DigiPárty: Burza a plážová svoboda + rozdáváme dárky


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Ve čtvrtek 27. 11. ve 20:00 proběhla jedna z posledních DigiPárty v tomto roce na téma

Burza a plážová svoboda & Podnikáme z pláže a odkudkoliv ze světa

 

Máte chuť žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou? Život, ve kterém se ohlédnete a vydechnete úžasem, že toto všechno jste zažili? Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno?

 

DOSTALI JSTE ZAJÍMAVÝ A HODNOTNÝ DÁREK, KTERÝ SI MŮŽETE OBJEDNAT AŽ DO NEDĚLNÍ PŮLNOCI!

 

Podnikání z pláže – dárek, kniha ZDARMA. Objednejte si jej zde jen za poštovné..!

TATO AKCE PLATÍ DO NEDĚLE 30. 11. DO PŮLNOCI !!!

 

DigiPárty probíhala zde, na této stránce od 20:00

 

VIP Meeting 13.12. 2014, přihláška zde. Již je plno z 60% !!!

Účast na akci VIP Meeting 13.12. 2014 v Praze je možno rezervovat zde..!

 

Průběh DigiPárty.

 

Jaké recepty jsme si přidali ke svobodnému podnikání, kterým je burza? Kdy je dobré se na pláži povalovat, relaxovat a kdy je příležitost prohnat grafy na burze pro vylepšení dovolenkového rozpočtu? Jak zajistit, aby příležitosti a peníze plynuly po nějakou dobu na automat a podnikání z pláže nebo z kteréhokoliv místa na světě způsobovalo radost? Proč doporučuji mít více pilířů příjmů a jak to celé zjednodušit? Dnes si to povíme..!

Rozdali jsme si poslední cihličky investičního zlata s mým věnováním. Do živého vysílání jsem si pozval pár úspěšných traderů z TOP10 soutěže v obchodování na burze. Přišel i tajný host a probrali jsme PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE.

Pověděli jsme si konkrétní recepty na svobodné podnikání, rozdali nějaké ty dárky a prozradil jsem program VIP Meetingu, který chystám 13. 12. v Praze. Užili jsme si energii peněz, příležitostí a získali zajímavé inspirace a motivace.

Kurzem Hrajeme si na burze letos prošlo přes 300 lidí. Do podzimní soutěže CFD Forex Champions se jich přihlásilo 2x tolik, ale jenom 20 % uspělo. Výběrové pravidlo 80/20 je neúprosné. Podnikání z pláže na burze i online v rámci individuálních projektů je jen pro vyvolené.

Někteří z těch, kdo to již zvládli, nebo mají nakročeno, byli mezi mými hosty. Očekával jsem informace i konkrétní návody a postup. Pokud je svoboda a nezávislost vysoko v žebříčku vašich hodnot a přání, potom jste jistě ve čtvrtek večer nechyběli.

Co si představují pozvaní hosté na mé DigiPárty pod pojmem finanční svoboda? Jak k ní mají nakročeno? Jaké nám prozradí recepty a strategie?

 

Otázky pro dnešní anketu o cihličky investičního zlata:

 

1) Máte vizi, že řídit peníze na burze lze z pláže nebo jakéhokoliv místa na světě? Co je pro to třeba udělat?

2) Co si představujete pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE? Je podnikání z pláže i vaší vizí? Napište mi svoje TIPY, jak lze podnikat z pláže.

3) Přidejte dotaz, co by vás k tomuto tématu zajímalo, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci..?

 

Výherci zlatých cihliček jsou:

Jan Mrázek
Petra Kubicova
Bohuslav Labaj

 

 

 

Užili jsme si spolu zajímavé inspirace!

Jirka Mazur

 

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

70 komentářů u „DigiPárty: Burza a plážová svoboda + rozdáváme dárky

 1. 1) ano, ta vize je zde od začátku;) Je třeba tomu „štěstíčku“ jít naproti. Pro každého to může být jiné, záleží kde se momentálně nachází. Pro někoho je to uvědomění, že změna je v jeho životě důležitá pro dosažení jeho snu, pro někoho to může znamenat koupit si nový NTB a letenky :))
  2) podnikání z pláže je přesný a vystihující termín pro maximální svobodu výběru místa a času pro „práci“, navíc která baví. TIP: jakýkoliv zautomatizovaný byznys, např.:e-shop může být vhodným nástrojem pro „plážové“ podnikání
  3) nastíněné otázky na dnešní hosty jsou přesně tím, co mě zajímá

 2. Dobrý den.
  1. Věřím, že řídit peníze na burze z pláže samozřejmě lze. Je nutné mít přístup k internetu, potřebný hardware, otevřený účet u nějakého brokera, chuť a odhodlání.
  2. Termín PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE neberu doslova, znamená to řídit svůj podnik, svoje příjmy odkudkoli na světě díky internetu. Pro mě je to spíše takový tajný sen, konkrétní vizi zatím nemám.
  3. Zajímá mě, jaké názory na to mají dnešní hosté, jestli a jak oni podnikají z pláže a hlavně jak začínali.

 3. 1) trávit více času s fokusem na svůj záměr

  2) pro mě je podnikání z pláže už Jen To, dostat se „na pláž“, v představách mám jasnou vizi…země, kde je teplo a já se svou vrozenou komunikační veleschopností vytvářím veselou partu lidí, se kterými si hraji, nápadů na hry mám bambilion…burza je pro mě v tuto chvíli terpeutický prostředník a kámoš v cestě ke mě samotné s optimálním výsledkem…finanční svoboda a svoboda duše : )

  3) potřebuji nakopat do zadku, abych stále neměla pocit, že to, co teď vytvářím a na čem se podílím, se beze mě neobejde : )

 4. 1) Viziu už mám a malými krokmi sa k nej približujem, treba zrýchliť a presnejšie zacieliť, prekonať strach a nepríjemný pocit z neistory… treba mať výkoný notebook a mobil a pripojenie na net. Je potrebné si vybrať technologicky vyspelú pláž 😀

  2) podnikanie z pláže sa dá charakterizovať ako každé podnikanie ktoré sa dá riadiť z akéhokoľvek miesta na svete…napríklad z pláže alebo z tepla domova, Napríklad riadiť investície, podnikanie na internete, písanie kníh, e-šop, poradenský portál, e-mai marketing.

  3) Ako sa k tomu dostať a čo to všetko obnáša cez vybavenie, reklamu, riadenie, ludí, softvér.

 5. 1) Ano mám takovou vizi od začátku toho co jsem poznal první kurz hrajeme si na burze, kterým jsem prošel. Je potřeba se ne ten cíl soustředit, stanovit si plán jak toho dosáhnout a také mít dostatečně rozložená rizika. Nemít vše jen ne burze, ale snažit se vybudovat další zdroje příjmů.

  2) Podnikání z jakéhokoli místa na světě, kde to máme rádi. Pro mě to nemusí být nutně pláž, ale klidně nějaké horské středisko někde v Americe, kde si člověk zorganizuje svůj čas a plně si řídí svůj život. I schopný webový vývojář může pracovat tímto způsobem, pokud postaví projekty, které mu budou stabilně generovat zisk a do toho bude realizovat zakázky, kdy se mu bude chtít.

  3) V tuto chvíli by mě nejvíce zajímalo, jak člověk pozná, že je připraven na reálný trh. Je lepší když zobchoduje několik demo účtů se ziskem nebo je lepší projít celým ročním burzovním cyklem na demu. Vím že každý to má jinak, ale jajaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých postupů.

  Děkuji, děkuji, děkuji.

 6. 1) Jasne, ze to jde. Jak na to? Proste myslet mimo zabehnute stereotypy (jistota pracovniho pomeru, pravidelny a staly vydelek apod) a najit si svoje misto, kde mohu uplatnit sve znalosti, zkusenosti a delat co me bavi.

  2) Ja vlasne jiz „podnikam z plaze“ – zatim tedy hlavne z naseho obyvaku (me kancelare). Do budoucna bych chtel muj business jeste vice rozhybat, vice automatizovat a delegovat na jine osoby. Kombinuji podnikani s obchodovanim na burze – oboji mohu delat kdekoliv na svete, kde je sitove pripojeni.

  3) Jak uspesni jsou lide z TOP 10 na zive burze?

 7. 1. Určite vízia je ako obchodovať z akéhokoľvek miesta. Je potrebné sa najprv kvalitne vzdelať. 🙂

  2. Pod pojmom podnikanie z pláže si predstavujem dovolenku na ktorej strávim 2-3 hodiny trejdovaním.

  3. Dneska môžu byť viac otázky zamerané na hostí. Chcel by som počuť hostí ako začínali, či tiež podnikajú z pláže ….

 8. Dobrý večer.
  1. V prvé řadě musíme začit, zkoušet, učit se, mít potřebné vybavení a pláž s barem:)
  2. PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE neberu doslova, je to spíše o svobodě, otom, že můžu podnikat odkudkoliv a kdykoliv, je to sen asi každého kdo se o tento typ podnikání zajímá
  3. Kolika procentům lidí se podaří uspět, jsou tyto kurzy dostatečné k dostání se na vrchol? Chápu, že je to dlouhá cesta….

 9. 1. Riadiť svoje peniaze na burze z pláže je možné, pokiaľ ide o drobné, ak ide o veľké peniaze, na to treba súkromie a kľud, tu by som doporučoval napríklad jachtu.
  2. Podnikanie z pláže nieje moja vízia, prednosť dávam pohode a samote v príjemnom a známom prostredí.
  3. Musím si zopakovať teóriu, a niektoré otázky obchodovania na burze preštudovať viac do hĺbky.

 10. 1) Máte vizi, že řídit peníze na burze lze z pláže nebo jakéhokoliv místa na světě? Co je pro to třeba udělat?
  Ano, vizi mám již skoro rok. Je potřeba se jen rozhodnout a oprostit se od konvenčního myšlení.

  2) Co si představujete pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE? Je podnikání z pláže i vaší vizí? Napište mi svoje TIPY, jak lze podnikat z pláže.
  Je to svoboda místa, času a rozsahu podnikání. Podmínkou je internet, vize a odhodlání. Know how máme od Jirky 🙂

  3) Přidejte dotaz, co by vás k tomuto tématu zajímalo, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci..?
  Zajímalo by mne, co byl hlavní motivační faktor pro Stáňu a další naše hosty, aby začali podnikat „z pláže“ a na burze a co byl jejich největší blok – problém, který museli dodnes překonat.

 11. Dobrý večer,
  Založil som si: Your Live GCI MetaTrader Account. Povodne prihlasovacie číslo sa líši od čísla z výpisu úctu. neviem sa tam prihlásiť . Viete mi poradiť.
  Ďakujem.
  Nemec

 12. 1) Určitě jde podnikat z pláže. Chci se věnovat pouze burze a to lze i z pláže, protože k tomuto podnikání potřebuji jen notebook, internet a svou hlavu.

  2) Pod pojmem podnikání z pláže si nepředstavuji přímo pláž, ale možnost vydělávat peníze a přitom nebýt vázán časem ani místem. Jednoduše absolutní SVOBODU…

  3) Jirko, HNB nám končí, jak dlouho bych měl ještě trénovat na demu, máš nějaké všeobecné doporučení? Zároven bych rád poděkoval všem, kteří se podíleli na tvorbě HNB. Díky tomuto kurzu jsem získal zcela nový a jedinečný pohled na trh. Doufám, že se v budoucnu budu moct zúčastnit kurzu pro pokročilé burzovní spekulanty.

  Jirko a Vojto děkuji

 13. 1) najít vhodnou pláž a přijatelné ubytování poblíž s kvalitním internetovým připojením, popřípadě větší plachetnici cca 40 “ a více s připojením přes satelitní telefon

  2) teritorium podnikání z pláže jsem již zůžil na oblast severní nebo jižní ostrov Nového Zélandu nebo souostroví Fidži. Oblast podnikání – obchodování na burze.

  3) potřebuji zvýšit základní kapitál – postupně během 3 – 5 let, více prozkoumat oba ostrovy Nového Zélandu – pravděpodobně rok 2015 a zjistit podmínky dlouhodobého pobytu, delší čas na studium svíčkových grafů a jejich formací

 14. 1. Takovou vizi mám. Rád bych měl možnost určitou část roku trávit v teple, nejlépe u moře. A zároveň řídit své peníze na burze, což je dnes technicky bez problému.
  2. Pod termínem podnikání z pláže si představuji především svobodu. Svobodu osobního času, svobodu volby pobytu, svobodu v širším slova smyslu.
  3. Zajímá mě, jak začínali dnešní hosté, hlavně Vojta Podešva. Jak začínal Jirka Mazur už asi většina diváků ví, ale jistě budu rád když i on k začátkům něco řekne.

 15. 1. Som presvedceny o tom, ze sa to da. Zakladom je chut ucit sa, byt vytrvaly, presvedceny o tom, ze sa to da a ziskat pociatocny kapital 🙂
  2. Pod podnikanim z plaze si predstavujem maximalnu moznu slobodu ku akej sa clovek moze dopracovat, teda jednak financnu ale aj casovu, robit si co chcem, kedy chcem.
  3. Ako dlho trvalo dnesnym hostom dopracovat sa k slobode, teda k Podnikaniu z plaze 🙂

 16. 1) Ano mám takovou vizi již velmi dlouho. Nějaké příjmy nezávislé na mém čase již mám, ale burza mě letos oslovila a potřebuji se s ní sblížit.

  2) Podnikání odkudkoli, kde je to příjemné. Tipy? Všechno co mě napadne už znáte. 🙂

  3) Hlavní věc kterou potřebuji vyřešit je naučit se být na burze ziskový.

 17. 1) Mám vizi podnikat a vydělávat kdekoliv a kdykoliv na světě a to díky počítači a internetu. Je potřeba se nebát a jít do akce. Bez činu se nic nestane.
  2) moje představa plážové podnikaní je být časově a místně nezávislý
  3) rád bych dostal tip, kdy je dobré (bezpečné) začít… zda je to po několika zhodnocených demo účtech nebo být mírně ziskový na živém

 18. Dobrý večer,
  1. asi to je možné. Kdybych byl na dovolené, tak bych se věnoval jiným aktivitám, než burze. Kdybych byl dlouhodobě na cestách, tak by bylo skvělé mít možnost přístupu na burzu, vědět, co tam dělat a dělat to.
  2. Podnikání z pláže vnímám jako metaforu k podnikání přes internet bez nutnosti zázemí. pouze notebook+internet.
  3. poradit: Jak na to. Zatím jsem vděčný za jakékoli informace.
  Děkuji Petr Hampl

 19. Zdravím.
  Těším se na dněšní webinář a věřím, že zde opět získám nějaké užitečné informace o obchodování na burze.
  1) Zda mám vizi, že lze řídit peníze (nejen) na burze z pláže? No, abych pravdu řekl ani moc ne… Určitě většina pláží nebude mít wifi internetové připojení, takže bych asi rychle přišel na buben. Navíc v těchto místech může být přiliš mnoho rušivých elementů, které mohou snižovat šanci na profit. Navíc pořád vyklepávat ten písek z klávesnice opravdu není můj šálek kávy.
  2) Co si představuji pod termínem podnikání z pláže (ačkoliv preferuji vlastní ostrov. Lidé dokáží být tak otravní, že…)? Ani vlastně nevím. Možná tu svobodu, kdy záleží jen na vás, vašich schopnostech a ochotě kolik času se rozhodnete podnikání obětovat. Rozhodně mě připadá jednodušší a měně stresující, pokud máte kapitál, využívat klasických akcií s vyšším dividendovým titulem jako je například Philips Morris, Intel, či Alibaba a mnoho dalších, kde se dividendové zhodnocení blíží i 10%, či zkusit risk a vsadit si na akcie zlatých těžebních společností, které jsou momentálně na svých minimech, případně věnovat se psaním blogů, tvořením vlogů apod.
  3) Potřeboval bych pomoci s mnoha věcmi. Bohužel řešení těchto problémů je pouze a jen na mě. Třeba teď momentálně řeším, zda si mám namíchat pepsi s rumem, vodkou, nebo whiskou. Anyway například by mě zajímalo, proč bych měl začít obchodovat právě s firmou Goldstarway, která vyžaduje relativně vysoký vstupní kapitál, když mohu začít obchodovat, víceméně i s nulovým kapitálem za relativně dobrých podmínek (, pokud ovšem nezačnete s příliš velkým pákovým efektem, že?).

  • Dnešní výhra mě opravdu překvapila a mám z ní velkou radost.
   Musím říct, že v těchto složitých dnech, je to pro mě velká vzpruha a snad získám novou energii k rozjetí mého dalšího, tentokrát snad úspěšného projektu.
   Ještě jednou děkuji.

 20. 1) Máte vizi, že řídit peníze na burze lze z pláže nebo jakéhokoliv místa na světě? Co je pro to třeba udělat?
  Myslím, že je k tomu třeba pouze technické zabezpečení – počítač a připojení k internetu. Ale důležité je nebýt závislý na příjmu ze zaměstnání, jako je to v mém případě. Potom to asi nepůjde. Moje vize je vydělat si na burze peníze, které bych reinvestoval, abych si vytvořil další, třeba pasivní zdroj příjmu. Představoval bych si tak 3 – 4 takové příjmy. Je to dobré především pro rozložení rizik.

  2) Co si představujete pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE? Je podnikání z pláže i vaší vizí? Napište mi svoje TIPY, jak lze podnikat z pláže
  „Podnikání z pláže“ můžeme chápat jako nadsázku, nebo doslova. Chápu to jako podnikání, které lze dělat z jakéhokoliv místa, kde je přístup k internetu. Zároveň to chápu jako činnost, kterou si lze vydělávat peníze, ale zároveň není nutné si brát dovolenou (jak už bylo někde řečeno, nebo napsáno).

  3) Přidejte dotaz, co by vás k tomuto tématu zajímalo, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci..?
  Velmi často se při obchodování setkávám se situací, kdy se otevřená pozice dostává do červených čísel. (to je ale normální) Mám však problém s tím, že nedokážu přesně definovat hranici, kdy ještě počkat a očekávat obrácení vývoje a kdy už je třeba z pozice odejít s přijatelnou ztrátou. Především na demo účtech, (ale stalo se mi to už i na live účtu) se potom dostávám do obludných ztrát na konkrétní pozici, protože už jsem prošvihnul ten pravý moment. Pořád věřím své původní analýze, že půjde vývoj tím „mým“ směrem. Na doporučení ze všech seminářů, které jsem absolvoval v Havířově, nebo v Praze, nepoužívám fyzický SL.
  Závěrem krátké ohlédnutí za soutěží. Chtěl bych organizátorům poděkovat za zorganizování takové akce. Původně jsem se soutěže nechtěl ani zúčastnit. Po přečtení pravidel jsem svůj postoj přehodnotil a jsem tomu rád. I přes to, že jsem nedosáhl na TOP 10, nebo TOP 5, si myslím, že jsem dosáhl dobrého výsledku (38), ze kterého mám opravdu radost. Tento výsledek jsem dosáhl až v poslední třetině, po zveřejnění průběžných výsledků, kde jsem si prohlédnul konkrétní obchody průběžně prvního soutěžícího. Byla to pro mě velká inspirace, kdy jsem změnil způsob obchodování.
  Ještě jednou děkuji a touto cestou gratuluji vítězům.

 21. Předně děkuji za příležitosti, které Jirko a Vojto pro nás tvoříte.

  1) Máte vizi, že řídit peníze na burze lze z pláže nebo jakéhokoliv místa na světě? Co je pro to třeba udělat?

  Mám tuto vizi. Je třeba jen začít.

  2) Co si představujete pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE? Je podnikání z pláže i vaší vizí? Napište mi svoje TIPY, jak lze podnikat z pláže.

  Mám firmu a po úrazu jsem pochopil, že řídit jí z lázní … je obtížné, ale možné. Z pláže bych si nato netroufl. Takže vítězí burza.

  3) Přidejte dotaz, co by vás k tomuto tématu zajímalo, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci…?

  Teď potřebuji jen disciplínu a začít.

  Břeťa.

 22. 1. Co je třeba udělat pro podnikání z pláže?
  Mít po ruce notebook a připojení na internet,mít v hlavě nápad a ovládat alespoň jeden světový jazyk abych se na tu pláž dopravila.
  2.Co si představuji pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE?
  Moje vize toho je…Afrika – útulek a v něm hodně dětí – hrajem si divadlo – večer o tom píšu deník a tak nasbírám spoustu materiálu.Ten materiál následovně zpracuji na pláži a vydám knížku ze které získám prostředky abych se vrátila zese k těm dětem.V čechách funguje FIGURKOVÁ ŠKOLIČKA a v Africe je zase spousta dětí,které se potřebují naučit nejenom číst ale i logicky myslet.Podnikání na pláži je běh na dlouhou trať.Alespoň pro mne.
  3.S čím se víc pojí termín PODNIKÁNÍ NA PLÁŽI,s východem slunce nebo se západem slunce?

 23. 1.Určite je možné podnikať aj z „pláže“ alebo na akomkoľvek mieste. Treba dobré pripojenie k internetu… to asi vieme..:-)

  2. Tak toto netuším,vlastne som ešte na žiadnej pláži nebola. Skúsila som už však „podnikať“ na svojem leve účte… žiaľ s negatívnym výsledkom

  3. Nemám dotaz, so záujmom budem počúvať.

 24. 1. Určitě bych vizi měl. Je třeba se rozhodnout, dodržovat pravidla, ale hlavně jít do toho
  2. Hlavně si představuji, že budu mít úplnou svobodu, kdy chci a kdy nechci dělat obchody. Může to být rovněž infomarketing v čemkoliv
  3. Chtěl bych vědět příběhy hostí s burzou

 25. 1. Mám vizi, že bych v budoucnu podnikala z Karibiku.
  2. K podnikání z pláže by mi stačila dobrá mysl a internet.
  3. Potřebuji impuls, který by mě dovedl ke změně.

 26. Dobrý večer.
  1. Podnikání z pláže je nádherný sen. Mám pocit a beru to ze svého života, že nejdůležitější pro podnikání z pláže je udržet pravidla, která si nastavíme a pracovní tempo.Obávám se že by mohla nastat situace kdy na práci úplně zapomeneme a nebo se nám prostě nebude chtít. Důležité je neusnout na vavřínech.
  3.Jinak pro mě určitě bude největší problém vstoupit na burzu a udělat první obchod.
  Možná by mě zajímalo jaké pocity měli Vaši hosté při první stisknutí tlačítka at už na burze nebo v jiném oboru online.
  přeji vám krásnou zimu a hodně úspěchů.
  Jste skvělý.
  Denisa

 27. 1) Máte vizi, že řídit peníze na burze lze z pláže nebo jakéhokoliv místa na světě? Co je pro to třeba udělat?
  Ano, to si dokážu velmi dobře představit. Je k tomu třeba začít používat hlavu.
  2) Co si představujete pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE? Je podnikání z pláže i vaší vizí? Napište mi svoje TIPY, jak lze podnikat z pláže.
  Podnikání z pláže pro mě znamená svobodu a nezávislost. Z pláže lze podnikat různě, ale nejlépe mi na to sedí burza, kde jsem sám svým pánem.
  3) Přidejte dotaz, co by vás k tomuto tématu zajímalo, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci..?
  Můžou nám účastníci webináře přiblížit své obchodní strategie?

 28. Nyslím že obchdování na burzelal není moc vhodné na podnikání z pláže. Neříkám že by nešlo, ale já bych to radějiději dělal klasicky.
  Na podnikání z pláže je vhodný dobře rozjetý multilevel marketing.
  Je k tomu výborný autorespondér.

 29. 1) Najit si misto, kde se clovek citi v pohode po vsech strankach a muze mit u sebe svoji rodinu (technicke veci jsou jen jednorazova zalezitost)

  2) Podnikani, kde si sam urcuji misto a cas prace, stejne jako samotnou dobu, po kterou chci pracovat. TIP: Inernetovy obchod se zbozim v elektronicke podobe (pocitacove programy, e-knihy, aplikace pro mobilni telefony, atd.), ktere neni treba fyzicky prijimat, skladovat a expedovat a vse lze probihat bez osobni ucasti.

  3) Podnikani off-shore. Prozatim nemam zadnou predstavu co vse a za jakych podminek je mozne.

 30. 1. první krok =začít, stanovit si cíl a krok po krokůčku…
  2. podnikání z pláže – tajný sen (svoboda), stačí podnikání od vody (rybaření)
  3.jak dlouho lze obchodovat na demu? Soutěž jsem nějak nestíhala, bohužel. Smekám před ostatníma, hlavně před Evou.

 31. Dobrý večer.
  1. Mít rizikový kapitál, zkušenosti s life tradingem, technologicky spolehlivé a zabezpečené počítačové napojení pro burzovní operace, psychickou pohodu a hodně, hodně……se učit.
  2.Podnikání z pláže je dlouhodobě moji vizí a představuji si pod ním obchodování bez ohledu na místo mého pobytu.
  3.Potřeboval bych se zdokonalit v používaných internetových systémech pro automatizované obchodování a pochopit myšlenkové postupy používané ve světě, které jsou zřejmě značně odlišné od našich zvyklostí (p.Kirsch, p.Hrdlička). Pracuji na tom.

 32. 1. je to velka inspiracia a potrebne je mat plan, strategiu, notebook s internetom

  2. urcite je to vize do buducnosti a nastroj zatial vidim spekulacie na burze

  3. otazky ktore som mal uz boli odpovedane

 33. 1) Burza je ako dravá šelma. Treba ju poriadne vychovávať od šteňaťa. Ak si ju dobre skrotiš, tak tak tá počúva.
  2) Samozrejme, že sa dá podnikať z pláže. Najskôr sa to musí rozbehnúť a uz to nemá chybu.
  3) Pomoc potrebujem len na to prihlásenie. Manželka pôjde na materskú tak ju troha navediem k tej burze.
  Ďakujem.

 34. 1.Som pevne presvedceny ,ze je to super vec a sam sa snazim priblizit sa tejto vizii.
  Je potreba mat kvalitny Notebook, zvladnut technicke a internetove spojenie.
  2.Vdaka internetu je mozne riadit byznys z akehokolvek kuta sveta.
  Mat zivotnu slobodu mat svoju financnu a existencnu nezavislost.Mat cas pre seba, rodinua svoje zaujmy.

  3.Ako zacat,ako si vytvorit toto podnikanie ,ako zamestnanec, najoptimalnejsou metodou?

 35. 1. Ano mám veľmi silnú víziu podnikania z pláže, Najprv chcem zažiť niekoľko burzovných cyklov aby som mohol prezentovať svoje výsledky.

  2. Moja predstava podnikania z pláže je možnosť obchodovať kedykoľvek a kdekoľvek na svete.

  3. Moja otázka je : Aká je najlepšia kniha, poprípade seminár na prácu so svojou psychikou a emóciami?

 36. 1)áno, túto víziu mám, verím, že je to možné, treba rozbehnúť biznys cez internet

  2) Jednoznačne infopodnikanie, mohla by to byť aj burza, ale tam zatial nie som úspešný

  3) Ja hľadám momentálne produkt alebo službu, ktorý by bolo možné predávať cez internet

 37. 1. Áno, mám víziu riadiť peniaze z pláže, alebo z ľubovoľného miesta, podľa môjho výberu. To, čo je potrebné urobiť, je ísť do akcie, mať jasný focus a jednoznačne ísť za svojim cieľom.

  2. Podnikanie z pláže je pre mňa symolický výraz pre efektívny spôsob riadenia aktív/produktov bez ohľadu na miesto v psychickej pohode a bez stresu pomocou internetu, teda online. Je to o volnosti, slobode v živote…

  3. Ak má byť podnikanie z pláže ziskové, potrebujeme buď kapitál, ktorý môžeme zhodnocovať na burze, alebo spoluinvestorov, ktorí zveria svoje peniaze do správy. Moja otázka je, ako získať tento kapitál?

 38. 1) Podnikání z pláže určitě ano, ale všeho s mírou, podle pravidla 90/10 🙂 S vizí osamostatnění, finanční svobody a rodinné pohody jsem do kurzu HNB šel a vše tomu podřizuji, respektive opouštím tradiční způsob vydělávání peněz a nyní se budu již naplno věnovat burze, avšak nejen to, ale už bez píchaček…

  2) Jsem rád, že jsem si prošel kurz HNB, během kterého jsem si představoval, jak by se dalo z pláže podnikat, takže první co bylo, uvědomil jsem si, jak důležité je sám sobě věřit, srovnat si myšlenky, vize, cíle, držet se pravidel a hle, ono to jde… Důležité věřit si, ale být pokorný. A pak dodržovat pravidla…;-)

  3) Už to bylo zmíněno, ale jak se daří TOP začátečníkům na live účtech? Dále bude se pořádat kurz HNB i v příštím roce?

  Děkuji a držím všem pěsti nejen v podnikání ale hlavně v životě! Hodně zdraví a pohody Jan Marina

 39. Ja tiež vlastne už podnikám z tej pláže ako pani Eva. Moje povolanie je poisťovanie. Mám vyber 9-tich poisťovni. Teraz to chce vylepšiť len tou web stránkou. Neviem ako ju mám vytvoriť. Je to dosť komplikovana stránka na porovnávanie poisťovni.

 40. 1. Áno. Ísť do akcie.
  2. Áno, je to i moja vízia. Z ktoréhokoľvek miesta, kde sa cítim dobre. Postačí pripojenie k internetu a PC.
  3. Potrebujem opustiť zónu pohodlia, nakopnúť sa a ísť do toho.

 41. Ad 1) Mať jasnú víziu, ciele, premyslené aktivity je pre mňa primárne. Pracovať (on-line) na terase v mojej záhrade alebo na chate v Tatrách či pri mori je cesta, na ktorú som sa pred nejakým časom vydal… = Sloboda – voľnosť – priestor pre iné aktivity a plnenie iných cieľov a snov – viac času na rodinu – osobné rozhodovanie a osobná zodpovednosť za život …
  Ad 2) Práca z pláže = tvorivá a profitabilná práca kedykoľvek, kdekoľvek a koľkokoľvek, ktorá ma teší, napĺňa a prináša dostatočný príjem pre kvalitný život
  Ad 3 ) Kedy začne ďalší kurz Hrajeme si na burze a v čom bude iný?

 42. 1) Máte vizi, že řídit peníze na burze lze z pláže nebo jakéhokoliv místa na světě? Co je pro to třeba udělat?
  Dokážu si představit. Zkusil jsem si Vaše přednášky a demo účet z dovolené jako absolvent kurzu začátečník. Burza vyžaduje ovšem určitou disciplínu, čas otevírání burz, SAO, sledovat sentiment apod.

  2) Co si představujete pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE? Je podnikání z pláže i vaší vizí? Napište mi svoje TIPY, jak lze podnikat z pláže.
  Zatím ne, dokážu si představit podnikání z hlediska lokality, méně z hlediska volnosti času, programu dovolené.

  3) Přidejte dotaz, co by vás k tomuto tématu zajímalo, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci..?
  V současnosti beru všechny informace a následně vyselektuji ..

 43. 1) Určitě ano- jsou zde určitě nějaké omezení pro začátky- malý kapitál. Tréning, obchodovat, vzdělávat a oslnit investory výsledkem svého zeleného portfolia.

  2) Volnost a svobodu si říct- teď chci zrovna pracovat, mám můzu, inspiraci, tak jdu do toho! Ano vize by byla- cítit tu volnost a čerstvý vzduch. To je snad pro tuto chvilku pro mě burza, fotografování, design, inspirace svojí tvorbou pro ostatní. Motivace druhých.

  3) Jak se odlišit při běžných činnostech- třeba v řemesle ( zedník, instalatér, sádrokartonář, obkladač..atd) když tato činnost je o práci a na trhu je jí nepřeberné množství a v neposlední řadě se investor kouká na cenu!

 44. 1.Podnikat se dá nejenom z pláže.Ale třeba z chaty v horách. Ale z pláže to zní zajímavě.Je třeba mít dobré technické vybavení ,odvahu a „chuť“ do podnikání.
  2.Podnikání z pláže není mojí vizí.Dávám přednost klidu,finanční svobodě a žádné stresy.

  3.Blahopřeji vítězům soutěže.A co potřebuji vyřešit?Psychiku v podnikání.Jsem tokový malý hazardér,a to do podnikání na burze nepatří.Takže se musím ještě hodně učit!!!!

 45. 1)Určitě bych se k tomu jednou dopracovat chtěla, k tomu je ale třeba burzu ještě hodně studovat a učit se od zkušenějších. Dále to chce víc trpělivosti.

  2)já si pod tím představuji to, že budou klienti chodit za mnou a chtít mé služby. Že je nebudu muset uhánět já. Tipy – prodávat lidem užitek, ne parametry

  3) jak začít a v čem?

 46. 1) Vizi řídit peníze na burze, jako jediné podnikání, zatím nemám, spíše mi je bližší kombinace s jiným podnikáním.
  Domnívám se, že je k tomu potřeba kromě notebooku a dobrého připojení určitá pohoda, potřebná k soustředění na burzu.

  2) Pro mne je to spíše jen jiné pojmenování k svobodě, svobodnému podnikání. V tomto smyslu je to i mojí vizí.

  3) Tipů jak začít jsem již slyšel na obdobných akcích v poslední době více. Problém spíše je s aplikací těchto rad v mých podmínkách, a to jak se poprat s problémy, které se objeví.

 47. 1. na burze sa urcite da obchodovat z plaze, je potrebna urcita davka vytrvalosti, trpezlivosti a discipliny a technologicke vybavenie, ktore povazujem sa samozrejmost
  2. podnikanie z plaze pre mna predstavuje slobodu a nezavislost, mojou viziou vsak je byt v takej pozicii, za na tej plazi nemusim podnikat, ale mozem si ju vychutnavat a oddychovat 🙂
  3. zatial nemam ziadne dotazy, budem len pozorne pocuvat

 48. 1. Ano, je to možné řídit peníze z jakéhokoli místa – nutné je mít dobré technologie HW, SW, síťové připojení a především čistou hlavu.

  2. Svobodu jak finanční tak volného času a především věnovat se svému poslání, hodnotám…

  3. Zajímal by mě praktický návod jak efektivně přejít ze zaměstnání k plážovému podnikání?

  Děkuji moc za toto téma, velmi se mi webinář líbí….

 49. 1) ANO tu vizi mám a je třeba najít v sobě sebevědomí a svobodu mysli, vlastnit nějaký rizikový kapitál a především odhodlat se udělat první krok
  2) Podnikání z pláže = Svoboda v podnikání odkudkoliv na internetu a je to i má vize
  3) Zajímá mně jak vlastně začít podnikat, možnost souhrných informací pro začínajícího podnikatele

 50. 1) Ujasnit si co vlastně chci. K podnikání z pláže je třeba mít znalosti v oboru a mít silnou potřebu nezávislosti.
  2) Ano, PZP je i mojí vizí. Podnikat kdy a kde se mi zachce.
  3) Zatím dotaz nemám, možná něco vyvstane později.

 51. 1. Ano podnikání z pláže je možné, dříve jsem si myslel, že pouze pokud ovládáme hraní si na burze, ale na tomtu webu už jsem našel tolik užitečných rad a právě třeba co vymyslel pan Hrdlička je úžasné.

  2. Jsem strašný snílek, takže podnikání z pláže je mým cílem, stačí už jenom přijít na to jak toho dosáhnout

  3. Moje otázka: začínám na burze, ale pořád se nemohu dostat do prozření fundamentální analýzy. Podle čeho se rozhodovat zda měna bude klesat či stoupat nebo spíše z jakého zdroje čerpat?

 52. 1. Určitě. Proto jsem dnes tady. Důležité je si uvědomit co od života očekáváme. Jestli jsme ochotni vizi obětovat svůj čas i přes možné obavy z neúspěchu. Protože strach je to, co většinu z nás drží při zdi. Krysí závod není mojí vizí 🙂 . Připojení k síti další důležitý prvek 🙂
  2. Podnikání z pláže chápu jako možnost být finančně nezávislí bez ohledu na místo podnikání. Kdy prostředkem je kvalitní připojení k internetu, jasná mysl a stálost naší vize. Jednoduše být pánem svého času a současně dělat bussines tam, kde se cítíme spokojeně. TIP: internetové podnikání, kdy nemusíte být fyzicky přítomni ve své kanceláři. Rád fotím, tak mě napadá: licence na poskytnuta fota ze svého e-shopu.
  3. Jaký je třeba do začátku kapitál?

 53. Krásný večer, 1) mám rozhodně vizi podnikání z pláže, v budoucnosti bych ráda, aby toto tvořilo alespoň část mých příjmů.
  2) moje představa je, že můžu pracovat na kterémkoliv místě, z domu a případně i z pláže, možná raději i z hor 🙂
  3) s jakým systémem, brokerem je nejlépe začít na burze.
  Děkuji případně za cihličku a přeji hezký večer
  Radka

 54. 1) Ano, momentálně na tom pracuji v mém off line podnikání a snažím se na něm aplikovat on line marketing, který se učím a jdu krok po kroku a chci začít s burzou a uvidíme zda to půjde a posune mě to blíž ke svobodě.

  2) Že si užívám svobodu a nakládám volně s časem, jak se mi líbí. Ano, je to má vize už dlouho, jen jsem to takhle nenazývala, já tomu říkám neživit systém vlastním potem. Momentálně myslím na popdnikání na burze, ale to je ještě dlouhá cesta.

  3) Kdybyste měl jen 3 rady, jak uspět na burze, co byste poradil? Jak vy jste se lišil ve zhodnocení při přechodu z demo na life účet?

 55. 1.Podnikání z pláže je v mých představách podnikání v totální svobodě a radosti
  2.Pláž může být třeba i doma, na zahradě s kafíčkem….
  3.Knihu mám objednanou, snad mě něco napadne. Jen škoda, že můj obor tak nějak přes internet půjde těžko.Jsem účetní, tak fakt nevím.

 56. 1. Na začátku seznámení se s burzou jsem takovou myšlenku neměl, ale postupem času se stále více utvrzuji že je to skvělá možnost a také že je to možné. Je pro to potřeba si za tím jít.
  2. PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE. Naprosto jednoduše: podnikání odkudkoli na světě díky internetu. Je to také má vize.
  3. Co vše je k tomuto zapotřebí, jaké nástroje. Jak jsou úspěšní tradeři na live účtu.

 57. 1. Vizi mám. Mít svůj život ve svých rukách, mít svobodu finanční i svůj čas užívat podle svého. Využít pravidlo 80 na 20 . Burze věnovat 2 hodiny dopoledene a 2 hodiny odpoledne.

  2. Pro podnikání z pláže si představuji mít dobré připojení k internetu a být s těmi s kterými jsem ráda a udělat si plán kdy budu se věnovat burze.

  3. Nyní potřebuji dát do dohromady nějaké peníze, bohužel tvrdě zdaněné a začít.

 58. 1) Máte vizi, že řídit peníze na burze lze z pláže nebo jakéhokoliv místa na světě? Co je pro to třeba udělat?

  2) Co si představujete pod termínem PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE? Je podnikání z pláže i vaší vizí? Napište mi svoje TIPY, jak lze podnikat z pláže.

  3) Přidejte dotaz, co by vás k tomuto tématu zajímalo, co potřebujete vyřešit, s čím potřebujete pomoci..?
  1. Áno presne takú víziu mám, že sme niekde na krásnej dovolenke pri mori a „sem- tam “ sa mrknuť na platformu či tam niečo nieje na zobchodovanie. Potrebne je na mojom mieste si založiť LIVE učet a pomaličky si plniť sen.
  2. Predstavujem si mať dostatok peňazi a byť finančne nezávislí aby som mohol robiť čo ma baví. A tip, investovať do takích veci čo budu zarábať na seba ako nehnutelnosti, alebo ako ja rád “ obchodujem“ z veteránmi .
  3. Momentálne potrebujem zaistiť prijem na chod domácnosti a rodiny aby som sa mohol venovať obchodovaniu.

 59. 1) samozřejmě každý by rád obchodoval z pláže a mezi ně se snažím dostat i já

  2) já osobně provozuji internetový obchod který se obrazně dá provozovat z,, pláže“

  3) chci se zlepšit v podníkani na burze a dosahovat lepších výsletku

 60. 1. Ano, mám tuto vizi. Co je nejdůležitější? Stručně – začít…
  2. Podnikání z pláže je podnikání z jakéhokoliv místa na Zemi (i mimo pláž), kde je elektřina a Internet. Kdy podnikáme minimální dobu a tehdy, kdy chceme, a podniká za nás počítač.
  3. Potřebuji počáteční finance a rozjezd.

 61. 1. Dnes už z akéhokoľvek miesta na svete je možné riadiť svoje investície na burze, o tom niet pochýb. Je potrebné mať svoj MAC a pripojenie na internet cez satelit. To bude asi ešte záležať na tom, či vôbec človeka baví niekde chodiť a cestovať a nie je domáci týpek.

  2. Pod termínom „Podnikanie z pláže“ si predstavujem pracovať kedy sa mi chce a ak sa mi chce, tak sa môžem vtedy nachádzať kdekoľvek na svete. Mojou víziou to je resp. už teraz sa tak chovám a praktizujem obchody na burze výhradne keď sa mi chce a vidím príležitosť. Keď niekde cestujem, zatiaľ to nie je tri a viac mesiacov v roku, tak podnik nechávam doma.

  3. Z koľkých pilierov má príjem zdrojov Stanislava? Ako to bolo v jej začiatkoch? Kto alebo čo dalo prvý impulz k jej prvému podnikaniu a aké to bolo podnikanie? Knihu som si objednal, už teraz sa na ňu teším. Ďakujem.

 62. 1, Jsem si jistá, že to jde. Je třeba zahnat strachy a předsudky a vzdělávat se.. a samozřejmě udělat tu akci, ten první krok

  2, Nebýt závislý na kanceláři, nemuset u toho stále sedět, atd… Dělat co mám ráda, Projekty, které jedou i když u toho nesedím… Prostě nezávislost.

  3, Vše již bylo zodpovězeno

 63. 1 vizi mám a snažím se malými krůčky realizovat
  2 je to svoboda a pasivní příjmy
  3 jak mi to půjde s tou zlatou cihličkou

 64. 1 Či už je to paáž alebo ine prijemne miesto ide o to robit kedy chcem a čo chcem tak aby ma to bavilo mohol si užívat život a slobodu!
  2 Kedže nastroj je net tak určite blog web alebo ochutnavka ebooku.
  3 V kurzoch a seminaroch je všetko nam ostava AKCIA!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *