21 dnů na PRAVÉ STRANĚ


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Otázka na začátek & jak si užívat toho, po čem toužíme?

Už jste někdy, jen tak, zdarma dostali od někoho dárek – vyzkoušet si něco, o čem sníte, něco, o čem přemýšlíte, něco netradičního..?

Co třeba zdarma:

• Luxusní mercedes na 21 dnů pro vyzkoušení…
• Luxusní dovolená na 21 dnů pro vyzkoušení…
• Luxusní dům na 21 dnů pro vyzkoušení…
• Luxusní život vlastních snů, ve svobodě a časové nezávislosti – na 21 dnů pro vyzkoušení…
• Vše, po čem toužíte – na 21 dnů pro vyzkoušení…

Jasně, krásná a lákavá představa. Ale co dále, co po těch 21 dnech? Jak bude vypadat váš život poté, co si opravdu vyzkoušíte vysněné věci, záležitosti, zážitky, příběhy?

Není lepší si je nezkoušet, ale jednoduše je prostě mít?

Není lepší, než zážitek a příběh na zkoušku, žít takový život a takové příběhy, abych si každý den mohl říkat – wau, to je ale opravdu skvělý život, ještě lepší, než jsem se kdy odvážil snít..?

Že je to fikce, sen, pohádka? Jasně, pro 80 % lidí zcela jistě. Pro ně ale nedělám tuto nabídku. Nechť si své sny a představy užívají třeba u televize nebo v knížkách. Ale vím, že 20 % lidí se o to pokusí a pro část z nich výše uvedené fikce není. Prostě to mají…

Vlastně méně, než 20 % lidí se o to pokusí a jenom část z nich uspěje. O čem mluvím? Přece o úspěchu v podnikání, jako o možné cestě na Pravou stranu.

K čemu směřuji?

Výše uvedené myšlenky si můžete přečíst ještě jednou a zároveň zjistit, kde a jak získáte zdarma

21 dnů na PRAVÉ STRANĚ.

 

Proč zdarma? Proč právě teď? A proč jen do pátku?

Zjistěte si zde a objednejte si můj opravdu dobrý dárek zdarma:

Cervena_sipka21 dnů na PRAVÉ STRANĚ

Chci-21-dnu-na-PS

 

OK, dejme tomu, že objednávku máte za sebou. Nebo si ji uděláte za chvíli. Vraťme se tedy ještě k tématu.

Nuda na Levé straně.

 

Většina lidí si proces podnikání představuje, jako něco plynulého, kontinuálního. Dejme tomu něco, jako je práce či zaměstnání. Pokud do toho vlítnou a jdou opravdu na své, bývají překvapeni realitou. Klasik by řekl – všechno je jinak.

To, na co jsou lidé na Levé straně zvyklí, a sice že jako mají nějaké svoje pofiderní jistoty, pracovní dobu, že je někdo úkoluje, že po nich někdo něco chce, že jsou jim věci vysvětleny, že dostanou návody a postupy v práci… Nebo že v práci prostě stráví svých 8-10 hodin denně a potom mají klídek. A že to tedy musí nějak doklepat pár desítek let ke stavu, kdy dosáhnou relativní svobody (ale bez peněz), to vše jsou jakési konsekvence z Levé strany. Vybavuji si je jen matně, nepřesně. Nejsem expert na Levou stranu cash-flow kvadrantu.

CasJenom vím, že lidé na Levé straně prodávají svůj čas a potenciál, aby dostali almužnu, která se rovná hodnotě jejich JÁ na „burze práce“. A také mají omezený příděl svobody, která ovšem končí za branami podniku. Nezávislost je pouze sen a cash-flow (tok peněz) je bídné. Prostě tak je systém nastaven a nikdo to nezmění, ani kdyby se na hlavu stavěl.

Život na Levé straně si pamatuji jen velmi matně, něco znám z vyprávění. Něco, jako kariérní postupy, platové výměry, popisy práce, pracovní doba, pracovní předpisy a normy, nevýkonní a hloupí šéfové, líní kolegové, drby, často smrtelná doba. Občasné vzrušení jen tehdy, kdy se odbory handrkují o 2% zvýšení platů, nebo když se propouští. Potom chvíle beznaděje, potom zase práce a další nuda. A tak pořád kolem dokola. Je to tak? Nevím, prostě to jde mimo mě.

Mám pro sebe lepší alternativu.

 

Již 25 let podnikám. Vlastně ani neznám jiný způsob existence a vydělávání peněz. Vím, že peněz vydělávám tolik, jak myslím. Peníze na PRAVÉ STRANĚ  se totiž vydělávají procesem myšlení. Právě včera jsem si třeba jeden milion korun vymyslel a už je na cestě. Není to nic složitého.

Podnikatelé vlastně neustále vymýšlejí a přemýšlejí, kde a jak co udělat, aby jim to rozpohybovalo peníze, opravdové cash-flow. A pokud znají jisté strategie a tajemství z PRAVÉ STRANY, potom umějí i žít v cash-flow.

Tak jasně, vy, kteří podnikáte – znáte to, nebo alespoň tušíte, o co jde. Našinci je těžké to vysvětlovat… Nakonec – a proč to vlastně vysvětlovat…

ZNPS-logo
Na ŽIVOTĚ NA PRAVÉ STRANĚ mě nejvíce baví svoboda a nezávislost.
To jsou ty rozhodující kategorie, díky nimž lze svobodně a kreativně tvořit a budovat podnikání. Rozumějte – žádné jistoty se zde nekonají. Ani pracovní doba, hloupí šéfové, pracovní normy a předpisy. Naopak – jaké si to uděláte, takové to máte.

Na druhé straně na PRAVÉ STRANĚ těžko najdete ony pofiderní jistoty, protože ty zde nejsou žádné. Naopak je zde akce, dělání a neustálé změny, pernamentní nejistota. Turbulentní prostředí, nic kontinuálního, klidného se zde nekoná. Jasně, že i podnikatelé mívají občas klidnější období, kdy takzvaně vše cca jede a klape. Většinou je to vždy do další nečekané události, menší či větší krize, nebo průšvihu.

Podnikání je adrenalin, někdy relax a pohoda. Pocity vítězství jsou zde intenzívnější, kopírujíce cash-flow, finanční toky. Také pocity proher a průšvihů jsou intenzívnější, neboť když dojde na lámání chleba, je průměrná míra průšvihu, problému či krizové situace podstatně větší, než by prostého člověka z Levé strany vůbec kdy napadlo…

O čem je proces podnikání?

 

Úspěšný podnikatel a člověk na PRAVÉ STRANĚ musí být především mistrem krizového managementu a může být dlouhodobě úspěšný pouze tehdy, když se naučí zvládat neobyčejně těžké situace, které by 90 % lidí z Levé strany nikdy nedalo.

Něco, jako plynulé, kontinuální podnikání se prostě neděje. Naopak, doba je turbulentní a jakékoliv podnikání je menší nebo větší adrenalin, hra, příběh a život v neustálé akci.

Podnikatelé, lidé z PRAVÉ STRANY, zažívají příběhy pozitivní, někdy euforii, radost z výsledků, uspokojení z toho, že přetvářejí svět kolem sebe a samozřejmě někdy radost a potom již jen zvykové uspokojení z cash-flow, kterého technicky nikdy lidé z Levé strany nemohou dosáhnout.

Jindy zažívají trable, potíže, neúspěchy. Někdy menší, občas i krizové. Ta míra je relativní a myslím, že lidé z Levé strany by se pod těmito problémy hroutili. Možná právě ten strach z možných problémů je ta zásadní brzda, proč to velká část talentovaných lidí nikdy nezkusí a kejsnou na svých sice mizerně placených a jistotově pofiderních teplých místech až do totálního zničení a finální deziluze, že si nechali utéct život mezi prsty a prostě prošvihli svůj ČAS.

Podnikání je prostě nekontinuální proces plný změn, příležitostí, euforických situací i krizí, problémů a trablů všeho druhu.

Abyste byli připraveni na to nejlepší, 
musíte být připraveni na řešení toho nejhoršího…

 

Zlomové momenty v podnikání.

Podnikání nejen u mě, ale u všech dalších podnikatelů, které znám, se vždy vyvíjí po etapách, po sešupech, po skocích. Nejrůznější tajemné síly z PRAVÉ STRANY, jako jsou mnou oblíbené PRAVIDLO 80/20, pákové efekty a celá řada dalších, způsobují to, že podnikání někdy roste velmi rychle a dramaticky. Jindy se plouží jako zarezlá mašina v opuštěném dole. Někdy šupne pěkně dolů a jindy exploduje kosmickou rychlostí netušenými směry.

Panacek-napadTo jsou procesy, které podnikatelé milují. Za ony pernamentní změny mohou situace předvídatelné, nepředvídatelné, krizové, problémové, ale i pozitivní příležitosti, inspirace, setkání, vnuknutí.

Podnikatel, člověk z PRAVÉ STRANY, je vlastně takový hromosvod na průšvihy na straně jedné a na straně druhé je takový sběratel příležitostí, nápadů a fantasta. Neboť vše, co nastane, musí nejdřívě vzniknout v hlavě jako nápad, myšlenka, sen či vize.

Zlomové momenty v podnikání jsou potom ty katalyzátory procesů, díky nimž podnikatelé rozpohybovávají své myšlenky, byznysy a aktivně vytvářejí své příběhy. Příběhy lidí z PRAVÉ STRANY jsou jiné, než příběhy, které lidé s Levé strany pouze sledují v televizi, čtou v knihách, či znají z vyprávění. Často jsou lepší, akčnější a zejména autentické.

Proč se podnikatelé nevzdávají, když se dostanou do problémů?

 

Zejména dnes již vím, že za tím, že úspěšní podnikatelé umějí o svoje pozice opravdu zabojovat, nejsou jen peníze. I když život v cash-flow je prostě dobrý. Základním instinktem podnikatele je bezvýhradná touha po svobodě a nezávislosti. Motorem potom je touha svobodně tvořit a předělávat svět kolem sebe. To jsou opravdu dobré motivace…

Tak, povídá se mi s vámi dobře. Ale rozsah článku je prostě omezen.

Co si tak popovídat online? Mám zrovna na výše uvedená témata to správné období. Byl jsem nedávno opět na Kanárských ostrovech a blíží se vánoce. Jsou to sice období, kdy očekáváme klid, relax, setkávání, meditaci, plánujeme… Ale někdy do toho umí vlítnout i nečekané události, problémy či naopak skvělé inspirace a příležitosti.

Toto vše se mi přihodilo mnohokrát a chci se s vámi o pár těchto příběhů z podnikání podělit. Blížící se čas vánoc je pro to vhodný. Proto vám přibalím i jeden skvělý online dárek.

Takže zajímá-li vás podnikání nebo podnikáte, přijďte ve čtvrtek večer na webinář

Kanárské a vánoční konstelace.

 

Bude to zajímavé, akční a inspirativní. Plus poučení a pár návodů. Na přelomová rozhodnutí pro další rok se vám budou hodit. A taky si na webináři nebo kdykoliv tento týden vyzvědněte můj dárek pro vás – 21 dnů na PRAVÉ STRANĚ.

Obě příležitosti jsou zde:

 

Cervena_sipkaWebinář ve čtvrtek 17.12 – Kanárské a vánoční konstelace.

Cervena_sipkaMůj dárek pro vás – ochutnávka 21 dnů na PRAVÉ STRANĚ.

Fajn, to je dnes vše. Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *