Jak získat tajemství byznysu?


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Jak získat byznysová TAJEMSTVÍ Z PRAVÉ STRANY?

 

»  Jak si opravdu zjednodušit život?

»  Jak se mít lépe a vydělávat více peněz?

» Jak získat ČAS :: SVOBODU :: NEZÁVISLOST :: PENÍZE :: SEBEREALIZACI a další hodnoty nedostupné pro lidi na Levé straně?

Mnoho lidí podniká, ale věci, události i peníze jim utíkají pod rukama.
Mnoho lidí začíná podnikat, ale vydávají se na slepou kolej a moc se jim nedaří.
Mnoho lidí chce podnikat, ale protože správně tuší, že svět podnikání je prostě jiný, než ten, který znají, do akce se nikdy nepustí.

Velké množství lidí má v sobě neuvěřitelný potenciál, který si nechávají ničit systémem, okolím, předsudky a sami sebou.

Rozhodl jsem se otevřít 25 let zkušeností z praktického podnikání a předat je lidem, kteří to potřebují. Tak vznikl koncept a program ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ. Není to žádná esoterika ani planý osobní rozvoj. Jsou to informace, návody, postupy, know-how a tajemství úspěšných podnikatelů z Pravé strany cash-flow kvadrantu.

Více informací a pozvání jsem vám dal do videa. Aktuálně relaxuji, abych to s vámi mohl v příštích dnech pořádně rozbalit!

Věnujte si 5 minut a poslechtěte si můj vzkaz a pozvání:

 

Pojďte tedy do akce, udělejte si rezervaci účasti a poznámku ve svém diáři!

 

Více informací o DigiPárty máte zde:

 

Cervena_sipka DigiPárty: Jak získat byznysová tajemství z Pravé strany

 

Tento týden relaxuji a příští týden jedeme na plno. Budu se na vás těšit já i moji hosté – jejich jména vám prozradím 1-2 dny před akcí. Zatím tajemství. I to, jak získat ta byznysová tajemství… Ale to, že bude opět anketa o zlaté cihličky, to již tajemství není…

Mějte se krásně!

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

1 komentář u „Jak získat tajemství byznysu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *