Online kurz Hrajeme si na burze


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Pozvánka do Partnerské spolupráce

 

Vážení přátelé,

před několika týdny jsem na popud pár přátel začal vytvářet online kurz s názvem Hrajeme si na burze.

Zvu vás do rychlé akce a soutěže pro Affil Partnery o jedinečné ceny, prostě jsme investoři:

Rozdáte si to o skutečné investice na burze, se kterými si můžete bez rizika vyzkoušet Live trading na opravdové burze. Pro prvních 5 Partnerů v pořadí rozdáme 15.000 EUR, tj. téměř 400.000 korun na dotované Live účty takto:

1. místo získá Live účet s dotací 5.000 EUR
2. místo získá Live účet s dotací 4.000 EUR
3. místo získá Live účet s dotací 3.000 EUR
4. místo získá Live účet s dotací 2.000 EUR
5. místo získá Live účet s dotací 1.000 EUR

 

 

Dále budeme dělit provize ve výši 30 % z tržeb splatné fakturačně, v hotovosti, v CZK, EUR nebo USD nebo v

INVESTIČNÍM ZLATĚ !!!

 Výběr ponecháme na vás!

 

Dále soutěžíte o účast v online kurzu Hrajeme si na burze v hodnotě 2.471 korun nebo na Live Semináři Jak začít na burze v hodnotě 4.990 korun, kdy můžete za splnění níže uvedených kvalifikačních podmínek mít tyto akce ZDARMA !!!

 

Informace o online kurzu Hrajeme si na burze

I když v podtextu kurzu píšu, že jde o online MINIKURZ, účastníci dostanou slušné základy pro to, jak začít na burze. Vzpomněl jsem si na své začátky na burze a na to, jak jsem sám začínal. A protože mám více než 8letou praxi se vzděláváním a mými kurzy prošlo více než 1000 klientů, vím, co lidé potřebují proto, aby pochopili princip burzovních spekulací a pěkně si na burze pohráli.

V tomto případě zcela bez rizika, akčně, se soutěží, 7+1 částí, webináře… Vše pochopitelně v prostředí členské sekce MIO webu. Účastníci kurzu obdrží v každé části kurzu video a studijní PDF, jehož části dohromady vydají za slušný e-book :-).

Na tento online kurz Hrajeme si na burze mohou účastníci navázat účastí na živém Semináři na tato témata (v říjnu a listopadu), kde obdrží další porci informací a další materiály. Zmíněný Seminář budou mít účastníci online kurzu za zvýhodněnou cenu.

Tento kurz Hrajeme si na burzu je test a zkouška, jak budou lidi na téma, kde rezonují rychlé peníze a příležitost pro zajímavé podnikání, reagovat. Proto je kurz v menším rozsahu a za lidovou cenu… V zimě chystáme online akci pracovním názvem „Trading Akademie“, ten bude cca 4x dražší a bude našlapaný 🙂 informacemi.

 

A jak se můžete této akce zúčastnit i vy?

 

Pro spuštění akce nechystám žádnou náročnější kampaň. Původně jsem počítal s tím, že placenou verzi kurzu pustím pouze do své databáze. Protože z určitých důvodů potřebuji, aby kurz proběhl v průběhu října a listopadu, mám na rychlou minikampaň pouze dva týdny.

Ale mělo by to stačit. A rozhodl jsem se, že do akce pozvu vás, Partnery, Affil BOX, web, přihláška a další se již chystají ve spolupráci s Jirkou Stiborem, člověkem, který byl v teamu kampaní Email Academy Premium a Neurorestart 21 dnů :-).

 

Co můžete pro propagaci akcí udělat:

  Pro spolupráci se registrujte do Affiliate sekce pro partnery.

Vygenerovaný kód na vstupní stránku do kurzu Hrajeme si na burzu můžete publikovat v článku do své databáze, v rámci krátké PPC kampaně nebo na sociálních sítích, nejlépe na Faceboku. Pro technické dotazy se obraťte na Jirku, kontakty a další info jsou v sekci pro Partnery.

Se zájemci mohu udělat operativní webinář nebo natočit krátký rozhovor online, třeba přes Hangout. Nebo natočit krátké promo videjko pro vaši databázi, odpovědi na pár vašich dotazů, 3-5 minut (pokud budu stíhat, pouze partnerům se slušnou databází).

Cena online kurzu Hrajeme si na burze je za lidovku – 2471 korun + DPH (celkem tedy 2990 korun).

Cena celodenního Semináře Jak začít na burze aneb Chytré podnikání pro odvážné je za 4950 korun, resp. pro účastníky online kurzu za 3490 korun + DPH

Jaké budou odměny:

Rozdáte si to o skutečné investice na burze, se kterými si můžete bez rizika vyzkoušet Live trading na opravdové burze. Pro prvních 5 Partnerů v pořadí rozdáme

 

  15.000 EUR, tj. téměř 400.000 korun
na dotované Live účty

 

Provize pro Partnery je cca 30 %, tj. 750 korun za každého doporučeného účastníka online kurzu. Pokud se účastník online kurzu přihlásí na Seminář (více info na http://www.winsignals.cz/jak-zacit-na-burze), jde za ním provize 990 korun automaticky.

Protože online kurz je skutečně za velmi dobrou cenu, mohl by lákat hodně lidí, takže by to mohlo někomu hodit i na zlatou cihličku… Odměny totiž mohu jako správný investor vyplatit v této formě:

Fakturačně, v hotovosti, v měně EUR nebo USD nebo exkluzívně v investičním zlatě! Ano, bude-li váš finální nárok přesahovat sumu odpovídající hodnotě více než 10 gramům investičního zlata, můžete se nechat vyplatit skutečně ve zlatě :-).

 

Bonusy pro vás:

– Každý Partner, který doporučí do programu Hrajeme si na burze 5 a více klientů, obdrží ode mě vstup do tohoto programu v hodnotě 2471 korun ZDARMA jako prémii!

– Každý Partner, jehož přičiněním přijdou na podzimní Semináře Jak začít na burze 3 a více lidí, má ode mě tento Seminář v hodnotě 4950 korun ZDARMA!

Partnery, kteří budou mít v online programu 10 a více lidí, pozvu do zimní velké kampaně „Trading Akademie“, která již bude za větší peníze. Pěkné budou i odměny – větší provize, jako hlavní ceny Zlaté cihly & investiční zlato a společná akce + pro nejlepší opět „Trading Akademie“ ZDARMA.

Udělejme tedy něco pro to, aby lidi dostali ty správné informace a vše pro úspěch!

 

Pro dotazy mě kontaktujte přednostně na email jiri.mazur@post.cz, nebo na telefonu 777768444 (ale jsem špatně stíhatelný. Ideální je také kontakt přes chat na FB (https://www.facebook.com/jiri.mazur.37).

Přeji hezký den a zvu vás do akce!!!

Jirka Mazur

16. září 2013

2 komentáře u „Online kurz Hrajeme si na burze

  1. Omlouvám se,ale informace se ke mně dostaly nějak opačně.Nejdřív jsem se dostala na Váš web,přes registraci na webináře a teď konečně na fb.Burza mne zajímala jako kouzelné dění.Před pár lety jsem ji jako divák navštívila v Londýně a nechápala jsem celý ten zdánlivě neorganizovaný zmatek.Dnes se pokouším zapojit.Včera mne naprosto zaujal váš celovečerní program,unesl mne natolik,že jsem se přihlásila o šance v soutěži.Šance dorazily,selhala jsem já. Nepovedlo se mi stáhnout funkční operační program k účtu,takže ať klikám na cokoliv nic nejde.Alespoň jsem se koukla jak moc je to složité .V každém případě Vám fandím,jste opravdu dobrý,přeji hodně štěstíčka na každém kroku.

    • Tak se to někdy s informacemi stává… Hlavně, že dorazí 🙂 Jinak my na jaře asi znovu otevřeme II. kolo online kurzu Hrajmeme si na burze, tak si to ohlídejte 🙂

      Pěkný den! Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *