Proveďte konverzi mého eBooku na peníze!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Zdravím všechny příznivce chytrého podnikání!

Před pár hodinami jste ode mě dostali email s linkem na článek Vytřískejte pro sebe ve třech týdnech, co se dá!  Doufám, že již na tom pracujete. Věci totiž není dobré příliš odkládat. Když je PŘÍLEŽITOST, je třeba ji pro sebe urvat hned. To je dobrý návyk na cestě ke svobodě a nezávislosti. To mi věřte!

Dejme tomu, že jste již udělali AKCI proto, abyste získali 7. října můj eBook 7 rad pro cesty ke svobodě. Že míra svobody a nezávislosti souvisí s aktivitou penězovodu na vaše účty, to je jasné. Příjmy z podnikání, investic a rizikového řízení kapitálu, jsou jistě někde jinde než dávky za prodej času (mzda…).

 

Mám pro vás výzvu a nabídku.

 

Ale ta se opravdu asi týká jen 10 % z vás.

90 % z vás totiž přijde s výmluvou, proč se vás to netýká, nebo proč na to momentálně nemáte čas nebo peníze, nebo se možná rovnou vyděšeně odhlásíte z mé databáze (dole v každém z mých emailů).

Rozumíte tomu, jaký je rozdíl mezi tím, když peníze utratíte nebo je investujete? V tom prvním případě je již neuvidíte. V tom druhém jich můžete vidět mnohonásobek při jejich cestě zpět na vaše účty. OK? Že vás to ve škole neučili? Tak se zamyslete, odkud čerpá svoje vzdělání 1% nejúspěšnějších? Nebo horních 5%? Co myslíte?

Před pár hodinami Pavel Hrdlička zveřejnil prodejní video do svého programu Conversion Academy. Podívejte se na něj a zvažte možná nejlepší investici, kterou pro sebe můžete udělat:

  Proveďte konverzi svého webu (a svých vizí) v zákazníky a peníze

Že to myslím vážně, o tom vás rád přesvědčím. Možná vám přijde více nabídek od mých kolegů, kteří doporučí totéž ve svém emailu. Ale jen já vám k programu Conversion Academy přidám hodnotu, kvůli které jste čtenáři mého blogu. Dám vám praktický myšlenkový návod na to, jak Pavlovo a moje know-how přetavit v peníze a skutečnou svobodu a nezávislost. Zajímá vás to?

Žádné výběhové bonusy,  prošlé infoprodukty ani rady z II. ligy infopodnikatelů. Dám vám to nejlepší a bude to pouze pro vás.

Neplánuji prodej této prémie, a pokud ano, jistě to bude za pěkný ranec :-).

Pouze ti z vás, kteří si objednáte program Conversion Academy, ode mě získáte mimo eBook 7 rad pro cesty ke svobodě jeho plnou verzi, kterou jsem nazval:

K eBooku 7 rad k cestám ke svobodě dostanete mou Videopřednášku a online seminář pouze pro vás včetně PDF prezentace. A k tomu cihličku investičního zlata v rámci programu GoldWinner.

Nezapomeňte do Poznámky v objednávce dopsat mé jméno, Jirka Mazur, abyste mou prémii získali!

Online cesta ke svobodě

je cesta, kterou jsem absolvoval. Musel jsem si na ní postupně uvědomit spoustů souvislostí a přenastavit svou mysl správným směrem. Online metody podnikání mi umožňují takový životní styl, který mě naplňuje. I já jsem začal používat svou Conversion Academy, musel jsem hodně přemýšlet o tom, jak dělat svoje podnikání efektivně. Považuji za skvělou věc, že jsem své příjmy postavil na třech pilířích. Považuji za skvělé rozhodnutí, že jsem postupně do svého podnikání implementoval skvělé postupy a návody od Pavla Hrdličky. Jeho program již mám jako obvykle objednán a těším se na něj.

Leverage, pákový efekt chytrých informací, je úžasný nástroj. Za pár peněz získám něco, co bych jinak musel složitě a dlouho získávat jinde. Myšlenku zapákuji svým byznysem, myšlenkou, produktem, výrobkem, službou a můj automat na zákazníky dělá lepší život všem. Mně i mým zákazníkům. Co si o tom myslíte?

Můžete se me zeptat, jaká je cena a hodnota mé PRÉMIE pro vás. 

 

Jaká je cena této prémie? O ceně neuvažuji… Neuvažuji o tom, že bych tento miniprogram prodával. A pokud tak učiním, levné to nebude…

Jaká je hodnota této prémie? Tak pro mě dejme tomu 10.000.000 korun ročního příjmu. Je to moc nebo málo? Na tom nezáleží, protože hodnota pro vás bude jiná!

Jaká je tedy hodnota této prémie pro vás? Tak to záleží výhradně na vaší hlavě a schopnosti myslet. Prozradím vám, jak myslí milionáři a jak se vzdělává horní 1 % nejvíce úspěšných lidí. Do vaší mysli vám ale nevlezu a vaše intelektuální schopnosti a nastavení nemohu znát.

Pouze připomínám, že v pondělí startuji horké 3 týdny, ve kterých chci, abyste toho pro sebe urvali co nejvíce.

Otestujte si pro sebe svět podnikání, online marketingu, motivace milionářů i rizikového investování.

O tom, kde sehnat lepší práci, nebo jak požádat o zvýšení platu, tak tom vážně nevím vůbec nic. Tak jenom abychom si rozuměli!

Mějte krásný den a zachovejme si navzájem přízeň!

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chytré Návody a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *