Jirka Mazur blog
Registrujte se do odběru VIP informací
získejte ZDARMA tyto 3 bonusy:

Uvedené Bonusy jsou možné pouze při úplné a korektní registraci.
Neověřitelné či neúplné registrace budou vymazány ze seznamu. Děkuji za pochopení.

ZÍSKEJTE ZDARMA tyto 3 hodnotné bonusy
Tak jako již více než 2500 lidí před Vámi

Online kurz Hrajeme si na burze

Pozvánka do Partnerské spolupráce

 

Vážení přátelé,

před několika týdny jsem na popud pár přátel začal vytvářet online kurz s názvem Hrajeme si na burze.

Zvu vás do rychlé akce a soutěže pro Affil Partnery o jedinečné ceny, prostě jsme investoři:

Rozdáte si to o skutečné investice na burze, se kterými si můžete bez rizika vyzkoušet Live trading na opravdové burze. Pro prvních 5 Partnerů v pořadí rozdáme 15.000 EUR, tj. téměř 400.000 korun na dotované Live účty takto:

1. místo získá Live účet s dotací 5.000 EUR
2. místo získá Live účet s dotací 4.000 EUR
3. místo získá Live účet s dotací 3.000 EUR
4. místo získá Live účet s dotací 2.000 EUR
5. místo získá Live účet s dotací 1.000 EUR

 

 

Dále budeme dělit provize ve výši 30 % z tržeb splatné fakturačně, v hotovosti, v CZK, EUR nebo USD nebo v

INVESTIČNÍM ZLATĚ !!!

 Výběr ponecháme na vás!

 

Dále soutěžíte o účast v online kurzu Hrajeme si na burze v hodnotě 2.471 korun nebo na Live Semináři Jak začít na burze v hodnotě 4.990 korun, kdy můžete za splnění níže uvedených kvalifikačních podmínek mít tyto akce ZDARMA !!!

 

Informace o online kurzu Hrajeme si na burze

I když v podtextu kurzu píšu, že jde o online MINIKURZ, účastníci dostanou slušné základy pro to, jak začít na burze. Vzpomněl jsem si na své začátky na burze a na to, jak jsem sám začínal. A protože mám více než 8letou praxi se vzděláváním a mými kurzy prošlo více než 1000 klientů, vím, co lidé potřebují proto, aby pochopili princip burzovních spekulací a pěkně si na burze pohráli.

V tomto případě zcela bez rizika, akčně, se soutěží, 7+1 částí, webináře… Vše pochopitelně v prostředí členské sekce MIO webu. Účastníci kurzu obdrží v každé části kurzu video a studijní PDF, jehož části dohromady vydají za slušný e-book :-).

Na tento online kurz Hrajeme si na burze mohou účastníci navázat účastí na živém Semináři na tato témata (v říjnu a listopadu), kde obdrží další porci informací a další materiály. Zmíněný Seminář budou mít účastníci online kurzu za zvýhodněnou cenu.

Tento kurz Hrajeme si na burzu je test a zkouška, jak budou lidi na téma, kde rezonují rychlé peníze a příležitost pro zajímavé podnikání, reagovat. Proto je kurz v menším rozsahu a za lidovou cenu… V zimě chystáme online akci pracovním názvem „Trading Akademie“, ten bude cca 4x dražší a bude našlapaný 🙂 informacemi.

 

A jak se můžete této akce zúčastnit i vy?

 

Pro spuštění akce nechystám žádnou náročnější kampaň. Původně jsem počítal s tím, že placenou verzi kurzu pustím pouze do své databáze. Protože z určitých důvodů potřebuji, aby kurz proběhl v průběhu října a listopadu, mám na rychlou minikampaň pouze dva týdny.

Ale mělo by to stačit. A rozhodl jsem se, že do akce pozvu vás, Partnery, Affil BOX, web, přihláška a další se již chystají ve spolupráci s Jirkou Stiborem, člověkem, který byl v teamu kampaní Email Academy Premium a Neurorestart 21 dnů :-).

 

Co můžete pro propagaci akcí udělat:

  Pro spolupráci se registrujte do Affiliate sekce pro partnery.

Vygenerovaný kód na vstupní stránku do kurzu Hrajeme si na burzu můžete publikovat v článku do své databáze, v rámci krátké PPC kampaně nebo na sociálních sítích, nejlépe na Faceboku. Pro technické dotazy se obraťte na Jirku, kontakty a další info jsou v sekci pro Partnery.

Se zájemci mohu udělat operativní webinář nebo natočit krátký rozhovor online, třeba přes Hangout. Nebo natočit krátké promo videjko pro vaši databázi, odpovědi na pár vašich dotazů, 3-5 minut (pokud budu stíhat, pouze partnerům se slušnou databází).

Cena online kurzu Hrajeme si na burze je za lidovku – 2471 korun + DPH (celkem tedy 2990 korun).

Cena celodenního Semináře Jak začít na burze aneb Chytré podnikání pro odvážné je za 4950 korun, resp. pro účastníky online kurzu za 3490 korun + DPH

Jaké budou odměny:

Rozdáte si to o skutečné investice na burze, se kterými si můžete bez rizika vyzkoušet Live trading na opravdové burze. Pro prvních 5 Partnerů v pořadí rozdáme

 

  15.000 EUR, tj. téměř 400.000 korun
na dotované Live účty

 

Provize pro Partnery je cca 30 %, tj. 750 korun za každého doporučeného účastníka online kurzu. Pokud se účastník online kurzu přihlásí na Seminář (více info na http://www.winsignals.cz/jak-zacit-na-burze), jde za ním provize 990 korun automaticky.

Protože online kurz je skutečně za velmi dobrou cenu, mohl by lákat hodně lidí, takže by to mohlo někomu hodit i na zlatou cihličku… Odměny totiž mohu jako správný investor vyplatit v této formě:

Fakturačně, v hotovosti, v měně EUR nebo USD nebo exkluzívně v investičním zlatě! Ano, bude-li váš finální nárok přesahovat sumu odpovídající hodnotě více než 10 gramům investičního zlata, můžete se nechat vyplatit skutečně ve zlatě :-).

 

Bonusy pro vás:

– Každý Partner, který doporučí do programu Hrajeme si na burze 5 a více klientů, obdrží ode mě vstup do tohoto programu v hodnotě 2471 korun ZDARMA jako prémii!

– Každý Partner, jehož přičiněním přijdou na podzimní Semináře Jak začít na burze 3 a více lidí, má ode mě tento Seminář v hodnotě 4950 korun ZDARMA!

Partnery, kteří budou mít v online programu 10 a více lidí, pozvu do zimní velké kampaně „Trading Akademie“, která již bude za větší peníze. Pěkné budou i odměny – větší provize, jako hlavní ceny Zlaté cihly & investiční zlato a společná akce + pro nejlepší opět „Trading Akademie“ ZDARMA.

Udělejme tedy něco pro to, aby lidi dostali ty správné informace a vše pro úspěch!

 

Pro dotazy mě kontaktujte přednostně na email jiri.mazur@post.cz, nebo na telefonu 777768444 (ale jsem špatně stíhatelný. Ideální je také kontakt přes chat na FB (https://www.facebook.com/jiri.mazur.37).

Přeji hezký den a zvu vás do akce!!!

Jirka Mazur

16. září 2013

2 Responses to Online kurz Hrajeme si na burze

 1. Fardova Alena napsal:

  Omlouvám se,ale informace se ke mně dostaly nějak opačně.Nejdřív jsem se dostala na Váš web,přes registraci na webináře a teď konečně na fb.Burza mne zajímala jako kouzelné dění.Před pár lety jsem ji jako divák navštívila v Londýně a nechápala jsem celý ten zdánlivě neorganizovaný zmatek.Dnes se pokouším zapojit.Včera mne naprosto zaujal váš celovečerní program,unesl mne natolik,že jsem se přihlásila o šance v soutěži.Šance dorazily,selhala jsem já. Nepovedlo se mi stáhnout funkční operační program k účtu,takže ať klikám na cokoliv nic nejde.Alespoň jsem se koukla jak moc je to složité .V každém případě Vám fandím,jste opravdu dobrý,přeji hodně štěstíčka na každém kroku.

  • Jirka napsal:

   Tak se to někdy s informacemi stává… Hlavně, že dorazí 🙂 Jinak my na jaře asi znovu otevřeme II. kolo online kurzu Hrajmeme si na burze, tak si to ohlídejte 🙂

   Pěkný den! Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *