Co se stane, když se nepřidáte?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Vůbec nic. Ale už to sousloví máte v hlavě…

 

Celkem neplánovaně jsem si na léto a podzim nadělil zajímavou tvůrčí činnost. Ale když se v hlavě zrodí myšlenka a jistým souslovím naočkujete pár tisícovek lidí, tak nelze v klidu odpočívat, relaxovat a nic nedělat… Vlastně to ani neumím. Práce, relax, podnikání, cestování, zábava, komunikace s klienty a partnery, akce s rodinou – vše mi nějak splývá do jednoho rámce.

Mám totiž veliké štěstí – dělám to, co mě baví a docela mi to vydělává.

Právě proto mohu za týden vyrazit na desátou letošní dovolenou na dva týdny a z ní žhavit několik online kurzů i burzu dohromady. Vše s velkým efektem a za málo času. Vím, že si mnozí z vás říkáte – jo, to je pěkné, to bych také chtěl. OK, není nic jednoduššího, než nastoupit na palubu programu z Pravé strany !

Většina si ale řekne, hmmm, na to je něco podivného. Peníze se přece vydělávají prací a za tím, co nám Jirka píše, bude nějaká čertovina. No tak jasně, i názory lidí z Levé strany je třeba respektovat. Ale to neznamená, že nelze jít vlastní cestou.

 

Mám pro vás dvě zprávy.

 

Nedříve tu dobrou: Téměř každý z vás se narodil jako svobodná bytost. Každý z vás si za jistých okolností může užívat svobody, nezávislosti, seberealizace i cash-flow a vlastního času. Proč tomu ale tak není?

Tak tedy tu špatnou: Pro většinu z vás to není. Systém, ve kterém žijete a kterému věříte, o to nemá zájem a nechce vás pustit. 60 % lidí na to nemá mentální a osobnostní předpoklady. OK, beru to tak, že to příroda tak nastavila. Dalších 20 % lidí to nedá, protože má strach. Dalších 20 % se pokusí o vlastní cestu, ale z těchto zbylých 20 % uspěje jen 20 %. A tak tady máme na Pravé straně pouze 5 % spokojených a relativně svobodných lidí.

Systém učí lidi jistě hodně užitečných věcí (teď ale nevím, které to jsou), ale taky spoustu ptákovin a mystifikací. A zejména prvoplánovitě vychovává moderní otroky. Jistě, pracovat někdo musí, ale proč zrovna já, říkají si někteří rebelové mezi vámi. Jasně, taky jsem si to říkal nejen já, ale i celá řada lidí ze zmíněných 20 procent. Jen někteří to ale dali. Proč?

Zejména proto, že v populaci chybí jakékoliv finanční vzdělávání, vzdělávání o tom, jak nejlépe využít vlastní potenciál, čas a jak být přínosný pro společnost. Ukradený potenciál rovná se voliči, platiči daní a ovce. OK? A aby bylo jasno – opravdu vím, že na té levé straně prostě musí 80 % lidí být a zůstat. Je škoda, že nedostanou příležitost ti, kteří v sobě ten potenciál a touhy mají. Je podivné to, že pouze tak 20 % lidí miluje svou práci a ti ostatní to prostě nějak přežívají. Hledají jistoty třeba 40-50 let, aby poté zjistili, že byli lehce podfouknuti. V lepším případě dostanou před koncem cesty diplom, vázu a kytku.

Většina se odebere mezi sociálně potřebné. Aby neremcali, mladý sociální demokrat, který nikdy nepracoval ani nepodnikal, jim z eráru dá 600 korun před vánocema, aby si zajistil opětovné zvolení (neříká se tomu náhodou korupce?).

V tomto systému nemá smysl řešit systém jako takový. Je ale dobré jej pochopit, jak funguje, jak jsou nastaveny mechanismy. Lidé na Pravé straně buď ze systému vystoupí a získají ČAS, svobodu, nezávislost a většinou i peníze. Nebo systém využívají nebo jej rovnou řídí (třeba jistí oligarchové, ale to je jiná liga).

 

Žijeme v báječné době a na správném místě!

 

Ale je třeba brát věci, jak jsou. Nechápu, proč si lidé stěžují, když si mohou svoji cestu vybrat sami. Aby bylo jasno, já si také nestěžuji, pouze pro sebe pojmenovávám realitu, jak ji vidím. Ve skutečnosti totiž žijeme v báječné době a na správném místě!

Můžeme se svobodně vyjadřovat. Já mohu psát to, co píšu. Můžeme pracovat pro někoho, ale také nemusíme. Můžeme si užívat, cestovat. Můžeme tvořit, podnikat a mít se lépe, nebo klidně hůře – prostě jak chceme a jak je nastavena naše hlava. Proč jen méně, než 10 % lidí má nastavenou hlavu a myšlení na tu PRAVOU STRANU cash-flow kvadrantu?

Ano – tušíte správně, je to informacích a o vzdělání. Lidé na Pravé straně mají svoje tajemství a postupy a neradi se o ně dělí. Ve školském systému a od společnosti kolem sebe se o nich nedozvíte vůbec nic.

Ve čtvrtek na DigiPárty jsem pro vás otevřel dvě verze programů z Pravé strany. Jistě o nich víte a někteří ještě váháte, máte přece ještě pár hodin…

 

Co se stane, když se nepřidáte?

 

Řeknu vám to narovinu. Nestane se vůbec nic – a věci i život kolem vás zůstanou tak, jak jsou, vše zůstane při starém. Pokud jste takto spokojeni, je to v pořádku. Sousloví ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ vám ale již uvízlo v hlavě a bude se vracet dlouho. Vlastně již napořád, je jako virus – už se myšlenky na Pravou stranu nezbavíte. Raději se vypněte z mých zpráv.

Budete poměřovat svůj život, svoji pozici v systému, své příjmy, přátelé a partnery podle měřítek Levé a Pravé strany. Neboť to jsou dva světy, z nich jeden pro vás zůstane navždy nepoznán. Tajemno a mystifikace zůstanou.

 

Co se však stane, když se přidáte?

 

Řeknu vám to narovinu. Věci kolem vás se začnou ihned měnit. Vydáte se na cestu, ze které to již nepůjde zpět. Posunete se. Toto se stalo první třema stovkám lidí, kteří jsou na cestě na Pravou stranu spolu se mnou pouhých pár měsíců a jsou nadšeni. Však se podívejte na to, co říkají o své Cestě na Pravou stranu..

A co podnikatelé, živnostníci? Jasně, i zde se budou změny odehrávat velmi rychle a již se dějí. Zjednodušíte si život, vyděláte více peněz a získáte více času a svobody.

Jak to chci dokázat? Jednoduše, prostě vám v letním kurzu předám 10 % těch nejlepších zkušeností, návodů a vychytávek z mých 25 let úspěšného podnikání pro 90 % toho, co v reálu potřebujete pro svoji cestu na Pravou stranu! Žádné kopírování nikoho, vše autentické a v prověřené kvalitě mých vzdělávacích programů.

A proč to dělám? Protože mě to baví a beru to teď jako svoje poslání. Když jsem totiž na začátku roku vypustil svoje krátké video s názvem ROK PRO MŮJ ŽIVOT, stalo se to, že mě stovka lidí požádala o to, ať jim prozradím, jak to dělám a ať jim ukážu cestu a směr. Tak jsem se do toho pustil a oba letní programy v beta verzi jsou tady:

Cervena_sipkaCESTA NA PRAVOU STRANU Premium a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ Business

 

Jeden kurz pro lidi z Levé strany a druhý pro kolegy z Pravé strany, resp. pro živnostníky a malé podnikatele, kteří si věří a chtějí uvolnit svůj potenciál, více vydělávat, mít více času a také radosti z byznysu.

 

Vím, že většina z vás to prostě teď se mnou nedá…

 

Hlavní výmluvy, které slyším, jsou:

» Nemám čas. Jasně, to chápu… Kdyby mě někdo přemlouval, abych šel pro někoho pracovat na Levou stranu, taky bych se asi vyděsil. Nicméně času máme všichni stějně. Lidé z Levé strany i ti z Pravé strany, kteří to dokázali. Nevidím rozdíl mezi časem toho, kdo se vymlouvá a mezi časem mým. Den, týden, měsíc či rok nám každému trvá stejně. Jen jej umíme využívat s jinou efektivitou a náplní.

» Vyzkouším to až pak. Třeba na ten podzim – bude ještě program otevřený, ptají se lidé. Jasně, že bude, odpovídám. Ale již za dvojnásobek ceny a ztratíte TŘI měsíce. A jiní získají náskok. A ze zkušeností vím, že žádné příště, jindy, až pak a podobně nefungují – je to program většiny lidí v hlavě.

» Nemám peníze. Taky chápu, ale vlastně ani moc ne… 90 % podnikatelů, které znám, začínali z nuly. Já jsem také svůj byznys startoval v pronajaté garáži. K čemu vlastně lidé chtějí a potřebují startovací kapitál do začátku, kdy ještě neumějí pracovat s penězi a o podnikání nic nevědí?

Potom jsou ještě výmluvy a argumenty, které chápu. Zdravotní stav nebo věk. Píše mi hodně lidí, kteří se cítí být podvedeni systémem a tím, že již věci nestihnou pro vysoký věk. Nechci vám zde těmi příběhy kazit radost, ale jedno vím jistě. Neměli byste sami u sebe takové příběhy vůbec dopustit. Jsou smutné.

Daleko více mě těší pozitivní a nadšené reakce odvážných a těch, kteří jsou již na Pravé straně. Říkají – Jirko, to je skvělé, že říkáš věci tak, jak jsou a že učíš lidi to, aby se měli lépe, aby pochopili pastičky systému. Je skvělé, že je učíš to, co jsi sám vyzkoušel a to, co ti funguje. Jo, kolik peněz jsme museli prodělat a koli času jsme museli ztratit, než jsme na některá ta tajemství a souvislosti v podnikání přišli, říkají mnozí…

 

OK, vy další již ztrácet nemusíte, stačí, když se prostě přidáte :-).

 

Tito lidí mě nabíjejí zpětnou vazbou, inspirací a energií, která způsobuje to, že i prázdninách budu lehce pracovat a budu se věnovat první várce více, než 200 nadšených lidí. Ta energie v rámci FB skupiny, zpětné vazby a komunikace je prostě neskutečná. Měníme společně život a svět pro 200 lidí. Co si více přát? Přidá se ještě někdo, máte pár hodin ještě, potom to zavírám!

Mnozí doufají, že až tato neplánovaná minikampaň ohledně výmyslů z Pravé strany skončí, budou mít více klid a sem tam si ode mě stáhnou nějaká ta moudra. Chci jen napsat toto.

Nekončím, ale začínám a budu pokračovat tak dlouho, dokud mi alespoň TISÍC LIDÍ neřekne, že jsem je úspěšně převedl na Pravou stranu a až mi první tisícovka podnikatelů potvrdí, že jsem jim zjednodušil život, vydělal více peněz a motivoval k získání ČASU  a svobody.

To je můj cíl… A je mi jedno, co si o tom myslíte. Ale klidně mi napište a dejte zpětnou vazbu!

Takže pokud vás zajímají programy z PRAVÉ STRANY, podnikání či investování, zůstaňte. Pokud nikoliv, tak se klidně odhlašte s odběru mých zpráv, ať nezamořujeme digitální prostor vzájemným neporozuměním. Chápání světa a reality z Levé a Pravé strany je totiž zcela odlišné. Takže rozumím těm, co mě nechápou, ale moc mě nezajímají. Ale zejména rozumím těm, co pochopili a udělám pro ně to nejlepší, co je v mých silách.

Wau, to bylo opravdu moc dobré, že jsem vám to takto mohl napsat. Díky!

Mějte se krásně na obou stranách cash-flow kvadrantu. I když vím, že na té Pravé to je prostě lepší a jednodušší!

Jirka Mazur

Autor konceptu a programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

9 komentářů u „Co se stane, když se nepřidáte?

 1. Dobrý den Jirko,
  kurz jsem si už zaplatila a moc se na něj těším. Velké poznání jsem měla na webináři tento čtvrtek, kdy jsem si uvědomila, že můžu, i bez velkých peněz, se na pravou stranu dostat. Léta mně přišla pravá strana pro mně zavřená.
  Krása a nádherné poznání, pocit svobody.
  Moc děkuju
  Milena

 2. Dobry den, prajem.
  Prave som docitala clanok a urobila som to cez obednajsiu prestavku v praci. Je nedela a namiesto oddychu pracujem. No napriek tomu mam jasnu predstavu o tom, ze sa to coskoro zmeni. Zacala som programom MakacvsBohac Premium, nasledne Podnikanim z plaze, momentalne sa zucastnujem kurzu Hrajeme si na burze VIP trader a HNB Premium Clubu a prave cez obednajsiu prestavku som si uhradila program Zivot na Pravej strane Premium. Chcem sa podakovat aj za tento nedelny clanok a nielen za ten, ale aj za tie predchadzajuce. Toho casu som na lavej strane – Z – Kiyosakiho Cash-flow kvadrantu a pevne verim, ze sa mi podari preklopit sa na Pravu stranu i vdaka Vam. Prajem Vam krasny zvysok nedele. Dana.

 3. Jiří,

  vše co píšete mohu podepsat. Máte naprostou pravdu. Zkoušel jsem vydělávat po IT v Americe i pomocí poštovny aweber, vždy to skončilo nějakým nárokem provozovatelů a následnou vratkou. Vraceli až na jednu výjimku spolehlivě a rychle. Bohužel výsledkem byl ztracený čas a vlastně také ztráta výdělků. Jsem rád, že se komplexní systémy objevily i v ČR , ale zase nemám peníze. Je jasné, že zadarmo učit nebudete. Takže čekám na dostatek peněz, abych mohl doufám na podzim zakoupit. Vy a Vaše dcera jste naprosto sympatičtí lidé, kteří nám dávají naději. Děkuji Vám za to … Vašek

 4. Dobrý večer,
  priznám sa, nerád píšem do komentárov ale nedá mi to. V minulosti som bol už na ceste na pravú stranu. Netočil som stomiliónové sumy, ale nejaký ten milión to bol. Vplyvom podrazov som sa dostal na „dno“ a „zakotvil“ som sa opäť na ľavej strane. Teraz nechcem posudzovať, či to bola chyba alebo nie, ale zistil som jedno …. To kde som bolo MOJE ROZHODNUTIE a iba ja sám môžem toto rozhodnutie zmeniť. Od tej chvíle sa ku mne zrazu začali dostávať informácie ktoré mi ukazujú cestu tam, kam patrím. Aj napriek tomu, že som v realite momentálne „naľavo“, moja hlava je už prenastavená vpravo a inú cestu si ani neviem predstaviť.
  A pre tých, ktorí sa vyhovárajú – lepších učiteľov na spustenie podnikanie bez veľkých investícií ako je Stáňa Mrázková a Jirka Mazur s ich online kurzami asi nájdete ťažko. Ako bonus od nich dostanete podporu od rovnako zmýšľajúcich ľudí v uzavretých facebookových skupinách. A pre tých „starých“ …. keď bude končiť tento kurz, budem mať 56.
  Ďakujem za možnosť získať koncentrát vedomostí a tým aj raketový urýchľovač cesty na pravú stranu.
  A na záver iba jedno prianie : Stretnúť sa s ľuďmi, ktorí sa rozhodli rovnako ako ja „do roka a do dňa“ na niektorom VIP sieťovaní niektorej VIP akcie, kde bude možné svojim digitálnym učiteľom a novým digitálnym priateľom poďakovať osobne.

  • Úžasný vhled, složitý příběh, ve kteém nejste sám. Uvízne-li vám svět pravé strany, opravdu již není cesty zpět… Osobně znám více podobných příběhů, kdy podnikatele na jistou dobu uvízli zpět chvíli na Levé straně a zjistili, že to tam nedávají a již nechtějí… Bez peněz lze jistou dobu žít celkem OK, bez navyklé svobidy nikoliv. Je to tak? Jirka

   • Tak jest. Z vlastní zkušenosti potvrzuji, že z pravé strany na levou není cesty. Ztráta svobody = živožení nikoliv život.

 5. Nikdy jsem nebyl na pravé straně, ani k mé škodě nemám v hlavě žádný projekt který by mě zajistil svobodu, seberealizaci a peníze – zatím nevím co bych si na pravé straně počal. Ale tak to musí být. Na pravé straně může být jen těch 10-20% lidí a zbytek je potřeba pro tvorbu těchto hodnot na levé straně, jinak bychom neměli možnost ani koupit rohlíky.
  Přeji všem co mají jasno, aby se jim jejich vize splnily a dostali so správného CF kvadrantu.
  Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *