Mít nebo nemít? Ve čtvrtek se ukáže, zda-li chcete MÍT :-)


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Kamarádi Parťáci, ceny pro vás jsou zachráněny!

V neděli jsem málem ztratil první cenu pro nejlepšího partnera. O tom, jak to dopadlo a proč pozvat rychle svou databázi do akce se podívejte na video, ale doporučuji u toho sedět a dát si kafe nebo dvojku vína:

Tak přátelé, chcete ty zlaté a stříbrné mince  a cihličky mít či nemít? Trumfnete Čmolíka a Jana Tleskače? Jděte do akce!

Věřím, že v rámci akce 333 bude sklípek na Jižní Moravě na podzim praskat ve švech a do saunového světa na Nových Mlýnech budete stát frontu!

Od úterka do čtvrtka zvěte své kontakty na akci

 

Burzovní DigiParta v AKCI !!!

 

Nezapomeňte za URL přidat váš kód, máte jej v partnerské sekci nebo v mém emailu z 3. června..!

 

V rámci 2 hodinového předprodejního testu se nám do kurzu Hrajeme si na burze našupalo téměř 100 lidí, z toho 40 % ve VIP Trader verzí s provizí 3.200 korun. Ti lidí jsou akční! Energie peněz, úspěchu a burzovních hrátek je láká!

Chci vás vidět ve sklípku na Jižní Moravě, chci si s vámi dát dobré víno u cimbálovky a dobrý relax v novém Aquaparku v Nových Mlýnech u Mikulova. Je tam skvěle! Dáte to?

Jo, pokud vás zajímá, o čem bude čtvrteční Burzovní DigiParta v AKCI, tak přece jen pár informací pro vás a vaše lidi z databází :-).

 

Téma živého vysílání Burzovní DigiParta v AKCI

Ve čtvrtek večer bude diskutovat parta obchodníků online, burzovní DigiParta v AKCI. 5 Live obchodníků z různou úrovní zkušeností nám prozradí, jak začínali, jak jsou na tom dnes a jaké mají plány.  Povídat si budeme o jejich motivaci, přístupu i strategiích a opět si dáme akční soutěž o cihličky investičního zlata s mým věnováním.

První živá akce živých obchodníků online pro veřejnost, podělí se s námi o své zkušenosti ve čtvrtek večer? Udělejte si čas ve čtvrtek 5. června večer od 20:00 !

 

Hosté, které jsem pozval:

Uvidíte v akci a diskuzi opravdové burzovná hráče, kteří spojili svůj osud s burzou. Své podnikání na burze představí Andrea Jandová, Zděnek Raška, Petr Pokorný a Aleš Andr.

Speciální hostem bude člověk z druhé strany, manažer jedné z největších brokerských firem na světě. Poprvé zástupce Goldstarway-GCI, pan Markus Berger, v přímém přenosu!

 

Co se na této DigiPárty dozvíte zajímavého?

 

•  Povíme si o tom, jak mí hosté na burze začínali a jsem zvědav, jaké vám dají doporučení a co nám prozradí o svých začátcích.
•  Budu se jich ptát, jaké používají metody a strategie pro své řízení investic na burze.
•  Prozradí nám své výsledky, úspěchy i burzovní maléry?
•  Jaké mají vize se svým podnikáním na burze, jak vás mohou inspirovat?
•  Vše se dozvíte pouze tehdy, když se zúčastníte. Můžete zadávat své dotazy a komentáře k tématu a zúčastnit se tak DigiPárty aktivně!

 

A celým průběhem živého vysílání bude opět rezonovat soutěž o cihličky investičního zlata, které se můžete zúčastnit pouze v živém přenosu.

Sám jsem zvědav, co všechno vám ve čtvrtek prozradíme. Moc se těším, bude to první online povídání s lidmi, kteří opravdu na burze obchodují a podělí se o zkušenosti se stovkami z vás. To se nenechejte ujít!

 

Těším se na vaše akce!

Jirka Mazur

 

Zatím zveřejněné předchozí stránky pro Partnery Hrajeme si na burze pro pokyny v kampani:

 

10. května  Pozvánka do partnerské spolupráce   Obsah kurzu, více o akci. Motivace a harmonogram

22. května  Startujeme, jdeme do akce   Pozvání na start kampaně a pozvánka na Squeeze

27. května  Pozvání lidí na DigiPárty na 29. května  Jak začít na burze & Chytré podnikání pro odvážné

 

 

Servis a podporu zajišťuje náš team:

Andrea, Jirka a Vojta.

E-mail: servis@wintraders.com

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *