Pozdravuji z New Yorku své kolegy


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Z programu Elite Marketing!

 

Dobrý den, milí přátelé!

Blahopřeji vám k vašemu rozhodnutí zúčastnit se programu Elite Marketing! Je skvělé, že jej můžeme absolvovat společně. Jsem aktuálně v New Yorku, sleduji, že program je již spuštěn a prvá videa mi přicházejí.

Je jasné, že se v tyto týdny ke svému programu, který jsem si již zaplatil , spíše nedostanu. Na online vzdělávacích programech je skvělé to, že se jim můžeme věnovat online, nebo kdykoliv později a nic nám neuteče.

Zdravím všechny účastníky programu Elite Marketing z New Yorku:

Mám za sebou zajímavý rok v oblasti infopodnikání i svou první Milionovou kampaň. Proto jsem s Elite Marketing programem nezaváhal. Doufám, že jste na tom stejně, program máte zaplacený a již spřádáte plány, jak upgradovat své podnikání!

Systémem online kampaní totiž můžete úspěšně prodávat téměř úplně vše, produkty, výrobky, služby, kurzy… Fantazii se meze nekladou. Je jen třeba mít to správné know-how a nástroje.

A ty v Elite Marketingu patří mezi nejlepší.

 

Vítám vás na palubě a jako váš kolega v kurzu se těším na diskuzi s vámi ve členské sekci a jistě se uvidíme na nějakém webináři Pavla Hrdličky nebo na mém!

Přeji hezký den.

Jirka Mazur
New York, 6.12.2013

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *