Příležitost jménem BURZA může být vaše


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Mnoho lidí si myslí, že peníze, prosperita nejsou důležité.

Ale ti zřejmě neodebírají naše emails News. Menšina lidí ví, že peníze a tvorba bohatství jsou důležité. Jistě mezi ně patříte i vy. Jsou to zajímavá témata, ke kterým se rád vrátím, ale jedna informace mi z toho dnes pro vás vyplývá.

Peníze a prosperita umožňují Nezávislost a Svobodu. Vydělávat peníze prací je asi ta nejobtížnější záležitost. Peníze se totiž vydělávají nikoliv prací, ale hlavou. A prosperity lze dosáhnou legální cestou formou chytrého podnikání. Ale klasické podnikání může být obtížná cesta k penězům a k osobní nezávislosti.

Řekl bych, že je reálné tak pro méně než 10 % lidí v populaci. OK, to je v pořádku, někdo pracovat musí. A jiní se zase mohou zabývat tvorbou hodnot, pracovních míst, hýbat dějinami :-). Ale jak jsem řekl, je to obtížné…

A co naše příležitost, burza?

 

Již za 5 dnů a pár hodin expiruje možnost vstoupit do prvního online kurzu na českém internetu s názvem Hrajeme si na burze.

Naučíme vás základy burzovních spekulací, vyzkoušíte si svět rychlých peněz, procvičíte si svou hlavu a mysl v akci. A přidáme pár tajemství a informací, které se jinde nedozvíte. Profesionální demo trading, rozdíly mezi Demo a Live, s čím obchodujeme a jak na burzu ziskově a bezpečně.

A pokud podnikáte klasicky, tato příležitost je skvělou možností, jak si vyzkoušet strategie, plánování, postupy v rozhodování s prvky spekulace, pravděpodobnosti a riziky pod kontrolou. Super trénink pro život, podnikání a i burzu :-).

Chystám pro vás prémiové video zdarma, které obdrží všichni,
kdo se zdarma registrovali na Hrajeme si na burze
a získali tak úvodní informace ke kurzu!
  Prémiové video, které pošleme všem po registraci zdarma, odpoví na hodně vašich otázek!

A pokud máte jakékoliv otázky ke kurzu, napište mi na jiri@wintraders.com !!!

 

Burza a obchodování na burze,

nebo lépe řízení peněz na burze, může být seriozním podnikáním. Technicky, technologicky i legislativně jde o ten nejjednodušší byznys na světě. Nepotřebujete zde žádná povolení, registrace, licence, papíry. Je to výjimečně individuální byznys. Bez zaměstnanců, zboží, skladů, vybavení, právníků, neplatičů, marketingu, logistiky, výroben něčeho, a dalších věcí, které kosí tisíce živnostníků a podnikatelů každý rok. Prostě, není to snadná cesta, to klasické podnikání.

Netvrdím, že vše kolem burzy je jednoduché a bez rizika. Naopak, i zde jsou úskalí. Ale je to podnikání, o jehož výsledku se rozhoduje výhradně ve vaší hlavě, na okolním prostředí nezávisle. A vydělávat lze, i když kolem zuří krize a poklesy cen čehokoliv. Zde vlastně žádné krize nejsou, je to intelektuální proces.

 

Příležitost jménem BURZA může být vaše.

 

V těchto týdnech se pro veřejnost otevírá jedinečný online kurz,
první na českém internetu, s názvem Hrajeme si na burze.
Videa, PDF, online webináře, začátky bez rizika.
  Hrajeme si na burze, tato příležitost může být vaše!

Online, z pohodlí svého domova se vnoříte jednoduchou a následně hravou formou, zcela bez rizika do světa rychlých peněz. Doplníte si vzdělání a pro mnohé z vás to budou zajímavé inspirace. Přidáme stručné návody, informace, know-how a tajemství, která se jinde nedozvíte.

Takže pokud to s vámi rezonuje a budí zvědavost, vyzkoušejte si své mozky v akci!

Celý projekt podporuje tým firem WinServices s.r.o., WinTraders LLC, Goldstarway LLC a nezávislí odborníci z oboru infopodnikání i burzy!

Jirka Mazur
Váš lektor a průvodce světem burzy!

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Burza - hra s penězi a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Příležitost jménem BURZA může být vaše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *