Dopřejte si svoje večeře v oblacích!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Stihli jsme večeři v oblacích..!

 

Dnes je to jednoduché. Stačí být ve správnou chvíli na správném místě a prostě udělat rozhodnutí. A mít na to trošku peněz. Užívat si ale lze i tak, že na každém zážitku vyděláte… Že nerozumíte? Čtěte dále!

Před pár dny jsem serfoval lehce na internetu a vynořila se na mě… Taková lehce bláznivá příležitost. Večeře v oblacích. Inzerát někde, už ani nevím kde… Čtu a koukám na obrázky, večeře a stolování u stolu zavěšeném na laně jeřábem 50 m nad zemí s výhledem na Prahu a k tomu vybraná kuchyně. Kouknu na webu dinnerinthesky.cz na termíny a ceny a zjišťuji, že se ještě nějaké to místečko najde.

 

Zážitky a jisté věci se nemají odkládat.

 

Proto následovala rychlá akce, objednávka, zaplacení. Do emailu přišlo potvrzení, voucher a bylo to. Tak je to dnes na tom internetu jednoduché. Na jedné straně dáte nabídku k akci, vyvoláte poptávku a na druhé straně je někdo, ke komu nabídka přišla tak akorát a prostě udělá objednávku. Ten někdo, to je „cílová skupina“. Jednoduchý mechanismus, jednoduchý byznys. V tomto případě i skvěle realizován. Nakonec znáte to někteří z našich kurzů, zejména z KJMP (Kde jsou moje peníze), víc za penězi nehledejte. Prostě vyrobte poptávku a vyplňte ji! A máte byznys…

Druhý den jsme nasedli do taxíku, byznysového Superbu Laurin&Klement. Také to frčí na objednávku přes net, elektronickou fakturku. Easy and good business. Pro obě strany. Cesta do nákladů. Večeře také, samozřejmě. Vždyť je to tak jednoduché proměnit zábavu v investici, která má vydělávat. Děláte to také tak?

V den, kdy jsem se pro malou akci rozhodl, napsal jsem o tom účastníkům, kteří se přihlásili na můj workshop MILIONOVÝ POTENCIÁL s tím, že jim dám schéma, jak jsem v tomto případě proměnil hezký zážitek v investici, která mi vydělá dejme tomu minimálně desetinásobek. Nicméně pro vás ostatní čtenáře to prozatím bude tajemství, protože to budu probírat jen na workshopu a je již plno. Takže někdy příště… Tak, jak jsem to psal v předešlém článku Váš úspěch se dá předpovědět. Kdo může, ten má. Kdo nemůže, ten nemá a ostrouhá. Ale slibuji, že se to v pravý čas dozvíte. Jen musíte být v pravý čas ve střehu..!

 

Dnes se tedy pro inspiraci podívejte na videjko z akce

 

STIHLI JSME VEČEŘI V OBLACÍCH

Dopřejte si svoje večeře v oblacích!

Je možné, že dát 5-6 tisíc za hodinovou večeři pro dva, je pro dost lidí nedostupná záležitost. Pro jisté procento lidí je to však maličkost. Lidé zejména na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu sbírají zážitky a chtějí život prožít. Vědí, že mají jen jeden ČAS  a že nejsou žádná ale… Proto se rozhodují snadněji. ŽIVOT V CASH FLOW je život v penězích, které plynou z podnikání. Je to život v jiném daňovém režimu, s neomezenými možnostmi a ve svobodě. Tedy, musí se vědět, jak na to…

Osobně vám, příznivcům mého blogu, přeji, ať to dáváte na tu svoji vysněnou PRAVOU STRANU cash-flow kvadrantu. Udělám pro to pro vás během podzimu opět pár akcí. Je na vás, jak je pro sebe vytěžíte. Dopřejte si svoje večeře v oblacích, nebo na plážích, či kdekoliv, kudy se vypravíte za svými sny. Hlavně je neodkládejte, protože ČAS máte jenom a pouze jeden. V tom jsme na tom stejně.

» Dopřávat si večeře v oblacích z dávek Levé strany (mzdy) je nákladné a je to lehká rozmařilost. Prostě je to jen utrácení a náklady. Vše jde z krvavě zdaněných peněz poté, co vám systém pěkně pustí žilou.

» Dopřávat si totéž na Pravé straně z cash-flow je podstatně levnější, jednodušší a zejména to není rozmařilost, ale vědomé užívání si ČASU a investice.

» Sami si volíte svoji cestu a způsob, jak zacházíte se svými penězi a s časem.

 

Dnes ještě informace z jiného soudku.

 

Souvisí s tématem. Nahoře pod ramenem jeřábu, při tom krásném rozhledu na Prahu a popíjení kvalitního Riezlingu z Porýní, jsem dostal inspiraci a pozval jsem své příznivce z databáze „burza“ na DigiPárty. Mimochodem jsem pro podzimní motivace přikoupil asi 150 g investičního zlata a budu opět postupně rozdávat. Kdo již ode mě cihličku zlata má, ví, jak funguje. Ale o tom příště.

Teď už úplně na závěr moje pozvánka na burzovní webinář ve formátu DigiPárty

 PŘIPOUTEJTE SE, PROSÍM!

Já jenom abyste viděli, že jsem se nahoře na plošině úplně neflákal. Protože na vás na všechny myslím, kudy chodím :-).

Cervena_sipkaVideo a pozvánka na DigiPárty PŘIPOUTEJTE SE PROSÍM, jsou zde!

vecere-v-oblacich-promo

A to je dnes opravdu vše! Mějte se krásně a přeji hezké a úspěšné dny pozdního léta!

Jirka Mazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

1 komentář u „Dopřejte si svoje večeře v oblacích!

  1. Dobrý den. Jirko, Váš článek a video jsou velmi inspirující. Zejména část Vašeho článku:

    Je možné, že dát 5-6 tisíc za hodinovou večeři pro dva, je pro dost lidí nedostupná záležitost. Pro jisté procento lidí je to však maličkost. Lidé zejména na PRAVÉ STRANĚ cash-flow kvadrantu sbírají zážitky a chtějí život prožít. Vědí, že mají jen jeden ČAS a že nejsou žádná ale… Proto se rozhodují snadněji. ŽIVOT V CASH FLOW je život v penězích, které plynou z podnikání. Je to život v jiném daňovém režimu, s neomezenými možnostmi a ve svobodě. Tedy, musí se vědět, jak na to…

    Těším se na pátek 16.9.2016 na další inspiraci a „nakopnutí“. Antonín Kysilka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *