VIDEO: Proč chci pracovat na půl plynu a příjem zvýšit 2x


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

ROK PRO MŮJ ŽIVOT & PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Dnes, 13. 10. 2015 vám mohu napsat, jak a proč vznikl projekt

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

Na začátku roku jsem před 9 měsíci na svém blogu zvěřejnil toto video a dal jsem si tento slib:

16. 1. 2015 video z Boa Vista

Podívejte se zdarma a bez zadávání emailu na 5minutové video, ve kterém vám povím, proč chci letos snížit pracovní aktivity na 20 % a přitom vydělat 2-3x více peněz. 

Toto video je výhradně motivační a pro inspiraci, nic neprodávám, nic nedoporučuji. Prostě pro radost :-). I když jsem málem v závěru videa prozradil, co chystáme na únor… Přeji hezké pokoukání, třeba ke kávě, čaji:

Co se dělo o pár měsíců později.

 

Tímto videem jsem chtěl v lednu inspirovat vás. Ale zároveň jsem inspiroval i sebe a vytvořil jsem pro vás koncept a projekt ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Dal jsem si skutečně oddychový rok. Pracovní aktivity jsem sice nesnížil na zamýšlených 20 %, ale dejme tomu na 40 %. Možná jsem nezvýšil své výdělky 2-3x, ale jen téměř 2x. Myslím ale, že to není důležité a snad vás to ani nezajímá. Důležité pro vás je, jak jsem to udělal a co z toho mají moji klienti a příznivci.

V dubnu v mezičase mezi cca 4-5 zahraniční dovolenou jsem si zaregistroval doménu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Plán byl jasný – vymyslet postup, jak efektivně lidem předat návody, tipy, rady, know-how i nějaká ta tajemství byznysu, díky nimž mohu žít život svých snů. Je mi jasné, že to mnoho lidí zajímá a inspiruje. A pokud nikoliv, asi nečte můj blog… Podnikám pro sebe, pracuji pro vás, mých oblíbených 10 %.

Vše jsem nastartoval koncem května webinářem-DigiPárty, kterou vidělo téměř 3000 lidí. Tento projekt jsem nastartoval za 10 dnů, kdy jsem neměl ani čárku. Během tří týdnů jsem dostal do akce téměř 3000 lidí a s nulovými náklady rozpohyboval projekt za aktuálních 1.8 milionů korun. Opravdu nechápu, proč mi tolik lidí tvrdí, že na rozjezd podnikání potřebují peníze.

Neplánovaně jsem spustil letní beta verze programů

» CESTA NA PRAVOU STRANU PREMIUM

» ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS

V akci je téměř 380 lidí, webináři jich prošlo několik tisíc. Živými akcemi v září a říjnu prošly stovky lidí. Značka Pravé strany podle Jirky Mazura se chytla nad očekávání. Proč?

Protože vše, co lidem vyprávím, přednáším a co je učím, je autentické → vše jsem si prožil. Mých 25 let podnikání jsem naservíroval na stříbrném podnose těm, kteří patří, nebo chtějí patřit mezi 10 % lidí, co žijí život podle sebe, naplněný podnikáním, seberealizací, svobodou času, nezávislostí a samozřejmě i penězi, které k věci patří.

Říkám tomu život v cash-flow na Pravé straně.

Je bezva a přeji všem, aby si jej mohli užít také. Ale proto je třeba něco udělat. Co?

Třeba se zúčastnit mého online kurzu.

Poznámka: Aktuálně je vstup do kurzu ukončen, v případě dotazů kontaktujte kolegyni Andreu Vachtarčíkovou na emailu servis@wintraders.com.

Spojují nás podobné hodnoty i vize. Ty, které jsem již zmínil – podnikání a peníze, svoboda času, nezávislost, seberealizace. Pokud je sdílíte také, neměli byste si nechat akci ujít.

• Mimochodem, už vám někdo řekl, že peníze se nevydělávají prací?
• Že prodávat svůj ČAS jiným lidem celý život nemusí být ta nejlepší seberealizace?
• Že lze opravdu dělat věci jinak?
• Jak to dělají úspěšní podnikatelé?
• Proč jsem pro vás připravil zcela nový koncept vzdělávání, který ja na čs. internetu asi jediný, který je opravdu byzynsový.
• Proč dělám rád s klienty i offline akce, setkání a síťování naživo?

Otázek můžete mít hodně. Ale je čas rozhodnutí a akce!

Zvu vás na online setkání!

Jirka Mazur – 15.11. 2015

 

PS: A ještě vám v tomto upraveném článku ponechávám původní texty, aby vám něco neuteklo a také pro inspiraci. Sami na webináři pospoudíte, co se mi v sérii 9 dovolených v letošním roce podařilo a jak to v praxi funguje mně i mým klientům. Bude vás to bavit!

A na chvíli tedy ještě zpět k videu a původním textům z 16. 1. 2016

Mimo jiné jsem v lednu ve videu prozradil, co na letošní rok chystám:

 

•  Proč plánuju v letošním roce ROK PRO MŮJ ŽIVOT
•  Proč chci v letošním roce pracovat na 20 % a vydělat 2x více peněz?
•  Proč  se s vámi podělím své návody, postupy a know-how 🙂
•  Již v první minutě rada č.1. pro teto rok, pro 5 % z vás velmi důležitá !!!

 

A přidal jsem něco pro vaši inspiraci:

 

•  Vyjížďka na čtyřkolce na jih ostrova Boa Vista
•  Santa Monica – jedna z nejkrásnějších TOP10 pláží na světě
•  Akce, která mě opravdu bavila 🙂

 

Život je krátký a je třeba si jej užívat smysluplně, prostě je tento krátký videopozdrav o Inspiraci, Motivaci a Podnikání z pláže :-).

Užijte si ho a napište mi svoje plážové i podnikatelské plány, sdílejme společně svoje cesty k finanční svobodě, nezávislosti  a životu, který stojí za to!

A sami si odpovězte třeba na tyto otázky a napište mi, co si o tom myslíte!

 

•  Souvisí kvalita života, čas pro sebe a vlastní život s penězi?
•  Existují nějaká tajemství, které byste chtěli vědět?
•  Co potřebujete vědět k tomu, abyste se pohli dopředu? Směrem k vytoužené svobodě?

 

O pár měsíců později, počátkem června 2015

 

Tento dovětek píšu o pár měsíců později. Je 2. června a já se chystám na sobotní seminář, workshop a VIP Párty s názvem

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

 

Uvědomuji si, že video a myšlenka ROK PRO MŮJ ŽIVOT mohly vzniknout pouze díky tomu, že mohu žít život svých snů na Pravé straně. Rozhodl jsem se, že vám předám 25 let zkušeností z podnikání, aby i vy jste mohli žít svůj Život na Pravé straně.

Vymyslel jsem koncept a projekt vzdělávacího programu nejlépe, jak to aktuálně umím a jak to bylo v daném čase reálné. Termín „PRAVÁ STRANA“ se již usadil v hlavách stovek lidí, kteří jsou nadšeni. Já také! Bude to vzrušující jízda, na kterou se těším. Kdo z vás se chce přidat?

Připravil nově programy z Pravé strany – tato slova vám uvíznou v hlavě a možná změní život. Nebo vás minimálně naočkují pro Cestu na Pravou stranu. A pokud jž na ní jste, tak to bude po této akci ještě lepší!

Mějte se krásně!

 

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chytré Návody a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „VIDEO: Proč chci pracovat na půl plynu a příjem zvýšit 2x

  1. Přesně to jsem chtěl a někdy se mi to i podařilo. Teď už jsem důchodce, ale pořád mě to fascinuje a provokuje. Pořád otom přemýšlím . Proto se mi to tvé řešení a snaha pomoci i druhým velice zamlouvá. Jsem i velkým příznivcem tvé dcery a jejich eBoků. Držím palce a přeji ať se ti tvé představy a plány splní. Věřím ti,že to dokážeš. Možná tam najdu nějakou inspiraci i pro sebe.
    Nechce se mi jen tak sedět a nic nepodnikat. Díky. Jirka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *