Vytřískejte pro sebe ve třech týdnech, co se dá!


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Přátelé!

 

Máme před sebou horké 3 týdny. Vytřískejte z nich pro sebe, co se dá. Já to udělám stejně… Proč?

 

Již hodně let stavím své příjmy a svou finanční svobodu na 3 druzích příjmů:

 

» Aktivní příjem z podnikání
» Pasívní příjem z investic
» Řízení rizikového kapitálu

 

Mám pro to své důvody a chci se o ně s vámi podělit. Neříkám, že to všichni zvládnete. Ale můžu vás inspirovat, mnohým z vás otevřu jiný svět. Chci vám ukázat, že dostat se mezi 1 % nejbohatších lidí, nemusí být fikce ani souhra konspiračních teorií. Možná i horních 5 % vás bude inspirovat. Chystám se tato témata otevřít v prémiovém eBooku pro vás:

Ten ale můžete tentokrát získat jediným způsobem, který jste již asi zaregistrovali. Je třeba udělat AKCI a podívat se na Conversion Academy na videa, PDF a webinář zdarma. Potom vám dám pár věcí do souvislosti!

Cesta k mému eBooku vede tudy:

Videa Conversion Academy ZDARMA. Jsou skvělá.!
Webinář 8 kroků k automatizované cestě zákazníka. To vypadá fakt dobře 🙂

 

Chcete můj eBook a jste již v Conversion Academy registrováni? Nevadí, stačí zadat email přes výše uvedené linky ještě jednou a eBook bude váš!

Že zatím nepodnikáte a ani se na to nechystáte? Taky nevadí, protože inspirace a finančního vzdělání nikdy není dost!

Prozradím, že pouze těm z vás, kteří se vydáte na cestu v placené části Conversion Academy s mým eBookem 7 rad pro cesty ke svobodě, chystám pěkné PRÉMIE:

K eBooku dostanete i mou videopřednášku, prezentaci a cihličku investičního zlata v rámci programu GoldWinner. To jsem zvědav, kdo si na to šáhne 🙂 !!!

 

Víte, jaký je zásadní rozdíl mezi 1 % bohatých lidí a 99 % ostatních?

 

Je zejména ve vzdělání. Cesty k bohatství a ke svobodě se totiž na školách neučí. Bohatí a úspěšní lidé se od zbytku vyznačují tím, že si nenechají ujít jakoukoliv příležitost k tomu, aby se něco nového naučili! Teď tedy máte příležitost. A aby bylo jasno, jdu se také učit.

Chtělo by se říct, že vám chci jít příkladem. Ale ve skutečnosti i z této příležitosti chci pro sebe vytřískat, co nejvíce. Příležitost zdarma, nebo za pár šupů, jak vylepšit podnikání, to se počítá.

Proto i vy pro sebe vytřískejte v následujících 3 týdnech co nejvíce!

 

Co pro vás ještě chystám? O čem budou horké 3 týdny?

 

Vše se bude točit kolem toho, jak realizovat kroky k finanční svobodě a k příjmům v podnikání a na burze… To je také nakonec důvod, proč jste se registrovali na mém blogu!

 

» O tomto víkendu vám na neděli pošlu upozornění na zajímavý projekt pro start v podnikání… Ale zatím držím pod pokličkou 🙂
» V pondělí 6. října si uděláme WEBINÁŘ k demo soutěži CFD Forex Champions s hosty, kterými budou online obchodníci, tradeři, soutěžící. Probereme průběh, strategie, doporučení!
» V úterý 7. října rozešlu eBook 7 rad pro cesty ke svobodě všem, kteří si o něj řekli 🙂
» Ve středu 8. října vám zašlu pozvání na webinář, kde budu hostem. Bude to jistě zajímavé… Ale o tom více příští týden!
» Na čtvrtek 9. října chystám třetí podzimní DigiPárty, tentokrát bude hlavním hostem Andy Winson. Bude to akční a jistě si to dejte do kalendáře! Zlatá jízda s cihličkami bude pokračovat! Na akci pro veřejnost přidáme bonusy pro VIP Trader kurzu HNB!
» Na pondělí 13. října chystám WEBINÁŘ pro kolegy z kurzu HNB na téma 8. prémiové části kurzu. Probereme rozdíly mezi Demo a Live obchodováním a Návyky pro ziskové řízení investic.
» Ve čtvrtek 16. října to vidím na čtvrtou podzimní DigiPárty. Pozývám Davida Kirše a povíme si o příležitostech online marketingu, ale o investování na burze. David je totiž jedním z pokušitelů štěstí s rizikovým kapitálem. Jeho záběr je však mnohem širší. Co nám o tom poví?

 

 

OK? To by stačilo, dejte si tyto termíny di diáře. Ve druhé polovině října jistě ještě popojedeme, ale to si nechám zatím v kuchyni!

 

Užijte si se mnou akční 3 týdny a vytřískejte z nich pro sebe, co ce dá!

Přeji hezký den!

Jirka Mazur

Videa Conversion Academy ZDARMA. Jsou skvělá.!
Webinář 8 kroků k automatizované cestě zákazníka. To vypadá fakt dobře 🙂

 

PS: Na listopad pro vás chystám sérii seminářů a workshopů. Semináře pro začátečníky na téma jak začít na burze a Workshopy na téma MultiTerminal Tradingu pro pokročilé tradery, chystám v Praze, možná přidám i Ostravu a Bratislavu. Tak se těšte..!

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

2 komentáře u „Vytřískejte pro sebe ve třech týdnech, co se dá!

  1. add:
    Ve čtvrtek 16. října to vidím na čtvrtou podzimní DigiPárty. Pozývám Davida Kirše a povíme si o příležitostech online marketingu, ale o investování na burze. David je totiž jedním z pokušitelů štěstí s rizikovým kapitálem. Jeho záběr je však mnohem širší. Co nám o tom poví?

    P.S.
    taky se jej můžeme zeptat, jak dopadl i se svou ženou Alicí v komunálních volbách v Brně, kam oba kandidují za stranu : A co Brno ? ( pozice 11 a 29 ). Že by další následníci Babiše? Nebo pokušitelé štěstí? 🙂 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *