Jedu v tom znovu!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Nevstupuj 2x do stejné řeky, říká se…

 

Když jsme v minisestavě 2 lidí před 4-6 lety žhavili zajímavý a úspěšný projekt WinSignals, bylo to opravdu zajímavé období. Bavili jsme se, učili jsme se a samozřejmě jsme i vydělávali… Zase ty peníze, říkáte si teď… O čem to tenkrát bylo?

Jedním z projektů, kterým se zabývám na své cestě KJMP (Kde Jsou Moje Peníze), byla a je burza.

Burza je podnik, se kterým se 98 % veřejnosti setká tak maximálně v souvislosti s poplašnými zprávami v televizi. Pro malou část lidí z kmene adrenalinových podnikatelů a spekulantů, je to prostě zajímavá příležitost pro to, jak vydělávat peníze. Ne všem se to daří. Užil jsem si také svoje… Naštěstí s výslednými plus :-). A svoje zkušenosti jsem odevzdal v sérii kurzů Hrajeme si na burze i během 10 let vzdělávání.

 

Co jsou to WinSignals?

 

Zjednodušeně jsou to predikace vývoje burzovních cen. Hra s pravděpodobností, statistikou, fundamentálními zprávami i technickou analýzou. Pro nezasvěcené je to takto – naučili jsme se identifikovat predikce cenových pohybů vybraných aktiv na burze a zasílali jsme je zájemcům formou SMS servisu. Ti pak od nás dostávali tajné tipy pro obchodování na burze a šanci na výdělky.

Byla to skvělá jízda a trvala 2,5 roku během kterých jsem dali do trhů přes 450 obchodních signálů s úspěšností 80-90 %! Byly to žně pro nás i pro klienty. Ale ve dvou lidech se takový projekt nedal dlouho táhnout a proto jsme jej ukončili a svoje burzovní predikce jsme používali jen pro své investice. Život se stal klidnějším a kupodivu i ziskovějším. Ale na ten test s prvními WinSignals jsme vzpomínali rádi, ale s rozhodnutím jej již neopakovat. Bylo to příliš náročné!

 

Nevstupuj 2x do téže řeky, říká se.

 

Ale dopadlo to takto – jedu v tom znovu! Ano, projekt WinSignals New by možná nikdy nevznikl, kdybych dal na pořekadla. Jenže loni v půlce roku mám to začalo vrtat v hlavě. Kolem mého kurzu HNB se dala dohromady opravdu dobrá parta „burzovních vlčáků“, kteří mají na burze dlouhodobě stabilní výsledky. Jednoho z nich, Jirku Gajdošíka jako zkušeného manažera i burzovního hráče, jsem pověřil vedením nově vzniklého projektu s názvem WinSignals New. A své přidal i můj parťák z první akce, Vojta Podešva.

 

V čem je tento projekt jiný? 

 

»  Má management, podporu a servis.

»  Má tým traderů, kdy do akce pouštíme nejlepších 5 z TOP10.

»  Má opět výsledky, ale počet signálů je 3-4x četnější.

»  Máme skvělou komunitu WinSignalistů i uživatelů na FB.

»  Máme vzdělávací podporu našeho HNB Premium Clubu.

Prostě, je to o pěkný level výše a já jsem hrdý na to, že vás mohu pozvat do akce, ač jsem aktuálně na druhé straně světa (Canggu, Bali). Jedno vím jistě:

Máme a budeme mít na burze a burzovních predikcích vždy lepší výsledky,
než 99 % všech ostatních lidí a než na co máte šanci vy.

 

Proč? Jsou to zejména tyto 4 důvody:

 

1. Protože máme v akci vždy 5 nejlepších z tisícovky absolventů HNB.

2. Ti jsou vybíráni každý měsíc z širší sestavy TOP10-15 podle aktuálně nejlepší formy.

3. Mají čas a motivaci za vás sledovat finanční trhy.

4. Chtějí odvádět co nejlepší výsledek, protože mají motivaci.

Přátelé, pokud vás burza a spekulace na burze zajímají, podívejte se ještě na moji videopozvánku na akci, na které nebudu, ale mám v ní prsty…

Pozývám vás na webinář, který se bude konat v úterý 23. 2. 2016 ve 20:00, zde je příhláška:

Cervena_sipkaWinSignals s burzovními vlčáky a jejich klienty

Registrace-na-webinar

Pokud vám něco burza říká, přijďte si poslechnout, jak se nám podařilo projekt nastartovat, jaké máme výsledky a co o něm říkají naší klienti.

TipA ještě tip na závěr: Na vysílací stránce webináře je anketa o jeden měsíc WinSignals v hodnotě 100 EUR zdarma. To se přece vyplatí, co?

Přátelé, mějte se krásně a držím všem palce – kolegům, ať jim vyjde akce a vám, ať se vám živý přenos s burzovními vlčáky líbí!

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

19. 2. 2016 Canggu, Bali

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *