Další dva pokusy do Demo soutěže navíc


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Dva pokusy do Demo soutěže navíc!

 

Udělejte si rezervaci pro své další

 

DVA POKUSY do soutěže CFD Forex Champions 2014 navíc!

 

Pro celou soutěž tak získáte komfortních 5 pokusů (případně 7, pokud jste si 2 rezervovali na předchozí DigiPárty :-))! Podmínkou pro rezervaci je vaše aktivní účast na Webináři, živém vysílání, ze kterého byl aktivní link na tuto stránku. Před potvrzením rezervace pro své DVA POKUSY NAVÍC mi napište dolů do Komentářů, proč tyto dva pokusy do soutěže potřebujete, jak se vám v soutěži daří, nebo jakýkoliv vzkaz pro mě :-).

Takže pokud jste zanechali svou poznámku nebo dotaz v Komentáři, zajistěte si rezervaci svých dalších DVOU POKUSŮ NAVÍC zde:

 

Jméno a Příjmení:
Email:

 

Děkujeme vám za rezervaci a přejeme úspěšnou účast v soutěži!!!

Jirka Mazur

18 komentářů u „Další dva pokusy do Demo soutěže navíc

 1. Zpočátku se celkem dařilo, ale pak i díky více otevřeným pozicím na téměř všech povolených aktivech se to otočilo v neprospěch..

 2. Další dva pokusy potřebuji na to abych mohl v soutěži uspět co nejlépe. Myslím, že zatím se mně v soutěži celkem daří 1. účet jsem zhodnotil a cca 21%, druhý o cca 53%, 3. pokus jsem zkazil – otevření stejného aktiva za méně než 60 minut. 4 pokus je prozatím v mínusu, dnes jsem otevřel 5. soutěžní účet. Dva další pokusy se mně budou určitě hodit.

 3. První pokus jsem kompletně vymazal, protože jsem obchodoval až moc za hranou 🙂 Druhý pokus je také pryč, kvůli nedodržení časového testu o pár vteřin 🙂 Nicméně se nevzdávám a pokračuji třetím pokusem, který vypadá fajn. Další pokusy beru jako zálohu, protože času je pořád dost!

 4. Dva pokusy naviac by som potreboval hlavne preto, aby som mal príležitosť overiť si moje stratégie.
  Prvý pokus som odpálil obchodovaním po 59 min /odpočítaval som si z grafu/
  ďalšie dva pokusy boli odskúšaním môjho systému obchodovania, podarilo sa mi zhodnotiť o cca 20 percent,
  štvrtý pokus mám otvorený a dnes vylepšujem kontrolu emócií, keď rozum a SAO hovorí: Pôjde
  to tým smerom a skončí to tam, a emócia zvaná lakomosť ma donúti uzatvoriť predčasne
  a potom to ľutujem… No a ešte vylepšujem prácu so stoplosami, lebo tie ma naozaj niekedy poriadne naštvú, stačí malý zákmit na desatinu sek. a pozícia je v čudu.

  1) Jaké návyky a vlastnosti jsou rozhodující pro dosažení úspěchu v podnikání?

  2) V čem by nám všem mohl pomoci Andy Winson?

  3) Vaše grilovací otázka na Andyho + návrh, jakou sprchu mu dnes zařídíme?

 5. Další pokusy by se mi velmi hodily, protože na začátku soutěže mne zaskočil neobvyklý růst USD.

 6. Můj první pokus se mi příliš nevydařil. Pravidla jsem sice neporušila – oproti předchozí soutěži mi vyhovují lépe – ale zatím ani v druhém pokusu to není žádná sláva, takže dva další účty navíc se mi budou velmi hodit. Díky za tuto možnost!

 7. V prvním pokusu jsem se choval jako na svém live účtu, takže jsem zhodnotil jen na 12300USD – to asi není ani na první dvacítku:-) Další dva pokusy jsem hrotil s DAXem a „sázel“ na obrat vzhůru, ale margin cally mně sfoukly jako svíčku:-) Takže další 2 pokusy potřebuji jako sůl:-) Díky za ně:-)

 8. Prvni učet jsem musela ukončit po 10ti dnech a některé pozice byly ještě v minusu takže skončil na 9500 USD, druhý učet jsem přeobchodovala a je na 2000 USD, třetí mám v zisku a další dva pokusy chci využít k vylepšení taktiky.

 9. Moc se mi nedaří. Ke svému počítači – se dostanu většinou až večer. První pokus jsem zkazila otevřením další pozice dříve (i když jsem se snažila dát si pozor) na a ten druhý pokus – taky nic moc. Říkám si, že stejně nevyhraji. No ale … co kdyby? Hra je hra 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *