Semináře a VIP akce Podzim 2014


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Listopad a prosinec ve znamení skvělých akcí!

 

V listopadu a v prosinci pro vás chystám řadu akcí, na kterých se můžeme potkat živě. Budeme spolu řešit vydělávání peněz, řízení investic na burze i špičkové dovednosti. Každý z vás, kdo je na vlastní cestě k finanční svobodě a nezávislosti a mohu jej inspirovat, by na těchto akcích neměl chybět! Dělám těchto akcí málo a jsou vzácnou příležitostí proto, abychom se viděli osobně. Předám vám to nejlepší, co lze v průběhu akce k danému tématu předat.

Upozornění: Všechny akce omezuji počtem osob, nedělám masové akce pro stovky hopsajících lidí pod pódiem, ale na každé akci se chci věnovat maximálně pár desítkám lidí. Další akce podobného typu ode mě můžete opět očekávat nejdříve za dalšího půl roku.

Podívejte se na akce se mnou + vyberte si akci, termín a včas se přihlaste:

 

Celodenní seminář pro vás připravím na těchto místech v následujících termínech:

   Praha    4. 12.

Akce je určena pro začátečníky, mírně pokročilé a věčné začátečníky…

Základy burzovních spekulací a nutné minimum burzovního spekulanta – získejte více informací o akci:

Seminář Jak začít na burze aneb Chytré podnikání pro odvážné

 

 

Celodenní workshop určený zejména pro VIP Trader účastníky kurzu HNB je otevřený i pro další zájemce, plánuji jej na těchto místech v následujících termínech:

  Praha  5. 12.

Akce je určena pro pokročilé tradery a pro zájemce o sofistikované a chytré podnikání s rizikovým kapitálem…

Profesionální řízení investic, live podmínky obchodování a řízení sdružených účtů, návyky pro ziskové obchodování, strategie podnikání s využitím principů složeného úročení, podmínky pro MTT a franšízu MT GSW – získejte více informací o akci:

Workshop MultiTerminal Trading & Franšíza MasterTrader GSW

 

 

Na sobotu 13. prosince 2014 chystám akci v Praze pro VIP klienty sezony 2014, absolventy kurzu HNB i pro účastníky soutěže v demo obchodování Podzim s Goldstarway & CFD Forex Champions. Rozdáme hlavní ceny pro TOP5 a TOP10 ze soutěže, probereme trendy a příležitosti tradingu, pozvu zajímavé hosty a uděláme si velkolepý večer.

VIP Meeting bude moje poděkování pro nejlepší a nejaktivnější z vás, bude to tečka za koncem sezony i začátek nových věcí na burze i v podnikání. Rozproudíme energii peněz, podnikání a skvělých nápadů. Inspiraci pochytají i ti nejodolnější z vás. A ti nejchytřejší získají cenný nástroj pro podnikání – leverage informací a inspirace mozkového trustu. Na této akci nesmíte chybět:

VIP Meeting Jirky Mazura na konec i na začátek

 

 Těším se na vaši účast na mých akcích! Pěkně to spolu na burze rozjedeme!

Jirka Mazur

 

 

Pár doplňujících informací k akcím Podzim 2014

 

Jak na sebe tyto akce navazují?

Akce na sebe nenavazují, každá z nich je samostatnou akcí a je určena pro jiný okruh účastníků. Můžete se zúčastnit všech těchto akcí, nebo je absolvovat jednotlivě.

Jak můžu účast na těchto akcích objednat a zaplatit?

Klikněte si na příslušný odkaz ke konkrétní akci, kde se dozvíte více informací o jednotlivých akcích. Akce se platí předem, přednostně dvěma způsoby – kartou přes platební bránu Gopay nebo  bankovním převodem. Při platbě na místě vám nemůžeme garantovat místo na akci.

Jak poznám, že mám akci správně objednanou a účast potvrzenou?

V rámci každé objednávky bude s každým zájemcem komunikováno osobně. Účast a rezervace bude potvrzena po zaplacení. Bez platby předem není možné místo na akci garantovat. Podrobné pokyny ke konání akce dostanete písemně formou emailu v týdnu před konáním akce.

Je možné platit akce na splátky?

Platbu na akci je třeba uhradit celou najednou, splátky nejsou možné.

Jaké jsou storno podmínky v případě, že se nemohu akce zúčastnit?

Účast na akci je přenositelná na jinou osobu, tuto je v tomto případě nutné včas nahlásit. V rámci storna do 5 pracovních dnů před akcí vám vrátíme celou částku. V kratším termínu je storno poplatek 50% z vámi zaplacené sumy.

Potřebuji více informací a konzultaci ohledně objednávky a mé účasti

V tomto případě se obraťte na kolegyni Ing. Andreu Vachtarčíkovou na telefon +420 910 801 402, nebo si požádejte o konzultaci emailem na adrese servis@wintraders.com.

Co mohu od těchto akcí očekávat?

V rozsahu, který živá akce umožní, vám předám to nejlepší, co bude z mé strany momentálně k dispozici. Na akcích dostanete pracovní sešity s obsahem a informacemi k tématům, která budeme probírat. Tyto materiály zůstanou pro veřejnost nedostupné. Na akcích se můžete zeptat na to, co potřebujete vědět, navázat kontakty s lidmi stejného zájmu a získat pro sebe co nejvíce.

Mám si objednávku na akci udělat IHNED, nebo mám počkat?

Objednávku a rezervaci na kteroukoliv z vybraných akcí si udělejte co nejdříve. Akce typu Seminář & Workshop plánuji v jednotlivých lokalitách v omezené kapacitě 15 až 25 osob. Termíny podobných akcí neočekávejte dříve, než v polovině dalšího roku. Dělám tyto akce vzácně, není to moje hlavní podnikání. Děkuji za pochopení.

Mám nějakou garanci vrácení peněz, když nebudu spokojen?

Ano, pokud nebudete s průběhem akce spokojen a oznámíte mi to o přestávce po prvním bloku kterékoliv z těchto akcí, bez dalšího zdůvodnění můžete akci opustit a budou vám vráceny peníze.

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

2 komentáře u „Semináře a VIP akce Podzim 2014

 1. Dobrý den Jirko,

  mám velký zájem o seminář Andyho Winsona „Majster podií“.
  Dnes již však vím, že 25. a 26. listopadu budu v zahraničí na obchodních jednání.
  Pokud se termín změní, podávám okamžitě přihlášku a posílám kurzovné.

  Přeji příjemný den

  Ota Müller

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *