Akční podzim na burze i v podnikání začne za pár dnů!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Již v neděli večer si povíme více na DigiPárty, čeká nás akční podzim.

 

Astronomické léto končí a podzim začíná 23. září 2014 v 04:29:09. Hlavně mi neříkejte, že jste to věděli. Že přijde podzim za pár dnů, to jistě tušíte. Ale kdy tak nastane přesně, to jsem si musel i já dohledat. Je to něco, jako fundamentální analýza. Venku vidíme, že se nám ochlazuje, babí léto již zahřívá jen přes den, stromy žloutnou. Léto pozvolna přechází v podzim a některé okamžiky si v dennodenním shonu ani neuvědomujeme. Jedni říkají, léto skončilo. Jiní říkají, podzim teprve začně. Někdy mohou mít obě skupiny pravdu. Je to jako v byznyse nebo na burze. A někteří šťouralové to potřebují vědět přesně.

Již tuto neděli si o tom budeme povídat online. Nenechejte si to ujít!

 

 

Pokračujme v letně podzimní úvaze a propracujme se k tomu, co potřebujete vědět:

 

Trend Reverzal Zone, zónu s obratem cen na cenových grafech na burze také vnímáme, ale pouze nám chybí to přesné datum a čas, kdy to prostě žuchne na druhou stranu. Tak, jako se léto obrací v podzim, pozvolna a nenápadně, tak se někdy otáčejí ceny na burze. Vidíme to vizuálně na grafech, cítíme to v kostech a sbíráme odvahu udělat akci. Akce je na burze vždy nejistá. Můžeme s 90% pravděpodobností tušit, kam ceny půjdou, ale s načasováním vždy budeme mít problém. Jistě by se vám stejně tak, jako mně, líbilo, kdybyste věděli, že se ceny prostě otočí přesně v určitý čas a mohli se připravit na akci.

Kdy se překlopí léto v podzim podle kalendáře, můžeme vědět přesně. Kam se pohnou ceny, můžeme odhadnout někdy i s vysokou pravděpodobností. Kdy tak ale nastane, to je problém načasování a do jisté míry i náhody. Trhy prostě čekají na své tržní impulsy připravené k akci, kterou vidíte. Odvaha a rozhodnutí jít do akce, je výsledkem mnohých okolností. To, že se věci mění, můžeme přijmout jako fakt a prostě se přizpůsobovat. Že se mění léto v podzim pozvolně, prostě registrujeme a vnímáme. Přizpůsobíme program, oblečení, někdy i nálady.

Tomu, co se děje na burze, se musíme také přizpůsobovat, protože tak, jako neovlivníme běh času ve změně ročního období, nezměníme ani dění a sentiment na burze. Chytří obchodníci a investoři na burze to vědí, ti hloupější nebo méně zkušenější s tím bojují. Uspět dlouhodobě v životě, v podnikání i na burze není jenom o štěstí, i když i to je zapotřebí. Důležité je pochopit děje kolem sebe, umět se jim přizpůsobit a vytěžit pro sebe maximum. Když vytěžíte maximum pro sebe, můžete potom rozdávat i ostatním, nebo si toho jednoduše užívat. Bojujete-li v životě, v podnikání nebo na burze na nesprávné straně trhu, shoříte někdy jako cár papíru.

Jak, nebo  proč? 

Když jste úspěšní, ptají se vás lidé kolem JAK. Málokdo se vás zeptá PROČ. Být úspěšný většinou souvisí s motivací, nikoliv s prostředky. Málo lidí si to ale uvědomuje. Cesta k úspěchu může být složitá, ale někdy i překvapivě jednoduchá. A některé věci na cestě k úspěchu můžete natrénovat, někdy dokonce i bez rizika a s vysokou motivací!

Jistě tušíte, kam mířím. Ano, za pár dnů to vypukne.

Soutěž v Demo obchodování, Podzim s Goldstarway. Čeká vás akčních 6 týdnů poctivého tréninku s motivací. Zasoutěžíte si o Live účty v hodnotě 20.000 EUR, zlaté cihličky i free účasti na VIP Trader Meetingu. A bude to soutěž s PRAVIDLY, žádná kvazisoutěž pro burzovní rychlokvašky, jaké na nás líčí loupeživé brokerské firmy. Účelem těchto soutěží je nalákat nevědomé lidi na burzu a potom zkasírovat nekvalifikované pokušitele štěstí.

My na to půjdeme jinak. Dáme své burzovní hře PRAVIDLA, abychom kasírovat mohli my, tj. já a vy! Dáme demo soutěži pravidla, která vám podmínky Demo obchodování přiblíží více reálnému dění na Live účtech. Kdo se poctivě zúčastníte, nepoznáte následně příliš rozdíly mezi Demo a Live obchodováním. A pokud se na živé trhy s opravdovými penězi nebudete cítit, garantuji vám, že si poctivě procvičíte mozek, úsudek a rozhodovací schopnosti. Bude se vám to hodit pro život i jakékoliv podnikání. Na burze se totiž vše odehrává 100x rychleji… Ale to již předbíhám.

Povíme si o tom více na nedělní DigiPárty s názvem:

DitiPárty: Akčních 6 týdnů, které vám možná změní život!

 

To si jistě nenechejte ujít, protože zde probereme nová, přísnější PRAVIDLA pro soutěž v Demo obchodování. Natrénujte si burzu v poctivé soutěži, ve které již o něco půjde. Nejen o ceny, kterými budou Live účty na burze pro TOP5 v hodnotě 20.000 EUR, zlaté cihličky a free účasti na VIP akci pro TOP10, ale i o prestiž, zkušenost a sdílení. Dejte si šanci něco se naučit v moderované akci. Udělejte to pro sebe!

A také vám prozradím, co dalšího kolem podnikání a burzy pro vás během podzimu chystám. Protože nejen burzou živ je člověk, mám pro vás i několik tipů pro vaše podnikání. Čekají vás webináře, DigiPárty, online i živé akce. Akční podzim začíná za pár dnů!

Poznámka na závěr. Před pár minutami mi do emailu doputoval zajímavý dotaz, kam si myslím, že půjdou ceny akcií a ropy do konce roku. Odpovídám poctivě, že to nevím a že mě to ani nezajímá. Žiju, podnikám i obchoduji na burze tady a teď. A protože vím, že je to místy těžké, je fajn si tyto věci natrénovat a potom se rozhodovat s rozvahou. Tady a teď totiž vytváříme svou budoucnost. A od pondělí ji spolu můžeme trénovat v AKCI! Proto si nenechejte ujít nedělní DigiPárty.

A abych uspokojil případné zvědavce ohledně vcelku jisté predikce budoucnosti, dodávám na závěr, že Astronomický podzim končí a zima začíná 22. prosince 2014 v 00:02:49, to je za 95 dní. To je dosti času, tak si ten akční podzim užijme!

Přeji všem hezký pozdně letní den!

Jirka Mazur

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *