Hrajeme si na burze


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Už je to tady! Jdeme na věc přátelé.

Budeme si hrát na burze, abychom se naučili jednoduše, rychle a bez rizika. Poprvé si to vyzkoušíte vše online. Své vzdělávání, začátky na burze i své první kroky v podmínkách reálných trhů. Online, z pohodlí svého obýváku, pracovny, odkudkoliv ze světa :-).

Zvu vás do akce:

  Hrajeme si na burze!

 

Jak jsem skloubil podnikání na burze, vzdělávání
a infopodnikání

 

První online kurz na českém internetu o tom, jak začít na burze, je na světě.
Co tomu předcházelo?

 

Pokusy a podnikání na burze.

Na burze podnikám od roku 2001. Začátky byly zajímavé, svět rychlých peněz byl alternativou pro klasické podnikání. Čím více jsem na burzu tlačil, tím více bylo výher, proher, radosti, euforie i zklamání. O tom všem si povíme. Vaše „školné“ může být nižší, než to, které jsem zaplatil já. A výsledky mohou být stejné i lepší :-).

Nejsem burzovní GURU, mistr burzovních spekulací bez poskvrny. Užil jsem si své. Ale mám tento byznys rád. Našel jsem si svou cestu, i díky lidem, kteří se vyskytli na burze se mnou. Našel jsem cestu díky neúspěchům i trpělivosti. Předám vám základy tak, jak bych je rád viděl sám u sebe dejme tomu před 10-12 lety, když jsem začínal. Ušetříte si mnoho času a zkoušení a můžete jít rovnou k podstatě věci.

Vzdělávání.

Mými kurzy o burze za 8 let pošla jistě více než tisícovka lidí. Nikdy jsem nedělal masové akce. Rád jsem se věnoval lidem osobně. Mí klienti se mnou sdíleli své výhry, prohry, strategie a postupy. Učili jsme se mnohdy navzájem. Zjistil jsem, že nejlepší cesta, jak se věci naučit, je učit tyto věci druhé a dostávat zpětnou vazbu. Díky všem, kteří mi ji dávali. Jste spoluautory!

Infopodnikání.

Po celých 8 let jsem získával klienty a parťáky ve svém byznyse téměř výhradně přes internet. Naučil jsem se dostupné metody internetového marketingu a mimo jiné ke mně do kurzu o burze kolem roku 2006 přišel i David Kirš. A já jsem od něj před pár lety dostal systém SmartEmailing, nástroj pro profesionální e-mail marketing.  Nejdřív jsem učil já jeho. Nyní učí on mě. Učíme se od nejlepších.

V letošním roce se naše cesty opět protnuly. Účastnil jsem se Davidovy Email Academy Premium jako Partner a v těžké konkurenci jsem se dostal do jeho TOP10. A děly se poté věci! Vyzkoušel jsem si ještě další tři kampaně, vždy jsem byl do pátého místa a jednu vyhrál. Mimo pěkné peníze byly i excelentní bonusy a skvělá přátelství. Rád se s vámi podělím o zkušenosti.

První online kurz Hrajeme si na burze je z mé strany logickým malým finále. Technicky mi pomáhali ti nejlepší. Díky mým zkušenostem, podpoře mých kolegů a přátel

Můžete nyní vyzkoušet svůj online kurz
Hrajeme si na burze, který je o tom,
jak začít jednoduše, bez rizika, rychle a vcelku snadno…
A to vše z pohodlí svého domova nebo kanceláře, z dovolené, odkudkoliv 🙂

 

Mimochodem, měl to být „Minikurz“, ale je z toho hodnotná záležitost. Kdybych ji v tomto rozsahu dělal živě, offline, dala by jistě na pár dnů. Když vezmu v úvahu, že živé celodenní kurzy a semináře o burze stojí kolem 5 tisíc na den, musíte si brát volno, cestovat, soustředit se a následně řadu věcí zapomenete…

Být online je výborná příležitost! Má to spoustu výhod. Máte zde za poloviční hodnotu možnost být online, kdykoliv máte čas a formu, náladu. Nemusíte cestovat, brát si volno, ušetříte čas a peníze. A svůj kurz budete mít trvale k dispozici, budete mít svá výuková videa, řada dílů PDF v jednotlivých částech kurzu vydá na slušný e-Book plus přidáme soutěž, ve kterém si otestujete to, co jste se naučili.

 

Bude se vám to líbit, bude to akční, zábavné, reality show s penězi v podmínkách reálných trhů bez rizika. Prostě

  Hrajeme si na burze!

 

Těším se na vás a děkuji za přízeň! A pište mi sem, lajkujte a užijte si této příležitosti!

Přeji hezký den, zábavu i poučení :-).

Jirka Mazur
Váš lektor a průvodce na burze

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Burza - hra s penězi a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Hrajeme si na burze

  1. Dobrý den Jirko,
    jsem jeden ze třiceti z červnového semináře v Praze a snažím se obchodovat a učit se. Jenže jednou jsem to nezvládl a dost ztratil. Měl jsem rady od mého kouče, přesto ztráta. Vzpomněl
    jsem si na Vás: Používejte svoji hlavu, selský rozum a nenechte si radit. Nyní se těším na kurz
    a sleduji Vás i kolegy na online vebinářích.
    Hezký večer přeje Honza Ježek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *