Přidejte se k VIP


Warning: Undefined array key "use_custom_image" in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/custom-about-author/display-about-author-block.php on line 134

Warning: Undefined variable $button in /www/doc/www.jirimazur.cz/www/wp-content/plugins/wp-fb-like/wp-fb-like.php on line 35

60 procent přihlášených překvapuje a jde do VIP Trader verze!

 

Proč většinu z přihlášených láká vědět, co mají pravděpodobnost, spekulace a rizika na burze společného nejen s počasím, ale i životem a podnikáním? Pokud chcete být mezi nimi, neváhejte s Přihláškou dlouho! Množství lidí ve VIP Trader verzi omezujeme a již je plno z 60 %. Prodej naplno však rozjíždíme až zítra! Pro vás dnes poslední možnost mít účast jistou:

ZDE JE PŘEDNOSTNÍ PŘIHLÁŠKA..! Zítra spouštíme prodej, pouze na 2,5 dne… 🙂

 

 

Nejdříve malá úvaha o podobnosti meteorologie a burzy.

 

Venku pálí slunko a snižuje funkčnost mozkových závitů na minimum. Naštěstí jen dočasně. Za pár dnů se zase ochladí a bude pršet. Je to jako na burze. Může být pouze krásně, nebo škaredě. Teplo nebo zima, nebo někdy něco mezi tím. Zkrátka dvě možnosti. Předpovídáme počasí a když je horko, vyhlížíme déšť. Když je škaredě, zima a prší, předpovídáme lepší počasí, otočku trendu. Ani v jednom extrému počasí nejsou všichni spokojení. S počasím je to někdy jako na burze. Řešíme spokojenost či nespokojenost se současným stavem. Řešíme pouze dvě možnosti – bude hezky, nebo škaredě. Pálit slunko, nebo pršet. Bude teplo, nebo zima. A někdy něco mezi tím, odborníci říkají třeba polojasno.

Na burze se také potýkáme se dvěma možnostmi. Cena sledovaného aktiva může pouze růst, nebo klesat. Podle toho, zda-li máme nakoupeno, nebo spekulujeme na pokles, vnímáme burzovní počasí neboli sentiment. Někdy je polojasno. To znamená také nejasno, ceny jdou do strany a trhy vyčkávají, zda-li bude opět pršet, nebo pálit slunko. Jak plánujete své činnosti, když je venku polojasno či nejasno? A jak s tím na burze?

Předpověď počasí je o pravděpodobnosti. Také je zde prvek spekulace. Jednak těch, kteří předpověď činí a za druhé těch, kteří ji přijímají. Nedávno jsem jel na dva týdny k sobě do Beskyd a již jsem si nevzal teplejší oblečení, protože bylo kolem 20 stupňů a burzovní analytici, pardon – meteorologové, předpovídali nástup léta. Ale ochladilo se a bylo kolem 10 stupňů a déšť. Analýza trhu, resp. predikce počasí, nevyšla. Musel jsem změnit mnohá rozhodnutí a program. Pravděpodobnost je někdy mrška a spekulace prostě nevyjdou. To je riziko přijímání burzovních analýz a předpovědí počasí. Ale jinak jsme přece na světě rádi a s nějakým tím překvápkem se srovnáme. Od toho máme přece hlavu!

Že se vám to přirovnání předpovědi počasí a predikce vývoje cen nějak nezdá? A to srovnání rizik? Víte, jsou podnikatelské profese, třeba zemědělci nebo stavaři, pro které je predikce vývoje počasí strategická a jdou dennodenně do rizika a náročných rozhodovacích postupů. Nakonec jsem je zažil také ve stavebnictví, když jsem měl firmu s 50 zaměstnanci a každý deštivý den jsem počítal velké ztráty na neodvedeném výkonu a ve fakturacích. Řekl bych, že to riziko na burze je procházka růžovým sadem někdy. Když máte 30 dělníků na venkovních stavbách a týden leje jako z konve, musíte přemýšlet, z čeho je zaplatíte, když nemůžou dělat. Na burze si jednoduše to špatné počasí – negativní sentiment, zashortujete, prostě uděláte spekulaci na nepříznivý vývoj čehokoliv a na účtu může být vymalováno. Nebo taky lehce vybíleno, když to burzovní počasí netrefíte :-).

Tak myslím, že je již více jasno. Nejen v rámci předpovídání počasí, nebo v predikcích cenového vývoje na burze, ale téměř v každé lidské činnosti a v podnikání, se nám do života pletou reálně fungující pojmy, jako jsou predikce, pravděpodobnost, spekulace, rizika. Někdy je těch proměnných tolik, že je těžké odhadnout výsledek a konec akce.

Pouze na burze, jako v jediném podnikání na světě, se konzistentně zabýváme pouze dvěma možnostmi. Ceny aktiv (akcií, komodit či měn) na burzách mohou pouze růst, nebo klesat. Určit pravděpodobnost cenového vývoje, predikci burzovního počasí neboli sentimentu, může být jednodušší, než předpověď počasí. Ocenit a spočítat si rizika a výnosy na burze může být pro chytré jedince matematika 5. třídy. Stačí do toho zamíchat pár ingrediencí a tajemství tohoto podnikání může být vaše!

 

Již žádní zaměstnanci, zákazníci, sklady, marketing, neplatiči, složitosti.

 

Jenom čistá hra s penězi podle pravidel. Proč to ale zvládne tak málo lidí, když jde o technicky a technologicky nejjednodušší podnikání? Jak s ním začít? Jak uspět? Jaké jsou možnosti, co pro to udělat?

Tak vy víte, že to v těchto dnech s vámi řešíme a informací máte dosti. Již pouze několik málo dnů a hodin bude otevřena příležitost vstoupit do online kurzu Hrajeme si na burze v jeho základní i VIP Trader verzi. Budete se učit bez rizika poznávat burzovní počasí, oceňovat rizika, naučíte se základy burzovních spekulací. V kurzu jedeme podle Pravidla 80/20, žádné složitosti, škola hrou se skvělým závěrem a tím bude moderovaná soutěž v Demo obchodování o bonusové Live účty v hodnotě 20.000 EUR.

Tak jistě hodně lidí sází na základní kurz Hrajeme si na burze. 7+1 část, webináře, moderovaný trénink a podpora, základy technické analýzy, jistě pěkný obsah za pár peněz. A potom se mohou rozhodnout, co dále. Zda-li si jen výborně doplní finanční vzdělání, kterého se populace nedostává a stanou se tak více kvalifikovanými investory. Nebo mohou pojmout kurz jako skvělý trénink pro cvičení mozku a rozhodovacích postupů. Naučí se zde více, než očekávají!

Pokud nezkusíte, nikdy nebudete vědět, zda-li je to pro vás.

 

Co mě opravdu mile překvapilo je, že 60 procent přihlášených jde s námi do VIP Trader verze kurzu!

 

Vnímám to tak, že se prostě zajímají o to, aby tuto příležitost zachytili pořádně a také je jim jasné, že mnohé know-how a rady, které budeme spolu probírat, prostě jinde nenajdou. Nebudeme zde totiž papouškovat to, co si můžete přečíst v knihách. Ty jsou mimo jiné plné fabulací, dezinformací a burzovních lží a já vám řeknu proč. Přidáváme postupy a tajemství, ke kterým jsme se propracovali ve vlastní praxi spolu se stovkami našich klientů.

Situační Analýza Online jako jednoduchý a spolehlivý koncept pro hodnocení sentimentu trhu, know-how pro WinSignals jako úspěšné burzovní predikce, ke kterým přidáváme zásady pro ziskové řízení investic – naučíme vás naše postupy. Přidáváme Business Premium program I. ve verzi online i offline (workshop) – je to o tom, jak řídit investice své i svěřené, jak na to technologicky i prakticky. Přidáváme BP II. Podnikáme s burzou a budete překvapeni. Přednášky online pro vás přichystají ti nejlepší borci na internetové podnikání, které jistě znáte, mimo jiné podporu přislíbili David Kirš, Pavel Hrdlička, Pavel Říha. Setkáte se nimi ve VIP Trader sekci naživo na webináři pro vás.

Za málo peněz hodně muziky, v komfortní variantě online. Již žádné ježdění někam na kurzy, brát si volno. Kdykoliv se můžete vrátit ke kterémukoliv tématu, zeptat se a počítat s naší podporou. Online webináře a VIP chat na FB, sdílení s mnohými lidmi, kteří zvolili stejnou cestu. To je příležitost zejména pro VIP Traders!

 

Tak doufám, že jsi v dnešním parnu, nebo lépe v podvečer, tento článek užili a zítra ještě přidám pár praktických informací k online kurzu Hrajeme si na burze v jeho základní i VIP verzi!

Pro vás dnes poslední možnost mít účast jistou:

ZDE JE PŘEDNOSTNÍ PŘIHLÁŠKA..! Zítra spouštíme prodej, pouze na 2,5 dne… Bude to tlačenka do akce, spěchejte!  🙂


Upozornění:
Protože v rámci VIP Trader verze máme počet lidí v kurzu limitována na 200 a je již z 60 % obsazen, neváhejte příliš dlouho s Přihláškou! Pouze základní část kurzu Hrajeme si na burze nebudeme omezovat účastí. VIP Trader zájemcům chceme poskytovat VIP servis a podporu, proto účast limitujeme :-).

 

Jirka Mazur

Rozdávám zlato, učím cesty k finanční nezávislosti a inspiruji..!

 

 

 

Je specialistou na podnikání s využitím internetu a obchodování na burze. Své know-how, vzdělávací akce a názory zvěřejnuje na svých webech, viz. Projekty. Více o Jirkovi najdete tady.

Můžete mi aktuálně napsat na jiri@wintraders.com nebo kontaktovat spolupracovníky ZDE.

Připojte se mezi příznivce chytrého podnikání na Facebooku!

Facebook Twitter YouTube 

Příspěvek byl publikován v rubrice Burza - hra s penězi a jeho autorem je Jirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *