Startujeme, jdeme do akce!


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Ve čtvrtek 22. května začínáme kampaň Hrajeme si na burze!

 

Vážení přátelé, kamarádi!

Ve čtvrtek 22. května ve 2:22 odpoledne startujeme minikampaň Hrajeme si na burze!

Když vydržíte 4,5 minuty tohoto videa a dáte akci, potom máte relax a sklípek jistý. Co jsem to na podzim vyváděl na zahradě s prvním videem do kampaně? Kdo si to pamatuje?

Dnes vás zvu do akce, podnikáme z celého světa! Videopozvánka pouze pro vás 🙂

 

Vaše rychlá akce.

Ve čtvrtek a pátek zveme lidi z databází na úvodní stránku kurzu Hrajeme si na burze. Na stránce je v osvědčeném formátu video o tom, jak jsem udělal první kurz a proč zvu lidi do letního kurzu Hrajeme si na burze. Přidávám čtivý eBook ve formátu PDF s názvem Můj příběh na burze.

Pokud budete mít čas a prostor na video i můj Příběh, sami přijdete na to, co napsat do zvacích e-mailů. Stránka je pro vás již přístupná a doporučuji žhavit to na zítřejší odpoledne, čas po obědě, můžete klidně posílat e-maily kdykoliv od 14:00 ve čtvrtek 22. května a kdykoliv později.

 

  Registrujte se jako první na HRAJEMESINABURZE.CZ

 

• Samozřejmě nejlépe přes svůj Affillink,  který najdete v Affilboxu na Affiliate.JiriMazur.

• A vy již víte, že podrobnější informace o kurzu, produktech, odměnách a pozvánku do kampaně pro partnery najdete  na Pozvánka do Partnerské spolupráce, online kurz Hrajeme si na burze zde..

 

Jak a proč žhavit.

 

Cílem je dostat před víkendem do hry co nejvíce zájemců, ať mají přes víkend čas a prostor kouknout na video a přečíst si můj eBook Můj příběh na burze. Lidé rádi čtou reálné příběhy, ve kterých se mohou vidět…

Nezapomeňte, 333 kontaktů a pobyt ve sklípku a relax v saunovém světě na podzim s kolektivem máte jistý!

Návody, co psát do emailů jistě tvůrcům špičkových textů psát nemusím. Tak přidávám je pár argumentů a informací:

• Obchodování na burze je pro mnoho lidí zahaleno tajemstvím a zdánlivou nedostupností. Lidé si často myslí, že pro spekulace na burze musí mít nějaké speciální vzdělání a že je to jen pro ty chlápky z Wall Street.

• K burze se váží pojmy, jako je obchodování, online obchodování, investování, řízení investic, spekulace, nebo také hra. Každý to může vnímat a chápat různě. V každém případě je burza nejčistší kapitalismus, hra s pravidly.

Je to pro lidi výzva. Touha přijít na kloub věcem, o nich slyší a čtou všude kolem. Osobně činnost na burze vnímám jako podnikání. Skvělé podnikání, ke kterému nikdo nepotřebuje žádná oprávnění, povolení, živnostenské listy, firmu, zaměstnance, sklady, úředníky a spoustu zbytečností.

• Je to podnikání s penězi. Spekulace a profesionální hru na burze si může vyzkoušet každý, kdo má chuť a odvahu. Je to alternativní směr podnikání a vydělávání peněz. Jako ve všech byznysech, i zde uspějí jen ti nejlepší.

V rámci online kurzu Hrajeme si na burze učíme lidi principy burzovních spekulací a řízení investic bezpečným způsobem a úplně bez rizika. Smyslem kurzu není nahánět lidi na burzu, ale výhradně →

Hrát si, naučit se to a otevřít zdánlivě složitý svět burzovních obchodů tím nejjednodušším způsobem!

 

Bylo úžasné po pár měsících prvního kurzu sledovat, jak stovky účastníků žhavily burzovní obchody na Demu a jak diskutovali na Facebooku v uzavřené skupině. Ještě teď to tam pěkně žhaví. Naučili se jednoduše něco, co považovali za nedostupné.

 

Jaké mají lidi motivace zajímat se o kurz Hrajeme si na burze:

 

Naučit se a pochopit základy burzovních spekulací.

Pohrát si na burze bez rizika a vyzkoušet si to, o čem zatím jenom slyšeli.

• Chtějí se naučit alternativní podnikání.

• Chtějí si doplnit své finanční vzdělání.

• Paralely mezi burzou, podnikáním a reálným životem je naučí spoustu věcí, zejména rychlé rozhodování, plánování, strategické uvažování.

• Porozumí v praxi termínům Rizika, Pravděpodobnost a Spekulace. I v dalším kontextu svého života!

• Chtějí si jen pohrát..

• Chtějí si protáhnout mozkové závity a procvičit mysl a úsudek. Burza je skvělý trenér pro MOZEK :-).

 

Pro koho je kurz Hrajeme si na burze vhodný?

 

• Úplně pro všechny, kdo budou mít chuť, čas a odvahu. Ale ta odvaha je v kurzu relativní, vše se odehrává bez finančních rizik. V online kurzu si jenom „Hrajeme…“

• Pro začátečníky i zkušenější.

• Pro lidi zaměstnané a hledající alternativy.

• Pro podnikatele, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného.

• Pro lidi bohaté, ale klidně i ty normální. V kurzu není třeba řešit peníze na burzu. Prozradím těm chytřejším, jak lze na burze efektivně podnikat i s málo penězi vlastního kapitálu.

• Pro lidi, kteří hledají inspirace, hru a bezva partu podobných lidí.

• V kurzu spojíme začátečníky a zkušenější, odvážné a opatrné, movitější i ty, kteří se zatím hledají…

 

A dále?

 

Můžete mě, můj tým a vše kolem pochválit a doporučit, jak je libo. Ale prosím bez superlativů, tak nějak v pohodě :-).  Argumenty a strategii, jak zaujmete své lidi v databázích, ponechávám na vás!

 

Těším se do akce!

Jirka Mazur

Rozdávám zlato, učím cesty k finanční nezávislosti a inspiruji..!

Kontakty na mě →  Email: jiri.mazur@post.cz    Telefon:  +420/777768444

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *