Hrajeme si na burze, začínáme žhavit


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

RADOST ZE HRY NA BURZE 🙂

 

Dobrý den, milí a vážení přátelé, příznivci chytrého podnikání!

Předpokládám, že Radost ze hry na burze může převážit u většiny z vás. Protože prodej, i když z něj můžete mít radost, je prostě dřina každý den. Ale radost z prodeje na burze s nohama na stole bez nutnosti řešit schůzky, diáře, odmítání… Je prostě někdy opravdu RADOST :-).

Den D je tady a mám pro vás MŮJ PŘÍBĚH NA BURZE a blíží se otevření letního online kurzu Hrajeme si na burze. Nasměřujte čas a energii správným směrem, bude to akční! Dnes mám pro vás první informace o znovuotevření letního kurzu HRAJEME SI NA BURZE!

Dnes krátká pozvánka do akce – první eBook a video zdarma:

 

 

Je to pár měsíců, kdy jsme já a se mnou stovky dalších účastníků prvního online kurzu zažili skvělou jízdu s energií peněz, úspěchů a dráždivých tajemství velkých pěněz. Poznali jsme, že burza a svět financí nemusí být nudným podnikem pouze pro týpky z Wall Street, ale že hrát si dnes můžete s penězi i z pohodlí vašich obýváků.

Kurz Hrajeme si na burze bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mé akční dráhy infopodnikatele. Netušil jsem, jak skvělou akci rozjedeme spolu se stovkami nadšených lidí, dnes již parťáků v podnikání. Děkuji všem!

Online kurz Hrajeme si na burze, živé akce – semináře a VIP Meeting a skvělá soutěž v demo obchodování o 20.000 EUR. Vše bylo skvělé. A vy dnes máte možnost nastoupit k nám a bez rizika se můžete naučit základy spekulací na burze a hrát si s námi! Nebo nastoupit svou dráhu profesionálního investora a podnikatele. To již bude na vás!

• Proč se o kurz Hrajeme si na burze zajímat?
Jaké měli motivace účatníci prvního kurzu, když do online akce vstupovali?
Pro koho je tento kurz vhodný?

 

Vše se dozvíte v následujících dnech! Přidáme články a webináře ve formátu DigiPárty. Těšíte si? Napište mi!

 

Přeji vám krásný den!

 

zlatyslitekmaly.png


Jirka Mazur

Rozdávám zlato, učím cesty k finanční nezávislosti a inspiruji..!

 

 

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Burza - hra s penězi a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Hrajeme si na burze, začínáme žhavit

  1. Hezky den.Mam zajem to zkusit.O burze premyslim jiz dlouho.Snad mi pomůžete do tohoto labirintu nahlednout. O.F.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *