Spokojený smích Andyho Winsona


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Před pár měsíci se něco změnilo a výsledek akce mě ohromil

 

Přátelé, že vám ta kombinace nadpisů nedává smysl?

 

Tak se podívejte na mé krátké hravé video spíchnuté na koleně za pár minut. Zapomeňte na drahá profi videa našich infopodnikatelských idolů a nechejte se inspirovat, jak může být jednoduché díky videu procestovat kus světa a ještě k tomu dostat tučné kapesné.

Technicky nedokonalé, ale zato inspirující videjko odhaluje můj krátký Příběh s videm a je nejen o tom, jak jsem díky videu zdvojnásobil příjem za pár měsíců, procestoval kus světa a získal nečekané zážitky. V průběhu videa zaregistrujete ďábelsky spokojený smích Andyho Winsona a jistě pochopíte proč.

Jednoduché video se znělkou z iMovie, střihnuté na klíčovacím pozadí a pár technických vychytávek… Podobné video se naučíte dělat snadno. Mi to ovšem trvalo stovky hodiny hledání a zkoušení a dosti vysoké náklady, než jsem přišel na pár věcí. Vy to můžete mít levněji, téměř zadarmo a hlavně rychleji. Jen obsah musíte umět dodat sami.

 

Spokojený smích Andyho Winsona a můj Příběh s videem:

 

Nezapomeňte se dnes podívat na poslední webinář Pavla Hrdličky a jeho parťáka Davida se skvělými hosty, kterými jsou šikovní specialisté na budování osobní značky v podnikání s využitím videomarketingu – Zdeněk Steiner a Tomáš Lukavec, jsou to šikovní kluci a jistě to bude inspirující! Rezervace účasti na webináři Pavla Hrdličky s hosty na téma

 

  cervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.png  Vstup do online kurzu aktuálně uzavřen

 

A vůbec neváhejte s tím, zda si objednat program Elite Video Academy pokud podnikáte nebo jakkoliv podnikat chcete. Video nízkonákladově a videomarketing, to jsou skvělé cesty k penězům a nejlepší prodejci ve vaší firmě :-).

Osobně jsem si již objednal tu nejlepší verzi PREMIUM. Již jsem se vyučil, že šetřit na nepravém místě se nevyplácí a vím, že s videi jsem zatím tak na 1/3 cesty, mám se ještě co učit a moc se těším na know-how v jednom balíku od těch nejlepších. Nejlepší na videa totiž nemusejí být nutně ti, kteří nás v současné době ohromují svými nákladným a reprezentativními videi s vysokými náklady.

Inspirací pro vás můžu být klidně já, protože dnešní videjko vám dává jistě zajímavé inspirace a náklady na jeho pořízení jsou pouze pár desítek minut mého času. Točeno zrcadlovkou s klíčovacím pozadím a stříháno v programu Camtasia. Vše pořídíte za drobné peníze. Pavel a David dávají na frak drahým studiím, které vážně pro své podnikání nepotřebujete! Nejrychlejší cesta pro objednávku je zde:

 

  cervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.pngcervena_sipka_mail.png Vstup do online kurzu aktuálně uzavřen

 

 

Ve čtvrtek pokračujeme s burzou. První informace o letním kurzu Hrajeme si na burze dostanete již za pár hodin!

 

Přeji hezký den!

 

zlatyslitekmaly.png


Jirka Mazur

Rozdávám zlato, učím cesty k finanční nezávislosti a inspiruji..!

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chytré Návody a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Spokojený smích Andyho Winsona

  1. Jirko, robíš ťie videá a webináre síce niekedy až príliš často a dostávať od Ťeba týždenne asi 10 e-mailov je niekedy až otravné, ale aj tak Ťa rád sledujem a počúvam, lebo vyžaruje z Ťeba úprimnosť, dobro a láska 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *