Podzim ve znamení BYZNYSU


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Na co zaměřujete pozornost, tam to roste!

 

Přátelé, jaké jste měli léto? Já báječné. Prázdniny jsem si užil s dětmi na Tenerife a v rakouských Alpách. Do toho jsem si přidal práci, kterou vidělo jen pár stovek lidí. 350 lidí v programu Hrajeme si na burze a přes 380 lidí v programu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Prostě léto v relaxu a v byznysových tématech. Jak jste je prožili vy?

Také registrujete ty šílené záplavy emailů digitálních živnostníků? Už nás zase masírují davy z levé strany cash-flow kvadrantu a bojují o pozornost a peníze. Masáž emailů ukazuje, že desítka infoživnostníků nabízí stejnou knihu zdarma, desítky infoživnostníku se přes noc staly odborníky na prodej na Amazonu, další se snaží, seč můžou.

A na druhé straně jsme my, příjemci emailů a někdy se nestačíme divit. Mám v databázi stovku lidí, kteří mají ve svých počítačích desítku online kurzů, nevědí kudy kam, zatím pořád nezbohatli, přesto, že poctivě restartovali mozky, poslouchají hypnonahrávky na zbohatnutí, učí se dělit peníze na hromádky, nebo budují značky vedle zaměstnání.

 

Věci se prostě mají takto:

 

» Kam zaměřujete svoji pozornost, tam to roste!
» Na co si děláte ČAS, tam se dějí věci!
» Nač myslíte, to máte…
» Jak to máte vy?

 

Já jsem letos udělal zásadní rozhodnutí.

 

Clanek-Video16012015Po hodně letech podnikání zvolnit tempo a udělat si ROK PRO MŮJ ŽIVOT. Toto rozhodnutí neznamenalo, že bych se jen poflakoval či se věnoval jen koníčkům. Je pravda, že výsledkem rozhodnutí byla mimo jiné i série 8 letošních dovolených, hodně času na děti, rodinu a pár přátel, ale i zajímavé byznysové příležitosti.

Rozhodl jsem se využít ještě více vychytávek a postupů, které mě přes překážky v minulých letech převedly k úspěchům a s využitím některých z nich jsem zvýšil příjem a výkonnost vlastního penězovodu meziročně o 50 %. S využitím menšího úsilí a námahy.

Podařilo se mi dobře podpořit online programy Stáni Mrázkové, Andyho Winsona a Davida Kirše. Vlastně, kampaň Email Academy jsem jaksi omylem vyhrál. Dále jsem letos rozdal před 100 zlatých cihliček investičního zlata, udělal desítku zajímavých webinářů a digipárty. V květnu jsem udělal reopen kurzu Hrajeme si na burze a bez jakékoliv kampaně jsem z nuly nastartatoval nový projekt a v něm mám již 380 lidí. Měsíční příjem z podnikání přesahuje číslo s 6 nulami a měl bych být spokojen.

 

Ale zdaleka ještě spokojen nejsem.

 

ZNPS-logoCítím v sobě motivaci pomáhat a šířit opravdu byznysovou osvětu. Proto jsem nastartoval program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ, který je výhradně o podnikání a cestě k podnikání. Tento program si opravdu užívám a děkuji všem z vás, kteří jste na palubě se mnou!

Vrátím se k předešlé myšlence. Napsal jsem, že zdaleka ještě spokojen nejsem.

Věc se má tak, že určitá vnitřní nespokojenost je motorem pro pernamentní změny a pro vymýšlení nových věcí a postupů. A k tomu přidejte touhu a vášeň pro to, co děláte. Já jsem kupříkladu toužil po tom, vysypat ze sebe know-how, vychytávky a návody, kterých jsem nabyl za 25 let podnikání.

A když píšu podnikání, tak mám na mysli skvělou, místy i adrenalinovou jízdu. Pár miliard obratu v klasickém podnikání, potom doborodružstí na burze s megaúspěchy i pády. Do toho skvělý byznys na intenetu, internetový marketing a online projekty. Myslím, že mám toho hodně co říct a tak jdu na to, resp. pokračuju celý podzim!

A pokud jsem zde poodhalil dvě příčiny úspěchu, pernamentní nespokojenost se stavem věcí a s touhou dělat věci nové s přidáním ingredience vášně pro věci, potom zopakuji tu ingredienci nejdůležitější. Je jím ta, kterou jsem zmínil v úvodu a sice ZAMĚŘENÍ:

Na co zaměřujete pozornost, tam to roste!

 

Už je více jasno?

 

Už chápete, proč davy lidí s desítkou koupených kurzů a programů stále hledají svoji příležitost? Možná jsou se svým stavem spokojeni více, než si připouštějí a tolerují jej. Mají málo odvahy pro změny a žádnou vášeň pro realizaci opravdu dobrých nápadů. Nebo spíše špatné zaměřování pozornosti, rozptylování…

 

Dám vám radu.

 

Udělejte to, co já. Zrušte odběr všech emailů, které vám zamořují počítač, digitální prostor, užírají čas a vzbuzují jen plané naděje. Pokud je vaší touhou podnikat, vydělávat více peněz, přidejte motivaci a ujasněte si hodnoty.

Ty moje jsou ČAS :: SVOBODA :: NEZÁVISLOST :: SEBEREALIZACE.

Potom si dejte závazek, že pro tyto hodnoty něco uděláte, konkrétní věci a že se na ně intenzívně zaměříte! Intenzívní zaměření znamená, že vyhodíte přes palubu 90 % zbytečností, aktivit, kurzů, programů, nadějí a slibů. 90 % nabídek z internetu jsou nabídkami lidí z levé strany cash-flow kvadrantu, a proto nemohou fungovat.

Naučte se oddělovat zrno od plev. Zaměřte se na sebe, na své záměry a jděte tvrdě a nekompromisně za svým cílem. Pokud jej nemáte, měli byste provětrat mozek, ujasnit si motivace a stanovit jej. Protože bez cíle prostě nevíte, kam směřujete. Právě v tom směru, v zaměření hledejte důvod toho, kde se nacházíte.

» Na co jste se včera a doteď zaměřovali, tak se máte.
» Na co jste mysleli, to máte.
» Co jste dělali, má za následek dnešní stav.

Pravděpodobně je 90 % z vás neposkojeno se stávajícím stavem, to je správné, já také. A to je důvod pro změny a pro správné zaměřování. Neboť kam a jak zaměřujete pozornost, tam to roste.

Díky, že jste dočetli až sem a brzy budeme pokračovat v inspiracích!

 

Jirka Mazur

Podnikatel, burzovní hráč, autor kurzů Hrajeme si na burze a ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

 

 

PS: ŽIVOT V CASH-FLOW JE SKVĚLÝ. 

To je moje zaměření. Více ode mě nečekejte, ale bude to stát za to! Budete u toho?

Na co se zaměřuje vaše pozornost?

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a rozhovory s VIP a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Podzim ve znamení BYZNYSU

  1. Celý kurz o tom jak se dostat na pravou stranu je skvělý a dává přičichávat k možnostem, ale i k tomu, co pro to musím udělat já. Sama se změnit a postavit se k výzvě čelem, bez výmluv. Prázdniny byly perfektní, mnoho koupání, ale nyní je to jinak, je třeba máknout a jít za tím, co jsem si vytyčila. Jen vzdělávat se , pro nic, je nesmysl. Mnoho nabídek, které chodí každému je únavných a končí jako spam. Pozornost zaměřuji na vznik webu pod Mio a propojení, aby systém fungoval, jak má. A já mohla splnit, co jsem si předsevzala. Není toho málo, ale to je nutné, abych mohla pokračovat, dle vlastních představ. Moc se těším na to, co mě v tomto kurzu ještě čeká a kam mě to posune, Už nyní toho není málo. Burza, podzimní soutěž, skvělá příležitost, pochopit jak to chodí a jak na to.Skvělé

  2. Poslední dobou opravdu tápu a konečně jsem si díky tomuto článku přiznala, spoustu emailů dostávám opravdu zbytečně. Samozřejmě ty od Jirky Mazura si ponechávám ! 🙂 Vím, co je důležité, co mám dělat, ale to rozptylování je fakt zabijácké.

    Díky opět za velkou ispiraci.

  3. Jen technická: Když máte odhlášeno z mail listu, jak můžete o těchto mailech vědět Jirko?
    🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *