Zlatá jarní HNB konverziáda


Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Pozvánka do Partnerské spolupráce

 

pro podporu online kurzu Hrajeme si na burze 2015.

Zlatá jarní HNB KONVERZIÁDA. To je název letošní krátké kampaně na online kurz HNB, v rámci které budu rozdávat rekordní peníze, hromadu investičního zlata a také si spolu užijeme VIP akci s nejlepšími! Do akce pozývám jen výběr nejlepších a osvědčených parťáků v affilakcích, tak si to užijte a poperte se mezi sebou 🙂 !!!

 Zajímavá aktuální informace pro vás: Zatím jsem ještě nerozjel žádnou výraznější kampaň, jen jsem na první webinář pozval na jeden email nové kontakty ze své databáze z letošního roku. Reakce mě příjemně překvapila, po pár hodinách mám na uzavřený webinář přihlášených 420 lidí a čísla rostou. Téma peněz je prostě přitažlivé.

Mimochodem, ani na minulé dvě akce HNB jsem nerealizoval velkou kampaň, vždy šlo pouze a pár tisíc lidí. O to lepší byla finální konverze do placené části, která byla celkově kolem 12-15 % a z webinářů potom kolem 20 %. Ta čísla by vám měla něco říkat o potenciálu pro vaši podporu.

Peníze a jejich vydělávání, hra i finanční vzdělání, prostě přitahují pozornost. Myslím, že již jen 1-2 pěkné emaily do vaší databáze vám vydělají pěkné penízky, větší podpora je potom slušný balík peněz na jistotu. Hodně peněz za málo práce, tak to přece máme rádi?

 

Letos to plánuji na dvě fáze:

 

Předkampaň Zlatá jarní HNB KONVERZIÁDA
extraligové předkolo bude probíhat od 1.4. do 20. 4. 2015

 

Prodejní kampaň Zlatá jarní HNB KONVERZIÁDA
finále ve dnech 20. 4. až 8. května 2015

 

Jsem si vědom, že paralelně běží ještě jiné akce, ale ideální termíny prostě neexistují. Věřím, že to dáme, sladíme a nakombinujeme. Naštěstí je tento produkt úplně odlišný ode všech ostatních! Udělejte si čas! Bude to opět energie peněz, investování a cvičení mozků :-).

Ověřte si, zdali máte správně udělanou registraci v Affilboxu:

  Pro spolupráci se registrujte do Affiliate sekce pro partnery.

 

Jaké benefity a odměny budu letos rozdávat?

 

Peníze, investiční zlato a luxusní zážitky. Jako obvykle, ale ve větším množství! Nevím, jestli to rozmazlování dáte :-).

 

Pravidla pro Předkamapaň → extraligové předkolo na kontakty zdarma:

 

K rozdělení chystám 100, 200 a více gramů investičního zlata v podobě mincí a zlatých slitků, vše s cerifikátem a osobním věnováním :-). Termín tohoto extraligového předkola je od 1.4. do 20. 4. 2015, sami si v tomto období zvolte svoji taktiku na hromádku zlata!

Za každých 100 konverzí zdarma obdržíte 1 gram investičního zlata! Sami si vyberete formu, jestli to budete chtít ve slitcích, zlatých prutech nebo mincích!

Bonusová prémie pro první 3 partnery v pořadí:

1. místo – mince 1 OZ (31 gramů)

2. Místo – mince 1/2   OZ  (15,5 gramů)

3. Místo – mince  8 gramů

 

Poznámka: Odměnu ve formě zlatých slitků za dodané leady dostanete v každém případě. Bonusovou prémii pro první 3 partnery podmiňuji aktivním zapojením partnerů do soutěže  s celkovým množstvím minimálně 5.000 leadů, kontaktů. Věřím, že je to férová motivace!

Odměny a pravidla pro kampaň → Zlatá jarní HNB KONVERZIÁDA finále:

 

Ceny pro partnery:

 

1.  Odměna za konverzi na vybraný typ produktu 1750 nebo 3200 CZK.

2.  Víkend pro TOP 5předvánoční Vídeň, víkend v kategorii Kempinski s partnery (uděláte doma holkám radost :-)).

Podmínkou je celkových minimálně 100 konverzí od partnerů. Myslím, že je to pro vás snadná výzva!

3.  Zlatý poklad pro TOP 10, do kterého půjde 10 % z celkového obratu partnerů z prodejní kampaně bez DPH. Z toho rezervuji zvláštní cenu, Extra bonus pro první 3. místa v pořadí, zbytek bude rozdělen podle konverzí v přepočtu na CZK.

 

Extra zlatý Bonus pro první 3 parnery:

1. místo – zlatá mince o váze 2 unce      (62 gramů)

2. místo – zlatá mince o váze 1 unce      (31 gramů)

3. místo – zlatá mince o váze 1/2 unce  (15 gramů)

 

Poznámka: Faktická odměna a bonus pro první 3 partnery závisí na realizovaném obrazu, může být větší, nebo menší! Věřím, že je to férová motivace!

 

Kontakty na mě a Jirku Stibora pro dotazy a domluvy akcí:

Jirka Mazur  email: jiri.mazur@post.cz        Tel: +420/777768444

Jirka Stibor   email: jiri.stibor@gmail.com    Tel: +420/773835591

 

Jak dopadly moje první online kurzy:

Na popud přátel a mých inspirátorů jsem vytvořil a spustil svůj první online kurz Hrajeme si na burze na podzim 2013. Vloni jsme si to zopakovali, dokonce s dvojnásobným finančním obratem. Dvě milinonové akce se povedly. Výsledek předčil očekávání! Krátké kampaně do kurzu přivedly přes 800 účastníků, z toho téměř 300 na doporučení partnerů. Průběh kurzů byl skvělý a akční, svoje první velké online akce jsem si užil! Okusil jsem, jak chutná fičák se stovkami objednávek v průběhu večera :-). Díky za inspiraci Davide, Pavlové, Jirko, Stáňo a další!

Online kurzy jsem doplnil živými Semináři, následovaly akční soutěže v Demo obchodování o 2x 20.000 EUR a skvělý VIP Meeting v Praze. Ve VIP skupině kurzu na Facebooku máme několik tisíc příspěvků a komentářů od spokojených účastníků!!! Ke kurzu nám přišly stovky skvělých referencí… Co si více přát? Zájem lidí o reopen kurzu je velký! 

A také jsem si moc užil společné akce s partnery v říjnu v rámci perfektního relax víkendu, dny ve vinném sklípku i v Aquaparku byly skvělé! Zopakujeme si letos společný zážitek s parnerkami či partnery, ale v užším kruhu na exluzívní akci!

 

Děkuji svému týmu, se kterým jdu do akce i potřetí.

 

Představuji vám svůj skvělý miniteam:

 

Jirka Stibor
technická podpora a Affilmanažer, TOP podporovatel velkých kampaní

 

 

 

Andrea Vachtarčíková
administrátorka kurzu a servis, profesionální podporovatelka

 

 

 

Vojtěch Podešva
kolega trader, technická podpora, články, videa k obchodování

 

 

Termíny v kampani:

Předkampaň plánuji od 1. dubna do 20. dubna, harmonogram předkampaně si zvolíte podle svých možností. Cílem je získat co nejvíce kontaktů do programu zdarma. Konverze se budou realizovat za šíření eBooku zdarma s názvem Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start.

Na 31. března plánujeme webinář jak začít na burze výhradně pro databázi lidí z tohoto eBooku, zřejmě již s předprodejem, získáte tak své první prodejní konverze.

Potom pokračujeme články a žhavením této skupiny až do startu prodejní kampaně, který bude 20. 4. Tímto datem potom skončí extaligové předkolo na kontakty zdarma. Soutěž bude vyhodnocena po sečtení skutečných emailů s vyloučením duplicit a nedoručitelných emailů.

Prodejní kampaň plánuji od 20. dubna do 8. května v podobném modelu jako v loňském roce. Na sérii 3 DigiPárty mohou navázat individulání termíny pro motivační webináře pro vaše databáze, kde tu zlatou vlnu můžete pořádně rozbalit! V zásadě ze strany partnerů jde o 2-3 emaily po startu kampaně a domluvit se na společných webinářích a akcích pro vaše databáze. Potom to dožhavit..! Kampaň pojmu trošku jinak, než je zvykem…

 

Udělám vše pro to, abyste byli úspěšní!

 

Průběh kurzu. Kurz bude zahájen kolem 11. května a potrvá asi 12 týdnů včetně soutěže v Demo obchodování o Bonusy ve výši 20.000 EUR (skvělý magnet) a živých akcí.

Upozorňuji, že téma peněz, investování a burzovních tajemství je velmi chytlavé! V minulé kampani jsme měli konverzi do placené části z registrací zdarma téměř 15 %! Všichni partneři, se kterými jsem měl webinář pro jejich klienty, měli 30 a více konverzí (až 120).

 

 ROZDÁME SI V AKCI KILOGRAM

 INVESTIČNÍHO ZLATA?

 

Poznámka: Nárok na vyplacení provizí vzniká zaplacením kurzu doporučeným klientem a bude vypořádán po uplynutí garanční lhůty pro vrácení peněz. Pro uznání provize za vlastní prodej je třeba mít navíc nejméně jeden prodej verze VIP Trader nebo 3x základní kurz HNB. Nelze affilovat vlastní prodej bez splnění této podmínky.

 

Udělejte tedy něco pro to, aby lidi dostali ty správné informace a vše pro úspěch!

 

Informace o kurzu Hrajeme si na burze a produktech, provize.

 

1) ONLINE KURZ HRAJEME SI NA BURZE BUDE STÁT 4.770  korun 

Provize pro partnery bude 1.750 korun.
Základní verze kurzu obnáší upgrade původního úspěšného kurzu. 7 + 1 lekcí. Přidáváme základy technické analýzy, videa, webináře, konzultace, vše v osvědčeném formátu.

2) VIP TRADER VERZE BUDE STÁT 9.990 korun

Provize pro partnery bude 3.200 korun.
VIP Trader verze obsahuje to, co základní kurz HNB + SAO a WinSignals kurz v ceně 4.990 korun (minikurz online + webináře) + VIP Meeting v hodnotě  9.990 korun živě + VIP servis HNB Premium Club 90 dnů v hodnotě 3.000 CZK + VIP servis po dobu kurzu extra.

Všichni účastníci kurzu budou přizváni do Demo soutěže o Bonusové Live účty v celkové hodnotě 20.000 EUR za zvýhodněných podmínek, oproti dalším účastníkům získají extra podporu, více pokusů a zejména moderovaný trénink v soutěži.

 

 

Více informací o online kurzu Hrajeme si na burze

 

I když v podtextu kurzu píšu, že jde o online MINIKURZ, účastníci dostanou slušné základy pro to, jak začít na burze. Vzpomněl jsem si na své začátky na burze a na to, jak jsem sám začínal. A protože mám více než 8letou praxi se vzděláváním a mými kurzy prošlo více než 2000 klientů, vím, co lidé potřebují proto, aby pochopili princip burzovních spekulací a pěkně si na burze pohráli.

 

Online kurz Hrajeme si na burze účastníci pojímají jako:

 • Přípravu na to, aby se naučili řídit své investice na burze a pochopili základy
 • Aby si doplnili finanční vzdělání a věděli, o čem jsou spekulace a svět investic
 • Aby si procvičili mozkové závity a uměli praktikovat získané dovednosti a know-how i ve svém životě a v podnikání 🙂

 

V tomto případě zcela bez rizika, akčně, se soutěží, 7+1 částí, webináře. Vše pochopitelně v prostředí členské sekce MIO webu + VIP sekce na FB…. Účastníci kurzu obdrží v každé části kurzu videa a studijní PDF, prémiové texty a informace.

Ke kurzu přidávám TOP a VIP verzi, kterou reaguji na zvýšené potřeby náročnějších účastníků mých vzdělávacích programů. Poptávka je velká! Individuální živé kurzy nestíhám, tak vše stěhuji do digitálního online vesmíru!

 

Kurz Hrajeme si na burze uspěl na online trhu jako TOP produkt!

 

Lidé na téma, kde rezonují rychlé peníze a příležitost pro zajímavé podnikání, reagují skvěle.

Svědčí o tom také počty komentářu jak v členské sekci, tak ve VIP skupině na Facebooku

Po skončení online kurzu si mohou účastníci vyzkoušet skvělou soutěž v Demo obchodování, v rámci které budou mezi nejlepší

rozděleny Bonusové Live účty v celkové hodnotě 20.000 EUR.

To je skvělá motivace pro účastníky online kurzu Hrajeme si na burze se něco naučit a mít příležitost pro vyzkoušení si Live burzy bez rizika.

 

Co můžete pro propagaci akcí udělat:

 

  Pro spolupráci se registrujte do Affiliate sekce pro partnery.

 

Vygenerovaný kód na vstupní stránku do kurzu Hrajeme si na burzu můžete publikovat v článku do své databáze, v rámci krátké PPC kampaně nebo na sociálních sítích, nejlépe na Facebooku.
Můžete také odkazovat na článek na blogu www.jirimazur.cz – tam je trackovací kód také umístěn.

Pro technické dotazy se obraťte na Jirku Stibora, kontakty a další info jsou v sekci pro Partnery v Affilboxu.

Se zájemci mohu udělat operativní webinář nebo natočit krátký rozhovor online, třeba přes Hangout. Nebo natočit krátké promo videjko pro vaši databázi, odpovědi na pár vašich dotazů, 3-5 minut (pokud budu stíhat, pouze partnerům se slušnou databází).

Pro dotazy mě kontaktujte přednostně na email jiri.mazur@post.cz, nebo na telefonu 777768444 (ale jsem špatně stíhatelný). Ideální je také kontakt přes chat na FB (https://www.facebook.com/jiri.mazur.37).

 

Harmonogram krátké kampaně

 

Pro Partnery má smysl posílat informace na kontakty na níže uvedené aktivity + na své partnerské webináře. My do kampaně přidáváme postupně další články a obsah postupně žhavíme… Instrukce ke konkrétní akci pošleme vždy v předstihu (den předem před akcí + na FB pro Affil partnery). Minikampaň je stavěna zejména na obsahu a komunikaci, články a DigiPárty s losovnáním o zlaté cihličky, osvědčený formát pro lidi zajímající se o investování.

 

Předprodejní fáze:

1. 4. Zahájení Zlaté HNB Konverziády a extraligového předkola na kontakty do programu zdarma
31. 3. Webinář pro první várku lidí v programu zdarma, nové kontakty z eBooku z března…
Průběžně Žhavící emailing a články ze strany organizátora
20. 4. Ukončení předprodejní zlaté extraligy o půlnoci.

 

Prodejní fáze:

21. 4. úterý Squeze Hrajeme si na burze & Zvu vás do akce
Zahájení kampaně, Squeeze → I. videjko + eBook
23. 4. čtvrtek I. Webinář Jak začít na burze & 7 kroků pro rychlý start
28. 4. úterý II. video Inspirace a povídání nejen o investování a burze, Jirka Mazur
Zahájení prodeje
30. 4. čtvrtek II. Webinář ve formátu DigiPárty s názvem Burzovní DigiParta v AKCI
(4-5 úspěšných obchodníků + hosté)
5. 5. úterý III. video Co prozradili účastníci na VIP Meetingu o Jirkovi a HNB
7. 5. čtvrtek III. DigiPárty Můj život na burze, předtím a dnes & Nezávislost a svoboda v praxi
(hosté, úspěšní investoři, účastníci HNB I. + zahraniční host)
8. 5. pátek Ukončení prodeje  –  poslední výzva.
Výzva k vstupu do kurzu, článek… dožhavení.

 

 

 

Přeji hezký den a zvu vás do akce!!!

 

Jirka Mazur

Rozdávám zlato, učím cesty k finanční nezávislosti a inspiruji..!

Kontakty na mě → Email: jiri.mazur@post.cz   Telefon: +420/777768444

 

13. března 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *