Dnes je i můj den D


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

O co se s vámi musím podělit a proč?

 

Včera se mi stalo něco opravdu úžasného. Naplnil se totiž smysl toho, co dělám. Byla to opravdu chvíle uvědomění, když jsem dostal do emailu jedno video a jeden článek… V tu chvíli se mi v hlavě propojilo 25 let podnikání a smysl toho, co dělám v těchto dnech!

» Článek, který napsala moje dcera, autorka velmi úspěšného online programu Podnikání z pláže – Stáňa Mrázková, mě prostě dostal.  Je to opravdu bezva, když i děti mohou učit a inspirovat svoje rodiče. Více slov nepotřebuji, prostě si to přečtěte:

 Půjčím vám svého Bohatého tátu 🙂

 

 

Sdílím s radostí i když mám „být půjčen“ 🙂

» Dejme tomu, že vlastní děti by měl člověk znát. Co když vám ale napíše žena, kterou znáte sotva pár minut v rámci osobního setkání a která byla u toho? Takže včera mě ten AHA efekt z Pravé strany dostal, i když mi jej poslala milá žena z Levé strany.

Život na Pravé straně podle Bronislavy Morvayové:

 

Myslím, že k tomu není co dodat.

 Snad jen to, že další ohlasy a zpětná vazba na koncept z Pravé strany máte ZDE!

Přeji všem hezký den a děkuji!

Jirka Mazur

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Dnes je i můj den D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *