Zamyšlení GoldWinner z Ganga Talao


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Na tomto místě a ostrově vznikl nápad za MILION..!

 

Když jsem se po třech letech dostal opět na jedno zajímavé místo, lehce mi to rozvibrovalo myšlenky v hlavě. Na tomto místě něco vzniklo, propojilo se, pokračuje to, opět to pracuje, šrotí… Brzdím, vezmu to popořádku!

Některá místa na světě mají tu zvláštní moc, že se na nich a kolem nich něco odehrává. Na jedné straně můžeme vnímat třeba návštěvu hinduistické svatyně jako turistickou zajímavost. Jste-li ale otevření, víte, že věci se nedějí náhodou, že vše má svoji roli, svůj význam.

Podívejte se na zamyšlení GoldWinner na Ganga Talao:

 

https://www.youtube.com/watch?v=OhcCdmLr1XU&feature=youtu.be

Možná vám ještě napíšu, co se dělo v mém životě za magická spojení či propojení v souvislosti s určitými místy.

Zafungovaly inspirace, náhody, začly se odvíjet nové děje a příběhy. Události, které se děly v případě mé první i druhé návštěvy Ganga Talao, se neděly náhodně, ale v příčinných souvislostech, které by vydaly za poměrně dlouhé vyprávění. To si nechám na jindy. Takže dnes lehce přeskočím a zdánlivě mimo kontext připomenu některé…

 

Můj motivační projekt GoldWinner možná někteří z vás znáte.

 

Je jasné, že nevznikl náhodou a že je důsledkem a pokračováním toho, co se odehrálo v minulosti. A fascinující je i to, co se odehrává v přítomnosti a co se ještě odehraje.

Vím, že zlaté cihličky, které připutovaly již ke stovkám lidí, mění jejich osudy, životy i podnikání. Mají v sobě magickou sílu jednoduchých myšlenek, které v důsledku, když je pochopíte a zrealizujete, prostě mění svět kolem vás. A vy jste samozřejmě uprostřed…

Kolem mých cihliček investičního zlata z programu GoldWinner se propojují moje příběhy s příběhy stovek lidí napřímo a s tisíci dalšími lidmi v síti…

Možná, když jsem rozdal ty svoje cihličky poprvé, říkal jsem si, jestli jsem to lehce nepřepísknul. Přece jen to lehce trhá kapsu, zvláště když těch cihliček jsou následně stovky. A jsou opravdu z ryzího investičního zlaty, s mám věnováním a mojí energií.

 

Jak to celé vzniklo?

 

Jak říkám ve videu. Když jsem byl na Mauriciu poprvé před třemi lety a když se mi na Ganga Talao lehce rozvibroval mozek, přišly myšlenky… Myšlenky přicházejí… Odkud vlastně? Z vesmíru? Od Ganéši? Ze zdroje…? Myslím, že je nad tím zbytečné moc uvažovat. Věci se prostě dějí a k tomu, aby myšlenky mohly přicházet v ten správný čas a na tom správném místě, je třeba prostě dát šanci! A něco pro to udělat. Třeba udělat si ten čas a když jsou peníze, změnit místo přemýšlení, odpojit se a připojit se někde jinde a jinak…

I na Ganga Talao jsem měl svoji peněženku s jednodolarovkou, která mi změnila život a přinesla do něj relativní bohatství, ale zejména svobodu, poslání, nové vize a skvělé příběhy. Tu jednodolarovku jsem nutně musel vnímat například při placení za suvenýr, při dávání drobného daru pro svatyni, při koupení občerstvení…

A na tom místě mě napadla myšlenka, která stála u zrodu programu GoldWinner. A také v souladu s jeho poselstvím. Musel jsem vymyslet něco, v čem bych byl první a udělat to nejlépe, jak to momentálně šlo. Obojí se podařilo a proto již tři roky mohou putovat cihličky, jako symboly tří skvělých poselství, k těm správným lidem. A jsou jich stovky!

 

Zdá se vám to jako dobrý příběh?

 

Jste jeho součástí, nebo na svou cihličku investičního zlata s mým věnováním stále čekáte?

Mám pro vás dobrou zprávu. I v tomto roce budu hodně dávat, myslím tím i cihliček. GoldWinner energie poputuje k těm, kteří o ní stojí či budou stát.

Dávat je skvělé! Protože jen když dáváte, můžete dostávat. Dávat zlato, energii peněz a investic i jako symbol štěstí a skvělých poselství, to mě baví.

Moje doporučení na závěr. Dávejte také! Ale asi ne zlato, protože v tom byste už nebyli první. Ale jistě je toho hodně, co můžete dávat. Lidé na Levé straně jsou zvyklí zejména přijímat, brát, nebo dávat dar za dar. Brzdí energii. Jasně, z čeho máme dávat, když sami nemáme, říkají mnozí.

Lidé na Pravé straně dávají. Jsou podnikaví a dávají promyšleně, strategicky i spontánně tam, kde je to třeba. Mohou dávat, protože mají z čeho a dávají prostě proto, že mohou. Jak dávají, tak se to k nim zpátky vrací.

Není na tom nic esoterického, okultního, není to žádný osobní rozvoj, tyto moje myšlenky. Je to prostě jenom jednoduchá fyzika. Nic více, nic méně!

Díky za to, že vás mohu inspirovat!

Jirka Mazur

 

CihlickyPS: A pro ty z vás, kteří neznáte, nebo si chcete připomenou více k mému programu GoldWinner, podívejte se na tento článek ⇒ GOLDWINNER.

A zejména na ona tři poselství zlaté cihličky! Jsou, či mohou být vaše. Vím z praxe, že fungují bezvadně!

Mimochodem, za to, že rozdávám ty zlaté cihličky, nic nechci, nemá to žádný byznysový kontext typu „něco za něco“. Tento dar nepodmiňuji žádnou protiakcí, povinností. Je to prostě jen předání poselství lidem, kteří jej potřebují. Stejně vím, že je to nápad za MILION! Tedy nejen pro mě, ale i pro mnohé příjemce!

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *