Milionové video: Email marketing, potlesk v první minutě a kozy na závěr..!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak jsem se rozhoupal k akci, natočil video, poslal email a rozpohyboval miliony…

 

Tak dnes mám pro vás malou ochutnávku o tom, jak jsem se rozhoupal k akci, natočil video, poslal email a rozpohyboval miliony… Prostě takové krátké milionové video. Aby bylo jasné – na technické provedení, ani kvalitu nejsem pyšný, ale to neřešte. Toto video jsem natočil před 2 roky, dnes trošku upravil a je zde:

Milionové video: Email marketing, potlesk v první minutě a kozy na závěr..!

Doporučená kniha k objednání zdarma je zde:

 MILIONOVÝ EMAIL – kniha, která nesmí chybět v knihovně chytrého podnikatele!

 

 

Příběh k videu:

 

Do jara 2013 jsem dělal internetový marketing postaru, prostě SEO a takové ty ptákoviny kolem. V březnu mě Stáňa s Davidem pozvali do kampaně na Email Academy. Moc se mi nechtělo, ale něco mi říkalo, že mám jít do toho. Ty nové metody v infopodnikání mi moc neříkaly…

Překročil jsem tedy svoji komfortní zónu, natočil jsem z plezíru, jen tak bez scénáře, krátké videjko, dal jsem jej bez bázně a hany na Youtube a poslal jsem email do své poměrně malé a specializované databáze. Když se na to dívám zpětně, bylo to dosti troufalé.

 

Staly se následně tři věci:

 

Při střihu a exportu tohoto videa se mi totálně zavařil počítač ACER s Windows. Ihned další týden jsem si koupil nový MAC a pro následující období jsem zvýšil produktivitu práce řádově 2x. Dnes bych to nazval leverage kvalitních technologií…

Začal jsem se učit a IHNED používat moderní metody internetového marketingu a techniky MILIONOVÉHO EMAILU a můj život na internetu se změnil.

Rozhodnutí natočit toto video mi rozpohybovalo milionové příjmy a mé cash-flow se zlepšilo 3x během 2 let.

 

Rozumějte, i před tím jsem používal email ve svém podnikání. Ale poté, co jsem natočil toto video, odeslal svůj první „milionový email“, se věci změnily. Nastala pro mě nová etapa podnikání. Kurzy HNB a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ jsou výsledkem těchto rozhodnutí.

Pokud mohu poradit, udělejte to podobně. Bez moderního email marketingu vaše podnikání umře. Nebo bez něj nic kloudného nerozjedete. OK? Jasno?

Takže tu knihu, MILIONOVÝ EMAIL, pokud ji ještě nemáte – můžete si ještě objednat, ale již jen 2 dny zdarma!

 

Mějte krásný den na Pravé straně!

Jirka Mazur

 

P.S. Podívejte se ve videu nejen, jak jsem obdržel potlesk v první minutě, ale i co se může stát, když nezařadíte email marketing do svého podnikání, cca 8:45 minuta… A taky na ty kozy na závěr!

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chytré Návody a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *