale vím, že se to prostě může vyplatit. Jak by řekl klasik, je to prostě finančně výhodné. Nakonec peníze jsou prostě svoboda. Podnikáním jsem získal SVOBODU :: ČAS :: PENÍZE. Pokud bych šel do podnikání jenom kvůli penězům, zpětně vím, že bych nezískal ani jedno.

» Dnes vím, že úspěch v životě i v podnikání se odvíjí od toho, jak se vám daří průběžně a za všech okolností uplatňovat principy a tajemství z PRAVÉ STRANY tak, jak je popisuji ve svých kurzech. Cesta k jejich poznání byla náročná, dlouhá, skvělá, objevná. Kdybych mohl, kdykoliv bych jí podstoupil znovu, třeba s různými obměnami. Ale vím, že bych byl na tom přibližně jako teď. Ke stejnému výsledku mohou vést různé cesty. Pokud jsou cílem svoboda, svoboda času, nezávislost, osobní seberealizace, potom peníze jsou prostředkem a podnikání je cestou. Cesty a prostředky můžeme měnit. Ale potřeba svobody a naplnění v nás je u každého člověka různá. A také do jisté míry určující k tomu, jaký bude výsledek.

» Do svého kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ jsem dal sérii poznaných tajemství z Pravé strany cash-flow kvadrantu. Žádnou teorii, ale prostě praktická poznání, o kterých vím, že fungují. Nakonec jsem v tom klasickém byznysu protočil v desítce firem přes dvě miliardy korun a mými firmami prošlo pár stovek lidí. Z několika desítek z nich jsem udělal milionáře s následnou osobní seberealizací. Takže vím, o čem mluvím.

» Ty pravé esence a poznání o tom, jak se v podnikání dělají peníze, jsem dal do kurzu KDE JSOU MOJE PENÍZE. Když jsem začal na obsahu kurzu pracovat a poté jsem předával poselství o penězích svým klintům, stalo se něco nečekaného. Precizovaná poznání a intenzívní myšlení v duchu “kde jsou moje peníze” způsobily, že jsem průběžně vylepšoval procesy a meziročně jsem navýšil aktuální podnikání o téměř 50 % ještě dříve, než jsem dokončil kurz. Prostě myšlenky z mého kurzu se mi okamžitě přesouvaly do mých projektů. Wau, děkuji si za ten skvělý nápad udělat hodně náročný a intenzívní kurz!

V rámci rekapitulace jsem přišel na to, že úspěch se dá předpovědět. U mě i u každého z vás. Již vím, proč 90 % lidí nikdy neuspěje a co dělá 10 % lidí jinak. Myslím, že byste se to měli dozvědět.

• Víte, co je to život v cash-flow a jak se liší od života dávek z Levé strany?

• Víte, že 80 % podnikatelů si neumí užívat života v cash-flow, protože o něm prostě nevědí?

• Věříte tomu, že můžeme společně předpovědět váš potenciál pro úspěch?

• Kde se nachází něco, jako váš MILIONOVÝ POTENCIÁL?

• Není čas na to, konečně se zaměřit správným směrem? Který to je?

• Kde se skrývají příležitosti, změna, peníze? Kde je svoboda a nezávislost?

 

Co se stalo před 12 lety

 

Dovolte mi ještě jednu vsuvku do mé historie podnikání. Je tomu téměř 12 let, kdy jsem podnikání otočil naruby. Pochopil jsem jistý potenciál a začal jsem s ním intenzívně pracovat. Začátky v novém směru byly těžké, protože tím směrem byl internet a uchopení jeho potenciálu. Prostě a jednoduše, 24. 12. 2004  v čase cca 23:30 jsem se rozhodl, že vybuduji nové podnikání, které bude o prodeji informací, nebo o jejich maximálním vytěžení v souvislosti s tím, co začal internet nabízet…

Možná již moji historii znáte více a víte, že přes internet točím zajímavé byznysy kolem vzdělávání, burzy, infopodnikání. Nakonec i struktura mého podnikání a příjmů souvisí s online světem. A to dokonce i v té části, které byste nazvali klasickým podnikáním. Přišel jsem postupně na něco jako MILIONOVÝ POTENCIÁL.

Milionový potenciál informací, milionový potenciál myšlenky, milionový potenciál akce, marketingu, síťování, mikropodnikání.

Milionový potenciál ve výsledku vedoucí k vytoužené svobodě konání i času.

Myslím, že je na čase, abych se s vámi o tyto myšlenky podělil. Ale v první fázi tak udělám pouze v rámci brainstormingu, síťování a workshopu na živé akci. Plánuji ji na pátek 16. září do Prahy a vím, že pro mnoho z vás jde o šibeniční termín. Prostě si říkáte, rád bych byl u toho, ale nemůžu. jenže ono je to v životě a v podnikání prostě takto:

KDO MŮŽE, TEN MÁ.

 

Kdo nemůže, nemá a ostrouhá. Nakonec je to otázka svobody volby, rozhodnutí. Nebo výmluv a nesvobody. Neřeším, kdo může či nemůže. Ale vím, že někdo chce, jiný pouze říká, že chce, jiný prostě nechce. I já jsem musel dělat a stále musím dělat naprosto zásadní rozhodnutí. Když prostě instinkt řekne, že bych u něčeho neměl chybět, tak prostě udělám vše proto, abych tam byl. Že by možná ono jedno z 10 tajemství, o které se s účastníky páteční akce chci podělit?

Navíc jsem se rozhodl, že poodhalím know-how o tom, jak a kde vytěžit vlastní MILIONOVÝ POTENCIÁL a povím vám o tom, co vím a co lze.

Nakonec, kvalifikaci na to mám, co říkáte? Jenom pro ilustraci přikládám výpis z FAPI (fakturační online systém) pár čísel, obrat z vytěženého MILIONOVÉHO POTENCIÁLU za poslední období.

Chcete prozradit, co jsem pro to udělal a jak? Prostě přijďte! Šanci máte zde, ale jen pár dnů. Protože akci omezím počtem lidí. Nedělám ji pro peníze, ale proto, že vím, že tím otevírám další MILIONOVÝ POTENCIÁL.

Mezi námi, to by bylo blbý u toho chybět, co říkáte?

Zkuste, třeba bude ještě místo:

Sipka-zlata Workshop a VIP síťování MILIONOVÝ POTENCIÁL & ŽIVOT V CASH-FLOW

 

A ještě pro inspiraci ten náhled z FAPI za poslední období:

Fapi-Milionovy-potencial

» Chcete si to taky zkusit?

» Máte ohodlání?

» Máte odvahu?

» Máte vůli?

» Opravdu to chcete?

Budu se na odvážné i odhodlané těšit v pátek 16. září do Prahy!

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *