Špatná zpráva pro ty, kteří se vymlouvají.


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

80 % podnikatelů opravdu rozjelo svoje podnikání Z NULY!

 

Ano, to je špatná zpráva pro všechny, kteří se pořád vymlouvají.

Lidé z Levé strany říkají – rád bych podnikal, rád bych změnil život, rád bych měl více času, svobody a rád bych dělal to, co mě baví. Rád bych, chtěl bych, je to krásná představa, ale nemůžu…

Hlavní výmluvy jsou – nemám čas, nemám peníze, nemám kapitál pro začátek. Potom slýchávám ještě další sérii poměrně pitomých výmluv, proč to nejde. Pouze malá část, tak 20 %, jsou argumenty objektivní a je jasné, že to prostě nejde, i když i to má svoje ALE!

Lidé říkají – nemám ČAS. Větší pitomost těžko uslyšíte. Vždyť času máme naděleno všichni stejně! Copak tisíce podnikatelů, kteří svoje milionové impéria vydupali doslova z garáží, měli protekčně přiděleno více času, nebo jim čas jinak plynul, nebo byl jinak nespravedlivě odměřen, či přidělen? Tak tady je jediná odpověď.

Času máme všichni stejně.

 

To, jak aktuálně žijeme a jak se máme, souvisí výhradně s tím, jak jsme v minulosti s časem nakládali. Vše lze ale změnit… Úspěch v životě i v podnikání souvisí téměř výhradně s tím, jak s časem nakládáme, jak jsme efektivní a zda víme, co máme dělat…

A jestli OPRAVDU chceme změnu k lepšímu. Výsledek je o rozhodnutí, nikoliv o nedostatku času. Jasno?

Lidé říkají – nemám peníze. Další hloupost do nebe volající… Já sám jsem začínal z nuly a z garáže. Určitými postupy se moje podnikání nastartovalo tak rychle, že jsme po dvou letech točili stovku milionů korun ročně ve svých byznysech! Wau, jsem nějaký zázračný guru a nadpozemsky schopný člověk? Ale kdeže… Nejsem!

Téměř úplně všichni podnikatelé, které znám osobně a jsou jich stovky, vydupali svoje podnikání ze země, z garáží, ze svých obýváků a dnes vlastní milionové podniky a užívají si skvělé životy na Pravé straně. Téměř nikdo z nich nevyloupil banku. Jak to dokázali?

Jistě, v určitých byznysech je prostě ten startovací kapitál žádoucí, ale pokud se ten dostane do ruky začínajícím podnikatelům, kteří jej někde vyškemrají, dopadne to z 90 % téměř vždy finanční katastrofou. Mimochodem podobné je to i na burze. S kapitálem je prostě potřeba naučit se pracovat. O kapitál mohou s nízkou mírou rizika žádat pouze zkušení, již hotoví lidé z Pravé strany.

Ale než přišly zkušenosti, než přišly úspěchy, než se rozjely milionové byznysy, musely všem těm podnikatelům, kteří rozjeli své podnikání z NULY, zafungovat jiné věci a postupy. Že by znali nějaká tajemství?

 

V rámci projektu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ vám postupně nasdílím příběhy lidí,

kteří to dokázali i příběhy lidí, kteří to z té nuly realizují právě teď!

 

Já vím, že je to špatná zpráva pro ty lidi, kteří tvrdí, bez peněz to nejde… Možná ani teď neuvěří. Přiznat si, že nemám pravdu – to je prostě těžké, mimochodem – pro lidí z Pravé strany je to naopak jednoduché. Nebo si ti prostí lidé řeknou, ano – je to možné, ale mě se to netýká, protože… Existují ještě desítky efektivních výmluv, které zdůvodňují, proč něco nejde. Ale o těch někdy příště!

 

Mám pro ty chytré z vás skvělou nabídku!

 

Aktuálně v těchto týdnech rozjíždím projekt. Tento projekt rozjíždím z ÚPLNÉ NULY – tj. bez nákladů. Resp. náklady, které mi zde průběžně vznikají jsou předem, nebo okamžitě kompenzovány příjmy a nebolí… Řekl bych, že příjmy ještě přebývají. Je to takový StartUp z NULY na Milión, kde peníze přibývají rychleji, než ubývají. Za 6 měsíců z toho bude MILIONOVÝ PROJEKT.

OK, neříkám, že to všichni můžete dokázat.

Bez znalostí postupů, které jsem nazval 13 Tajemství z Pravé strany totiž nerozjedete NIC, nebo téměř nic. Pokud se o to pokusíte, výsledkem bude Z NULY OPĚT NULA a zklamání. Pokud si na rozjezd projektu půjčíte, bez znalosti 13 Tajemství, zhavarujete s pravděpodobností 90%. Výsledkem nebude NULA, ale dluhy a trpká zkušenost.

Mám pro vás lepší řešení, návod a know-how:

 

Jak Z  NULY nastartovat MILIONOVÝ PROJEKT!

 

Myslíte si, že tento postup, jak Z  NULY nastartovat MILIONOVÝ PROJEKT prozradím zdarma a jen tak? Tak jistě si nikdo o mně nemůže myslet, že jsem blázen!

Tento postup, které vám zdokumentuji ve všech souvislostech včetně účetních položek a výsledku, prozradím pouze účastníkům letní Beta verze online programu CESTA NA PRAVOU STRANU.

Úžasné na tom bude, že účastníky zatáhnu do děje tak, že budou tento projekt tvořit a sdílet. Když potom použijí to, co společně vytvoříme, život se jim změní a Cesta na Pravou stranu se nezvratně nastartuje.

Zapojím je do hry a trochu jim rozpohybuji mozkové závity, neboť peníze se vydělávají procesem myšlení i s trochou práce. Neboť bez práce nejsou koláče. S chytrou prací ale mohou být paláce!

A jak získat možnost účastnit se této skvělé příležitosti  – letní Beta verze programu CESTA NA PRAVOU STRANU včetně návodu? Jak získat návod

Jak Z  NULY nastartovat MILIONOVÝ PROJEKT?

 

Jak jej získat, o tom bude řeč v Praze na Semináři :: Workshopu :: VIP Párty ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ – již tuto sobotu 6. června, celý den od 9 do 17 hodin. Jak získat tento návod, prostě teď neřeknu. Návod je třeba si poslechnout a zažít v akci. A tento seminář bude akční…

Přihlášky na tuto akci jsem již uzavřel, ale protože jsem kapacitu akce trošku přifouknul ze 40 míst tak na 50-55, je ještě pár míst k dispozici. Ale nejsou to žádné Last momenty za hubičku. Ceny a podmínky zůstávají takové, jak jsou uvedeny v emailech z úterka.

Pokud si pospíšíte a ještě uděláte objednávku z odkazu, který máte v emailu k dispozici, nebo napíšete či se rovnou domluvíte s kolegyní Andreou na těchto kontaktech –

Ing. Andrea Vachtarčíková: servis@wintraders.com, tel. kancelář: +420 910 801 402

můžete se akce ještě zúčastnit!


Je mi jasné, že jsem vám mnohým nasadil brouka do hlavy, vždyť čtvrteční webinář již zhlédlo přes 2230 lidí, potěšili jste mě :-).

 

To je vše dnes.

Koho z vás zajímá, jak opravdu lze opravdu Z NULY, ze země či z garáže vydupat milionové podnikání a jaká tajemství či návody používají lidé z Pravé strany,

rád se s vámi podělím.

 

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Špatná zpráva pro ty, kteří se vymlouvají.

  1. Dobry den,

    dekuji za financni lekci. Ve videu jste zminovali 2 pdf dokumenty. Kde je mohu najit nebo o ne pozadat? Pod videem je pouze pokracovani clanku.

    Jsem s pozdravem.
    DCH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *