Letní hrátky s PENĚZOVODEM


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

Proč začít na burze

 

Našel jsem pro vás jeden můj starší článek. Zrovna ve čtvrtek 19. června jsem pořádal pro členy kurzu Hrajme si na burze webinář s názvem Jak začít na burze & Letní hrátky s PENĚZOVODEM. A protože téma „Penězovodu“, o kterém byla řeč, je aktuální nejen pro členy právě zahájeného kurzu, ale může být zajímavé i pro mnoho z vás, můžete dnes využít mimořádnou pozvánku na tuto akci. Je to taková ochutnávka, malé nahlédnutí. Třeba se budete chtít přidat?

Koho to zajímá, může se podívat zde na záznam z akce!

A zde je slíbený článek:

 

Globální Penězovod.

 

V systému světových burz proudí Online elektronicky od pondělí do pátku 24 hodin denně nepředstavitelná množství peněz. Dennodenně obtékají zeměkouli pavučinou internetu miliardy a bilióny dolarů. Přes uzlové body parketových i elektronických světových burz s akciemi, komoditami a měnami se virtuálními penězovody přesouvá obrovské množství peněz, které neustále Online mění své majitele. Z virtuálních účtů proudí miliardy na další virtuální účty. Propojením jednotlivých virtuálních penězovodů vzniká Globální Penězovod. To je interaktivní propojení všech fiannčních trhů prostřednictvím Internetu. Tento byznys funguje rychlostí světla, gigantický proud peněz, obrovská energie peněz, proudí virtuálními liniemi globálního informačního systému, jehož součástí jste i Vy.

 

Peníze jsou energie proudící prostorem a časem.

 

Právě sedíte u svého počítače, čtete tuto stránku o Penězovodu a energii peněz. Cítíte fyzicky tento virtuální proud peněz a chcete sáhnout do jeho toku. Tak jako vodu můžete nabrat z jezera vědrem a donést ji domů pro svůj užitek, chcete jím hrábnout do proudu peněz, či alespoň nastavit ruku. Peníze jsou energie, proudí všude kolem nás, cítíme je. Pro mnohé nedostupné, pro mnohé hmatatelné. Ti, kteří neumí hrábnout do tohoto neutuchajícího energetického proudění, říkají, nepotřebujeme je. Peníze kazí charakter, nejsou důležité. Panicky prchají z dosahu této proudící energie, hledají poklidná místa bez peněz. Bez práce, bez námahy přežívají, touží, sní, závidí, nebo rezignují.

Jistě. Peníze nejsou to hlavní. Ale jsou součástí světa, ve kterém žijeme. Umožňují žít, cestovat, poznávat, souvisejí se zdravím, rodinou i láskou a dalšími hodnotami, které vyznáváme. Cítíme-li, že láska, přátelství, zdraví, jsou tajemné energie (kosmu, přírody, ?), potom peníze jsou součástí stejné energie. Zcela jistě víte, že je účinnější onu vodu z jezera přivést k sobě domů vodovodem, stejně tak správně tušíte, že i pro peníze by se slušelo vybudovat si domů něco jako kontinuální Penězovod. Co může být tím Vaším Penězovodem?

 

Proud peněz na Vaše účty ve vědrech nebo potrubím?

Dejme tomu, že čtenář, který zavítá na tyto stránky, chápe podstatu a potřebu peněz. Třeba i to, že znalým přinášejí svobodu a nezávislost, hloupým potíže a trable. Jak tedy přesměrovat z toho nekonečného zdroje, energetického toku peněz, tu optimální hromádku na svůj účet? Štěstím, loterií, prací, podnikáním? Štěstí a loterie je něco, jako zásah kulovým bleskem. Čekáním na ně můžeme promrhat celý život.

Práce… Stačí-li snad drobné v cca pravidelných dávkách pro splácení základních životních potřeb, jídla, dluhů, úvěrů a hypoték, proč ne?

Podnikání… Podaří-li se propracovat mezi ono malé procento šťastlivců, kteří uspějí v dravých vodách klasického byznysu, splatí úvěry, zboží, dodávky, daně, vyinkasují pohledávky atd., proč ne? Všechny tyto způsoby jsou legitimní a jsou v souladu s fungováním principů energie a toku peněz v prostoru a čase. Pouze je nutné být v pravý čas na pravém místě a mít i trochu štěstí! Nicméně práce i podnikání jsou v důsledku přenášením vody ve vědrech. Přenášíme hromádky peněz, na které jsme hrábli do proudu, ve vědrech je sypeme na svou hromádku. Prací méně, podnikáním více.

 

Váš Penězovod:

 

Váš Penězovod je něco jako ropovod, vodovod, je to virtuální potrubí, kterým tečou peníze. Přímo na hromádku na Vaši zahrádku, nebo na Vaše účty. Že je to fikce? Pavučina Internetu je takovým Penězovodem. Tento Penězovod provozují burzy, banky, fondy, instituce, vlády, jednotlivci, zajišťovatelé, obchodníci, spekulanti. Ti všichni denně vnášejí do Penězovodu neuvěřitelné sumy peněz s cílem vydělat další peníze.

Tvůrci burz, clearingová centra, finanční ústavy, brokeři, makléři mačkají knoflíky na svých počítačích a „vidlemi“ přehazují tyto peníze… Nebo lépe – instalují je do Penězovodu. V něm peníze neustále tečou. Přes parkety, počítačová centra, telefonní ústředny, podmořské kabely, optické sítě, satelity, vysílače, telefonní linky za pomocí modemů, modulů, vysílačů, přijímačů…

Je to složité? Technicky určitě. Je ale krásný fakt, že se můžeme na provozu Penězovodu aktivně podílet, aniž technicky rozumíme jeho principům. Stačí být ve správný čas na správném místě. Přichystat si své počítače, internetové připojení, nastavit parametry své části Penězovodu a zúčastnit se. Je třeba přidat svou hromádku rizikového kapitálu, aktivovat parametry svého účinkování. Nasměrovat trubky, kohoutky a hejblátka Penězovodu na své účty. V pravý čas otevřít ventily tím správným směrem! A včas je uzavřít, nedopustit zpětný chod. Nezásobovat Penězovod svými penězi, ale trvale je umisťovat do své banky na své účty.

 

Budujte svůj Penězovod!

 

Na trzích Penězovodu se denně účastní milióny hráčů. Těm, co znají, nadělují závratná jmění. Ti, co neznají, dělají pumpaře, pumpují do těchto trhů své peníze. Tisíce nadšenců, blouznivců, obchodníků, hráčů, ale i profesionálů využívají tento gigantický Penězovod k tomu, aby zaparkovali část z ohromného množství proudících peněz na své účty. Některým se to daří. Zpravidla těm, kteří vědí, co dělají, učí se, vzdělávají se a disciplinovaně budují svou účast na Penězovodu. Zejména pro ty jsou určeny tyto webové stránky a informace zde publikované.

Vybudujte si svůj Penězovod, přesměrujte jeho proud na své teritorium a buďte šťastni. Budujte Penězovod. Za málo peněz chtějte hodně muziky. Je to v souladu s možnostmi tohoto sofistikovaného podnikání, kterým je podnikání na světových finančních, akciových a komoditních trzích. Staňte se profesionálními spekulujícími obchodníky, scalpery, správci své části Penězovodu! Vzdělávejte se v oboru Online obchodování na finančních trzích, trénujte zdarma v podmínkách reálných trhů na svých Demo účtech. Poté umístěte hromádku svého rizikového kapitálu pro vybudování své části Penězovodu a rozhýbejte tok peněz tím správným směrem, na své účty.

 

Jirka Mazur

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

3 komentáře u „Letní hrátky s PENĚZOVODEM

  1. Netušila jsem nic ovýznamu slova penězovod a než se o tomto tématu rozvinula debata na včerejším webináři, měla jsem za to, že PENĚZOVODEM – tedy dle mého – průvodcem ve světě peněz a pomocníkem při jejich přivedení je Jiří Mazur. Chci věřit tomu, že on pro mě PENĚZOVODEM toto léto bude.
    Alena

  2. Pekny den.Procitam vase clanky se zajmem a rovnam to v hlave.Snad se mi casem rosviti,toto téma je velmi slozite a k pohopeni narocne.Diky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *