Webinář: Podnikání a online marketing v praxi


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

60 minut Jirky Mazura s Irmou Káňovou a studenty 🙂

 

V úterý 28. dubna na 20:00 se na této webové stránce uskutečnil online seminář na téma Podnikání a online marketing v praxi, o který mě požádala paní Irma Káňová pro svoje studenty. Webinář přes drobné tecnické potíže proběhl podle plánu a máte jej zde v záznamu!

Webinář, neboli online seminář, se odehrál na této stránce. Krátce před osmou hodinou večerní zde byl zveřejněn náhled na video, které se začlo streamovat online v přímém přenosu těsně po osmé hodině. K jeho sledování potřebujete počítač, slušné internetové připojení dovolující streaming dat z videopřenosu a zvuk. Pokud vám webinář nenaskočí, nebo když se přeruší vysílání, je potřeba obnovit tuto stránku (refresh, znovu načíst).

Dolů do komentářů můžete psát případné dotazy, na které vám v rámci možnosti mohu odpovědět i později po webináři. Uvidím, jak budu stíhat…

Pokud budete mít potřebu přečíst si něco o mně, stačí si prohlédnout pár článků a odkazů na tomto webu. Zabývám se poslední roky burzou a online podnikáním na internetu. Pořádám online kurzy na témata burzy a podnikání. Být dneska online je strategickou potřebou každého podnikatele. Kdo dnes není nebo neumí být online, podnikatelsky jako by neexistoval, resp. nemá příliš mnoho šancí. Svět online je dnes nutností téměř pro jakékoli menší, střední i velké podnikání.

Online marketing je efektivní forma oslovování trhu, komunikace s klienty, PR i prodejní kanál. Většina lidí si pod tímto pojmem představuje pouze webové stránky, či nějakou formu internetové reklamy. Nicméně vývoj jde velmi rychle dopředu a metody internetového marketingu se stávají čím dál více sofistikovanějšími a účinnějšími.

Je mi jasné, že mnoho podnikatelů či zájemců o podnikání trpí nejrůznějšími bloky či předsudky ohledně internetu a jeho fungování, většinou pouze k vlastní škodě. Doba je neúprosná a kdo to nebude umět efektivně online, podnikatelsky umře. Jeho příležitosti vymizí a bankovní účty vyschnou…

Internetový marketing zahrnuje takové kategorie, jako je webmarketing, blogy, emailmarketing, marketing na sociálních sítích, videomarketing a další metody. I online webinář, jako je tento typ semináře na dálku, může hrát klíčovou roli v podnikání. Tak snad si o tom stačíme během těch 60 minut povědět více!

Takže se nezapomeňte  přihlásit na tento link po shlédnutí záznamu a napište mi, jak byl pro vás užitečný!  A pokud nebudete stíhat, webinář zde budete mít v záznamu  delší dobu. Ale již nebudu online na odpovědi na vaše dotazy.

 

Přeji všem hezký den!

Akci chystají Ing. Jiří Mazur a PhDr. Irma Kaňová, Ph.D.

Milí přátelé, děkujeme všem, kteří se dnes připojili na webinář zaměřený na online marketing s Jirkou Mazurem Jiří…

Posted by Irma Kaňová on 28. duben 2015

4 komentáře u „Webinář: Podnikání a online marketing v praxi

 1. Dobrý večer

  Jste spokojený s tím, čeho jste ve svém životě docílil, nebo cítíte, že profesně byste chtěl ještě dál?

  Děkuji.

  Ivana

 2. Dobrý večer,
  omlouváme se za přerušení vysílání, nastaly technické komplikace, za chvíli budeme ve vysílání pokračovat. Aktualizujte si stránku.

  Andrea

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *