Podnikáme z pláže a jak na to!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Informace pro partnery Hrajeme si na burze:

 

Přeji hezký den všem, kamarádi a partneři v akci Hrajeme si na burze!

 

Připomínám všem pozvání do rychlé akce!
 
Registrace do Partnerského programu na Aff boxu…

V minulých dnech jsem vás pozval do akce, doporučení prvního online kurzu na českém internetu na téma, jak začít na burze s názvem Hrajeme si na burze.

Od pondělka se registrujete v partnerské zóně, v úterý vám přišly dodatečné informace, GOLD motivace, včera info, jak je to s Bonusy & dotovanými Live účty… OK, řada z vás již promýšlí strategie, jak to rozpohybovat. A někteří již rozpohybovávají. Ale to hlavní evidentně vypukne příští týden. Soustředím se na vaši podporu a akci! Řešíme individuálně…

 

Podnikáme z pláže

Tak nějak neplánovaně se mi sešla tato krátká kampaň a dovolená na Kanárech! Takže si to v praxi vyzkouším, jak to funguje. I když jsem zvyklý dělat věci odkudkoliv online ze světa, řídit občasné obchody na burze, komunikovat s lidmi a sem tam něco napsat, kampaň online dělám takto poprvé. Naštěstí tady máme inspirace a chytré nástroje týmu kolem DK.

 

A teď pár důležitých informací k tomu, o čem je online kurz Hrajeme si na burze, jaký je obsah, smysl, forma… Tak nejlepší bude, když se také registrujete jako ostatní na Squeeze www.Hrajemesinaburze.cz, texty na vstupní stránce, video a PDF vám poví více a jistě najdete i argumentaci pro své doporučování.

Nechci v této minikampani psát nějaké návody a texty, co psát. To se totiž v přechozích kampaních moc neosvědčilo. Všichni TOP partneři byli TOP právě proto, že si kreativně vymysleli svou kampaň. A tak by to mělo být i teď, kreativitě a nápadům se meze nekladou. Již mám s některými z vás domluven webinář, krátká videjka, rozhovory. Ještě nějakou kapacitu mám, tak sem s nápady!

 

Důležité jsou tyto argumenty:

Mnoho lidí láká to tajemno burzy, svět rychlých peněz. Ale nemají odvahu to vyzkoušet, neví jak. Většina si myslí, že je to složité a nedostupné, že by museli investovat s bůhví jakým výsledkem. Nebo že je bude otravovat nějaký broker, poradce, chytrolín. Nic takového zde nebude!

My jim v malém kurzu Hrajeme si na burze ukážeme, že to může být jinak. Že se ty principy lze naučit rychle, jednoduše a že si to dokonce mohou i vyzkoušet zcela bez rizika v podmínkách opravdové burzy. A nemusí je to nic více stát.

A přidáme know-how, návody, zkratky a malá TAJEMSTVÍ, která se prostě jinde nedozvědí, jsou to koncentrované věci z reálné praxe.  OK?

Podnikání na burze je v mnohém podobné klasickému podnikání. Je to mentální proces, plánování, strategie, práce s penězi, oceňování rizik, jednoduché „účetnictví“. Lidi zde dostanou základ podnikatelkého myšlení. Je to pro mnohé zkratka na peníze. Učíme lidi podnikat…

Je to zajímavé doplnění finančního vzdělání, tolik nedostatečného v populaci.

Je to akční hra, cvičení mozku, reality show v podmínkách reálných trhů,
v tomto kurzu bez rizika.

 

Burza je pro většinu lidí neuchopitelný a složitý podnik. Podávám to zde jednoduše, podle Pravidla 90/10. Své základy si každý naučí, vyzkouší. Poté se musí rozhodovat, zda je to pro ně. Není to návod na zaručený úspěch nebo peníze, neboť takové návody neexistují. A kdo je deklaruje, je podvodník, to my nejsme :-).

Lidi, kteří si to vyzkoušeli na burze, čerpají z toho i v životě. Jsou částečně kvalifikovanými investory a nenechají se opíjet rohlíkem různými finančními poradci a brokery. Mohou si tak ušetřit mnoho peněz.

V čem je další přidaná hodnota našeho kurzu? Lidé se dozví know-how, návody, postupy a určitá TAJEMSTVÍ, informace ze života, která jim v reálu nikdo jinde neřekne. A o to jde. Mít informace a umět s nimi zacházet.

Nelákáme lidi na živou burzu, na Live trhy. To je další level pro vážné zájemce. Ale zkratkou, kurzem HNB, se věci naučí levně, efektivně, online, bez zbytečných pokusů a nároků na čas. Naučí se základy a principy spekulací. Tím to pro některé začíná, další zůstanou jen u hry. To, co následuje, v kurzu neřešíme. Protože si „Hrajeme…“

A další informace, ty praktické i motivační máte na www.hrajemesinaburze.cz po zadání Jména a Emailu. Přepokládám, že si to skoro všichni vyzkoušíte, tak si to i poslechněte a přečtěte. Zvláště, když je to ZDARMA :-).

Přeji hezký den! A pozdravuji „z pláže“!!!

Jirka Mazur
Arguineguin, Patalavaca, ANFI
jiri.mazur@post.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *