Hrajeme si na burze


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Neurorestart & Hrajeme si na burze

Milí návštěvníci,

toto je veřejnosti nezveřejněná stránka. Je určena pouze pro zvané, pro vás, účastníky programu NEURORESTART 21 dnů nebo Neurorestart Peníze :-).

Vyzkoušejte MOZEK po transformaci a pojďte si hrát!

Zvu vás společně se svým přítelem, Jirkou Vokáčem Čmolíkem do vzrušujícího světa burzovních spekulací. Ale nelákám vás do investování na burze, protože to je určeno pouze pro kvalifikované investory.

V této fázi si budeme pouze hrát, vyzkoušíme si, jak jsou naše Mozky po Neurorestartu naladěné na skutečně rychlé peníze. Zdarma absolvujete velmi zjednodušený minikurz „Hrajeme si na burze“, vyzkoušíte si platformu pro Demo obchodování. A také se můžete zúčastnit zjednodušené soutěže v Demo obchodování, samozřejmě o hodnotné ceny :-).

http://www.youtube.com/watch?v=ouCFl3o5LZI

  První PDF k online kurzu Hrajeme si na burze, pár slov autora…

 

Získáváte ZDARMA Minikurz v hodnotě 2990 korun!

Je to fér? Je ta hodnota nižší nebo vyšší? Moje zkušenost je taková, že pákový efekt dobré informace může mít pro někoho hodnotu obrovskou, pokud jí dobře využije. Nemám ambice vás lákat do burzovního investování. Ale když se naučíte něco o penězích a budete chytřejší, než lidé okolo, to se počítá. A kdo ví..? Třeba se někdo z vás zařadí mezi těch 10% vydělávajících, máte přece po Neurorestartu 🙂

Takže jděte bez obav do toho!!!

 

Registrujte se do programu „Hrajeme si na burze“, určeného výhradně pro účastníky Neurorestartu:

 

* Jméno:
* Příjmení:
* Email:
* Mobil:
Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Celý minikurz a soutěž se bude odehrávat na webech WinSignals.cz a Goldstarway.com/cz, jde o weby určené pro profesionální investory. Stránky k minikurzu nebudou publikovány veřejně a budou přístupné pouze pro vás.

Přeji vám hezkou zábavu, zajímavou zkušenost a pouze dodávám, je to jen hra. Žádná pobídka k investování na burze.

Jirka Mazur, expert na řízení investic na burze www.WinAccounts.com/cz

Jirka Vokáč Čmolík, expert na Vnitřní Vítězství www.innerwinner.cz

1 komentář u „Hrajeme si na burze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *